Forum
u181847
u181847

·٠•●♥ ♘ ♥●•٠··٠•●♥ ♞ ♥●•٠··٠•●♥ ♘ ♥●•٠··٠•●♥ ♞ ♥●•٠··٠•●♥ ♘ ♥●•٠··٠•●♥ ♞ ♥●•٠·

Howdy! Mhm.. ta blonda na sliki sem jaz, 16 letna Mary-Jane Woods. Vam moj pozdrav moli taco proti Teksasu? Potem se ne moti, sem kmetavzarka iz Sunnyvalea. Nebi se klicala "redneck", če nebi živela nekje bogu za hrbtom na ranču SilverWoods, kateremu pravim dom. Tu imam vedno polne roke dela, saj imamo v lasti 14 konjev- žrebca, 9 kastratov in 4 kobile- poleg tega je ranč odprtih vrat. Govorim v množini, ker nisem edinka, ampak imam še 3 starejše brate in enega mlajšega. 10 let starejši od mene, tako najstarejši je Dean. Dean se je že pred nekaj leti preselil v Dallas zaradi službe, torej nima pri nas stalnega bivališča, ampak kljub temu še vedno pride skoraj vsak vikend nas pogledat.

Naslednji je 23 letni Jack.

Samuel, ki šteje 21 let.

In nato še najmlajši iz družine Woods je 2 leti mlajši- seveda od mene- Daniel, a za nas je Danny.

Nič pa nebi bilo iz tega brez najboljšega očeta na svetu Sebastiana.

Skoraj zares skoraj sem pozabila na štirinožnega člana družine, mojega Busterja.
P.S.: naj vas ta pogled ne zavede. Ime pove vse, rad uničuje stvari.

Tako jaz edina predstavnica ženskega spola v družini sem kljub vplivu moške družbe normalno odrasla brez sapice feminizma. Oče je bil približno 14 let poročen z neko mono, ampak takrat sem bila še malih nog.

nekaj nextov bi prosila za nadaljevanje (:
08. november 2014
next
08. november 2014
u113053
u113053
next <3
09. november 2014
nextt <3333
09. november 2014
neeeeeeext
09. november 2014
u181827
u181827
neext <33333
09. november 2014
waw neeeeext
09. november 2014
neeeeeeeeeeeeext
09. november 2014
jezus kristus kako ime maš... ko sploh piše?? hahahahahahahahahahaha
09. november 2014
u181034
u181034
next!!!
11. november 2014
u181034
u181034
kdaj začneš?
11. november 2014
u181847
u181847
♯١

Ȥvok brušenja copat ob tla je dolgo odmeval skozi hodnik v kuhinjo, kamor sem bila namenjena še napol vživeta v svoje sanje. »Kot stepska megla se vlečeš Jane!« reče očka, ko se potlej prikažem oblečena v oblačila, ki sem jih pokradla Deanu. Mogoče ne iz gledam najlepše ampak za spat je top shit. »Ustreli me zaradi tega, ker sem zaspana.« pravim v zehajočem glasu. Oči zamaje z glavo in pravi: »Zveniš, kot da imam jaz prste vsem pri tem, da si vso noč lovila April in Twistterja.« na koncu se zasmeje. April in Twistter sta namreč kobila ter kastrat, ki nam rada delata zgago s tem, da si na čase privoščita malo svobode.

»Pri tej hiši sva vedno kriv jaz in Buster, čas je za koga drugega da postane grešni kozel.« zatrdim in grem v hladilnik iskat hrano še od včerajšnjega kosila, očka pa vidim kako je zavil z očmi in spil požirek kave »Ne pozabi, da moraš danes Jaggerju malo raztegniti noge.« ' To bo še zabavno' (moje sarkastične misli) 'Spraviti eno tonskega lenega, požrešnega shireja iz hleva zna biti še zanimivo.' »How the hell ga bom spravila iz boksa?« razmišljam na glas, prisedla sem k Samuelu, ki je do sedaj tiho sedel za mizo in prežvekoval sendvič: »Korenje priveži na palico in naj binglja pred njim.« »V skrajnem primeru se bom spustila tudi na ta nivo.« rečem s polnimi usti in s prstom pokažem v prazno. »Ne resno Jane, na živce mi gre. Po cele dneve visi tam v hlevu in ne počne nič drugega, kot da žre in serje.« odkašlja se v roko »Konec koncev si ga pa ti sem privlekla.« »Oči nehaj se obremenjevati, glej..« vstanem »Takoj zdaj se bom spravila k temu.«

*v hlevu*

»Daj premakni se ti bedak!« vlečem za povodec, kastrat kot pribit stoji na miru. Jagger je trmast, kot otrok in ne manjka malo da bi z njim začela ravnati tako. »Poslušaj me ti zgaga..« primem za hlevsko uzdo in njegovo veliko glavo povlečem k sebi, da mu govorim na uho naslednje: »Če mi v roku naslednjih sekund ne premakneš svoje lene, debele riti iz štale, bo nastala ŠTALA!« na koncu sem mu eno še prismodila, kar z belimi me je pogledal- šepetalec konjev pa tak. »Zdaj pa pridi.« še enkrat sem močno povlekla za uzdo in glej, premaknil se je. Uspelo mi je ga spraviti iz boksa le toliko, da sem ga privezala. Preden je ta dojel, da mu moram nadeniti še jahalno uzdo je svojo težko glavo sproščeno imel pri tleh, v momentu ko se mu je žvala zasvetila kot iskra v očesu je dvignil glavo pokonci. Med odpenjanjem hlevske uzde sem mu pravila: »Da nebi niti slučajno pomislil narediti kaj naumnega..« zdaj sem prosila, da bi stal na miru. Glavo je imel prosto, najprej sem mu okoli vratu zalučala vajeti nato poskušala mu žvalo spraviti v gobec. Skoraj da sem morala na silo mu odpreti usta in pol roke stegniti vanj, a potlej je zagrabil. »Je bilo to tako težko?« V odgovor mi je zarezgetal. Ponudila sem mu kocko sladkorja z užitkom jo je pohrustal. Iz sebe sem spravila še glasen žvižg: »Buster pridi bučman!« ni govora, da zamudi en sprehod z menoj. To se je seveda videlo, saj je v trenutku bil pri moji nogi. »Pridi gremo..« malo sem morala z žvalo se poigrati, da se je ta velikan odločil premakniti. Kmalu po tem, ko smo zapustili hlev in pot pod noge vzeli prod, sem vodenje Jaggerja prepustila Busterju. Ni bilo 2 krat za reči naj prime vajeti v gobec. Po krajši hoji smo prispeli na konec, kjer se mi je zdelo odlično za zajahati Jaggerja. Kljub mojih 175cm nisem bila kos 200cm visokemu vihru. Morala sem stopiti na podrto deblo, da sem se lahko zavihtela na njegov hrbet. Enkrat ko sem bila gor se mi je kar zavrtelo- sem omenila, da sem brez sedla?. Kar nekajkrat sem ga močno spodbodla, da se je spravil v hod. »Daj gremo, vem da greš lahko hitreje.« znova sem ga spodbodla. Pogruntal je, se skoraj spravil v kas a še vedno je okleval. Nisem mislila popustiti zato sem ga znova butnila. A kas zame ni bil dovolj, hotela sem več. Ponovno sem spodbodla- zdaj je šel že tako hitro kas, da se mi je že prikazala slika mene ne trdnih tleh. Zagrabila sem se grive in to lokomotivo pognala v galop. Vredno je biti odločen.
huala za vse nexte (:
vam je bil prvi next ušeč?
next ??

se opravičujem za zamudo.
12. november 2014
u181034
u181034
next!!!
I love this story prfektno je res!!!
12. november 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext i love this story
13. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. november 2014
next
13. november 2014
Neeext
13. november 2014
u24273
u24273
neeeeeeext
13. november 2014
u113053
u113053
nexttt <3
13. november 2014
u182771
u182771
nextt
13. november 2014
NEXT
14. november 2014
next!
16. november 2014
nextttt
17. november 2014
u181847
u181847
♯Ձ

Pošteno me je stisnilo ob zvoku Jaggerjevega sopihanja na zadnji ravnini do našega ranča, kakor tudi zadihanega Busterja, ki je z jezikom dolgim skoraj do tal za vstajal za nekaj pasjih korakov. Velikana sem potrepljala po plečki, kot pohvalo ter ga ogovorila z nekaj besedami lepega pomena. Kot zadnje še podrgnila po vratu, katerega prekriva gosta griva. Shirejec se je s svojim hodom že opotekal zaradi utrujenosti, ki jo je danes zares okusil po moji zaslugi. Ob prihodu si je prvi poiskal krajček sence Buster. Zleknil se je pod klopco in dal vse štiri od sebe, kar najbolj zna ob takem času dneva, ko sonce pokaže svoje zobe. Jaggerja proti hlevu nikakor nisem usmerjala, saj je že sam dobro vedel kje je njegovo mesto. Katapultirala sem se z njega in v momentu za sekirala za moje hlače, ki so bile premočene od Jaggerjevega potenja. Kadar se spravim jahat brez sedla po navadi danem pod svojo zadnjico podsedelnico, da se izognem rezultatu kot takemu. Oba sva si zaželela malo osveženja, zato sem pograbila vedro in šla natočiti mlačno vodo ter iskat gobo. Z gobo sem pričela gladiti njegovo prepoteno dlako, da bo spet čista kot prej ter hkrati mu pomagala se ohladiti, čeprav je tudi sam že goltal hladno vodo. Ko sem že skoraj končala se je bučman otresel, da je vodo naletavala na vse strani, tudi name in me še dodatno namočila. Tisti moment sem samo obstala in čakala kdaj mi bo nehala kapljati umazana voda po ksihtu ter teči v usta. Z čistim rokavom sem si obrisala obraz in potlej peljala Jaggerja ven na pašnik, ki se nahaja na drugi strani hleva. Prešinilo me je, da moram vedro pospraviti nazaj v garažo, saj to uporabljamo za pranje avtomobilov. Napotila sem se proti garaži in že na pragu vrat, ki vodijo vanj, zaslišala globoko smrčanje. Začudeno sem vstopila in odložila vedro v kot kamor spada. Naredila sem še nekaj korakov in videla, da izpod našega poltovornjaka gleda par znanih nog. Samodejno so se mi ustnice raztegnile v nasmeh in še v istem trenutku sem se sklonila, da bi se ozrla v človeka, ki si je za prejšnjo noč izbral 'streho nad glavo' kar avto. Zagledala sem Jacka, ki očitno ni bil več belec- popolnoma je bil prekrit od umazanije in drugih črnih zadev. Komaj sem zadrževala, da nebi planila v smeh. V glavo mi je padla malo zlobna ideja, kar začutila sem kako so mi pognali rožički. Ponovno sem vzela vedro in ga napolnila z mrzlo vodo ter se vrnila nazaj kjer spi Trnuljčica. Postelja mu je bila neka deska na katero so bila pritrjena koleščka zato sem ga z lahkoto povlekla izpod vozila.

huala za toolk nextov *mwaa*
pohvale, kritike?
next ??
18. november 2014
u181034
u181034
Coool next!
18. november 2014
Fajn pises... neeeeeeeeext!!!
19. november 2014
next