Forum
u151231
u151231
no napisala bom zgodbo o punci ki ni ravno navadna najstnica....

ᴄʜᴏɪᴄᴇ ʙᴇᴛωᴇɴ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ʜᴇʀ pt. I

αяια ∂яυg:
"Hello Lou! Hi Lux!" sem pozdravila Lou in Lux. "hi Aria!" je rekla lux jaz pa sem jo objela. "Vanessa, Vesna. pridita se igrat z lux." sem reklain odšla pozdravit fante. ja delam za One Direction. danes imajo koncert in z Vesno ter Vanesso smo prišle v zaoderje kjer smo tudi ponavadi ko imajo koncert. naj vam povem da če nebi šla na kozmetično in frizersko šolo v mariboru in se nato preselila v london, kjer sem spoznala Lou ter Lux kasneje pa so me najeli za slavno britansko-irsko skupino One direction. če se vse to nebi zgodilo Vesne in Vanesse nebi bilo na svetu. "Hiii honey!" me je pozdravil Niall jaz pa sem ga poljubila "eww!" je rekla Vesna. "Daddy!" je zakričala Vanessa in stekla Niallu v objem. Niall jo je dvignil in zavrtel v krogu nato pa jo je odložil na tlain isto naredil z Vesno. ja Vesna in Vanessa sta Niallovi in moji hčerkici. je res da sva oba stara 23 let a tako pač je. Vesna in Vasnessa sta najini 4 let stari hčerkici. sta dvojčici in obe imata modre oči ter rjave lase. da se vam predstavim. Sem Aria Drug. stara sem 23 let. živim v Londonu. Imam fanta Nialla Horana ter dve hčeri ki sta mimo grede dvojčici Vesno in Vanesso. stari sta 4 leta. imata modre oči in rjave lase.

Vanessa in Vesna:

Aria Drug:

14. september 2013
neeext!!!!!
14. september 2013
u59329
u59329
neeeext!!
14. september 2013
Fakkk popoln neext ,čist drugačnni!!
NEEEEEEEXT
14. september 2013