Forum
okej, moje sanje so da bi postala pisateljica, sicer angleška ampak tukej je slovenija tkoda bo v slovenščini (večino). šlo se bo o eni punci in Luku Hemmingsu:

kritike+pohvale so dobrodošle tkoda komentirejte karkol pa bom upoštevala+zelo bom hvaležna haha upoštevejte, da nism profesionalka haha okej pa začnimo
-.-.-.-.-.-.-..-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
' "please, don't leave me! not now.. can't you stay a few more hours?" me je Luke prosil medtem ko sem si česala lase. "no.. I have to go back Luke! I have school in two days and I need to get back to Slovenia.." sem mu odgovorila in pospravila krtačo v torbo. "did you see my flannel shirt?" sem ga vprašala in zakorakala v kopalnico. "sydney, I don't know.. maybe it's on the bed?" je rekel in ko sem prišla v sobo je še pograbil majico in zašprintal skozi vrata na hodnik. "Luke!!" sem zatulila, in se pognala za njim. tekla sem in zavila nakar se je pojavil pred menoj. nisem se mogla ustaviti zato sem zacvilila in skupaj sva se sesula na hotelska tla. zasmejala sem se, on pa se je z ustnicami dotaknil mojih in me proseče pogledal. "sydney, you really woudln't wait just a little more?" me je vprašal potiho z zlomljenim glasom. '
šokirana sem se dvignila z postelje. vsako noč sanjam to, le da se ponavadi sanje končajo na letališču. solza mi steče po licu, vržem se nazaj na posteljo, nato pa obrišem še dodatne solze in se napotim v kopalnico.moje rjave oči izdajajo moje sanje, drugače pa sem sprejemljiva. zgrabim krtačo in si začnem česati dolge rjave lase. spomnim se na sanje in jih hitro spnem v figo.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
kaj mislite?
11. januar 2015
Dobr začetek
Neeeext
11. januar 2015
next
12. januar 2015
uh, toj blo pred 5imi mesci hihi :3 a kera še hoče nadaljevanje or nah?
27. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg