Forum
u103164
u103164
1. DEL
"Poslušaj, narobe si razumela" je rekel Kevin, Taylor pa je rekla "Prizadel si mi, bil si mi vse pa si me tako prevaral". Obrisala si je solze in zaloputnila vrata za seboj in jih zaklenila. "Poslušaj" je rekel Kevin in zarotopal po vratih, Taylor je odgovorila: "Odidi, nočem več slišati zate! Sovražim te!" je rekla, Kevin pa je odhitel domov. Taylor si je v mislih prepevala njeno uspešnico We are never ever getting back together. Odločila se je da ga bo pozabila za vselej saj ji je strl srce. Hitro si je privoščila kopel toda še vedno je mislila na Kevina. Njeno dolgo ljubezen ki je bila le navadna farsa. Res da je bila farsa tudi z Harryem Stylesom ampak ona ga je pozabila in ga tako pustila. Čez nekaj časa je zazvonilo. Odprla je vrata in zagledala Kevina ki je imel s seboj zavito darilo na njem pa napis SORRY, darilo mu je zalučala na cesto in za seboj še enkrat zaloputnila vrata. Bolečina je bila globoko in to ne bo nikoli pozabljeno. We are never ever getting back together si je mislila cel dan in bila je popolnoma razočarana. Kmalu pa se je odločila da se bo sprostila in ponoči je zaspala. Lahko noč.
a) Neext?
b) Kak se vam zdi prvi del?
28. januar 2013
u96979
u96979
neext:** taylor sicer nemaram ker je hazzo zajebala (perfect bitch taylor;p) ampak useen dobr začeteek:'D neekst torej.
04. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg