Forum
Bella živi normalno ko pa se na njeni šoli pojavi fant ki je skrivnosten in seveda njo zanima zato bom ugotovila njegovo skrivnost potem pa šok znašla se bom v nevarnosti .
Za začetek pisanja rabim 1 next
06. junij 2015
Nekšt *o*
06. junij 2015
Bella se zjutraj vstane in uredi , vidi da staršev ni doma zato se ji ne da iti v šolo. Tako si vzame kolo in odpelje v gozd k svoji najljubšemu drevesu, tam se uleže in zapre oči , ampak kar na enkrat jo nekdo ogovori.
Stefan: hey
Bella: hey
Stefan: kaj delaš tukaj sama
Bella: kaj nebi smela biti tu
Stefan: ne nebi smela tukaj je nevarno . Zapri malo oči
Bella: zakaj ?
Stefan : samo zapri jih
Bella jih zapre in on izgine . Tukaj je nekaj nenavadnega ta tip koda bi mi želel nekaj sporočit .
Celi čas mislim nato in komaj zaspim , naslednji dan pa ga srečam v šoli šok, po končanem pouku odidem v gozd in seveda vidim Stefana kako mi sledi. V gozdu se skrijem za drevo in ko gre mimo...
Bella: kaj se greš?
Stefan: sori
Bella: zakaj pa
In kar naenkrat se mi pred očmi zmegli. Zbudim se pa v šotoru
Bella: kje pa sem?
Ester: na varnem , nekdo bi rad govoril s tabo
Bella: zakaj pa? pa kdo sploh ?
Klaus: jaz
Bella: Klaus imam prav?
Klaus: ja imaš prav in za tebe imam pomembno novico
Bella: ja kaj je?
Klaus: ti si moja ...........................

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQvQ7tWVcFZa3iKa0zlSobvX4_AaY3WPQ86YnGyRRNaD51BzPmA
Klaus

https://iwatchmike.com/wp-content/uploads/2014/03/The-Originals-season-1-promo-Rebekah-Mikaelson-optimized.jpg
Bella
ZA NADALJEVANJE ZGODBE 3 NEXTE IN KOMENTAR KAKO SE VAM ZDI ZAČETEK
06. junij 2015
u179323
u179323
next
06. junij 2015
neekšt pa saj veš da je top!! *-*
06. junij 2015
1 next še pa nadaljujem
07. junij 2015
next *-*
07. junij 2015
Klaus: Bella ti si moja kri , in z 20 letom dalje moraš postati vampirka
Bella: ja ja pusti me pri miru
Ponoči zbežim ker vsi spijo naslednji dan se pa odločim da vse pozabim in grem v šolo , in seveda tudi oni so mogli priti ko je bil pouk sem zvezek pozabila v omarci ter sem šla po njega in ko se obrnem zagledam Klaus in ker ve da bi zakričala mi na usta da roko .
Klaus: zakaj se me bojiš ?
Bella: zakaj ? se še sprašuješ
Klaus: danes popoldan greš k meni da se pogovorimo
Bella: žal ne ker gremo na izlet
In res smo šli na izlet ampak ko pridem nazaj vidim svojo prijateljico Ano-mari se začudim potem pa še proti njej neki tip gre nič več mi ni blo jasno ampak ko se vidla da je vun potegnil pištolo se do nje stekla in jo vstran povlekla , ter pomagala sem ji do Klaus.
Bella: Lahko pomagate ker jaz moram oditi
Klaus: Stefan hitro, hey kam pa ti ?
Bella: pusti me pri miru
Ko se Ana-mari prebudi:
Ana-mari: kje je Bella?
Klaus: zakaj?
Ana-mari: zato ke me je nekdo kar napado in ona mi je pomagala pri tem pa je dobila strel v trebuh
Klaus hitro teče do mene
Klaus: si vredu Bella
Bella. ja sem zakaj
Klaus: se malo sem obrneš
Bella: ja kaj je?
In Bella se obrne
Klaus: pridi grema v hišo
Bella: nikamor ne grem s tabo
Klaus: nimaš izbire ker se ne moreš niti premakniti
Bella: prav
Ko pa pridemo v hišo izgubim zaves .....
In ko se zbudim ..........................................

2NEXTA
12. junij 2015
u179323
u179323
neext
13. junij 2015
neeeeeeeeeeeeeeekšt!!!! omg suzi super je
13. junij 2015
Zbudim zagledan vrsto ljudi samo niso glih ljudje .
Bella: kaj delam tukaj?
Klaus: kako si?
Bella: vredu zdaj pa moram v šolo
Klaus: danes nimaš šole sobota je
Bella: potem pa moram domov
Klaus: ne tukaj ostani fajn se bomo meli najprej pa kosilo
Bella: naj ti bo
Posedemo se za mizo in služkinje prinesejo hrano , Klaus pa seveda po njegovem značaju si naroči naroči kri samo ne v kozarci , do njega pride mlado deklet in kar naenkrat ji zavije vrat in iz njenega vrata začne piti kri. Tega nisem mogla gledati in sem zbežala oni pa seveda ker so hitri gre hitro zapret vrata in se opraviči.

Potem nadaljujem
13. junij 2015
rabim daljše nexte no! nekšt
13. junij 2015
u179323
u179323
next
13. junij 2015
Lea piši malo ti dalje prosim
13. junij 2015
Hei no js sem Lea če še nevete...
klaus: mogoče je malo preveč za tvoj prvi dan tukaj Bella
Bella: Še vprašaš?? Zakaj sem sploh tukaj?
Klaus: Vse ob svojem času, zapomni si to
Bella: No jaz nimam tega tvojega časa, moram it domov, jaz mam tudi družino veš?
Klaus se je le obrnil in začel počasi hoditi nazaj
Bella: Klaus no, ampak,
Klaus: Ampak kaj? Jutri lahko greš nazaj domov in to je to, ne bomo te več motili...
Bella: Pa saj veš da nisem tako mislila

Upam da ti nisem preveč zasrala
13. junij 2015
u179323
u179323
next
14. junij 2015
super si napisala zdaj bom pa malo jaz potem pa spet ti samo več napiši
14. junij 2015
next
14. junij 2015
Bella zjutraj odide domov. Ker pa ji je dolg čas je šla na sprehod in ko se je sprehajala je videla grad ter se odpravila do njega celo pot pa se ji je že zdelo da jo nekdo zasleduje .Ko pa je bila v gradu in je mislila da je nekdo za njo zato je obrnila in padla ter na mizi zagledala listek na katerem je pisalo- tvoje prijatelje smo odpeljali na akademijo prosim če prideš tudi ti nadaljna sporočila ti sporočimo .Ko to prebere hitro odletim do Klausa ampak nikogar razen Elene ni tam Elena mi razloži kaj se je zgodilo in da če sama ne grem na akademijo bodo prišli pome in če me oni nebojo dobli pride pomen ...................
14. junij 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt
14. junij 2015
u179323
u179323
neext
15. junij 2015
Damon .
Bella: kdo je Damon
Elena: Damon je zelo močen vampir in je že kar nekaj let glavni pri urjenju veščin
Bella: saj jaz že kar nekaj let treniram kickboxing
Elena: to ne bo dovolj
Bella: zdaj bova morali pohiteti
Bella in Elena gresta ven do avta ampak že tam nastopijo težave od nikogar pridejo vampirji ki so zelo nevarni ampak na srečo niso kaj močni zato ji premagam potem pa................
Damon: sem Damon in odpeljal vaju bom na akademijo
Bella: ja v sanjah
Potem pa me prime za vrat in potem sama tema .Bella se zjutraj zbudi v sobi in vidi da ima na sebi pičamo poleg nje pa so njene oblačila hitro se obleče in želi pobegniti ampak vrata so zaklenjena seveda ker je bila v taki šoli pa jih je vedela odpreti potem pa je pobegnila med tem ko beži gleda nazaj in se zaleti v nekoga in seveda to je bil Damon potem pa se po tleh spret plati nazaj, govoril je naj se ne bojim potem se končno vstavim in pomaga mi vstati .
Bella: res moram biti tu tukaj dobim vse spomine in mislim da je ena oseba čist nekdo drug
Elena: je vse vredu si že začela dobivati spomine
Damon: kakšne spomine?
Elena: ko dobiš spomine se ne zavedaš kaj delaš
Damon: mislim da razumem
Elena: ugotovi kateri je naslednji spomin
Bella: res ne vem
Elena: takrat ko si je Sara saj veš ke...........
Bella: saj to ni res
Damon: kdo je Sara? pa kaj si je delala?
Elena: Sara je najina nekdanja najboljša prijateljica ja umrla pa je na ta dan pred 5 leti ker si je rezala žile.
Damon: to pomeni
Elena: ja to pomeni to.Samo Bella je pa še ena stvar ni ena od teh stvari resnična pač da bo nekdo tebi rezal žile.
Bella: ja ena je resnična samo ne vem katera , auuuuuuuuuuuuuuu
Damon prime Bello in jo nese ter položi na posteljo
Damon: pokličem zdravilko?
Elena: nič ne moreš to mora iti skozi ko bo šlo to skozi potem lahko zdaj pa je to preživelo le nekaj ljudi .
Damon: kaj?
Elena: če bo umrla mene ne boste več videli . Damon samo vaša kri je zdravilna?
Damon: res je
Bella: da nebi
Elena: pozabi sem ti povedat enkrat je rešila eno prijateljico in dobila strel v trebuh potem ji je njen brat dal na silo kri.
Damon : samo potem je Bella.............
Elena. ja Bella je...............................
2NEXTA
16. junij 2015
u179323
u179323
next
16. junij 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. junij 2015
Damon: zdaj raje nič ne rečem
Elena: ja zdaj na to ne smemo misliti , glej konec je
Damon začne budit Bello
Bella: zato sem pa rekla da nočem sem
Damon: meni je zelo žal
Ko Belli on to reče pa se Belli začne dozdevati da se je zaljubila ampak je seveda tudi vedela da je to neuresničljiva želja , zato ni želela nič nadaljevat in je šla spat . Zjutraj pa.............
Damon: Bella, Bella, Bella ,Bella kje imaš prijateljico?
Bella: kaj jamraš tukaj v postelji spi
Damon: ne nene
Bella: kaj ? grema jo iskat

potem napišem več
17. junij 2015
u179323
u179323
next
17. junij 2015
next
17. junij 2015
Z Damon jo iščeta ampak brez uspeh na šolo pride novica da je Klaus pobegnil in pripravla neki obred, nisem imela pojma o čem govorijo zato sem šla Eleno naprej iskat potem pa kar naenkrat tema .................... zbudim pa se v gozdu
Klaus: zdaj pa boš videla
Bella: kje je Elena?
Klaus: tukaj
Klaus zabode Bello ampak na srečo ne izgubi zavesti .
Klaus: zdaj pa boš občutila bolečino kakršno sem jaz ko si me ponižala in nisi sprejela da boš postala vampirka.
Bella: glej pač nočem postati
Ampak seveda Damon ki nič ne boga pride tja jaz pa kar naenkrat izgovorim čudne besede in Klaus izgine .Eleno Damon odnese jaz pa grem sama , vse skup se mu je zdelo zelo čudno ampak potem se je spomnil če je tu lahko to naredila potem bo lahko tudi tam pomagala .

JAZ

KLAUS

19. junij 2015
u179323
u179323
next
20. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg