Forum
to zgodbo bom pisala jaz in evika123 (eva).
šlo se bo o dveh dvojčicah Emmy in Nicole in vsaka od naju bo govorila za vsako. Evika bo govorila za emmy jaz pa za Nicole. Živiva v vasi v Ameriki in stare sva 11 let. Nekega dne najdeva jajce in čakava da se iz njega nekaj skoti... potem nastanejo težave!

pa še malo reklame
moje zgodbe:
http://www.igre123.com/forum/tema/kateri-fant-je-pravi-zame/22455/1
http://www.igre123.com/forum/tema/spoprijateljim-se-z-pandami/23944/
http://www.igre123.com/forum/tema/iskanje-prave-ljubezni/17792/

evine zgodbe:
http://www.igre123.com/forum/tema/prekleta-jama/24064/
http://www.igre123.com/forum/tema/hudicevo-zivljenje/24374/

Nicole (jaz) sem na desni, Emmy (eva) na levi (ostale slike pridejo potem)
http://static.igre123.com/images/forum/posts/c/dbe9941bad6fb200a138c4a8ae81527c.jpg

boste brali???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2011
slika se ne more vnest zato si jo lahko pogledate
28. oktober 2011
u39380
u39380
"heelloooo, heeeellloooo" se oglasi nickijin mobi in me s tem tudi zbudi, potem pa ga hitro ugasnem da nebi zbudila nicke, a žal nisem imela te sreče saj je nick že bedela, in sma tko odšle potem do mame in jo vprašale kaj bo dobrega za jest...
28. oktober 2011
u39380
u39380
...in mami pove "oo sta se le zbudile, palačinke so od čokolade in kokosa" jz"njaami hvala mami rada te imam" nick"palačinke mam zares rad pa še posebej če je čokolada in kokos!" "no, ljubice moje nisem vedela da imate tako rada palačinke, hehe" jz"seveda če pa jih ful dobr nardiš!" nick" emmy ima prou" "seveda da NIMA prou, če pa neznam dobro kuhat!" saj ni tako hudo kot si predstavljaš mami!, palačinke zares dorbo nardiš use drugo pa hehe... seveda ji tega nisem rekla, sem pa tako mislila, ampak je nisem hotela užaliti zato sem rekla nicki da naj grema mal ven na sveš zrak...
28. oktober 2011
Nicole
...Ko sva prišle ven sva sklenile da greva v gozd. živeli smo v vasi zato je bil gozd blizu nas kar je bilo za naju z Emm zelo čudovito. Mojo sestro Emmy kličemo Emm mene pa drugi kličejo Nick. čeprav sva si zelo podobni sva si v nekaterih stvareh različni. npr. jaz imam rada pito in rolado, Emm pa ju sploh ne mara. In še veliko razlik je. Včasih se tudi skregama ampak potem takoj mine. Nwm kaj bi jaz brez Emm včasih pomislim. Zato sem vesela da je moja sestra. No med temi mojimi mislimi sva kmalu prišli v gozd in se razgledavali. Nabirali sva rože, se pogovarjali in smejali. Naenkrat Emm reče: "glej jama" in pokaže s prstom. "greva pogledat" rečem in že stečem do jame. Emm priteče za mano. "greva noter" mi reče in me povleče za sabo. V jami je bilo mrzlo in vlažno da bi si obedve želele še kakšne jopice. Počasi gledava jamo in naenkrat opazim jajce. "Emm,Emm!!!" zakričim. "pa kaj je" me vpraša. "glej" ji rečem in pokažem s prstom v tisto smer. "jajce" zdaj vzklikne ona. "pridi greva pogledat" mi reče in me potegne za rokav. skupaj greva do jajca in ga opazujeva. "nekam veliko je" končno rečem. "zagotovo ne more biti od ptice". "še od največje živali tu ne more biti" zdaj reče še Emm."Tudi tako lesketajoče barve je" rečem. " se strinjam" mi odvrne Emm. Potem jaz primem jajce v roke. "Čisto mrlzlo je" rečem saj je to tudi res. "probajva ga segreti da se bo izvalil mladiček. tako bova izvedeli katera žival je" predlaga Emm. "ok" se strinjam. jajcu potem narediva mehko gnezdo iz vejic in maha. mah dava še na jajce da bo še bolj toplo. Potem nestrpno čakava. čez pol ure se pa nekaj začne premikati. Z Emm se spogledava in opazujeva. In potem pok. bitje je predrlo lupino in na plan je pokukala glava......next??????????????????????????
28. oktober 2011
u60869
u60869
next itak
29. oktober 2011
thx!
29. oktober 2011
u60869
u60869
nzk
29. oktober 2011
hvala za prvi next
29. oktober 2011
u39380
u39380
emmy
"neverjeetnooo!" sem rekla potem pa je nick še dodala "kako je to mogoče?" "nevem, ampak kaj naj naredima, saj je zelo luškan in nikdo neve zanj razen naju?" jo vprašam "nwm... am... kaj če bi... ne, ne bilo bi prezahtevno..." je dodala nakoncu "kaj je prezahtevno?" jo spet vprašam in sem pričakovala odgovor ki ga ni dala rekla je samo "veš kaj, vse je ena sama zmešnjava!, naprej odkrijema jamo in jo opazima šele zle potem pa grema noter in opazima jajce in nakoncu se iz njega zvali zmaj, zdaj pa nevemo kaj naj naredimo!" se je razjezila in ker je to opazil tudi zmajček jo je polizal po obrazu hehe "nehi, hehe, haha, prosim haha" jo je nasmejal in se je na koncu končno umirila ko sem rekla potem jz "veš kaj?" "kaj?" "jaz bom skrbela zanj" "kaj? si zmešana!!?? bi rada da te enkrat ubije al pa kaj če bo bruhal ogenj!!??" "saj vidiš tudi sama da je prijazen in da noče nobenemu nič žalega?" sem rekla užaljeno in potem je končno rekla da naj mi bo, saj je videla tudi sama da me nemore prepričat drugače in sma se potem igrale obe skupaj z njim in se smejale potem pa je končno stopil na noge in sma bile vesele da mu je uspelo ker tega prej ni mogel narediti, igrale sma plesale se veselile in še kaj več bi lahko naštevala, ko potem reče nick "veš ka?" "kaj?" zdaj je bilo drugače prej sem jz njo vprašala zdaj pa ona mene... "jaz bom tudi skrbela zanj, saj lahko obe skrbima zanj ane?" "ja sevedaaa!!!!!!" bila sem zelo vesela ker zdaj skrbima zanj obee! in ne samo jaaz!"...
NEXT???????
29. oktober 2011
NeXt!!!!!!!!!!!
29. oktober 2011
neextyy Zlo dobra
29. oktober 2011
u39380
u39380
hvala
29. oktober 2011
u39380
u39380
pa pri zadnji besedi je brez " tega
29. oktober 2011
u39380
u39380
"kaj sploh je?" sem jo uprašala, in upala da bo rekla kaj zmaji jedo ampak nisem imela te sreče... "nwm lahko pa poskusila z usem!" "dobra ideja!" in sva tako poskušala z sadjem pojedel je le jabolko in banano, potem sva poskusile z solato tu te je pojedel zeelo maloo!, potem nisva vedele kaj naj mu še dava da se bo najedel, in se končno spomnem da mi mesa nisva dale! "mesoo, mesa mu nisva dalee!" "prav imaš! mesa ni poskusil, hitro prinesi meso!" mi reče, in že sem prinesla različne vrste mesa, in nemoreš si mislit! pojedel je vse goveje mesoo! druge vrste pa ni niti okusil, potem sva prinesle še več pečenega govejega mesa ki sma ga imele v hiši oz. sva si ga same kupile ker mami ni vedla pripravit tega hehe, in tudi to je pojedel ostal je le majhen košček. ker se je (pre)najedel in spil ogromno količine vode ga je mal zabolel trebušček in že je spal kot otrok, "misliš da bova imele dovolj denarja za hrano?" sm jo vpraša nevedoč da ima tudi ona skrito kaso tko kot jaz, ampak da ima enako denarja v njej mi pa tudi ni bilo jasno... in sem naskrivaj odšla poglejat če sta res dve kasi, in vidla da je govorila resnico res sta bile dve enaki kasi z enako denarja, vprašala sem jo koliko ima denarja v njej in je odgovorila "zakaj te to zanima? no vseeno ti povem, imam skoraj 5.000 evrov" "tako kot jaz" "kaj?" "ja prav si slišala jz mam tut enako kaso in enako denarja, šla sem glejat če si se slučajno zlagala a sem ugotovila da nisi in da imaš enako denarja v njej tko kot jaz" "ti nesramnica! haha hehe haha" potem sem se še jaz zasmejala in že sva se režale kot nore ugotovila sem pa tudi da je ona šla poglejat če sn se morda jaz zlagala in tudi vidla da se nisem tako kot ona, potem sva pa spet odšle poglejat kaj dela zmajček in je še vedno trdno spal, "ugotovila sem da je jajce tukaj več bilijard let, in da je ostal brez staršev, ni se mogel izleči zato ker je bil prostor zelo mrzel in se je zvalilo lahko le če bi ga gdo ogrel, in to sva bile midve..." sem ji govorila "ugotovila sem tudi da nama je zelo hvaležen, saj je med tem časom zelo napredoval in lahko čuti kadar ga negdo ima rad" sem nadaljevala...
NEXT??????????
29. oktober 2011
u39380
u39380
zdaj pa nexta Panda2000!
ker sem jaz nextala že dva dela... sorry nika...
29. oktober 2011
u60869
u60869
next
29. oktober 2011
next!!!!
29. oktober 2011
u31282
u31282
Neeeexxxxxxxxxxtt
29. oktober 2011
ok jaz nextam
29. oktober 2011
Nicole
...ko je sestra vse tako pripovedovala sem se močno zamislila. kaj se bo zgodilo z zmajem ko bo velik? potem vprašam emm: "ali misliš da je na svetu še več zmajev? ali je to edini?". "nwm me pa zelo zanima" mi odvrne. še pol ure sva pri zmajčku potem pa greva domov. mama je bila v dnevni sobi in pospravljala. ko naju je zagledala je vprašala: kje pa ste bili tako dolgo?. z Emm si prikimava saj najine skrivnosti nisva hotele izdati mami. "hm malo sva bili v gozdu na sprehodu..saj veš da imava rade naravo" se izgovarja emm. mama ji na srečo verjame saj z emm imava res rade naravo. no in ker je ura bila že 19.00 zvečer sva z emm večerjali. jedli sva sendvič in pili jogurt. potem sva morali odditi spat. sobo sva si delili. vsaka je spala na svoji postelji in zvečer sva se še dolgo pogovarjale. danes samo o zmaju. postavljale sva si različna vprašanja ki jih nisva znale odgovoriti: Misliš da ko bo zmaj velik bo odletel od naju? kaj če ga opazi mama? kdaj bo zmaj umrl?. v vseh teh vprašanjih sva zaspali. zjutraj je bila nedelja. ko je prvi sončni žarek posijal na naju sva se zbudile. "misliš da sva samo sanjale o zmaju?" vprašam emm ko se spomnim včerajšnjega dneva. "nwm tudi jaz nisem več prepričana" mi odgovori. "ampak pojdiva pogledat" mi reče in obedve se v rekordnih 5 minutah preoblečema obujema in si počessava lase. ko že želiva zapustiti dom naju opazi očka ki je ponoči priššel iz službe. "o kam vidve?" naju vpraša. "samo na svež zrak" mu odgovorim in on mi prikima. potem skupaj z emm tečeva do jame z zmajem...next???
29. oktober 2011
next
29. oktober 2011
thx
29. oktober 2011
mama:

oče:

najina hiša:

zmaj:

29. oktober 2011
u63871
u63871