Forum
Na pol še spim .Obrnem se in...BUM! Padem dol s pojstle. Matr moja boga rit,zaupijem. Pogledam na uro. Spet zamujam. In to že 15-ič ta mesc!I In na zadnji dan te klinčeve šole. Bla sm jezna sama nase. Stekla sm u kopalnco in se uredila. Zjutraj si nisem nikoli bila podobna. Kmalu sem se uredila. Hitro sem zbasala stvari v svojo torbo in stekla na busno postajo, upajoč da bus zamuja. Innn...bus ni zamujal. Kakšen bus pa bi zamujal 45 minut? "Ti bus neumni,kurčevi,zajebani,pofukani",sem se zadrla. Starejša gospa, ki je sprehajala svojega cucka me je zgroženo gledala. "kva pa ti buliš stara",sem se zadrla nanjo. Gospa je kolikor hitro je mogla šla stran.
TA GOSPA IN NJEN CUCEK :

NJEN ZGROŽEN OBRAZ :

Nič nisem mogla. Nisem mogla iti peš,saj je bila šola odaljena 12km .Nemočno sem se sesedla na tla .V tistem trenutku pa se je na svojem carskem motorju(ki bo kmalu moj)pripeljal moj tečni,kretenski brat Logan ."Si spet zaspala",me je vprašal. Pokimala sem.Lahko te zapeljem se je ponudil. Hvala,sem se mu zahvalila in se usedla na motor. Zarežal se je in pohodil plin.
LOGAN :

MOTOR :

Odložil me je pred šolo in jaz sem hitro stekla v notranjost. Umes sem se zaletela v steklena zdrsna vrata .Včasih sem se čudila kako to da sem še živa. hitro sem se obula v copate in stekla v razred. Vrata od razreda sem tako močno odprla da so se odbila od stene direktno v mojo ramo. "Mater",sem zaklela. Pogledala sem po smejočem se razredu in jeznI učiteljici inn...napačen razred ."upssy",sem rekla in stekla ven. Naš razred je bil v sosednji učilnici. Odprla sem vrata,tokrat malo bol narahlo ker nisem hotela ponoviti svoje sramote .Učiteljica me je grdo gledala. Najin pogovor: JS-js UČITLCA -u

js : oprostite gospa Bambee zaspala sem.
u : speeet?
js : ja,spet....am....mislm...da...mam pokvarjeno budilko
u : res?in zakaj je ne zamenjaš?
js ..recesija....?
u : usedi se,ravno sem mislila razdeliti spričevala.Čudi me da si sploh prebila tretji letnik
js : (zgroženo)pa sej mam dost petic štirk....
u : glede lenobe pa klepetanja med poukom pa risanja med poukom.nisem še videla bolj nezbrane učenke od tebe abbey black v vseh mojih....
js : stotih letih poučevanja?to sem že slišala sem rekla in se usedla.

UČITLCA :

Taylor in Demi (moji BFF)sta me zdolgočaseno gledali češ same old-same old. Zavila sem z očmi. Bile smo prijateljice že od vrtca, (spoznale smo se v sobi za otroke ki smrčijo)pa so nas vsi še vedno čudno gledali ko smo bile skupaj (to pomeni da smo čudne poglede kar naprej dobivale)

TO SEM JAZ(ABBEY)

TAYLOR :

DEM I:

__________________________________________________________________________________________________UPAM DA VAM JE VŠEČ,KOMENTIRITE,NAPIŠTE KRITIKE POHVALE NEXTE...
RADA BI VSAJ 4 NEXTE
29. marec 2013
nextt zame plisss
29. marec 2013
še tri pliiiss
29. marec 2013
supr kul zgodbica nnnneeeexxxxttttt
29. marec 2013
ok prou za Łauly in punkerco
__________________________________________________________________________________Učiteljica je začela deliti spričevala. Ko je dala meni moje spričevalo sem se ji ljubko nasmehnila. To jo je razjezilo saj je postala čisto rdeča v njeno debelo faco. Nism si mogla pomagat , začela sem se režat k nora. Vsi so me čudn gledal,a me je brigal. Ko sm se umirila sm pogledala spričevalo.Petkt,štirke,ena trojka.Bila sem prav dobra.Pokukala sem k Taylor.Ena štirica,in same trojke.Taylor,sem začela ,a me je prekinila."Saj je vredu.Lahko bi bilo slabše.Sem vsaj naredila razred."Zaradi njene pozitivnosti me je velikokrat prijelo da bi jo na gobec. K Demi sploh nisem hotela gledat. Itq je vse imela zaključen 5. Piflarka. A sem jo vseeno pogledala. Smejala se je na vsa usta. Prijelo me je da bi tudi njo na gobec. Videla je kako jo grdo gledam,in se nehala smejat. Zazvonilo je.Učitelca je misla še neki rečt,a smo vsi šli v jedilnico na kosilo. Bil je zadnji dan šole zato je malica odpadla. Za kosilo smo vedno imeli dve izbiri. Danes je bila pica in pomfri. Usedle smo se za mizo in začele jesti ko je Taylor nenadoma nehala jesti. Demi je zavila z očmi. To je bil Taylorin Brad signal. Brad je bil Taylor všeč vse od 1.letnika. Saj je bil luškan,vendar nevem kaj je videla na njem.
BRAD:

A ni sanjski,je rekla.Prekipelo mi je."tay,ta tip ti je všeč že od prvega letnika,dej ga že enkrat povab vn"!" Kva, ne nemorm,je rekla.Vstala sem in se napotila proti bradovi mizi.taylor se je neki drla za mano,a jst sm jo ignorirala.Brad je bil obkrožen z svojimi debilskimi prjatli-tko k zmeri,resno tega tipa še nikol nism vidla samga! Ko sem prišla do mize sem slišala kk so se pogovarjal o sladkorni peni-mislm halo,resno kva je Taylor vidla na njem!? Vsi stran,Brad ti pa lepo čiči tuki.Ko so vsi šli sem začela. Js-js Brad-b

jsk Brad kva si ti mislš o Taylor Routh?
b:lep nasmeh,lepe oči,res lepi lasje...
jsi šu z njo vn?
b:ja itak
js:no potli pa se mi spel izpred face pa jo povab vn!
b:že grem
NADALJUJEM KO DOBIM 3 NEXTE
29. marec 2013
NEXT,NEXT,NEXT!
29. marec 2013
ha,ha,še 2
29. marec 2013
neext
29. marec 2013
še en <3
29. marec 2013
Next <3
30. marec 2013
nnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttt
30. marec 2013
Počakala sem 5 min. da je Brad opravil svoje,in se nato odpravila nazaj do naše mize. Taylor je bila vsa zasanjana. Demi ji je začela mahati z roko pred obrazom. "Meni se zdi da ni nikogar doma",je šaljivo rekla. Zasmejala sem se. "Tay,si doma,se je zadrla Demi. Nič. "Naj jaz poskusim",sem predlagala. Pocukala se jo za lase. prebudila se je iz transa. Zakričala je da so jo vsi debelo gledali. Vrgla se mi je okoli vratu in mi na uho začela vpiti hvala,hvala,hvala... "Ni keeeejj....u,pejmo u shoping po kšne cunje zate",sem predlagala. taylor se je takoj strinjala. Potem pa se je umešala Demi. "A kr zdej",je vprašala. Pokimala sm. "Ne nemormo kr zdeli it,to je proti pravilom,mamo še zaklučno proslavo.....".je začela a sm jo prekinla. " Noben nebo pogruntou da ns ni, sploh pa a bi res rada 2uri sedela u dvorani in gledala kr ene kretene k fušajo,pa plešejo,pa igrajo igrce za prvi razred....." "Ne,ampak...",je začela,a sem jo spet prekinila. "No potli pa gremo",sem določila in ju potegnila proti omaricam. Hitro smo se obule in stekle proti centru mesta. Šola je bila skoraj v centru mesta,tako da smo bile hitro tam. Šle smo v Taylorino naj,naj. trgovino Hippi chick. Če bi jst kupvala cunje zase bi šla v Punk al pa v Dark. Tam je bilo veliko lepih poletnih oblekic,a taylor si je izbrala oblekico ki je izgledala kot da bi imela oblečeno belo majico in lepo krilo z rožicami. Za čevlje je rabila več časa,dokler meni ni prekipelo in sem kar ene vzela s police in začuda se je v te čevlje takoj zalubila.

ČEVLI:

OBLEKCA:

"Kdaj pa pride pote",sem vprašala taylor. ob osmih,je odgovorila. "No super,lepo se imej sem rekla. Ostala pot je potekala v tišini. Na križišču smo se poslovile,in šle vsaka v svojo ulico.Ko sem prišla domov je bila ura 5. Živjo oči,sem se zadrla. Ko sem prišla noter sem samo obstala. Dnevna soba je bila polna stvari,ki niso bile ne moje,ne Loganove,ne očijeve. Očiii,sem se zadrla. Prišli so oči,Logan in Krokodilka-očijeva punca Leah. Logan je bil jezen. Oči je globoko zavzdihnil in začel: js-js oči-o

o :abby,saj veš da sva z leah že dolgo skupaj ne?
js :jaaaaa.....
o :no,zelo jo imam rad....
js :jaaaaa....
o :zasnubil sem jo
jsa kva je stabo kreten neumni a si ti nenormaln!? kk si lahko zasnubu krokodilko!? sovražm te sem se zadrla in stekla v svojo sobo.

OČI:
http://0.tqn.com/d/menshair/1/0/_/4/-/-/business.jpg

KROKODILKA:
http://i2.cdn.turner.com/cnn/dam/assets/121102060654-woman-daydreaming-bed-fantasy-story-top.jpg

MOJA SOBA:
http://4.bp.blogspot.com/-GQQtEGr0a6Y/TnHw6pbCuhI/AAAAAAAACwI/hf23UapK_o4/s1600/10a-modern-bedrooms%2Be1.jpg

NADALJUJEM KO DOBIM 5 NEXTOV,PA A LHK KERA PIKICA MAU OGLAŠUJE ZAME ČE BO KERA JI BOM FUUUUULL HVALEŽNA
31. marec 2013
u102965
u102965
next
29. april 2013
next
21. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg