Forum
u42341
u42341
To je moja druga zgodba!
Tuki je pa link prve:
https://www.igre123.com/forum/tema/popularnost-zivljenje-in-misticno-mesto/19600/
Na kratko ta zgodba bo govorila o Shake it up. Belli Thorne in Zendayi Comelan
Mal bo resniča mal pa ne!
Govorila bom kt da sm jst Bella!
Jst:

Zendaya:

next???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2011
u42341
u42341
Zgodba je posvečena moji BFF: Belli Simpson♥!
RTMF pikc♥♥♥♥♥♥
16. julij 2011
u42341
u42341
pa tut teb je posvečena zgodba ŽivaBeadles ♥ ( sam je zbrisal) tut tebe mam rada do fullla ♥♥♥♥♥♥
16. julij 2011
u54391
u54391
Nextej.;**
Jst te mam tut fhool rada.♥♥♥♥♥♥
16. julij 2011
Nextkaaooo!!!!

Nextt!!
16. julij 2011
u7275
u7275
next
16. julij 2011
Next
16. julij 2011
nexxtt!!!
17. julij 2011
next
17. julij 2011
u42341
u42341
Noo za začetk naj se predstavim ime mi je Bella Thorne in prihajam iz Floride. Moja BFF je Zendaya ampak jz jo rajš klim Z. že ko sva bili majhni sva hoteli bit slavni igralki in plesalki. Z pa ima tudi zelo lepo glas. Odraščali sva skupaj ko je nastopil čas da greva v srednjo šolo. Mene osebno je zeloo strah saj imam bolezen dislexijo( imaš hude težave z branjem) že od 2 razreda. Z je pa bila vedno genijalka. Ampak jutri je že 1 dan. Tako kmalu.
Naslednje jutro:
Zbudila me je pesm moje najljubše pevke Selene Goemz: Love you like a love song. Zabrisala sm budilko po tleh da je nehala zvonit in nazaj zaspala. Ko kar naenkrat v mojo sobo prileti Zendaya. Daj vstani Bell zamudili bova. Ne grem sm zavpila in se obrnila da bi nazaj zaspala. Seveda da greš je rekla in me obrnila nato je spet začela poslušaj me : če te je strah zaradi bolezni ti bom jst pomagala in pretepla usakega ki bi te žalil zaradi bolezni. Spomni se imam rumeni pas iz karateja.
17. julij 2011
next
17. julij 2011
u7275
u7275
next
17. julij 2011
next
18. julij 2011
neeeeext
18. julij 2011
u52131
u52131
neeeeeeeeext
18. julij 2011
u42341
u42341
Pa ga imaš res sm rekla in se pripravila na šolo. Skupaj sva odšli na postajo in čakali na bus. Ko sva prispeli v šolo, so naju vsi ignorerali. Kot da naju ni. Pa kaj sm si mislila, ni vredno. Z Zendayo sva odšli do najinega razreda. Posedli sva se čisto zadaj in se pogovarjali.
Ko je vstopila učiteljica. Predstavila se je in zvedeli smo da nas bo ona imela večino predmetov.vsak si je izbral 2 izbirna predmeta. Poleg matematke,kemije,angleščine,glasbe in drame sem si izbrala še ples in risanje. Zendaya pa karate in ples. Ko se je dan končal sva odšli domov kar peš. Hodili sva približn 20 minut in se pogovarjale o predmetih in učiteljih. Doma sva naredili nalogo in jaz sem se prijavila na fb. Deuce me je kliknil za chat. povedal mi je da iščejo nove plesalke in plesalce za Shake it up Chicago! Z je takoj rekla da se moreva prijavit. saj če bi bile sprejete bi se nama uresničile največje sanje!

Deuce
18. julij 2011
u38870
u38870
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
18. julij 2011
next!
18. julij 2011
nextt
18. julij 2011
u23904
u23904
next
18. julij 2011
next
19. julij 2011
u42341
u42341
Bila sm zeloo vesela. Vendar zakaj bi zbrali ravno mene? Z ima talent vendar jst bl ne kot pa ja. Dobila sm sms od Z. pisalo je
Veš tut Seleno Gomez bova spoznali če zmagava!
Odg:
Res. Wow kok si želim zmagat.
Nato sm se odšla stuširat in v posteljo. Zjutraj me je sept Z budila. Pa pusti me spat dons je sobota! Ne bo šlo dons so avdicije! Ja in itak ne bom sprejeta ker sm netalentirana. Ja pa si mi je zagotovila Z. ko sva prispeli sva se preoblekli in se začeli ogrevat. Ko zagledam najbolj cute tipčka ever! Nato pa se oglasi zvonec in čas je da nastopimo! Ko je bila Z poklicana je zaplesala zeloo dobro. No sej je men tut šlo samo ne tako dobro kot Z. rezultati naj bi bili objavleni čez 3 dni, na uradni Shake it up strani. Komaj sva preživeli tiste 3 dni. V sredo zjutraj sva šli pogledat rezultate. In sprejeti sva!!!!! Začeli sva skakati po sobo in vpiti. To soboto ki prihaja bova spoznali Seleno Gomez. Nato je biu čas za šolo. Na postaji sm spet zagledala tistega cute tipčka!!! Z sm namignila da je to on! Zašepetala mi je le: ti pa maš okus! Nato je prišel bus. Vstopili sva in se usedli šisto vzadaj. Jz newem zakaj vsi sedijo spredaj. Noo saj veste da so vzadi 5 sedežev. In tisti cute tipčk se je usedel zravn Z.zakaj se jst nism usedla na desno stran! Zakaj morm vedno sedet pr oknu??? Ko smo se plejali smo naleteli na zastoj. Šofer je klical šolo da bomo zamudili zaradi zastoja. Nato je začel pogovor z Zendayo!
Cody

19. julij 2011
u7275
u7275
next
19. julij 2011
NEXT!
19. julij 2011
next
19. julij 2011
u23904
u23904
next
19. julij 2011
u38870
u38870
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
19. julij 2011
u42341
u42341
Bili sta veseli zame. Nato sm odšla k Megi. Ob njej se vedno sprostim. Ko sm prišla tja sm zagledala Erika ob moji kobili. Šla sm do njega in ga zalila z vodo. Obrnil se je in me je nazaj zalil. Nato sva se zalivala dokler nism imela zadost! Vprašla sm ga : kaj delaš pri moji kobili? To je tvoja kobila je odvrnil. Ja to je moja kobila. No tam je pa moj žrebec inn je pokazal na čistokvnega frizijca. Vedno sm hotela jahat frizijca sm mu rekla. Noo tvoja želja se bo uresničila. Osedlal je Ricota ( tako je konju ime) in mi pomagal gor. Nato me je odpeljal na zunanji travnik. Tam sm počasi naredila nekaj krogov. Čas je da greš malo hitreje mi je rekel. Erik jst nism prepričana… Rico se je že podal v dir. Šla sva zelo hitro. Dobro da je travnik tako velik. Naredila sva par krogov. Oboževala sm veter v laseh. Vendar sm čutila da Ricu peša moč. Ustavila sm se in počasi odšla naprej. Ko sva prispela nazaj sm se široko smejala. Tam pa sm zagleda še use moje prijatelje. Končno se spet smejiš je rekla Emma. Nism si mogla pomagat preprosto sm uživala v trenutku. Nato so ostali odšli z Ericom pa sva ohladila Rica in mene( Erik me je spet na polno zalil). Nato se mi je nevarno približal. Srce mi je začelo hitro biti. Vendar se je ustavil se mi nasmehnil in rekel da gre pod tuš. Zakaj me je nenadoma oblilo tako razočaranje? Sm hotela da me poljubi? Zatrla sm misli in še sama odšla po tuš! Ko sm prispela v sobo sta me že čakali Alex in Kayla in hoteli sta vedeti use! Še predn sm začela pripovedovati sm zaslišala trkanje…
19. julij 2011
u42341
u42341
ta deu ne sod sm ampak na drugo zgodbo! preprosto ignorerite ga!
19. julij 2011
Okk Neextt
19. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg