Forum
Ta fanfiction bo mal drugačen od ostalih, ker ne bom pisala kot punca, ampak kot Liam. Šlo so bo o njegovih ljubezenskih težavah in o dveh dekletih, ki bosta vpleteni v to.
Upam, da vam bo všeč...

Liam’s P.O.V.:
Vse to se dogaja zaradi nje. Takoj ko sem jo spoznal, bilo je drugače kot pri drugih dekletih, ki nam jih je predstavil. Ona je posebna. Tako srečna sta videti skupaj, v njenih očeh je zaznati ljubezen. Kdo sem, da bi lahko uničil njuno srečo? Tega ne bi mogel storiti svojemu najboljšemu prijatelju, prav tako pa ne tudi njej. Zavidam mu. Ljubim njen smeh, ki napolni celo sobo. Ljubim vse na njej, le da tega nihče ne ve. Narobe je, da sploh mislil o tem, kako močna čustva gojim do punce svojega najboljšega prijatelja. Nočem, da nama kaj uniči prijateljstvo, ampak moja čustva do nje so vsak dan močnejša in kar čutim, da jih ne bom mogel skrivati več dolgo. V meni vidi le prijatelja, ampak ji ne zamerim. Le kdo se ne bi zaljubil v njegove kodre in prečudovit nasmeh? Nikoli si ne bi mislil, da bo ena izmed njegovih mnogih punc postala všeč meni. Mogoče, pa ni ena izmed mnogih, ampak je edina. Skupaj sta že par mesecev, dlje kot je bil s katero koli drugo. Ljubosumen sem na to, kako zaljubljeno ga glede in vem, da bi za njega naredila vse. Obožujem kako drugačna je od ostalih deklet, ki jih poznam. Tudi če nočem, se vedno prikrade v moje misli. Njen nasmeh, njene prečudovite oči, ona nasploh.
“Liam, spet si odtaval nekam” Harryem glas me je predramil iz misli. Opazil sem, da je filma, ki sva ga gledala skoraj konec. “Kaj si hotel?” sem ga vprašal in svojo pozornost posvetil njemu. Vedno me je razumel, saj sva najboljša prijatelja že iz otroštva. Nimava skrivnosti, razen ene, ki je nikoli ne sme izvedeti. Ubil bi me. “Zanima me, če bi šel z nama z Naomi danes na neko zabavo?” moje telo je obstalo na mestu, ko je izgovoril njeno ime. Srce je začelo hitreje biti, ko je Harry pričakoval moj odgovor. Vedel sem, da moram reči ne, ampak srcu en moreš ukazovati. Rahlo sem pokimal in se mu nasmehnil. Ne bi je smel videti, nikoli več. Punca, ki je ne morme imeti, mi je ukradla srce in mi ga noče vrniti. “Claire gre z nami kajne?” sem v upanju, da ju ne bom gledal, kako se poljubljata, vprašal. “Lahko jo povabiš” je brez da bi me pogledal rekel Harry. Pokimal sem, čeprav me ni mogel videti. Claire je bila moja najboljša prijateljica poleg Harrya. Ona je vedela za mojo obsedenost, kot je temu rekla ona, za Naomi. Zaupal sem ji, tako kot je ona meni. Nočem, da Harry izve za to, kar čutim do njegove punce, nikoli. “Poklical jo bom in se preoblekel, potem pa gremo, ne?” Harry je pokimal, sam pa sem odšel v svojo sobo. S Harryem sva imela skupno stanovanje, kar je pomenilo, da sem jo videval skoraj vsak dan. Pa tudi če jo ne bi, bi vedno najdem način, da bi jo.
“Liam?” Clairin zaspan glas se je oglasil na moj klic. “Zaspanka” slišal sem kako se je zasmejala, napreden je vprašala “Kaj je Liam?” “Greš z nami tremi na zabavo, saj veš...” globok vzdih je bilo slišati z druge strani, napreden je rekla “Saj moram iti. Liam, zakaj si delaš to?” nisem si ji mogel zahvaliti, saj je prekinila klic. Ni ji bilo všeč, da sem bil pripravljen narediti vse za punco, ki je v meni videla le fantovega prijatelja. Mislila je, da to ni dobro zame. Mogoče ima prav, ampak ljubim Naomi. “Li, si pripravljen? Ali Claire gre z nama?” iz spodnjega nadstropja sem lahko slišal tudi Naomin glas in poljubljanje. “Ja, ja” sem hitro rekel in stekel dol. Bila je tam, kot sem vedel, da bo. V kratki bež oblekici, v svojih značilnih čevljih in s Harryevo kapo na glavi. Bila je popolna. Edina stvar, ki me je motila je bil Harry, prilepljen nanjo. Njen pogled je ujel mojega, ko se mi je nasmehnila. “Živjo” je rekla in me na hitro objela. “Kako si?” vedno si v glavi pripravljam vprašanja, ki naj bi bila namenjena njej, ampak ko jo vidim, ne vprašan ničesar drugega kot kako se počuti. “Super” njen vesel glas je napolnil mojo glavo in njene besede so mi še zatem odmevale. Njena roka se je nežno dotaknila njegove, da sta se združili. “Liam” Clairin vesel glas je prišel do mene, ko mi je skočila v objem. Vedno je vedela, kdaj sem se počutil neprijetno. “Živjo, Claire” Harry jo je objel, takoj ko se je odmaknil od mene. Tudi on jo je oboževal, medtem ko je Naomi ni preveč marala. Mogoče je bila le malo ljubosumna nanjo, ker se je tako dobro razumela z njenim fantom. “Naomi” v Clairen glasu je bilo zaznati posmehovalnost, zato je bila deležna mojega grdega pogleda in tako jo je lepo pozdravila. Claire je prijela mojo roko in jo držala, dokler nismo sedli v avto. Velikokrat so ljudje mislili, da sva par, saj imava tako posebno vez. Moj pogled se je prilepil na Naomi, ki je sedela v Harryevem naročju. Hitro sem speljal s parkirišča, tako da sta se končno ločila. Clairin pogled je ujel mojega, ko se je glasno zasmejala.

SLIKCE:
Naomi Jennifer Clark

Claire Ann Smith

1. Zanima me samo, kako se vam zdi? Pa če mislte da bi mogla kar kol spremenit?
28. september 2013
Popouno!!!!
Next!!!!
28. september 2013
neeeeeext
28. september 2013
1. nerabiš nič spreminjat, amazing je *_*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT <3
28. september 2013
u145434
u145434
neeeeeeeeeeeeeeeeext