Forum
Haj. Tukaj je nova zgodbica, ni ff, ker so že dosadni in velika večina jih je kr neki. Upam, da bo tole brano, ker bo ZANIMIVO, MAŠČEVALNO, NORO NAPETO...Splača se vam če bote bral.. Uživajte v branju.

Površno spletena rjavkasta kapa na kateri se na obledelem koncu parajo nitke mi pokriva celotno površino glave in še polovico ušes. Hodim počasi, na čelu pa se mi počasi nabirajo potne kapljice od potu. Črn pulover in dolge črne hlače, ki vpijajo svetlobo in s tem posledično vlečejo toplotno kot magnet name prekrivajo rdeče nekatere že zaceljene rane. Usteca so počasi že potrebna količine vode, ki v plastenki leži nekje na koncu moje pastelno modre torbe, ki mi zmahano visi čez rame. Za trenutek se vstavim in si počijem svoje šibke noge. Glasno zahropem in si z grobo kretnjo leve roke obrišem znoj. Zdi se mi, da bulerji vpijajo vročino še bolj kot temna oprava in za trenutek mi je žal, da nisem oblekla česa bolj lahkotnega. Toda nisem še pripravljena. Črnina, ki me obdaja je počasi začela odbijati ljudi zato se počutim samo. Osamljeno. Promet je pisan vseh živih barv in znamk različnih avtomobilov. Ponekod opazim tudi kolesarje. Kmalu se odklopim. Promet me dela živčno in nesproščeno. Naenkrat slišim samo topot mojih čevljev ter moje glasno sopenje, ki me opozarja, da nisem v takšni telesni kondiciji kot bi si sama želela. Ne razmišljam več in se osredotočim na hojo. Trd spiralast zvezek me dreza v boke zato se počutim še toliko bolj nelagodno. Čez čas se mi zdi, da so moje žleze slinavke prenehale proizvajati slino zato se ustavim in pustim, da v velikih količinah skozi grlo steče že nekoliko topla voda. Na koncu le opazim naš stanovanjski blok in se olajšano odpravim proti njemu. Stavba na kateri se je že zdavnaj začel luščiti omet in je ob njej igrišče na katerem kraljujejo že zarjavela in nevarna igrala odbija ljudi zato tukaj niti ni toliko oseb tako, da si iz glave povlečem kapo. Z roko potegnem po praznem lasišču in iz torbe povlečem ključ. Ko vidim, nešteto stopnic se zdrznem in se za trenutek poprimem za ograjo. A na koncu se le zberem in počasi napredujem. Zaradi starosti in neuvidevnosti občine je v stavbi še bolj vroče kot na zraku zato mi pot začne liti kot v potokih. Na črni majici se začnejo pojavljati veliki mokri madeži, ki oddajajo neprijeten vonj. Zdim se res utrujeno in zaradi pomankanja počitka se skoraj sesedem. Toda zaradi svoje neustavljive trme se prebijem do našega stanovanja in v ključavnico olajšano porinem ključ. Mame še ni iz službe zato si za trenutek oddahnem in iz nog potegnem bulerje. Torbo odvržem v kot in dvakrat globoko vdihnem. Počasi hodim proti sobi in iz skritega mesta pod posteljo potegnem škatlico cigaret in se odpravim na teraso. Dva ovela lončka zelene rastline sta vsak na svojem mestu, rdeča preproga je že vsa pohojena in je že počasi pričela izgubljati prvotno barvo , na levem koncu se nahaja stara krama, ki bi jo počasi že bilo praktično vreči stran, na desnem pa kraljuje star sesalnik. Opazim, da je plastični rumen stol malce poknjen zato se zaradi varnosti raje naslonim na rjavkasto ograjo, ki prej spominja na skupek desk, ki bi jih postavil samo idiot in iz škatlice potegnem cigareto. Roko potegnem globoko v hlačni žep in ven potegnem vžigalnik. Vsa polna hrepenenja si jo naslonim na usta in okusim prijeten znan okus. Na koncu jo še prižgem in globoko potegnem nato pa počasi spustim. Igram se z dimu, z rokami pa sem naslonjena na ograjo in opazujem okolico. Za trenutek se razblinijo vse težave in počasi me nikotin pričenja zasvajati.
03. julij 2013
u142718
u142718
neeext dober začetek
03. julij 2013
next
05. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg