Forum
Heyy!
Ja, novo zgodbo sem začela. Vem, Summer love sploh ne pišem več. Ampak obljubim, da če bom imela dovolj bralcev, bom to zgodbo dokončala
Ne pričakujte nexta vsak dan, ker se imam ful za učit v šoli in ne morem bit cel dan na računalniku.
Anyways, upam, da vam bo všeč in da boste brali!
Samo še nekaj - prvi dve poglavji se dogajata, ko ima Scarlett šele 10 let, potem pa bo imela 18 let
Enjoy, #MyLittleMonsters XP

Chapter 1

*Scarlett Jules Divet*
»Driiiiiiiiiin!« sem zaslišala hišni zvonec. Zdrznila sem se in stekla do vhodnih vrat. Na stežaj sem jih odprla in se znašla iz oči v oči z moškim, ki se nikakor ni zdel prijazen.
Imel je umazane blond lase, spete v čop, zelene oči ter usta, ki so bila ukrivljena v zlobni nasmešek. Bil je tudi zelo visok in mišičast. Plus, bilo je že pozno, zato je bila edina svetloba svetilka na drugi strani ulice, ki res ni veliko pomagala. Če že, je naredila tega moškega še bolj strašljivega.
»Te starši niso naučili, da neznancem ne smeš odpirati vrat, še posebej ne, ko je temno?« je vprašal z groznim angleškim naglasom.
»V bistvu ne, niso me,« sem odgovorila z veselim glasom ter se mu še naprej smehljala.
Njegov nasmeh je postal še večji in zlobnejši. Sedaj sem lahko videla njegove ogabno umazane in smrdljive zobe.
»Pa bi te morali,« je rekel ter se zasmejal. Njegov glas je bil hrapav in nagnusen. Malo je manjkalo, da se nisem skremžila.
Na enkrat me je prijel za komolec desne roke ter me povlekel k sebi, da sem se opotekla proti njemu. Prestrašeno sem ga pogledala in še glasneje se je zasmejal.
»Pridi, ljubica, greva. Boš videla, zelo se bova zabavala. No, vsaj jaz se bom, » se je zakrohotal ter me začel vleči proti kombiju.
»Ne, prosim! Ne! Spustite me! Prosim! Spustite mee!« sem zajokala, moški pa se mi je zlobno nasmehnil ter močneje potegnil. Spotaknila sem se ob svoje noge ter padla po tleh.
»Vstani!« mi je ukazal, jaz pa sem samo še bolj zajokala in ga prosila, naj me spusti.
»Vstani, sem rekel!« je zakričal ter me grobo potegnil na noge. V tistem trenutku sem se nehala cmerit kot neki dojenček ter se vzravnala.
»Aha, torej jaz morem ubogati tebe, ti pa mene ne, huh? Mislim, da tako ne bo šlo,« sem rekla in zmajala z glavo. Moški je bil presenečen, kako sem se v trenutku spremenila, vendar je šok kmalu minil.
Odpravil se je proti kombiju in me spet hotel povleči za sabo, ko sem zbrala svojo moč ter iztrgala roko iz njegovega prijema. Zdaj je bil šele presenečen.
»Kako…« je začel, a sem ga prekinila.
»Poslušaj, kreten. Lahko bi se še naprej pretvarjala, da sem nedolžna in nevedna mala deklica in se ti pustila odvesti kamor koli že. Ampak nekaj sem delala, ko si me zmotil. In to hočem dokončati.
Priznati moraš, da sem dobra igralka. Eh, totalno sem zašla s teme. Kar sem hotela povedati, je, da te imam zadosti. Pa če tudi te prvič vidim.
Vem, da bi mogla sedaj poklicati policijo in bla bla bla, ampak imam boljšo idejo. Kaj praviš na to, da ti prerežem grlo?« sem ga vprašala z zlobnim nasmeškom. Moški je bil videti zelo prestrašen – kako ne bi bil! – in se je umaknil korak nazaj.
Iz žepa sem potegnila svoj nož ter hkrati stopila korak naprej.
Moški se je zastrmel v moj nož, od katerega se je odbija svetloba polnega meseca. Preden bi lahko kar koli naredil, sem zamahnila z nožem ter mu prerezala grlo. Padel je po tleh, kri pa se je ulila iz njegovega prerezanega grla.
Sklonila sem se ter mu strgala majico z njega. Zastrmela sem se v njegov goli prsni koš. Na obrazu se mi je narisal srhljivi nasmešek.
Nož sem zarila vanj ter mu na prsi in trebuh napisala sporočilo.

TO JE ŠELE ZAČETEK

So? What do you think?
29. januar 2015
Am wut? Čaki, ona je stara komaj 10 pa ubija?
Kul, prva zgodbica taka na igrah
Me zanima kaj se bo zgodilo v nadaljevanju
Angel in bojevnica? Bi rekla da je bolj morilka xđ
So i am first monster xđ muahahah
Nextaj <3
Hvala za link
29. januar 2015
next
29. januar 2015
hey, bi lahko prosim malo oglaševali?
P.S. Sorry ki še nisem nextala, ma sm bla prejšnji teden bolna, učeraj in v pondeljek pa sm mogla prepisat snov pa to. tko da bo next, če mi bo uspelo, danes pa prosim res malo oglašujte
04. februar 2015
u177126
u177126
waw
10 let je stara pa je glihkar nekomu prerezala grlo, kaj bo šele ku bo 18
creepy.......i like it
ok ponavad berem samu ff-je ampak to je perfect
amazing slog pisanja maš res.....
nadaljuj čim prej kr me ful zanima kaj se bo zgodilu, pa kaj bo ku bo 18 stara
neeeeeeeeeeeeeeeext
07. marec 2015
Heyy!
Sorry da tolko časa nism nextala, sam sm bla bolana, na počitnice so šli, in probleme sem mela v šoli. Upam, da boste še vedno brale + hvala ker berete!!
Next je posvečen moji prvi bralki ℒou'sQueen.♛
Enjoy, #MyLittleMonsters

*Thomas Ethan Saner*
Bil sem na lovu.
Hodil sem po temnih ulicah ter iskal lepo in mlado dekle, ki bi si jo lahko privoščil.
Videl sem kombi, ki se je ustavil v eni izmed bogatih ulic. Ven je stopil srhljivi moški.
Skril sem se za drevo, nato pa opazoval moškega.
Pozvonil je pri nekih vratih in odprlo mu je dekle.
Dekle je bilo čudovito.
Njeni svetlo rjavi lasje so v rahlih valovih padali do sredine njenega hrbta. Oči je imela svetlo zelene, ustnice pa svetlo rdeče, skoraj roza, in zelo ljubke. Cela je bila ljubka.
Na sebi je imela rjavo majico s kratkim levim rokavom ter desnim rokavom, ki ji je zakril celo dlan in svetlo modre jeans hlače. Bila je bosa.
Videl sem tudi, da je imela nohte na rokah in nogah pobarvane z zeleno.
Izgledala je stara 10 let.
Z moškim sta se pogovarjala. Naenkrat jo je moški zgrabil za komolec ter se z njo odpravil proti svojemu kombiju. Dekle se je jokalo in upiralo.
Ravno sem nameraval skočiti iz svojega skrivališča in temu prascu izpiti vso kri, ko se je desetletnica nehala cmeriti.
Njen ljubki obrazek se je spremenil v srhljivega – ampak še vedno je izgledala zelo lepo – in moškemu se je iztrgala iz prijema.
Nato se mu je nasmehnila s tako srhljivim nasmeškom, da bi še meni zastalo srce, če bi mi še bilo.
Iz žepa je potegnila nož – nož! – in moškemu prerezala vrat, tako kot je rekla, da bo.
Moški se je zvrnil po tleh, ona pa je počepnila ob njem.
Sladek vonj krvi me je omamil. Skoraj bi se predal sli po krvi, ko sem zavohal vonj, ki je bil lepši in bogatejši od kateregakoli drugega vonja. Ni mi bilo jasno iz kje prihaja. Osredotočil sem se na vonj.
Bila je kri, najsočnejša kri. Želel sem si jo okusiti, tako močno sem si je želel.
Vonj je prihajal iz rjavolase desetletnice. Njena kri mi je tako omamno dišala.
Prisilil sem se, da sem odmislil vonj po krvi in svoje čekane potisnil nazaj v dlesen.
Dekle je moškemu s svojim nožem nekaj pisalo na sedaj goli prsni koš – majice ni tako enostavno strgati kot zgleda v filmih, še posebej ne kar iz sredine, ona pa pri tem ni imela nobenega problema – in ko je končala, se je odpravila nazaj v hišo.
Zanimalo me je, kaj mu je 'napisala' oz. vrezala v prsni koš, vendar se nisem mogel prisiliti, da bi mu šel bližje.
Ne zato, ker bi me bilo strah, da bi me vonj njegove krvi prevzel. Ne, za to me sedaj sploh ni več skrbelo. Kri dekleta je imela tako okusen vonj, da sem vedel, da me nobena druga kri ne more več premamiti.
K truplu nisem hotel, ker bi lahko deklica gledala skozi okno. Kaj če je povedala staršem in bodo prišli pogledati?
Obrnil sem se ter se počasi odpravil proti domu.
Med potjo sem razmišljal, zakaj me je njena kri tako premamila.
Šele ko sem prišel domov in se ulegel v posteljo, sem ugotovil, zakaj.
Čeprav sem živel na Zemlji, in ne v Nebesih, sem bil še vedno Angel. Na Zemlji sem bil zato, ker so nekatere Angele poslali na Zemljo, da skrbijo zato, da Demoni česa ne naredijo.
Tu sem šele 5 let. Z mojo skupino, ki jo moram imenovati družina, se skrivamo in ne hodimo v službo in šolo. No, nekaj jih v bistvu je v službi, ampak to je samo zato, da dobimo denar.
Namreč, bilo bi zelo čudno, če bi bil že 5 let enak, kajne?
V naši 'družini' smo sami vampirji, zato se nikoli ne spremenimo. Vedno zgledamo taki, kot smo izgledali, ko so nas spremenili.
Ampak to ni pomembno. Pomembno je to, kar sem ugotovil.
Nekateri Angeli imamo na Zemlji ljudi, ki jih moramo varovati. Usoda nam jih je določila.
Jaz sem danes postal Angel Varuh.
Kako se vam zdi?
Next?
09. marec 2015
u177126
u177126
Omgggg
vampirjiiiiiii(oz. Angeli vampirji ampak ok)
Waw zakon je
komej cakam nasledn nezt kr me ful zanima kaj bo ku bo 18 stara
neeeeeeeext
29. marec 2015
nnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexttttttt
27. april 2015
Najprej se ti najlepše zahvaljujem za posvečen next, oproščam pa se, ker nisem že prej napisala nexta in svojega mnenja.
Če se ne motim je on zdaj postal njem angel varuh, right?
Kako se vam zdi? Meni je super, edino kar je, da ne bi bilo tako pusto bi lahko na začetku dodala kakšno sliko, naprimer: nož in kri, angela,... nekaj takšnega. In ne, to niti približno ni kritika, pišeš pa waw, res perfektno :')
Next? Seveda, da next :')
NEXT! Aja, upam, da se boste lepo imeli na počitnicah.
27. april 2015
neeeext !!!
27. april 2015
Waaau, on je vampir in angel ob enem? Česa takšnega pa še ne.
Ful mi je všeč tvoja izvirna ideja, čeprav je mal creepy, but I like it.
Mislim, da tale punčka ne bo rabila angela varuha. Kaj sploh je to dekle? Kakšen demon al kaj? Btw I like her style.
NEXT
+nova bralka
19. junij 2015
Ful je dober
Next
21. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg