Forum
Tukaj sem si izmislila novo igro,ki gre takole:
Potrebujem 10 do 15 tekmovalcev/tekmovalk.
Imeli bomo razne igre:
Najdi sliko,
Napiši zgodbo,
Sestavi pesem,...
Za vsakega nekaj!
AMPAK ZMAGOVALEC BO TISTI,KI VSE ZNA!

Se boš prijavil/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. april 2012
Tole po zgledalo takole jaz bom dala iziv naprimer napšišite zgodbo,ki je ljubezenska.
Nato bodo ocene in vsak iziv bo eden izpadel.
Prijavite se ne bo vam žal.
09. april 2012
PRIJAVNICA:
Ime:
Najbolje znam:
Najmanj znam:
****************************************************************************************************************
PRIMER:
PRIJAVNICA:
Ime: LILIJA
Najbolje znamISATI PESMI
Najmanj znam: NAJTI SLIKO
*************************************************************************************************************
to je to,ko izponite prijavnico se lahko tekmuješ.
09. april 2012
najbolje znam: Pisati pesmi
09. april 2012
Lilijana
iskati slike
pisati pesmi
09. april 2012
ok sprejeta si povabi še prijatelje/prijateljice
hvala!
09. april 2012
še 9-14 tekmovalk/tekmovalcev
09. april 2012
Ime: Nika
Najbolje znam: Iskat slike
Najmanj znam: Pisat zgodbe
09. april 2012
a res mormo imet pisanje zgodb?
hehehe ne sej je ok.
09. april 2012
u84227
u84227
PRIJAVNICA:
Ime: Evelyn
Najbolje znam: iskati slike
Najmanj znam: pisati pesmi
09. april 2012
ok obedve sprejeti še najmanj 7 -12
prosim povabite še prijatelje hvala.
09. april 2012
u22406
u22406
PRIJAVNICA:
Ime:Tjasa
Najbolje znam:rist
Najmanj znamisat spise
09. april 2012
ok sprejeta.
prosim povabi še prijateljico.
09. april 2012
še 7-11 tekmovalcev/tekmovalk
09. april 2012
u31138
u31138
prijavnica
ime: jenny
najbolje znam: najti sliko
najmanj znam : pisati pesmi
09. april 2012
u73295
u73295
Ime:Nina
Najbolje znam:najti sliko,učit se tujih jezikov
najmanj znam:fiziko
10. april 2012
ok obedve sprejeti.
ŠE 5-9 tekmovalcev
10. april 2012
Tako sedaj bomo kar začeli.
Za tiste,ki bi se še prijavili prosim prijavite se med 1. in 2. izivom.
POTEM PRIJAVNICE VEČ NE SPREJEMAM!
****************************************************************************************************************
1. iziv
Napišite zgodbo,ki ima lahko naslov:
Pozabljena
V objemu
Vse se obrne
Možnost imate napisati samo eno zgodbo,ki naj ne bo daljša od 30 stavkov.
In krajša od 15 stavkov.
VELIKO SREČE!
Časa imate do 18.aprila(en teden)
Ocene dobite 18.aprila ali 19.aprila!
11. april 2012
VSE SE OBRNJE.

Heii sem Kelly, živim z starši v majhni hišici v mali vasi in smo zelo revni. V šolo hodim in moja najboljša prijateljica Katty je zelo, zelo bogata a je vseeno prijazna in rada deli z mano. Fanta nimam vsaj vsi pravijo, da sem navadno bedno dekle, okoli Katty pa se kar rinejo a tudi ona nima fanta. Po šoli hodim v bližno kavarno in tam delam, dobim pa 20e na mesec tudi oče hodi v službo v tovarno zobnih past in zasluži 80e na mesec mama pa dela doma. Nekoč ko sem hodila v šolo sem videla veliko nagradno igra katere nagrada je 1 000 000e takoj sem se prijavila. Naslednji teden sem dobila vabilo v studio in naslednji dan sem takoj odšla. Tam nas je pozdravil debelušni gospod usedla sem se na stol nasproti se mi je vsedel starejši gospod. Prvo vprašanje je bilo
KOLIKO DOBIJO DELAVCI V TOVARNI PAST? Na to sem znala odgovoriti in na naslednjih 19 vprašanj tudi tako sem dobila nagrado. Zjutraj pa sem v šoli izvedela šokantno novico Katty in njeni starši zaradi stroškov ostali z zelo malo denarja in tako so se sedaj nekako najini vlogi zamenjali. Seveda pa zdaj jaz pomagam njej.
*********************************************************************************
Upam da ti je všeč in da ni predolga
11. april 2012
mislm,da je v njej 10 stavkov(če se motim oprosti) tako,da naredi zgodbo,ki bo dolga 15 stavkov ali več.Ni ti treba pisati nove zgodbe ta je super ampak ji 5 stavkov dodej.
11. april 2012
To daj pred predzadnji stavek.
Po tekmovanju je do mene prišel star gospod in mi je čestital. Tako se mi je zasmilil da sem mu dala 500e od veselja je skoraj skakal! Do mene sta prišla še mama in oče in mi čestitala za nagrado pa sta mi podarila nov HTC telefon ki sta zanj varčevala skoraj 1 leto. Potem smo odšli domov in odločili smo se da bomo 2 000e podarili revnim družinam saj vemo kako jim je. Potem si je oče še isto popoldne poiskal službo kot delavec v tovarni POLI salame in zdaj dobiva 2 000e na mesec jaz pa še vedno delam v bližnji kavarni in dobivam 20e na mesec.
A je zdaj vredu??
11. april 2012
u73295
u73295
V OBJEMU

Počutila sem se varno. Lahko sem vohala njegov parfum. Najboljši vonj na svetu,ki ga bi lahko dihala večno. Obožujem njega in samo njega!Ne vem,kaj bi naredila brez njega. Tako ga imam rada.Pogledal me je in jaz njega.Ima najlepše zelene oči na svetu.
Spustil me je in skupaj sva se sprehajala po parku.

Ta kraj mi je najljubši,saj sva se tukaj spoznala.Mislim,da pred tremi leti.

Ustavil se je in rekel:"Laura,ali se spomniš,ko sva se tukaj spoznala?"
"Seveda, se,Nick!"se mu odgovorila.
"No,ljubim te in rad bi te nekaj vprašal.Ali bi postala moja žena?"je rekel in odprl in mi pokazal najlepši zaročni prstan.
"Seveda!Tisočkrat da!"sem mu dobesedno zletela v objem in ga poljubila.

Bila sem najsrečnejši človek na svetu. Jokala sem in bila tako ganjena. Objel me je in spet sem bila tam,kjer sem se počutila varno. V objemu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A je ok?
12. april 2012
ANGEL 17 super si napisala.
Le nekaj me je zbegalo:
je rekel in odprl in mi pokazal najlepši zaročni prstan.
******************************************************************************************************************
lilijana besedilo je super!
Le...(boš izvedela pri ocenah)
12. april 2012
ok upam,da vam iziv ni bil pretežek in,da imate 1 teden časa dovolj,če ga ne bo dovolj povejte
12. april 2012
u73295
u73295
tam,kjer je napaka bi moglo pisati:
je rekel in odprl škatlico, v kateri je bil zaročni prstan
12. april 2012
super zgodbi pa ostale???
Še 5 dni pa bodo ocene!
Zato ostale pohitite.
13. april 2012
POZABLJENA

Ime mi je Nina stara sem 22 let.Imam fanta Bojana,ki je star 24 let.
Bojan in jaz sva par že 3 leta.Vse počneva skupaj.
Vedno sem si želela z njim ostvariti družino,takoj po tem,ko si naredim kariero.
On pa si je želel uspeti v nogometu.Vedno sva gledala,da so bile od vsakega želje na prvem mestu.Čeprav sem si želela,da bi se poročila se on ni želel poročiti.Tako sva ostala ne poročen par,ki je skupaj že 2 leti.Živela sva v istem stanovanju in jaz sem bila v najinem domu prava gospodinja.Nato pa sem se nekega dne zbudila in vse ker sem si želela je bilo,da bi imela družino in,da bi bil on moj mož.Povedala sem mu,da si želim,da končno narediva nasleden korak v najini zvezi in se poročiva.
Takoj za tem pa si ustvariva družino.On seveda ni bil za in je začel govoriti,da se tako nisva zmenila in da morava najprej ustvariti kariero in uresničiti najini želji.
Jaz pa sem povedala,da je to moja edina želja.Bil je jezen in je odšel ven k prijatelju.
Kaj se je dogajalo tam nevem.Takoj,ko je prišel domov je rekel,da če mu še enkrt omenim poroko in otroka se bova rasšla.Jaz pa sem ga še naprej prepričevala,da morava imeti družino.Naslednjega dne sem se zbudila doma a njega ni bilo.Na postelji sem našla pismo na katerem je pisalo:
Mislil sem,da si ti tista punca,ki je pripravljena malo počakati in najprej ustvariti kariero.
Nato pa imeti družino in poročno slavje.
Vidim,da sem se motil.
Tako od tega dne dalje si svobodna upam pa,da me nikoli ne pozabiš.

Jokala sem ko sem brala pismo in želela sem si,da sploh ne bi izrazila svoje edine želje.
No od tega je že 2 leti.Jaz ga še kar nisem pozabila mislila sem,da tudi on mene ni.
Vendar sem se motila.
Izvedela sem,da je spoznal punco s katero se je poročil in imata 1 leto starega sina.
On pa še vedno ni postal nogometaš kot si je želel.
Vendar jočem,ko pomislim,da sem iz njegove strani POZABLJENA.
***************************************************************************************************************
Vem,da je dolgo.
Upam,da ti bo všeč.
13. april 2012
.Tako sva ostala ne poročen par,ki je skupaj že 3 leta.
Sorry napaka
13. april 2012
ok je.
Od vseh je okej.
Nika007 morda je zgodbica malo predolga ampak vseeno je super.
Tiste,ki še niste poslale zgodbico.Jo napišite in prilepite sem do:18.aprlila(3 dni)
Ocene bodo 19. aprila veliko sreče!!!
15. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg