Forum
Hαααj! Odločlα ѕм ѕe prevαjαт eɴ ғғ ιz wαттpαdα.Že ɴα zαčeтĸυ poveм dα ɴeхтι ɴe вojo redɴι,še poѕeвι zαrαd šole,verjeтɴo ѕαм oв peтĸιн,vιĸeɴdιн. (:
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

Zα zαčeтeĸ prιlαɢαм ɴαѕlovɴιco ιɴ тrαιler zɢodвe:

Trailer:

Naslovnica:

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

Part 1: Want U Back

-Skyler's POV-

*Flashback*

''Harry,oprosti.Tako ne gre več.'' Sem rekla z močnim britanskim naglasom in živčno premikala roke. To je bilo res. Po devet mesečni zvezi s Harryem Stylesom je tukaj najin konec. Priznam,nisem popolna, in nisem punca ki bi presegla Harryeva pričakovanja.''Sky,kaj pa govoriš?Zakaj me zapuščaš brez razloga?''
''Obstaja razlog za vse Harry...Glej,nekega dne boš razumel.Ampak ne danes.'' Vzdihnila sem in zaprla oči.Moralo je biti storjeno.Hodila sem v nasprotno smer z besedo 'Heartbreaker' zapisno na mojem čelu.Harry me ni potreboval.Potreboval je nekoga drugega.In ta nekdo nisem bila jaz.

*1 leto kasneje*

Stala sem pred velikim ogledalom,in opazovala svojo obleko.Danes sem nosila raztrgane kavbojke, črne nizke pete,top na eno naramnico z napisom 'Bite me',moji lasje pa so bili naravno valoviti. Nanesla sem minimalna ličila-podlago,rdečo šminko in maskaro. Bila sem srečna da sem končno dopolnila 18 let.Veš zakaj? Ker sem končno lahko začela voziti svoj avto,odkar mi ga je kupila prijateljica Monday. Ja,njeno ime je enako dnevu v tednu.Ne draži je zaradi tega. ''Skyler,zajtrk je pripravljen!'' me je poklicala da bi prišla dol.''Ja,ja.Prihajam!'' Sem odvrnila brezbrižno,ko sem stekla po stopnicah do dišečih palačink.''To ima neverjeten vonj,Monday.'' Sem močno pokimala.''Hvala.Ooo, zakaj si danes tako urejena?'' Je pomignila z obrvmi.''Nameravala sem iti v trgovini,če se mi želiš pridružiti.''
''Ne hvala,danes imam dan z Stevom.'' Se je nasmehnila. ''Srečna si lahko da imaš fanta.Pogrešam vse,poljubljanje,ljubezenske stvari,veš.''
''Potem...Zakaj si se razšla s tem kodrastim fantom..um,pozabila sem njegovo ime.'' Je razmišljala ko je zrla vame.Zastokala sem. ''Prosim,ne govori o njem.Vse kar si želim je,da bi ga pozabila.''
''Ti si tako trmasta Sky,bil je popoln.'' Tukaj je bil razlog za vse.Niti moja najboljša prijateljica ni vedela. ''Ja,bil je popoln Mon.Ampak ne zame.'' Sem vzdihnila,pograbila torbico in vanjo položila vanjo telefon preden sem opravila svojo pot do vrat.''Poglej Sky,nisem mislila...''Odrezala sem njen glas ko sem s treskom zaprla vrata in hodila proti Priusu (A/N: avto je to) Ja,avto je bil beden,ampak ga vsaj znam voziti?Ugh.Zakaj ga je morala Monday pripeljati? Počutim se tako neuporabna.
31. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. avgust 2013
next
06. september 2013
Neext
06. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg