Forum
No. pa začnimo.tale zgodba je resnična in gre v meni in parih fantih ,pa tudi v moji najboljši prijateljici, ki me nato ujezi

jaz sem MAJA ( glavna vseba)

najboljša prijatlca TINA

fanti:
-TIM
-JAKA
-MATIC
...

NAJ NADALJUJEM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. marec 2011
KOMENTIRITE LEPO,LEPO PROSM !!!!!!
23. marec 2011
ja deej next pa še danes !
23. marec 2011
ok. no js sem maja in on je jaka . moj ljubezen od malih nog. no sej je čist vseeno.tina pa je tista ,ki jo imam od slšolk najrajš, čeprav je piflarka. in to da je neuma ve cel razred
23. marec 2011
tina me je pogosto za hrbton zasmehovala. zakaj me je ne vem . no jaka je vredu fant. edina napaka na tini je ta da imam rada jaka, ki pa je moj fant. kar mi pa na njej gre najbolj na jetre je to to da vedno kadar se jaka pogovarja z mano al pa se pr švz z mano igra odbojko prleti tok hit kot da bi jo klicala. in kar je najujš po pa še vpraša če se lohk zram igra al pa se vmeša v debato.tina ne jaka noben ni na facebooku jaz pa sem in nimam se z kom pogovarjat. no sej mam prijatle sam on so še bolj kot tna zmešani. janu pogosto pšem po gemailu in njegovmu dvojčku maticu. sej je matic vredu sam ni moj tip. no zdej bom začela pisat v živo. no tisto kar se zdej dogaja
23. marec 2011
bil je prvi pomladni dan 21. 3 . 2011 učitlca za tja nam je povedala da nej se razdelimo v skupine n nej delamo po skupinah plakate. no jes sem si takoj našla emo in elmo. tina pa je ostajala glede tega s kom je v skupini veliko bolj skrivnostna. vedela je da če pove skom je v skupini da jo bom ubila. no končno je zdavla da je z jakom in maticom.
potem pa sem jo jaz prijaela in ji pokazala...
23. marec 2011
mextt..!
23. marec 2011
pokazala sem ji nekaj slk na keterih je jaka z mano. slike mi je iztrgala z rok in jih vrgla v koš. šla je naravnost k jaku in ga poljub . stisnila sem oči. in ko je opazlila da mi je hudo ga je poljubila na usnice.moje roke so jo skoraj mahnile, a tega nisem naredila.jaka jo je prijel in jo zavrtel v naročje. poljublajal jo je in poljublljal.nisem vedela da ljubezen tako boli. pa mi ni uspelo dobiti njegovega pogleda. vsa potrata sem odšla domov in se zjokala.
24. marec 2011
pa prosem nextite
24. marec 2011
neeeeeext!!
24. marec 2011
mama je prišla v obo in me sisnila in rekla da gremo na jakov rojstni dan. prebledela sem in se priela za glavo. izmislila sem si da sem bolana in da sem v šoli bruhala. mama mi je ko vedno zmerila vročino. nisem vedela da imam res vročino. bila sem nekoliko bleda in presenečena. mama je dejala da bo poklicala jakovo mamo da bo probala prestavt rojstni dan. bila sem jezna na mamo in sproti nase. mama je ugotovila da sem psihično bolna. zato me je peljala k zdravniku, ki mi je svetoval da grem na počitnice. z mamico sma odšli za 1 teden na bazel. očija nimam in tudi brata ali sestre ne. pa čeprav sem si ju tako želela ju mama ni morala imeti.
odšli sva na morje, kjer sem spoznala Tima.zame je bil najlepši človek na svetu.že prvi dan na bazenu ma je lep gledal in me povabil na sladoled. kasneje pa sva šla k njemu domov. povedal mi je da se bo preselil v piran. to mi je bilo neznansko všeč,ker sem vedela da bo potem verjeno hoil na isto šolo kot jaz.zaljubila sem se še blj ko sem videla da e ima rat in da je nekega fanta kar nagnal ko je bil z mano. no naslednji teden se je res preselil k nam. bil je super. že prvi dan v šoli sem se poljubljala z njim. jaka me ni mogel več gledati. oči je zapiral. in videla sem da mu po licu teče solza.tudi jaz ga nisem morala več gledati. zato sem z timom odšla na wc, kjer sem se z nim strasno poljubljala.zvonilo je. niti mignil ni z mojega objema.bilo je konec pouka zato sva po zvonenju bila še vedno na wc-ju.naslonil me je na umvalnik in me prijel za moje noge.dal jih je narazen. odpel mi je hlače in jih vrgel na tla.zalkeni je vrata in se osedel na tla ter ne nasadil na njegovega. skakala sem kot žaba is se nisem zavedala kaj delam.lizal mi je bradavičke inp. tedaj pa ...
24. marec 2011
komentirite prosm
24. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg