Forum
Heloou!
Moje ime je Ines.Imam tudi najboljšo prijateljico,po imenu Tjaša.Obe 2 sva stari 15 let in hodiva v 9. class.Sem žal edinka,ampak sem kar vesela,saj sem zelo bogata,zato pa lahko tudi kaj bolj dragocenejšega kupim sebi in Ani.Imam tudi svoj stil,ki mi je zelo všeč.Ljubim ličila.In sem tudi zelo prijazna,zabavna in rada pomagam ljudem v stiski.Z najboljšo prijateljico pa sva fhuŁŁ nori.
Jaz-Ines

BFF-Tjaša

Next?? :*
17. januar 2012
neext.
18. januar 2012
Driing,Driing je zazvonila moja budilka,ki me zbudi vsako jutro."Pa ne že spet" Sem si rekla in budilko sem zabrisala skozi okno svoje sobe.Skozi okno sem slišala zvoke in kričanje od bolečin.Mislila sem si"Tak in tak je spet nekomu priletelo v glavo".Potem sem vstala in pogledala na svoj koledar še 2 dni do počitnic.Potem sem odprla omaro in pogledala kaj naj oblečem.Na koncu sem se odločila za to:
LOOK:

Potem sem si z maskaro namazala trepalnice in še dodala malo barvice."FINISH" :3
Zaspano in leno sem odšla po stopnicah.Ko sem bila na sredini,sem žal padla na nos.Ampak na srečo ni bilo nič hudega.Pol pa sem si mislila"Ines....Odličen začetek dneva.Potem se se v kuhinji vsedla in napiknila vilico v moje Vaflje.Hvala bogu,da ni nobenega doma.Potem se zavihtela torbo na rame in si v ušesa vtaknila slušalke.Potem pa sem dobila sporočilo od Tjaše.

--------------------------------------
Tjaša:Čez 15 minut pri meni1 :3 Love You < 333
--------------------------------------
Zaklenila vrata in odšla na pot k Tjaši.
18. januar 2012
next
18. januar 2012
u64528
u64528
nextiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg