Forum
u141167
u141167
Napisala bom svojo 2. zgodbo, ker se 1. ni obnesla.
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

O MENI:
Sem Priya in sem stara 17 let. Imam bratca Joea. Moj hobi je tek, risanje ples. V šoli nisem nekaj posebnega. Posebna sem samo za svojo BFF Katy.

O NJEJ:
Je prijazna, zaupljiva, pametna, zabavna in mi nudi podporo. Skupaj sva cel dan. (Ponavadi še noč) hi hi.

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=57774898[/img]

O NJEM:
Je smešen in zabaven 4.letni bratec. Vedno me spravi v dobro voljo.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
1.DEL

Zjutraj mi je zakikirikala budilka. ''Ura je šest'' sem zamrmrala in zaprla oči. Čez nekaj sekund je pa v sobo pridrvel Joe. Začel me je žgečkati in me dokončno budit. čez pol ure je prišla v sobo še mama in rekla ''Priya v šolo, Joe v vrtec'' in se žačela krohotat. Moja mama je bila na hece. Ko se mi je uspelo oblečt sem skočila na zajtrk.

OBLEKLA SEM:

IN OBULA:

Ko sem pojedla zajtrk sem se s kolesom odpravila v šolo. Pred šolo me je že čakala Katy. Objeli sva se in skupaj odšli v razred. Po šoli sva s Katy odšli na sladoled potem pa vsaka v svojo pot. Naslednji dan je bila sobota zato sem se zbudila ob pol enih. Pojedla kosilo in odška k Katy. Tam sem tudi prespala. Med dnevom sva se vozili s kolesom in zafrkavali fante iz naše ulice. Zvečer pa sva s Katy gledali grozlivke in se hkrati smejali in jedli palačinke in kokice. Zjutraj sva se zbudili na kavču saj sma tam tudi zaspali. Popoldan sma šli v kino in tam sma zagledali...
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Sorči, ker je kratek ampk trenutno nimam časa. Rabim 3 nexte!❤
19. julij 2013
next
19. julij 2013
next
19. julij 2013
u129658
u129658
Next
20. julij 2013
u141167
u141167
Ok že pišem...
20. julij 2013
u141167
u141167
Videli sma Sarah, tisto avšo iz razreda. Veselo naju je pogledala in rekla '' a zdaj pa še v kino greta mali smrklji''. Ko sem to slišala sem se pa razkurla in se ji postavla na pot ter rekla ''ti pa zdaj racaš in gagaš? Sploh ne veš, da ti podo hlače dol padle pa, da hodiš kot raca''. To sem rekla in šla k Katy pokazali sma ji jezik in šli iz kina. Na poti domov sem razmišljala kako ji je uspelo priti v ta razred.

Sarah

Pri meni je mama rekla ''punci imam odlično novico. Izžrebani sta bili za srečnici, ki si bostav Londonu lahko ogledali koncert od Demi Lovato''. Zakričala sem od veselja in objela Katy. Tudi ona je zakričala, saj je bila Demi Lovato najina najljubša pevka. Nisva pa marali Justina Bieberja ali pa One Direction. Za naju so bili to totalni bedaki. Mama je še rekla, da v ponedeljek spustiva šolo in greva z zasebnim letalom v London na koncert. Seveda grejo zraven tudi najini starši, ki so se pogovorili o zasebnem letalu. Ker se mi ni dalo spat sem šla malo na prenosnika in na facebook. Katy je že objavila, da sma veliki srečnici. Sarah je pa spodaj napisala NORO!! NEPRAVIČNO! Zraven sem se samo smejala, saj je bila ona tudi velika oboževalka Demi Lovato. Nedelja je minila kot ena sekunda. S Katy sma se samo vozli s kolesom in brali knjigo. Ko sem zaspala se mi je sanjalo, da bo koncert v Londonu odpovedan. Zbudila sem se in ugotovila, da so bile samo sanje. Zjutraj me je mama zgodaj zbudila. Ko sem se oblekla in uredila smo se odpeljali do letališča.

JAZ SEM OBLEKLA

KATY PA

Ko smo prispeli v London sem zagledala…
20. julij 2013
u141167
u141167
Aja rabim spet 3 nexte.

CAO
20. julij 2013
u129658
u129658
next