Forum

-Mia Sparks-
Sedela sem v kupeju, na peronu devet in tri četrtine. V kupeju sem bila sama. V rokah sem držala knjigo,ki je bila predpisana za Bradavičarko. Pravzaprav še zdaj ne vem kaj se dogaja. Pred nekaj tedni sem dobila pismo v kateri so mi sporočali da sem sprejeta. Seveda sem bila vesela saj v svoji bunkeljski šoli nisem bila posebej priljubljena. Tukaj pa očitno tudi ne bom. Čez okno pomaham svoji mami po kateri sem baje podedovala čarovniško kri. Moj oče je bunkelj, ki ga je spoznala na enem svojih potovanj po svetu. Ko sta se poročila, mu je povedala da je čarovnica on pa je čisto znorel od navdušenja. Po 2 letih sem na svet prijokala jaz a mi nista povedala dokler nisem dobila pisma, da nebi bila razočarana če nebi bila čarovnica. Pred enim mesecem se je to končno zgodilo in z mamo sva šli nakupit vse za šolo. Dobila sem čisto nove učbenike in ostale potrebščine saj se je izkazalo da je bila moja babica po mamini strani zelo bogata in je vse zapustila moji mami, ki pa je meni dala polovico bogastva. Iz razmišljanja me je potegnila moja črna mačka Carly, ki sem jo imela že od prej. Sovo pa sem dobila za rojstni dan ki je bil pred 1 tednom.
29. oktober 2015
Next!
Zanimiv oče. Mojga bi kap zadela.
29. oktober 2015
u200427
u200427
next
29. oktober 2015
next
30. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeext!!!!!!!
30. oktober 2015
next
31. oktober 2015
Ƒιяє~Uρ : se strinjam. najprej sem hotla natdit da bi pač se ful jezil sam sm hotla da je mal bl posebn.

-Mia Sparks-
Gledala sem skozi okno ko sem zaslišala odpiranje vrat kupeja. Notri so vstopali 3 fantje, ki so bili očitno že prijatelji. "Saj nimaš nič proti če se vsedemo kajne?" je začel postaven blondinec. Odkimala sem. V kupe so spravili stvari ki so jih hitro dali pod klopi. Ko so pospravljali sem si z zanimanjem ogledala še druga dva iz trojice. Blondinec je bil najvišji, potem je bil rjavolasec z očali, ki je iz torbe ki jo je imel na ramenih jemal knjige, na koncu je bil še en rjavolasec ki pa je bil le nekaj cm višji od mene in tako najmanjši iz skupinice. Sedli so in se zapletli v pogovor o nekem očitno zelo popularnem čarovniškI šport. "Kaj je quidditch ?" sem bleknila preden bi se lahko zadržala. Vsi trije so me pogledali kot da bi se pred njihovimi očmi slekla. "Ne ve kaj je quidditch"je šokirano rekel blondinec. Naslednje 2 uri so me učili vse kar so vedeli. Prekinila nas je čarovnica, ki je pred sabo potiskala voziček poln dobrot. Mama mi je dala denar v mošnjiček, ki sem ga imela v žepu puloverja saj je bilo tega dne precej vetrovno. Hitro sem kupila par stvari, fantje so me posnemali. Nadaljevali smo prejšen pogovor, dokler ni Aiden (predstavili so se mi med pogovorom)rekel da bi bilo pametno da malo pospravimo saj bomo kmalu prispeli. Baje so včasih imeli uniforme te pa so ukinili saj je to razdruževalo domove. Zdaj ti na ključnico začarajo grb in barvo tvojega doma takoj po razporeditvi. Vsaj tako mi je povedal Gael. Hitro smo pospravili svoje smeti in se oblekli saj je med vožnjo v kupeju postalo precej vroče. Vlak se je začel ustavljati. Chase mi je pomagal nositi stvari saj sem jih imela precej on pa je itak močan za svoja leta. Fantje so mi res prirastli k srcu teh par ur kar jih poznam. Zaslišali smo visok glas, ki je prihajal od rdečelase ženske ki je k sebi klicala prvošolce. Plašno smo se odpravili k njej op pa nam je med hojo z perona začela razlagati kam bomo odložili prtjago in ostale podrobnosti. Šli smo do velike kočije kjer smo odložili stvari mi pa smo se odpravili naprej do jezera kjer so nas čakali čolni. K sreči je bilo prostora ravno za 4 osebe zato smo se jaz Chase, Gael in Aiden vsedli skupaj. Ko smo vsi sedeli so se čolni začeli premikati kar sami od sebe. Nedvomno so bili začarani. Nekaj časa smo že pluli ko se je gospa zadrla da bomo zdaj zagledali šolo. Iz stotih ust se je zaslišal vzdih saj smo res zagledali Bradavičarko. Res je bila lepa kot mi jo je opisovala mami saj je tudi ona hodila sem v šolo. Bili smo ji vse bližje zato sem razmišljala kje bomo vstopili. Kot na odgovor mojim mislim je Chase pokazal na večjo jamo ki je bila nekje on vznožju manjše vzpetine na kateri je bila Bradavičarka. Zapeljali smo noter kjer nas je čakal starejši učitelj. Vodil nas je po stopnicah in hodnikih, ko sem že mislila da smo se izgubili smo v daljavi zaslišali mnogo glasov kar je pomenilo da se bližamo velikemu prostoru. Zavili smo okoli vogala in pristali v ogromnem prostoru, ki pa na našega vodiča ni naredil velikega vtisa. Obrnil se je in začel govoriti "čez nekaj minut se boste pridružili svojim sošolcem zato vas moram pripraviti. V domove boste razporejeni s pomočjo klobuka Izbiruha. Ko zaslišite svoje ime se usedite na stol. Na glavo vam bom poveznil klobuk Izbiruh. Po končani razporeditvi se vsedite za mizo ki pripada vašemu domu. domovi so Gryfondom, Pihpuff, Drznvraan in Spolzgad,.Po večerji sledite predstavniku svojega doma do vaših prostorov". Po teh besedah je začel hoditi proti ogormnim vratom na drugi strani sobe. Hitro smo mu sledili v prostor ki je bil še večji od prejšne. Ta sobana je bila ogromna saj bi vanjo lahko spravili vsaj 3 hiše v kateri živim. Strop je bil začaran tako da je izgledal kot nočno nebo, kar je bilo precej kul. Starejši učenci so dobesedno buljili v nas. Okoli so lebdeli duhovi, ki so pravzaprav izgledali precej prijazni. Hodili smo po prehodu, ki je tekel med dvema dolgima mizama. Vstavili smo se šele pred mizo,ki je bila na koncu sobe. Tam so očitno sedeli učitelji. Isti učitelj ki nas je pripeljal sem je v rokah nenadoma držal dolg seznam z imeni prvošolcev. Poklical je prvega učenca "Alec Drake". samozavesten črnolasec se je z nasmeškom vsedel na stol kjer je učitelj nanj spustil klobuk. Nekaj časa je bila cela dvorana tiho nakar se je konec klobuka oblikoval v obliko ust in z močnim glasom zaklical "Drznvraan". Skrajna desna miza je zečela ploskat in navijat, fant pa se je odpravil proti njej. Naslednji je bil Aiden, ki pa že ni bil tako miren kot je bil prvi fant. Klobuk je bil tiho celo večnost ko je na koncu zaklical "Gryfondom". Tja je hodila tudi moja mama. Tudi Chase in Gael sta pristala tam. Močno upam da grem tudi jaz tja. Ker se moj ime začne z "M" sem bila skoraj zadnja. "Mia Sparks" je učitelj rekel z mirnim glasom kot da ga nič ne gane. Sedla sem na stol. Na glavo se mi je spustil klobuk. Zaslišala sem majhen glas ki je pravil "pogumna si zagotovo ampak prav tako si pametna..."v mislih sem si ponavljala da samo v Spolzgad ne. Nočem postati zlobna. Izbiruh očitno zna brati misli saj se je čez nekaj trenutkov čez celo dvrano zaslišalo "Gryfondom". Izdihnila sem sapo, za katero sem se šele zdaj zavedla da sem jo zadrževala. Stopila sem k neki gospe pred gryfondomsko mizo, ki mi je umaknila pulover in na mojo ključnico udarila s palico. Tam se je prikazal ponosen lev obkrožen z rdečo in oranžno. Pridružila sem se fantom, ki so me vsi objeli. Ko je bilo konec razvrstitve so pospravili stol. Vstala je starejša gospa, ki bi ji pripisala okoli 60 let. Začela je govoriti "Novi učenci dobrodošli, stari spet dobrodošli. Začelo se je novo šolsko leto in s tem tudi novo leto učenja magije in drugih čarobnih panog. Za začetek...". Govor je trajal približno 15 min. Postajali smo že nemirni zato se nas je ravnateljica končno usmilila in končala govor. Starejši učenci so v roke prijeli pribor ki je bil pred nami, mi oa smo ji posnemali, čez trenutek pa se je iz zraka pojavilo ogromno hrane. Po večerji sta nas do doma popeljala dva predstavnika doma. Hodila sem v paru z Chasom. Aiden in Gael pa sta hodila skupaj. Hodili smo po hodniku ki se je kar naenkrat končal z veliko sliko Bradavičarke. Predstavnica doma je z roko segla pred sabo in kot bi prijela za kljuko sunila navzol. Slika se je zanihala kot na tečajih, mi pa smo odšli v manjšo dvoranico, ki se je skrivala za njo. V njej je bilo veliko manjših miz, zof, stolov in naslanjačev. Notri je bil celo kamin in veliko okno, ki je imelo prelep razgled na gore, ki so obkrožale šolo. Bili smo precej visoko, okoli 15 nadstropje. Predstavnika sta se obrnila in nam začela razlagati kje bo spal kdo. Po stopnicah lepo punce, po stopnicah desno pa fantje. Punce lahko hodimo fantje pa k nam ne. Predstavnica nas je popeljala po stopnica kjer nas je razdelila v sobe po 4. V sobi me je že čakala prtjlaga. V sobi sem ugotovila da se bom tega prostora izogibala kolikor bo mogoče delim si ga namreč z dekleti, ki očitno mislijo da so najlepše na šoli. Soba sama ja prvzaprav bila precej uredu. Vsaka je imela francosko posteljo,omaro in nočno omarico. V sobi je bila celo manjša kopalnica. Razpakirala sem najnujnejše stvari in se uredila za spanje. Zaspala sem z mislijo da je bil prvi dan kar uspešen.
Fajn je.
31. oktober 2015
next
31. oktober 2015
next
31. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
super je!
31. oktober 2015
opa šele zdej sm ugotovila da je ful slovničnih napak se še za naprej opravičujem ker sam zdele sm jih opazila najmanj 8
31. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ful mega
31. oktober 2015
Za začetnico ti gre super. V mislih ti ploskam, v resnic ti pa na žalost ne morem ker bi drugi mislni, da se mi je zmešal ...
Všeč mi je, kako si za pikico spremenila bradavičarko. Ideja s tem, da ne nosjo več uniform je super in to z 'magičnimi tatuji', k predstavljajo dom v kerga spadaš je ful fajn ideja. Vseen pa nimam pojma ker je Aiden, ker Chase pa ker Gael, ker nisi točn povedala.
Pazi tudi na odstavke in na to, da poleg naštevanja opišeš tudi, kaj si Mia misl.
celotna ocena je 8/10, mislm pa, da ne boš imela težav s tem, da se tok izboljšaš, da dosežeš desetko.
Komi čakam, da vidm kaj se bo zgodil v naslednjih delih, sploh pa kera stvar se bo zgodila Mii. Še tko naprej
next!
31. oktober 2015
hvala sploh ne veš kok mi pomen tvoja pohvala drgač pa vem da fantov nism še opisala tko da bi se vedl ker je ker sam jih bom v naslednmu nextu k bo pa tut z strani fantov mal opisan.
sam ne morm verjet da si me dejansko pohvalila.
31. oktober 2015
dej next
31. oktober 2015
hej HG, a se ti sanja?!
31. oktober 2015
nexti
31. oktober 2015
bom jutr probala nextat
31. oktober 2015
bom kr nextal k ne vem kok časa bom še mela laptop

-Chase Mead-

Mia se nam je žalostno nasmehnila in sledila preostalim dekletom k njihovim sobam. Jaz pa sem pogledal Aidena ki si je čistil očala in skoraj za glavo manjšega Geala, ki se je pogovarjal z fantom za katerega se je kasneje iskazalo da je njegov bratranec. Glede na to da sem bil dokaj visok za 11 letnika sem brez problemov poslušal predstavnika, ki nas je že popeljal k našim sobam. V njej sem po nekem čudežu pristal z Gaelom in Aidenom. Prvo na kar sem pomislil ko sem vstopil v sobo je bil razgled. Okno je potekalo čez celo steno nasproti vratom ob stenah pa so bile 4 postelje. Ena bo očitno samevala. Z fantoma sem se spogledal in hitro pohitel proti postelji, ki je bila čisto ob oknu. Ko smo prišli do nje se je vnela 2 čarovniška vojna. Na koncu se je razpletlo tako da sem jaz dobil posteljo. Prtljaga nas je že čakala na sredi sobe zato smo razpakirali svoje stvari. Na nočno omarico, ki je stala ob postelji sem postavil sliko mene in moje majhne sestrice Claire. Od mene je mlajša 2 leti in po vsej verjetnosti, bo hodila na Bradavičarko. Iz omare sem potegnil trenerko in Jack Daniels pulover z kapuco ter spodnje perilo. V kopalnico sem šel drugi. V njej je bil samo umivalnik, wc in tuš kabina. Nič pretiranega, všeč mi je. Odprl sem pipo in počakal da je pritekla topla voda. Ko sem čakal sem pogleal kaj je v omarici po umivalnikom. Par brisač in šamponov, ki so presenetljivo prav lepo dišali. Vzel sem enega in ga dal na poličko, ki je bila vgrajena v steno v tušu. Slekel sem se in stara oblačila vrgel v koš za umazana oblačila, ki ga prej očitno nisem opazil. Stopil sem pod tuš in se predal topli vodi, ki je pomirila moje telo po dolgi poti. Ko sem stopil iz kopalnice, me je zmrazil mrzel zrak, saj je bilo pod tušom precej bolj toplo. Stopil sem do omare in vzel nogavice iz predala. Hitro sem se spravil pod toplo odejo. Ko sem se umiril je ravno iz kopalnice stopil Aiden, ki so se mu očala čisto zarosila od vročine iz kopalnice. Ko se je tudi on pripravil za spanje je ugasnil luč in legel v posteljo, ki je bila poleg moje. Gael je že spal midva p sva se še malo pogovarjala saj sva prijatelja že dolgo. Najini starši so skupaj hodili na Bradavičarko, po njej pa so ohranili stike zato se tudi midva poznava. Ko je tudi on zaspal sem se obrnil na drugo stran tako da sem gledal skozi okno. Razmišljal sem kaj bomo jutri počeli. Mogoče bi lahko šli raziskovat Brdavičarko. Med ramišljanjem me je dobil spanec.

-Next day-
Z Aidenom sva čakala Gaela, ki je potreboval vsaj pol ure da si je uredil lase. Ko se je končno prikazal iz kopalnice, smo šli v dnevno sobo, kjer nas je že čakala Mia. Ko nas je zagledala se ji je obraz rasvetlil. Oblečena je bila v modro kratko majico, ki je razkrival tatto in črne strgane kavbojke. Pridružila se nam je. Šli sko skozi sliko in naslednjo uro iskali jedilnico. Ko nas je končno nek deuh napotil po pravi poti smo bili že čisto sestradani. Ko smo sedli za mizo sem vzel krožnik in si nadeval jajca na oko ter v skodelico vročo čokolado. Ker je bila danes sobota, sem povedal kaj sem razmišljal da bi danes počeli. Vsi so se strinjali. Ko smo pojedli smo se odpravili na ogled gradu. Do kosila smo že pregledali precej šole prav tako smo se tudi med seboj precej bolje poznali. Ko smo prišli do jedilnice sem se vsedel nasproti Gaelu, Mia pa poleg mene. Kljub temu da je izgledala kot sramežljiva punčka je prav zabavna ko jo enkrat spoznaš. Namreč ko smo hodili po šoli je iznenada Aidena ohromila (sploh ne vem kako se je lahko že naučila tega uroka)in mu nalakirala nohte na rokah. Spustila ga je šele ko se je roza lak posušil. A njemu je bilo vseeno saj se je videlo da jo je že imel za sestro, ki je nikoli ni imel. Pravzaprav smo jo že vsi imeli radi in smo se z njo šalili kot da bi se poznali že vse življenje. Na krožnik sem si nadeval njoke s smetanovo omako. V kozarec pa jabolčni sok. Drugi so me posnemali. Ker smo prišli med prvimi še ni bilo gneče zato smo se lahko sproščeno pogovarjali o vseh stvareh ki smo jih odkrili. Po kosilu smo šli v našo sobo, kjer smo nadaljevali pogovor o nogometu, vsaj Mia in Gael mu pravita tako saj sta obadva odraščala kot bunkeljna ni Gael je vedel da je čarovnik. Odločili smo se da bomo šli poiskat kakšen travnik da ga bomo inprovizirano igrali. Mia je prinesla žogo, ki je spominjala na malo večji lokl. Šli smo iz šole in na zelenici ob jezeru igrali. Za gola sta nam služili dve palici, ki smo ju zapičili v zemljo. Mia in Aiden sta igrala v eni skupini midva z Gaelom pa v drugi.Po parih urah ko smo se naveličali in sva z Gaelom priznala poraz smo šli do nekega drevesa in se vsedli. Tam smo se smejali in pogovarjali o našim družinah. Ko se je shladilo smo vstali in šli v grad na večerjo. Po njej smo šli v dnevno sobo kjer smo se vsedli za mizo, ki je bila najbolj oddaljena od kamina a je bila zato bolj na samem. Mia je šla po knjigo, ki jo je trenutno brala mi trije pa smo z pogledom spremljali dogajanje po sobi. Sošolci so se pogovarjali med sabo dekleta so se hihitala... nič nenavadnega. Mislim da bi se lahko navadil na takšne mirne večere s prijatelji. Mia je že skoraj spala zato sem predlagal če bi šli spat. Strinjali so se zato smo vstali in šli v sobe. Ko sem se umil in preoblekel sem zlezel v posteljo in vzel šolsko knjigo za uroke. Ko sem končal z prvim poglavjem sem pogledal na uro in ugotovil da je že enajst. Ugasnil sem luč in se zvil v klobčič. Takrat pa se je zabliskalo minuto kasneje pa je še zagrmelo. Ker sem bil utrujen in me je prav malo brigalo za vse kar se je dogajalo okoli mene se nisem menil za nič dokler nisem zaslišal odpiranja vrat. Gael in Adien sta že spala torej je to pomenilo da je nekdo verjetno zgrešil sobo. Ozrl sem se k vratom in z manjšim problemom poiskal stikalo za nočno lučko. Ko se je prižgala sem v rokah že držal palico čeprav sem dvomil da bi en prvošolček lahko naredil kaj hujšega komurkoli iz višjih letnikov. Na moje presenečenje sem zagledal čisto prestrašeno Mio. Hitro sem šel do nje in jo posedel na prazno posteljo. Nisem silil vanjo saj sem vedel da bo povedala ko bo hotela. Rekla je"lahko tukaj prespim? Bojim se strel in grmenja". Pokimal sem in ulegla se je na posteljo jaz pa sem jo pokril ter tudi sam splezal na mojo posteljo. Čez nekaj trenutkov sem zaslišal da se je njeno dihanje upočasnilo kar je pomenilo da je zaspala. Ker nisem mogel zaspati sem se premetaval a kljub temu sem tudi sam zaspal.
next!
01. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
chase se bo mogoče zaljubil v mio bomo še vidli
01. november 2015
js pa mislm, da bojo bff-ji (vsaj dokler eden od fantov ne ugotovi, da je Mia čist res punca) :'D
nevem zakaj sam teli štirje me spominjajo na golden trio
nexti!
01. november 2015
next to je ful dobr!
02. november 2015
dons sm iskala sliko za začetek poglavja in kaj najdem:

-Mia Sparks-
V ponedeljek se nam je začel pouk. Ker smo v nedeljo pri zajtrku dobili urnik sem imela danes že vse pripravljeno. Prvo uro smo imeli spreminjanje oblike, ki jo je poučeval isti učitelj, ki je bral imena na razvrstitvi. Ime mu je bilo Evan Turner. Bil je precej star. Kakih 55 let je imel. Celo uro nam je razlagal kaj se bomo učili. Čarati bomo začeli šele naslednji teden.
Nekako tako so potekale vse ure. Daleč najbolj všeč pa mi je bilo pri čarobnih napojih. Že doma sem zelo rada kuhala in pekla. Tukaj pa je bilo podobno. Samo da če narediš eno napako lahko dobiš kakšno opeklino ali dve. Tudi pri Obrambi pred magičnimi živalmi je bilo precej dobro saj nas je učil mlad učitelj.
Prvi teden je bil pravzaprav prav v redu. Ker smo imeli z fanti vse ure skupaj, smo povsod sedeli skupaj. Na koncu tedna smo več ali manj delali nalogo ali pa bili zunaj. Odkar sem tukaj sem celo shujšala. Prej nikoli nisem bila toliko časa zunaj zato tudi nisem bila suha.
Z fanti sem se še bolj zbližala. Ponoči sem se večkrat splazila k njim zato sem tam celo imela nekaj svojih oblačil in osebnih stvari. Sčasoma sem postala veliko bolj sproščena v družbi fantov kot deklet. Na živce mi je šlo da so se kar naprej hihitale vsemu.
Osmega oktobra je imel Chase rojstni dan. Za darilo smo mu podarili nekaj čokoladnih žab, šal njegovega najlupšega Quiddich moštva in našo sliko, ki smo jo posneli med obiskom Meryoscovene. Tja smo zdaj lahko šli že prvi letniki. Šli smo v tretjem tednu septembra. Pravzaprav se mi je življenje prvič zdelo popolno. Nato pa se je nekega dne vse spremenilo...
u199774
lahko da..
~ chees al kaj je on blond se zaljubi v mijo
~ ali doživijo kakšno nesrečo
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext¡!!!!!!!!!!!
02. november 2015
next
03. november 2015
Udločila sem se da bom začela objavlat po poglavjih da boste lažje sledil žal pa NI wolf NA nisi nič ugotovila. Ampak ta poglavje sem napisala zato da bo mal bl jasn.

-Mia Sparks-
S fanti smo sedeli na stolih v dnevni sobi. Bili smo sami saj smo se odločili da bomo ugotovili kdo nam pospravlja. Bilo je že blizu polnoči, ko ne nekdo potrkal na okno. Kaj bi bil pravzaprav boljši izraz. Bila je lepa lesna sova, ki sem jo videla prvič. Bila je lepe rjave barve. Na nogi je imela privezano pismo, ki je bilo naslovljeno name. Bila sem presenečena saj odkar sem bila tukaj nisem dobivala pošte razen od staršev pa še od teh samo z jutranjo pošto. Sova je pomolila nogo na kateri je bilo pismo in potrpežljivo počakala da smo jo osvobodili bremena. Zahukala je v pozdrav in odletela skozi okno v noč. Jaz pa sem v potnih rokah držala pismo za katero še nisem vedela da mi bo spremenilo življenje. Odprla sem ga, fantje pa so se nagrmadili za mano in ga brali.
zagotovo ti starša nista ničesar povedala o meni. Pravzaprav sem tvoj stric. Ne poznaš me ker sta se tvoja starša bala zate in te skrila pred čarovniškim svetom. No dokler nisi začela hoditi v šolo in je tvoja mami podedovala zlato tvoje babice. Vem za to ja, ker sem pravzaprav jaz poskrbel za to. Čutil sem krivdo ker sem nekako povzročil da so ugrabili tvojega brata dvojčka. Ker sem po naravi pustolovec sem se na enem mojih potovanj seveda zapletel z nekim volkodlakom. Ne bom ti povedal podrobnosti. V glavnem ker jaz nisem imel otrok in sem se zelo dobro razumel z tvojimi starši je ko si se rodila ti in tvoj bratnekako vdrl v hišo kjer ste takrat živeli da bi vas ubil. Zelo sem vas imel rad zato sem seveda poskrbel da ste bili na varnem ko mene ni bilo zraven. A kljub temu se je zgodilo da je nekako prišel v vajino sobo in ugrabil tvojega brata Willa.
Ne vem kaj je naredil z njim a mislim da ga ni ubil. Kljub temu da je preteklo že veliko let in tvojega brata iščem že odkar sem izvedel je tvoja mama-moja sestra še zmeraj jezna name. Pišem pa ti zato ker moram povedati da mislim da sem našel sled za Willom. Izgleda da se spreminja v volkodlaka. Vem da v tebi zdajle čustva kar kipijo a te kljub temu prosim da mi oprostiš ker sem dopustil kaj takega in da ničesar ne poveš svoji mami.

Z vso ljubeznijo tvoj stric
Blake West
Strmela sem v pismo, ki mi je v trenutku spremenila življenje, mislim ne izveš vsak dan da imaš brata, ki se verjetno spreminja v volkodlaka in ubija ljudi. Fantje so strmeli vame dokler se Chase ni opogumil in me previdno objel. Brez besed sem mu vrnila objem. Čez nekaj trenutkov sem na sebi čutila še dva para rok, ki sta pripadala Aidenu in Gaelu. Čez čas sem pismo pospravila nazaj v ovojnico, se poslovila in šla v sobo. Tam sem pismo pospravila v predal na nočni omarici. Na hitro sem se uredila za spanje. Ko sem končno legla v posteljo sem premlevala stvari ki sem jih izvedela. Prvo imela sem brata ki se me sploh ni spominjal. Drugo moj stric je kriv da nisem nikoli občutila prave bratske ali sestrske ljubezni. Tretje vsega sploh ne smem povedati staršem saj bi lahko dobili lažno upanje. Četrtič fantje mi bodo stali ob strani ne glede na to kaj naredim. Vsaj ena dobra stran sem pomislila žalostno. Ne morem verjeti da sem se eno uro nazaj imela praktično popolno življenje. Zaspala sem na sredi razmišljanja kakšen je moj brat.
04. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg