Forum
V šoli me nenehno kličejo MORILKA! Po omarici imam vsako jutro in vsak glavni odmor nalepljene liste na katerih piše: KILL YOURSELF ''EMO''!!!! Nekega dne se je skupina ljudi pred šolo na igrišču vrgla name in me ptretepla, da sem bila vsa krvava. Smejali so s ein vpili: >>emooo haha!!!! da nauš še sebe pretepla!!!
15. december 2011
Stekla sem domov in se porezala. Olfa nož sem zarila globoko v mojo roko in si še nato pobarvala lase na: ČRNO, VIJOLČINO, ROZA, MODRO! Skopirala sem skupinsko sliko mojega razreda in učitelju in mojim sošolcem narisala zanke okrog vratu v moji roki pa nož. Te slike sem med glavnim odmorom nalepila na omarice sošolcev in sošolk.
15. december 2011
napreeeej................
15. december 2011
Punce so kričale fantje pa so mi s pogledi sporočali: ''USMILI SE NAS!!!''. Odkimala sem z glavo. Ko je bilo pouka konec sem se vrgla na posteljo in na mojih obeh rokah naredila še 3 dodatne reze. V šoli sem hodila v kratkih rokavih, da so vsi videli kako sem s eporezalal. Med kosilom se je vame zaletel največji pretepač. Moj make-up je bil narejen, d aje bil moj pogled še bolj zloben. Boris (pretepač) je začel jecljati in mi v roke porinil svojo malico, da mu ja ne bi kaj sotirla. Na mojem obrazu se je pojavil zloben nasmešek in se odločila, da niti pod razno ne bom nehala!
15. december 2011
Čez nekaj dni so me poklicali k ravnateljici. Ni mi bilo mar ampak, ko sem vstopila so bili na stolih še 4 fantje. Delala sem se, da jih nisem opazila in le mirno šla do svojega stola. Ko sem se usedla in pogledala fanta, ki je sedel zraven mene so me njegove modre oči, ki so jih poudarjali še črni emo lasje, res presenetili. Da pa je izgledal še bolj popoln je imel še krasne polne rdeče ustnice. Ogledala sem si njegovo majica katero je krasil LIL WAYNE. Na njegovi kapi je bil zmagoviti znak MONSTER in njegove hlače so bile tako nizko, da ga je ravnateljic amed njenim predavanjem nenehno opozarjala, da se tak ne pride v šolo. On se ji je nasmehnil jo privlačno pogledal in hlače spustil še nižje. Zasmejala sem se in pogledal me je. Ko me je ozrl se mi je nasmehnil in se znova obrnil proti ravnateljici.
15. december 2011
........
15. december 2011
Vanjo je gledal in kimal z glavo z rahlo mižečimi očmi. Ko je ravnateljic autihnila je rekel: ''madona mate prau!''. ravnateljica je bila vsa besna in je sopihala kot kakšen bik nato pa je zavpila: ''NEHAJTE SE DELAT NORCA VI MLADINA POKVARJENA!!!!''. Hotela sem izvedeti njegovo ime. Morala sem ga. Zame je bil najlepši človek, ki sem ga kadarkoli videla. Za vsakega posebej je govorila napake, ki so jih storili. 1. je bil fantek, ki je bil kot piflar in je oz. tudi bil. ''Clarence nehaj se delati norca iz tistih, ki imajo slabše ocene od tebe!!! Za kazen boš moral dobiti najnižjo oceno!!!''. Žalostno je pogledal proti tlom. Naslednja je bila šminkica Crouella ''Ti se nehaj nastavljati vsem po vrsti! Sploh pa ne napadaj moških v stranišču!!! Jasno? Ja? Dobro!!! Za kazen boš šla za 1 teden na dekliško šolo, kjer so same učiteljice in same sošolke. NOBENIH MOŠKIH!!!''. Potem je prišel na vrsto moj princ. Moje lepi lepi lepi princ! ''Gregor nehaj zbijati ljudi s to tvojo desko!!!'' Za kazen...'' Prekinil jo je ''A dejte no pa ta šit je moj lajf!!!''. ''Tudi prav! Boš pač bil vprašan šolska pravila! Jutri morša znati! Drugače padeš razred!''. Bila je nora. In moj Gregor oh moj Gregy. Gledala me je in vsi drugi. Mislila sem, da se je Gregy zagledal vame, ko sem dojela, da čaka na mojo zgodbo. ''Ti mlada dama Scarlet te imam čez glavo! Grožnje za smrt? Grdi pogledi in izsiljevanje?''. Gregy se je oglasil. ''TOOO!!!!! VIDTE TO JE TA PRAVA PRESTOPNICA NE PA UNA KA NASKAKUJE DECE U SKRETU!!!! WOOO!!!!''. Spravil me je v smeh. ''Kakšno kazen pa naj damo tebi?''. Spraševala se je in Gregor je vstal in dal predlog ''naj mi pomaga pri učenju! To je dobro delo ne?''. ''Odlično Gregor le za nekaj si sposoben!''. Šli smo ven in jaz sem stopila do njega.
15. december 2011
napreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
15. december 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!
15. december 2011
''zakaj si me branil?'' Gregor je zavil z očmi ''ker se ti sama ne znaš!''. Dobro me je užalil. ''kdaj se potem dobiva?''. Želela sem si upati vendar je šlo po zlu... ''Sploh se ne bova! Tak sem do vseh punc!'' ''potem ti je vseeno kaj sem nareidla tistim?'' ''če nalimaš slike z zankami okrog vratu ni nič takega!!!''. Šel je stran jaz pa sem tam obstala. Mimo mene se je primajal Crouella ''Tale tipček ti je lajk ane? hah moj fnat je pusti ga na miru!''. V meni je besa naraščala. ''Mar ni vsak tip na tej šoli tvoj fant?''. Obrnila se je in me ubijalno pogledala. Gregy se je obrnil in presenetljivo pogledal. zaploskal mi je in se mi nasmejal. Doma na Facebook-u sem gledala za kakšnega Gregorja. Ko bi le vedela kako s epiše. Zazvonil je telefon. Bil je SMS iz št. ki je še nikoli nisem videla. odprla sem in prebrala: >>YOO!!! GREGORČEK TUKI YO USEN BI SE LOHK DUBLA!!! DONS UB 18H NA URBAN ROOF!
15. december 2011
next
15. december 2011
Ko sem prišla tja je njegov prijatelj Marcus vame zabrisal Rolko. Porinil me je na stezo in zavpil: ''POKAŠ KWA ZNAŠ SMRKLA!!!'' Vsi prijatelji so se smejali jaz pa še skejta ni sem znala postaviti kaj da bi še stala na njemu. Do mene je pritekel Gregy in rekel: ''Yo ne znap skejtat ne?'' ''dobro si ugotovil!'' ''kko to? pa ti si ful kul baba no!'' ''ja moj stil ej bolj emo!'' ''pol se režš?''. Njegov obraz je bil resen in ravno zato sem se sprašewala kaj naj rečem. Naj rečem JA in sem z njim iskrena ter postanem zanj odbita in kul ali naj rečem NE in zrastem v njegovih očeh? Vprašanje je blodilo po moji glavi. ''ne se ne!'' ''uf huala bogu! mislm kera budala bi to naredu!''. Objel me je čez ramo in peljal ven iz steze. Ko sva prišla k njemu na dom je rekel naj ga sprašujem pravila. Znal je čisto vse. ''kako da znaš?'' ''pa kua pa mislš d delam ceu dan?'' ''skejtaš?'' ''uff močna!!!! Ja učas hehe!!! Dans pa sm pridn''. Bil je zabaven. ''me naučiš skejtat?'' ''lej če bi rada hudila z mano mi to nabij u fris ok?'' ''ne res je zabavno gledati tebe in prijatelje kako ućivate v vetru, ki piha v vas!'' ''pa ti si res emo!!!'' ''od kje tebi emo zdaj? menise to sliši bolj skejtarsko!'' ''ja emoti izražajo swoja čustwa!''. Nasmehnila sem se mu in on meni. Ko sem na svoji omarici ozrla nož sem pozabila na Gregorja in se zaljubila v moj nož. Porezala sem si rane, da so bile še bolj izrazite in globoke. Bila sem jezna sama nase, ke rmu nisem povedala resnice, In ravno zdaj ne vem kaj naj storim naprej!
15. december 2011
Naprej.........................................
15. december 2011
Naslednje jutro me je čakal pred šolo. In tako je bilo tudi naslednje jutro ni naslednje naslednje in naslednje. Včasih sem imela pouk bolj zvečer in takrat me je še vedno čakal. Bilo je tako prisrčno. Čakal me je, da sem se potem lahko naprej učila skejtanje. Ko je bila že zima me je peljal v park. Tam sva se usedla na klopico. ''Scarlet ti si res nekaj posebnega!'' ''zato ker sem emo in skejtam?'' ''to tudi ampak posebna si!'' ''kako to misliš?'' ''ti emo? tako se znaš zabavati, da težko odmislim stvar, da so emoti depresivni!'' ''no nekaj časa sem bila dokelr nisem spoznala tebe! Tvoje očio so tako bleščeče in svetle, da razsvetljijo ćivljenje vsakomur!'' ''meni lahko to narediš le ti!''. Poljubil me je in me lepo božal po laseh. Take nežnosti nisem začutila. Poljub je trajal in trajal. Nikoli ga nisem hotela končati. Boćati me je začel po rokah. V paniki sem odmaknila ustnice. V kakšni paniki? V paniki, da ne bi odkril, da sem mu lagala!
15. december 2011
napreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
15. december 2011
Ko sem odmaknila moje ustnice sem ga pogledala sramežljivo. ''oprosti nisi pričakovala tega?'' ''ne Gregy mislim Gregorčk joj no GREGOR!!!'' ''kaj si mi rekla?'' ''Gregor'' ''Ne še pred tem!'' ''Gregorček?'' ''Ne ta prva stvar!'' ''Gregy?'' ''Ja!!! Kliči me tako! Bodi moja punca Scarlet prosim!!! Skupaj ga bova srala po šoli!'' ''JAAA!!!'' Skočila sem mu v objem in zvalila sva se s klopce. Poljubljala sva se zakopana v snegu. Njegove ustnice so bile tople in mirne. Moje pa so drhtele od mrazu in drhtele od hrepenenja po njegovih ustnicah. Ko je pogrel moje ustnice sem se sporstila. V mojih mislih je bilo le maščevanje sošolcem in sošolkam sploh pa Crouelli. Bilo je zlobno do nje Gregy je edini fant, ki ga Crouella še ni ujela. Tokrat sem Gregy-ja ujela jaz. Zvonil je moj telefon. Bila je Simphony (moja bff). Poslala mi je SMS kdaj bi s elahko znova videli in kje za vraga sem saj sva bili zmenjeni pri meni doma. Bilo mi je grozno. Koliko laži sploh še premorem?
15. december 2011
next next next next next next next next!!!!!!!!!!
15. december 2011
next!!!!!!!!

med zgodbicami ki jih berem na igrah (zlo dost jih je ) je ta druga zgodba ki redno nexta
15. december 2011
Gregy-ju nisem mogla lagati. Poljube sem končala. ''Gregy dragec oprosti ampak bila sem zmenjen a sprijateljico in grozno me zebe tukaj. Nočem ti lagati in nočem njej a za enega se moram odločiti!'' ''spoštujem to! zdaj pa laufi al pa skejt uzem... tut njej ni treba lagt Scar!'' ''emm.... Kaj ko bi se držćala za roke in imela sprehod?'' ''Super Scar!!! Saj te lahko tako kličem ne?!'' ''Seveda me lahko dragi Gregy!''. Prijela sva se za roke in nareidla prvi korak. Nareidla sva drugega. Bližje ko sva bila hiši huej mi je bilo. Videla sem Simphony. Stekla je od mene in me objela. Gregy-ja je kar odrinila stran. Še vedno sem ga močno držala za roko in odrinila stran Simphony. ''Sim to je Gregor!'' ''Lepo da te poznam srčk!'' ''on je moj srček Sim!!!'' ''Vidva? o moj bog!!!! Saj veš, da se reže ne? Prav idvisna je od tega!''. Debelo me je pogledal in se skušal nasmehniti kar mu ni ravno uspelo. ''lagala si mi še preden sva skupaj prišla?'' ''Gregy!!!'' ''Nisem noben Gregy! Ime mi je Gregor in od zdaj naprej te ne poznam več!''. Pogledala sem Simphony ''Se kkaj narobe rekla?'' ''TI KRAVA NEUMNAAAA'' ''oprosti?'' '' UNIČILA SI MI SANJE!!!! BUDALA NEUMNA KAKO MU LAHKO POVEŠ!!!'' ''Budala si ti, da to počneš in, da se bojiš priznati. In tako sem zgubila prijateljico in mojega fanta. Stopila sem v sobo. Zagledala sem noć in ga zagrabila. Porezala sem se, da sem bila vsa krvava. Vsa posteljnina je bila prekrita s krvjo. Ko sem zjutraj hodilo po šoli so me vsi čudno gledali. Tisti, ki so najbolj buljili vame sem zavpila na njih iz nenada: ''BUUUU''. Čudno da niso padli v nezavest. Ozrla sem se in videla kako Se Simphony objema z Gregy-jem mojim lepim popolnim Gregy-jem. Zagrabila sem Marcusovo roko in ga odvlekla v stranišče. ''o mucka kaj pa je?'' ''sem ti všeč kaj?'' ''o ja vsak dan drkam zate!'' ''no jaz tega ravno ne delam ampak hrepenim po tebi!''. Stopila sem ven in Marcus mi je poslinil celo lice samo z enim poljubčkom pred Gregy-jem. delala sem se da mi je všeč, čeprav bi ga takrat najraje lopnila in bi padel v Simphony!
15. december 2011
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!1
15. december 2011
Odločila sem se, da bom spet postala zlobna in nagajiva Scarlet kot sem zmeraj bila. Pred celo šolo sem osramotila Marcusa: ''ti lenoba se raje valjaš doma v svoji spremi kot bi me prišel vprašat če bi bila s tabo?'' ''kaj praviš?'' ''nehaj se delat norca iz mene Marcus!!!''. Ko sem izrekla sem se znašla na tleh. Moje lice je žarelo in nekdo je sedela na meni. Bil je Marcus in dajal mi je klofute gor in dol in levo in desno bolelo me je kot še bikoli prej. V mojem žepu je bil nožek saj sem se na stranišču včasih kdaj porezala. Zgrabila sem nož in ga zarila v njegovo nogo.
15. december 2011
omgg next...
15. december 2011
Gregy je gledal in gledal in še mrdnil ni. Marcus je klečal na meni in kričal kot papiga vendar še vedno je moj obraz gorel. Ko je vstal me je zbrcal in me porinil v rožo, da se je prevrnila name. začlea sem krvaveti. Gregy je pritekel do mene in mi šepnil '' v bolnišnico moraš Scar!'' ''Gregy? G-Gregy?'' ''ja jaz sem!''. Dvignil me je v njegovo naročje in me odnesel v bolnišnico na šoli.
15. december 2011
glup marcus kretenski!! napreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
15. december 2011
Bolničarka mi je zašila grdo rano in v ambulanto je vletela ravnateljica. ''kaj se pa ti greš da napadaš ljudi na šoli? Marcusu si v nogo zarila nož!!'' ''v samoobrambi gospa!!!'' ''in kaj je on počel s tabo?'' ''klofutal me je in brcal, porinil me je v rožo, da mi je padla na glavo!'' ''nima veze izključena si in bolje da se prepišeš drugače boš tukaj steška naredila kaj pametnega!''. To mi je zabila v obraz Marcus pa se mi je samo smejal in kazal jeziček. V tistem trenutku sem zagrabila nož in si prerezala glavno žilo na roki. Stekla sem za Marcusom in mu roko zarinila v obraz. Njegov nos je bil krvav in prav tako nejgova usta in hkrati njegova očala. Ravnateljica je planila name ko sem iz žepa potegnila nož in vpila: ''ŠE ENKRAT MI REČITE KAJ TAKEGA SE RAZREŽEM!!!!''. Nož sem nagnila nad mojo roko in pripravila sem se da bom naredila usodni rez!
15. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. december 2011
S prestrašenimi očmi sem iskala mojega Gregy-ja. Ravnateljica je stopila do mene prijela nož in me lopnila, da sem se sesula na tla. Marcus se je smejal, bolničarka pa je pritekla vsa s široko odptrimi očmi me dvignila in poklicala moje starše. Staršem je povedala vse kaj se je zgodilo vendar vedela sem najbolj očćitno vprašanje: ZAKAJ SI NAREDILA REZ IN ZAKAJ NOSIŠ NOŽ S SABO V ŠOLO?. In res je bilo tako!
15. december 2011
....................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!
15. december 2011
Starši so noreli doma glede tistega kar se mi je zgodilo vendar prekrivala sem jima pa še ogromno skrivnosti. Dala sem jima predlog ''pojdita na dopust prosim! Spočijta si za nekaj časa!''. Mama se mi je nasmehnila in me objela. Končno sem dobila tisti objem, ki sem si ga vedno želela. ''kam pa naj bi šla Scarlet?'' ''potrebujeta malo romantike najboljše bo Pariz!''. Strinjala sta se in že naslednji dan sta imela letalo. V šoli ni bilo prijetno. Moja ustnica je bila prebita, lice sem imela rdeče in moja obrv je otekla. Vsi so se mi smejali in tisti, ki mi je kaj rekel sam ga samo prijela za glavo in njegovo glavo butnila ob omarico. Vsi so me gledali s strahom jaz pa sem ponosno in z dvignjeno glavo hodila po hodnikih te šole.
15. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg