Forum
*Andrea*
»…bila je super dekle.Zabavna,z veselim obrazom,simpatična,prijazna.Vedno je pomagala,bila je pametna…«
Sovražila sem poslušati to.Poslušati govorjenje v pretekliko.Poslušanje govorjenja v pretekliku o moji najboljši prijateljici.Preveč je bolelo.Do tega trenutka se nisem zavedala,da jočem.Solze so mi tekle po licih in verjetno sem bila cela rdeča v obraz.Toda ni mi bilo mar.Ker je umrla.
Ko je bilo konec govora njenega očeta sem prišla na vrsto jaz.
»…Zdaj bi rad na oder povabil njeno najboljšo prijateljico Andreo.Andi pridi.«
Počasi sem vstala in začela stopati proti odru.Ko sem stala gor sem pogotnila slinu in vzdignila pogled.Vame je vpiralo pogled okoli 400 ljudi.Prišli šo skoraj vsi z naše šole in povabljenci njenih staršev.
»Tatyana je bila super oseba.Poznama se od rojstva in vem marsikokaj,vedela sem marskaj o njej.Bile sva si kot sestri.Ko je zbolela….« Glas mi je umoknil.Obrnila sem se stran,se zbrala in nadaljevala. »Bolj je ona tolažila mene kot jaz njo.Zdi se mi kot,da sem s tem ko je umrla,izgubila sebe.«Glas se mi je zlomil in ena sama solzica je stekla po pomojem licu.Nato sem iz žepa vsela listek in začela recitirati:
Zadnje dni,kot rastlina dihala si.
Zadnje dni,brez življenja čakala si.
Zadnje dni,počasi umirala si.
Zadnje dni,sama trpela si.

Oprosti za vse.
Ne bom pozabila te.
Oprosti za vse.
Toda nisem imela moči,obiskati te.
Oprosti mi.

Zanje besede sem zašepetala in se zrušila na tla.Njen brat je prihitel na oder in mi pomagal vsati.Takoj ko sem bila na nogah sem z vso močjo ki sem jo še premogla zbežala iz dvorane.Nisem več zmogla.Michael me je našel ko sem hlipala ob nekem drevesu.Objem me je toda to mi ni pomenilo nič več.Odkar je umrla zaradi tumorja sem kot otopela.Niti njegovi poljubi me ne zbudijo več iz sanj.Pogrešam jo in nikoli več ne bom nikogar imela tako rada..
Počasi me je peljal k sebi domov.Moja starša tako ne bosta opazila.Nikoli ne opazita.Potem me je poljubil.Pustila sem mu,da me sleče do spodnjega perila in me poleže v posteljo.Med tem me je ves čas poljubljal,toda vedela sem da me v nič ne sili.samo skrbelo ga je zame.Potem se je še sam slekel do boxaric in zlezel v posteljo k meni.Objel me je in razjkokala sem se.Šepetal mi je sladke besede in me božal po laseh-to obožujem.Medtem sem počasi utonila v spanec.
Ko sem se zjutraj zbudila vsa prepotena sem prvo odšla v kopalnico in pod tuš.Vzela sem kar Michaelove spodnjice in si jih oblekla.Tako ali tako saj bila sama,zato sem šla v Nikitino sobo po modrček.Tako ali tako sva že skoraj spala skupaj.Skupaj sva že tri leta,toda najina zveza je vedno bolj krhka zaradi mene.Odkar je Tatyana zbolela sem šibka in razdražljiva in se čedalje več prepirava.Najina zveza bo na takšen način kmalu razpadla.Tega se zavedava oba,pa če še tako tajiva.
Včasih bi rada zaspala in se zbudila starejša,bolj izkušena,pametnejša.
Zbudi me iz more.
11. avgust 2013
u137196
u137196
neeeeeeeeexxxtttt
11. avgust 2013
NEXT♥
Vse ponosna da sem prva lah prebrala♡
11. avgust 2013
NEXTTT *________*
11. avgust 2013
neeeeext *__*
11. avgust 2013
Neeeeexttttt
Nova bralka
11. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. avgust 2013
u142563
u142563
Neeext
11. avgust 2013
u147963
u147963
nekšttttttttttttttt
11. avgust 2013
*Michael*

Tako se je spremenila.Ljubim jo toda…Težavna je postala.Ko sem jo slekel me je zagrabil šok.Porezana je po nogah in po rokah do komolcev in kolen.Ter po trebuhu do prsi.Rane so globoke in druga pri drugi.Res ne vem kaj naj naredim,zato sem bil raje tiho.V postelji sem jo poljubil in objel.
»Michael,misliš,da je bila jezna ker je nisem prišla obiskati?«
»Ne pikica.Razumela je.«
Po teh besedah je začela jokati.Glasno je hlipala in iskreno povedano vedel sem,da bi v tem trenutku vzela britvico,če bi lahko.Kar na enkrat je vstala in me odrinila.Planila je iz postelje proti kopalnici in jaz za njo.Ravno pred vrati sme jo ujel in objel.
»Michael pusti me!«
»Zakaj?! Da se boš šla rezati???«
»POMAGA MI!«
»Pomaga ti? Mogoče pomisli na nas,ki te imamo radi.Ki nam veliko pomeniš.Enkrat si boš žilo prerezala če boš tako nadaljevala.Kaj bom jaz brez tebe?Kaj bo Nikki brez tebe?? Razumem,da si potrta zaradi Tatja smrti ampak zato ti ni treba po njeni poti!«
»Michael ne bom zmogla.Odkar je zbolela trpim.Pogrešam jo.Nisem imela moi se posloviti.Nisem imela moči iti tja in jo objeti.Nisem imela moči prenesti njene bolezni.Ona je bila pogumna,jaz pa sem zbežala.Nisem bila dobra prijateljica!«
»Andi,bila si super prijateljica.Vedno.Tatja je vedela,da jo imaš rada.«
Kar na enkrat sem začutilm sunek v premoženje in Andi je zbežala v kopalnico in se zaklenila preden sem lahko vstopil.
»ANDREA ODPRI!«
Brcal sem v vrata in kar na enkrat so se odprla in zagledal sem grozljiv prizor,ki mi je vzel sapo.

*Andrea*

Nisme več zmogla.In svojega fanta sem brcnila v premoženej.Ne morem verjeti.Saj sem mu nos tudi že zlomila,samo v premoženje ga še nisem brcnila.
Odprla sem pokrov telefona in ven je padla britev.Vzela sem jo v roke in pritisnila na zapestje ter zarezala.Šla je globoko v roko in pustila veliko zarezo.Najprej je meso bilo belo,potem pa se je vlila kri.Teklo je in teklo in nobena gaza ni ustavila krvavitve.Potem pa se mi je začelo megliti pred očmi in omahnila sem na tla.Z glavo sem zadela ob marmor in stemnilo se mi je pred očmi.
*
*
*
*
*
*
Zbudila sem se v Michaelovi postelji z povezanim,skelečim zapestjem.Ob meni je sedela Michaelova mama,zdravnica.
»Andrea,vem,da te je potrlo toda samomor..? To je pa preveč.Rešila sem te komaj in ti bi zdaj mogla biti v bolnici veš to?Ampak nisi,ker boš hodila k psihologu in tega ne boš ponovila.
11. avgust 2013
Neeeeextttt
11. avgust 2013
u147963
u147963
nekštttttt
11. avgust 2013
u128648
u128648
Neeeeeext <333
+Naj se malo razpišem
Nina, lahk bi mi povedla za FF Sej ti ne zamerim ;*
++Zadnje čase nisi preveč na skypu pa fb-ju? O.o A je kaj narobe?
+++Drugač pa super ideja.
++++Tisto pesmico si mi pokazala *_____*
Neeeext <3333
11. avgust 2013
NEXT *______*
11. avgust 2013
Neext♥
11. avgust 2013
u137196
u137196
neeeeeeeeext
11. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
12. avgust 2013
next pišem
13. avgust 2013
okej vem d aje tole zelo kratk ampak res me ful glava boli in s prjatlco sma šle vn pa sm ful utrujena.jutri me ceu dan ni doma ampak se bom potrudila da tudi jutr dobite krajši next
Po pogovoru z Michaelovo mamo sem zaspala.Zbudila me je roka,ki me je nežno požala po laseh in tiho hlipanje.Michael.Prizadela sem ga.In ne moreva biti več skupaj.Najina zveza preprosto ne deluje več.Saj ga imam rada ampak zdaj bolj kot brata…Kako naj mu to dopovem?Trmast je in ne bo verjel.V sebi sme zavzdihnila in odprla oči.Michael je kar skočil pokonci.
»Andrea.Budna si.Sem te zbudil?Si vredu?Rabiš kaj??«
»Michael ne moreva biti več skupaj.«
Še sama sebi sem se zdela prasica.Na obrazu se mu je najprej zarisalo presenečenje,potem začutenje in na koncu šok.
»Andrea tega ne misliš resno.V šoku si.Depresivna.Ne misliš resno.«
»Michael resno mislim.sam veš,da že dolgo ni več kot je blilo.Bolj si mi kot brat«
»Resno??Po vsem tem?? Po VSEM kar sva imela me pustiš?Kar tako??«
»Oprosti Michael.Ampka res ne morem več.«
Brez nadaljnjih besed se je vstal in odšel.Na poti je zaloputnil z vrati,meni pa so se vlile solze po lčicih.Kaj sem naredila.Izggubila sem ga.Sovražim se zaradi tega.
13. avgust 2013
u128648
u128648
Neeext :')
13. avgust 2013
NEEEEXXTTT
13. avgust 2013
u137196
u137196
neeexttt
13. avgust 2013
u147963