Forum
No, trudim se pisati tako kot vem in znam zato upam,da berete : )
Sedela sem v baru in čakala. Ne duha ne sluha ni bilo o Tanyi. Čakala sem in čakala. KMalu mi je postalo grozno dolgčas. Iz torbe sem povlekla svoj dnevnik. Prijela sem moje najljubše srebrno pero in začela pisati.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dragi dnevnik,
Ne vem kako naj to prebolim. Bog mi vedi kje je Tanya. Zelo me skrbi za njo. Izgubiti se že ni morala. New york pa ja dobro pozna?Če se ne motim?...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nisem mogla več nadaljevati. Od skrbi me je pobiralo. Poravnala sem račun in stekla iz bara. Moteč hrup,ki se je vil po baru je bil neznosen. Stekla sem po ulici navzgor do stare zapuščene knjižnice. Tam med starimi omarami iz gnilega in starega lesa sem najbolje predajala svoje občutke na papir. Naključno sem izbrala polico na kateri je ležal rokopis. Takoj sem ga prepoznala. Bil je Tanyin. Spraševala sem se kaj počne tukaj. Prebrala sem ga.
Ej!
Upam,da si to ti Kelly. Nisem mogla priti v bar. Nekako sem vedela,da boš prišla sem!
Pozdravčki!
Tanya
Kratko in jedernato. Zvohala sem da je nekaj narobe. Vsedla sem se natla in sporočilce vtaknila v dnevnik.
...Tanya mi je pustila sporočilo v stari knjižnici. Tukaj nekaj ni vredu! Ampak, pretehtati moram kaj sem z njo govorila včeraj: samo o Nanny, Stphanny in Megy. Nič posebnega samo naša druščina. Odločila sem se,da bom poklicala Megy. Ne vem zakaj ravno njo.?
V roke sem vzela telefon in zavrtela Megyno številko. Samo tajnica. "Oj! Tukaj Megy! Zdaj žal ne morem kliči kasneje ali pusti sporočilo! Dijo!" Zapiskalo je. Nič nisem pustila. Nobenega sporočila. Samo prekinila sem. Zavrtela sem še Stephannyno številko. Spet nič. No tudi pri jej se je oglasila tajnica "Ojla! Tukaj Stephanny! Kliči kasneje. Tudi Megy! Bay!" Ah...! Zavrtela sem še Nannyno številko. Nekaj časa nič potem pa se je le oglasila Nanny. "Ej Kelly?"
"Da."
"Kaj je?"
"Tanya mi je pustila sporočilce v stari knjižnici, pomoje je nekaj narobe!"
"Si jo klicala?"
"Ne."
"Kaj pa Megy in Sthepanny?"
"Da, pri obeh tajnica."
"No, to ni za po telefonu"
"Ne res, dobiva se v parku!"
"O.K. adijo!"
"Se vidiva!"
__________________________________________________________________________________________________
Bosta Kelly in Nanny ugotovili kaj se dogaja?
P.S. za v naprej bo bolj zanimivo samo,da sem nardila začetek.
Kelly:

Nanny:http://data.whicdn.com/images/27292228/530201_368101939894532_211513098886751_1021163_2003938542_n_large.jpg
Tanya:

Stephanny:

Megy:

29. april 2012
Next
29. april 2012
Next.!
30. april 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/hybrid/33248/ naša zgodbica
sori ker oglašujem
30. april 2012
Hvala za nexte še neki jih rabim