Forum
Tukaj se bo odvijalo tekmovanje za najboljšo pisateljico. Imele boste različne izzive pri katerih boste morali uporabljati svojo domišljijo.

Za začetek se vas mora prijaviti vsaj 5, med prvim izzivom pa se lahko še prijavlate!

● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○
ᵖʳᶤʲᵃᵛᶰᶤᶜᵃ
ιмe:
prιιмeĸ:
ѕтαroѕт:
ѕlιĸα:
ĸαĸšɴe zɢodвe ɴαjrαje pιšeš:
ѕι že ɴαpιѕαlα ĸαĸšɴo zɢodвo:
● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○

ᵖʳᵃᵛᶤˡᵃ
-Pišemo v pravilni slovenščini
-Upoštevamo pravila
-Sprejmemo poraz
-Redno delamo izzive
-Se ne kregaš in spoštuješ druge
- In nadvse uživamo!!

● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○ ● ○

Tale slika, bo vedno ko bo izziv:

Tale, ko bodo ocene:

In ta, ko bo izločanje:

To pa sem jaz, vaša voditeljica Alvean Earnshaw:

19. januar 2012
u60429
u60429
ᵖʳᶤʲᵃᵛᶰᶤᶜᵃ
ιмe: Anny
prιιмeĸ: Chocolate
ѕтαroѕт: 22
ѕlιĸα:

ĸαĸšɴe zɢodвe ɴαjrαje pιšeš: Zabavne,žalostne,grozljive
ѕι že ɴαpιѕαlα ĸαĸšɴo zɢodвo: Uf ja
19. januar 2012
Sprejeta itak....
19. januar 2012
ιмe: Chloey
prιιмeĸ: Brown
ѕтαroѕт: 20 let
ѕlιĸα:

ĸαĸšɴe zɢodвe ɴαjrαje pιšeš:Romantične,grozljivke
ѕι že ɴαpιѕαlα ĸαĸšɴo zɢodвo: ja
20. januar 2012
Sprejeta itak *MWA*
20. januar 2012
u59711
u59711
Prjaulam see!
Katy

Star

Med mojimi slikami(Avril Lavigne)-ne lup se mi daajat slikce gor...

Že pišwm zgodbe, a trenutno sem jih malo zapustila, al kok se nej izrazm

Najraj pišm romantične, vampirske in grozljive.... no vse!

Sprejeta?
20. januar 2012
Jaa Itakkk
20. januar 2012
Ime: Hannah
Priimek: Lemonade
Starost: 18
Slika: Prikaznaa.

Najraje pišem zgodbe o najstnikih... (:

Si že napisala kakšno zgodbo? Eno do konca ;P Ostale pa pišem ene 3.. ;D
...............................................................
Sprejeta.??
--------------------------
Opraviči mi prosim od 21.1.2O12 do 28.1.2012 (:
20. januar 2012
prjavlam se!!!!!

anica
20. januar 2012
ime:ana
priimek:huba buba
starost:12
slika:huba buba balon
kakšne...:vampirske, izmišljene
si že...:ja itak mam tut original rokopis
20. januar 2012

Jaz osebno rada sanjarim in imam nadvse veliko domišljijo. Danes bom jaz preverila vašo domišljijo. Vsaka bo dobila svojo sliko in glede na sliko napisala zgodbo. Ampak, da ne bo tako zelo lahko vam bom dal že naslov.
Zgodba naj ne bo prekratka pa tudi ne predolga.

1. annytheRAAWR: SKRIVNOST GRADU

2. kaja*therawr: UMRLA NA POROKI

3.Sarah1199: POGLEJ POD KNJIGE

4.support.*: LJUBEZEN V KAVARNI

5.anica< 3: VAMPIRSKO DOŽIVETJE

GoodLuck

Opravičila:
-support.* (21.1.2O112-28.1.2O12)
20. januar 2012
a lahk jst vampirsko doživetje?

thix
20. januar 2012
Ja sej ti moraš VAMPIRSKO DOŽIVETJE (pred naslovom je tvoje uporabniško ime)
20. januar 2012
aja... THIX!!!!
20. januar 2012
Nzk
20. januar 2012
kuk cajta mamo?
20. januar 2012
Do srede!! Ampak je bolš če prej narediš
20. januar 2012
u72261
u72261
ιмe: Ann Bella
prιιмeĸ: Brown
ѕтαroѕт: 18-let
ѕlιĸα:

ĸαĸšɴe zɢodвe ɴαjrαje pιšeš: Najstniške, sodobne, ljubezenske
ѕι že ɴαpιѕαlα ĸαĸšɴo zɢodвo: Pišem dve
&opraviči mi med zimskimi počitnicami(grem na pohorje) in en teden kasneje, ker imam šolo v naravi o.k?
20. januar 2012
Ok Sprejeta!

Tvoja slika in naslov: NOVA BALETNA OBLEKA

Opravičila:
-support.* (21.1.2O112-28.1.2O12)
-PiaTheBooh :З (Torej tako kot sem zračunala je prišlo: 19.2.2O12-4.3. 2O12)
20. januar 2012
u72261
u72261
NOVA BALETNA OBLEKA
"To je tvoje življenje" je rekla moja učiteljica Isabella Brook, jaz pa sem odgovorila "Vem, ne skrbite dala bom vse od sebe". Odpravila sem se na oder, ter prikazala sem vse za kar sem garala zadnjih osem let! Gledalci so bili navdušeni tako jaz. Pravzaprav sem bila neskončno srečna, nastopila sem na evropske prvenstvu iz solo klasičnega baleta in osvojila sem četrto mesto to mi ni bilo dovolj, odšla sem in stekla na bližnji travnik. To je bilo moje prvo evropsko solo prvenstvo, to, da sem osvojila četrto mesto je za nekatere dobro celo odlično a zame to pomeni le, da sem poražena v boju za svetovno prvenstvo. Nisem se dobro zavedala a mislim, da je do mene stopil moj fant; Alex James. Poljubil me je in mi rekel: "Amy, ti si najlepše, najbolj pametno, najbolj nadarjeno darilo, ki sem ga dobil. Če bi bil jaz sodnik bi tebe seveda postavil na daleč najboljše mesto a prosim, je balet vse kar potrebuješ...?!" takrat sem se zavedla, in rekla sem mu:"Ne Alex, balet ni vse kar potrebujem, pravzaprav se bi mi svet podrl, če ne bi bilo poleg baleta tu še ene osebe...TEBE!" Stoppila sem na prste in mu pritisnila mehak poljubček na usta on pa je izza hrbta privlekel škatlo, stopil je na kolena, odprl škatlo in rekel: "Bi bila moja punca in plesalka za vedno?" dahnila sem: "Ja!" Slekel mi je mojo sedajšno obleko ter iz škatle potegnil novo, popolno obleko in mi jo oblekel.

Zaplesala sva in tam ostala pozno v noč...
20. januar 2012
JoJ kOK romantičnoo všeč mi je!!!!!1
20. januar 2012
Winny
Starr
Starost: 17 let

Kakšne zgodbe najraje pišem: Hm.. use!
Napisala sem tudi že kar nekaj zgodb..
Sprejeta?
Pa izzive mi pošilji plis na ZS
20. januar 2012
u64528
u64528
Še lah prjavm????No če se lahko je prijavnica tukaj:
ιмe:Kate
prιιмeĸ:Asvald
ѕтαroѕт:16
ѕlιĸα:

ĸαĸšɴe zɢodвe ɴαjrαje pιšeš:hm...ljubezenske,mladinske,napete...
ѕι že ɴαpιѕαlα ĸαĸšɴo zɢodвo:ja!
Izive pliss po zs!!!
20. januar 2012
u64528
u64528
lah dobim naslou??!??!????
20. januar 2012
NOVA BALETNA OBLEKA
''Nuša, Nušaaaa! Danes imaš baletni nastop! Hitro ustani, da ne boš čisto zaspana!'' mi je rekla mami. "Okj.." sem odgovorila še čisto zaspano.

Hitro sem se pripravila in po 2 urah me je mami peljala na nastop. Čisto malo preden sem nastopila, je prišla do mene in mi izročila velik paket. Ko sem ga odprla sem v njem zagledala najbolj čudovito baletno obleko kar jih je.

Mami mi je rekla, da mi bo prinašala srečo in da naj se čim prej preoblečem vanjo. Pohitela sem.

Na nastopu sem se kar se da potrudila. Potem so razglašali zmagovalno supino. In ne boste verjeli! Zmagale smo!

--------------------------------------------------------------------
Ok.? Nimam čassa za daljšo sorry...
20. januar 2012
Oprostite sem mela trening.

support.*drugače se imela ti LJUBEZEN V KAVARNI ampak uredu.

*ZajčicaWinny* : NESREČNA LJUBEZEN NA TIRNICAH

lilyka007 123: MEGLA

20. januar 2012
Ejj,.. Sorry.. Nism opazla res sorry sorry.. :c

Bom ju3 spremenila kr nimam časa zdejle..
20. januar 2012
u60429
u60429
SKRIVNOST GRADU

"Torej učenci jutri bomo odšli na grad Luckford(izmišljeno).Veliko se boste naučili o zgodovini in prosim poskusite se lepo obnašati," nam je razlagala učiteljica.Cel razred je seveda glasno klepetal in je nismo poslušali.
"Hahaha na tem gradu pa straši duh Amy!Kajne Sam?!" mi je težil sošolec Max.
Takoj sem se spomnila dogodka.
"Samantha si vredu?" me je zasrkrbljeno vprašala Kelly.
"No ja...Zakaj sprašuješ?" sem jo začudeno vprašala.
"Nič nič.Samo saj veš, da je Amy umrla na tem gradu.Pa še Max teži," mi je odgovorila.
Nisem hotela razmišljati o njej.Bila je moja najboljša prijateljica.Pred letom dni je izginila.Dokazi so sledili ravno gradu Luckfordu.
"Vem Kelly.Ne morem pozabiti nanjo.Preveč mi je pomenila," sem ji tiho odgovorila.
Naslednji dan smo odšli.Zadrževala sem se zase zaradi Amy.Odkar je ni več sem bolj osamljena.Kelly mi je poskušala pomagati, da bi imela več prijateljev toda nisem ji pustila, da mi je pomagala.
"Dobro učenci!Dajem vam 20 minut, da se razgledate!" nas je razveselila učiteljica Brown.
Z Kelly sva takoj odšle na drugi konec gradu.Prispele sva do neke sobe.Takoj, ko je Kelly odprla sobo sem se prestrašila.Točno takšno sobo je imela Amy.
Začutila sem mrzel veter in spreletel me je strah.Pogledala sem naokoli in Kelly kar naenkrat ni bilo več v sobi.
"Kelly!To ni pravi čas za skrivalnice!Kje za vraga si?" sem kot kura brez glave začela kričati.Poskusila sem odpreti vrata in zbežati toda vrata so bila zaklenjena.
Začutila sem nekaj na moji rami.Hitro sem se obrnila in jo zagledala.
"Amy?" sem jo vsa šokirana vprašala.Bila je bela kot duhin imela je popolnoma rdeče oči.
Naenkrat je izginila in vrata so se odlklenila.Hitro sem stekla ven in do točke, kjer bi se mogli dobiti.Tam sem zagledala Kelly.
"Sam!Oprosti, ker sem te pustila toda vrata so se kar zaklenila in nisem jih mogla odpreti," se mi je opravičila.
"K..k..Kelly.Videla sem jo.Hvala, ker si mi ob strani," sem ji povedala.Gledala me je z razumevanjem in me je objela.Našla sem novo najboljšo prijateljico.
In odkrila sem skrivnost.Mit, ki je govoril, da duh od Amy straši po gradu je resničen.Toda nobenemu nisem tega povedala.Razen Kelly seveda.
Bo Ok? < 33
20. januar 2012
"Lily, Lily," me je z nežnim glasom budil iz spanca Luka. Odprla sem oči in pritekla mi je solza. Vedela sem, da je danes najin zadnji dan skupnega življenja. Objel me je in me poljubil: "Vsak dan ti bom pisal," je rekel Luka. Še bolj močno sem se stisnila k njemu. Brez besed sem se ustala in se umila ter oblekla. Luka, ki je vstal in se uredil že prej, je poklical taksi. "Pridi, tukaj je." sem mu rekla, ko sem ga videla skozi okno. Še vedno sem bila žalostna in komaj zadrževala solze. Ko je taksi pripeljal do železniške postaje, sva izstopila. Vsedla sem se na klopico v čakalnici na železniški postaji, in gledala Luka, ki je kupoval karto. Prišla sem k njemu. "Greva.. greva ven čakat vlak?" sem z cmokom v grlu vprašala Luka. Podaril mi je nasmeh, vendar v njem ni bilo tiste iskrice veselja, kot včasih, ko sva se zabavala in bila neskončno vesela, ko še nisva vedela, da se bova morala nekega dne ločiti. In ta dan je danes. Držala sva se za roko in prišla na prvi peron. Iz sanj me je prebudil glas napovedovalca vlaka iz zvočnika na postaji. "Lily," me je z žalostjo v očeh pogledal Luka. "p-p.." je komaj govoril. Pritekle so mu debele solze. Čeprav je vedno dolgo skrival žalost, je zdaj ni več mogel. "pogrešal te bom." je dokončal stavek. Planila sem v jok in ga objemala. "Tudi jaz tebe!" sem komajda spravila glas iz sebe. Slišala sem prihajati vlak. Še zadnjič sva se poljubila, potem pa je vstopil. Dolgo sva si mahala. Uslužbenec na železniški postaji je zapiskal in vlak je speljal. "Nikoli te ne bom pozabil" sem razbrala iz njegovih ust, potem pa je vlak izginil v daljavi. Vsedla sem se na tla in jokala. "Nikoli te ne bom pozabil" sem se ga spominjala. Iz mojih oči je priteklo še več solz. Iz dneva v dan gledam pisma, ki mi jih pošilja vsak dan, kot je obljubil. "Tudi jaz te na bom nikoli pozabila." sem z solzami v očeh rekla, ko sem brala eno od pisem. In vsak dan sem si govorila: "Morda pa bo jutri moj srečen dan, ko se bo vrnil, in spet bova skupaj.
Upam de je dobr..
21. januar 2012
Aja, še " sem pozabla dat nakonc.. A je OK drugač?
21. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg