Forum
Heeeej , pisala vam bom ff o 1D. Morem povedat da sem ga že pisala ampak sem zaradi nekih obveznosti končala še pred koncem. Tema je imela veliko bralcev in upam da vam bo tokrat tudi všeč,
*****************************************************************************************************
Heej! Moje ime je Maja, stara sem 19 let, imam dolge rjave lase in zeleno-modre oči.

Prihajam iz Slovenije, ampak trenutno živim v Londonu. V London sem odšla zaradi študija mikrobiologije (farmacija). Vendar ko sem prišla v London me ni zanimalo samo to področje. Sem namreč zelo strastna igralka. Zelo rada se poskušam v različnih vlogah, pravzaprav je igranje del mojega vsakdanjika. Ker sem v Londonu spoznala odlično igralsko skupino sem se jim pridružila in ker nisem morala potem še istočasno hoditi na predavanja se študi pustila. Seveda so bili moji starši razočarani nad mano, ampak za mene je igralstvo kot zrak, ki ga nujno potrebujem in ostala sem pri svojem, čeprav mi starši zdaj finančno ne podpirajo vem da imam v Londonu mnogo bolšo življensko kot tudi igralsko prihodnost. In tako se je vse začelo nekega dne ko sm morala v službo je v Londonu deževalo in takrat sem se spolnila da si moram kupiti nove čevlje saj v japonkah ni ravno zabavno hoditi po dežju. Odšla sem v najbljižjo trgovino, saj se mi je že mudilo v službo oz. bilo je pripravniško delo. Hitro sem gedala če bi bilo kaj zanimivega, a ni bilo veliko lepe izbire. Nakar zagledam zelo lepe nizke škornje, ker pa ni bilo cene da bi lahko videla če je zmirna, ker nisem ravno "bogata" sem želela vprašati prodajalko. Videla sem da je nekdo za mano in oblečen je bil v iste barve kot ena od prodajalk nekaj vrst pred mano, zato nisem nič razmišljala in se samo obrnila in vprašala »Oprostite, zanima me kakšna je cena tehleh škornjev ker je ni gor.« In v istem trenutku ko sem se obrnila k njemu se je tudi on obrnil in me bolil s Coca-Colo.

Ta "prodajalec" ni bil prodajalec ampak nihče drug kot Niall Horan!!! Bila sem brez besed. Nisem vedela ali naj pobegnem ali naj tam stojim ali naj se smejem...
12. avgust 2014
Next
12. avgust 2014
Next
13. avgust 2014
Next
13. avgust 2014
Next
13. avgust 2014
Medtem ko sem ga jaz gledala kot največje budalo, se je Niall smejal. Rekel mi je »Čevlji so danes zastonj« in se nasmehnil. »Žal mi je da sem te polil, ampak nisem te videl.« mi je rekel jas pa smo »Je že uredu, saj bom preživela« sem se rahlo nasmehnila a še vedno sem bila zelo šokirana ker sem videla Nialla, to se ne zgodi vsakemu in še spregovoril je z mano. »Joj kaka neroda sem s čim se ti naj oddolžim« me je vprašal. Jaz pa še vedno kot neka mumija »Nene, saj je uredu... se zgodi, kaj pa če bi se meni?« »Ja če bi se pa tebi... bi me morala povabiti vsaj na kavo! Obvezno!« Se je lepo nasmejal. Takrat sem se končno že malo sprostila. »Zdajle res ne utegnem iti nikamor, saj se mi že zelo mudi na delo« sem se nekako opravičila in obrnila proti izhodu. NIall pa je pritekel za mano in rekel da mu naj dam telefonsko številko, da se bova lahko zmenila kdaj imam čas, ker bi se res rad opravičil. Seveda je biu tako odločen, da sem mu na koncu vndarle dala mojo telefonsko številko. In čez nekaj minut sem že prejela sporočilo, bilo je seveda od Nialla. Spraševal me je kakšno št. noge imam, seveda nisem imela pojma zakaj me to sprašuje ampak sem mu povedala. Med delom seveda ne morem imeti s sabo telefona saj se ukvarjam z igralstvom in je tefon zelo moteč, zato se po delu takoj pohitela po telefon, saj sem bila vsa v pričakovanjih če mi je še kaj pisal. Vendar ko sem vklopila telefon ni bilo ničesar. Mislila sem si mogoče pa je pozabil na mene... Zakaj bi se sploh moral ukvarjati z mano? Obšli so me dvomi. Seveda sem bila povna pričakovanj in me je to zelo razžalostilo. Počasi sem se oblekla in ošla proti izhodu iz gledališča v mojih očeh so se počasi začele nabirati solze, nakar sem zaslišala krike »Maja, Maja, počakaj!« Obrnila sem se in zagledala Nialla z ducatom lepih rdečih vrtnic in pisano škatlo.

»Kaj pa počneš tukaj?« sem iztisnila iz sebe. »saj sem ti rekel da se ti moram odolžiti!« se je zasmejal. »Ja, ampak... em.. kako si vedel kje delam?« sem zajeclala. Niall pa »prej sem videl da imaš takšno izkaznico, ki sem jo jaz imel ko sem bil še zaposlen tukaj in zato ker vem da delaš tukaj te nisem nič klical ali pisal« »Aaa« to je bilo vse kar sem lahko rekla. »Haha, kaj si tako prestrašena? « Me je vprašal. »Nič ni.Samo nisem navajena da bi se katerakoli slavna oseba govorila oz. se družila z mano« sem mu odgovorila in se nasmejala. Če bi me takrat kdo uprašal kako se počutim mu nebi morala odgovoriti. Ti občutki so bili nepopisni. Vedno sem bila neka navadna piflarka in nihče se ni zmenil zame. In zdaj kot strela z jasnega se družim Z Niallom. »Ja, vse je enkrat prvič« se je nasmehnil Niall tre mi podal škatlo vrtnice pa dal v vazo ki je stala na omari za oblačila. Ko sem odprla škatlo s v njej bili točno tisti čevlji ki sem jih gledala zjutraj.

»Ampak Niall, kaj pa je zdaj to?« Bila sem zelo začudena. res mi ni bilo jasno zakaj je on meni prinesel čevlje. »Zjutraj si me vprašala koliko stanejo čevlji in jaz sem ti odgovoril da so danes zaston. Tako pa sem ti jih prinesel.« »Jooj, hahaha res ti nebi bilo treba.! To je čisto preveč.« Sem se nežno nasmejala. Takrat me je prijel za roko, srce mi je začelo divje poskakovati. Njegove modre oči so se zazrle globoko v moje zeleno-modre. »Pridi imam presenečenje zate. Prosim zapri oči« Mi je nežno rekel. »Še eno!« sem rekla in se zasmejala. Zaprla sem oči in se prepustila Niallu da me je vodil. Počutila sem se kot da ga poznam že vse življenje, preprosto sem mu zaupala in vedela da mi nebi storil ničesar žalega. Hodila sva pribljižno par minutk »Tako pa sva prišla do cilja.« Je rekel in me prijel za obe roki. » Lahko odpreš oči«...
13. avgust 2014
Next
13. avgust 2014
u153756
u153756
Neeext
13. avgust 2014
neext!
13. avgust 2014
Next!! Zelo dobro pišeš, kar tako naprej!<3
13. avgust 2014
u159322
u159322
Next
13. avgust 2014
neext
13. avgust 2014
u177126
u177126
Perfect neeext!!!!!
13. avgust 2014
Neext
13. avgust 2014
En kratek next, zvečer pride še 1
Odprla sem oči in »O moj bog, Niall. Ka-a-a-j si to storil?« bila sem totalno ampak res totlano presenečena. na sredini odra v gledališču nama je pripravil mizico s svečkami in posuto z vrtnicami

v ozadju pa se je vrtel filem iz šestedesetih let. bilo je tako romantično.Niall me je še vedno držal za obe roki, začel mi je nežno govoriti. »Maja, odkar sem te srečal v trgovini ves čas mislim le nate. Ne vem kaj se mi dogaja ker še do nikogar nisem čutil to kar do tebe.« »Jooj, ne vem kaj naj rečem« sem mu s težavo odvrnila. »Pšššt!« s kazalcem se je nežno dotaknil mojih ustnic. »Nič ne govori, samo uživaj, prosim.« Mi je rekel nato pa nastavil stol da sem se lahko usedla. Nalil nama je rdeče vino ter odkril krožnike z večerjo. Med večerjo sva se pogovarjala o najinih sanjah in ciljih. Bilo je res lepo končno z nekom govoriti o sanjah ker te razume. NIsem si nikoli mislila da so tudi slavni ljudje tako preprosti in romantični. Vndarle so tudi oni ljudje! »Upam da je večerja uredu, ker res nisem vedel kaj naj ti naredim.« je rekel. »Niall tole je popolno« sem se mu nasmehnila in ga pogledala v njegove oči. Preživela sva kar nekaj lepih uric skupaj in seveda sva se morala posloviti saj imava oba naslednje jutro službo. Ko sva se poslavljala me je poljubil na lice in rekel. »Hvala, ker si preživela čas z mano« Nasmehnila sem se in ga z desno dlanjo pobožala po licu. »Bilo mi je v čast in zdaj sem jaz na vrsti da ti pripravim večerjo, uredu?« »Zmenjeno! « Takrat sem ga objela in rekla adijo ter odšla. V istem trenutku ko sem odšla mi je bilo žal da ga nisem poljubila tudi jaz pa čeprav samo na lice. Zelo sem si želela da se še vidiva in da ne pozabi name. Ko sem prišla domov sem na telefonu videla sporočilo. »Se že veselim naslednjega večera s tabo. PS. Ko sem s tabo pozabim na vse mojre skrbi; Hvala ti za use, Niall xoxo«
14. avgust 2014
u177126
u177126
Neeeeextttt
14. avgust 2014
Next
14. avgust 2014
neext
14. avgust 2014
Next
14. avgust 2014
u173906
u173906
next
14. avgust 2014
Nextyyy
14. avgust 2014
In takoj ko sem prebrala sporočilo sem že skakala od veselja. Odločila sem se da mu še ne bom odpisala da ne bo mislil da sem ves čas samo na talefonu in obupano čakam če mi bo kaj napisal ali poklical. Naslednje jutro pa sem mu vndarle odpisala »Tudi jaz se že veselim naslednjga večera s tabo. Hvala ti za vse lepe trenutke ki sem jih lahko prežživela s tabo, vedno tvoja Maja! xx« Zdaj sem vedela da do Nialla nekaj čutim vndar kaj?? Sem zaljubljena v njega je to ljubezen ali je samo zagledanost ki po po nekaj dneh minila sama od sebe!? To moram ugotoviti. Naslednji teden se z Niallom nisem nič videla saj je odšel na Irsko v svoje rodno mesto. V tem tednu sem ugotovila kako zelo ga pogrešam, čeprav sva si dopisovala sem pogrešala njegove modre oči kako strmijo vame, njegov topel objem in njegove mehke ustnice na mojem licu. Želela sem si da bi ta teden hitro minil saj bi mu zelo rada povedala da ga ljubim. In končno je tukaj biu Peteeeek! Ko je prispel mi je napisal sporočilo »Hej, spet sem v Londonu. Kdaj imaš čas nekoga bi ti rad predstavil?« Tako sva se dobila ob 4 pred studisko hišo, kjer so snemali nove pesmi. Objel me je tako močno da sem mislila da bom ostala brez zraka, vendar bilo mi je tako lepo da bi tako lahko ustala vse življenje. Tokrat me ni poljubil na lice ampak na usta. Njegove mehke ustnice so se dotikale mojih. Zaćela sem drhteti bilo je nevrjetno! Ko sva se "pozdravila" Sva odšla v studio kjer so že čakali Louis, Zayn, Harry in Liam.

Liam: »Aaa, to je ta lepotica ki ti je zmešala glavo!« se je nasmehnil.
Jaz: »Haha, ja to sem jaz. Moje ime je Maja« Vsakemu sem podala roko. Niall pa me je ves čas objemal okoli pasu. Bilo mi je zelo prijateno..
Harry: »Morala bi ga videti zadnja dva dni, kako je norel ker te ni moral videti.«
Niall: »Nono, dovolj o tem..« postal je rdeč in se smejal.
Louis: »Kaj!, prav je da ve da jo imaš res rad.«
Jaz: »Vem, vem. Tudi jaz imam njega.«Pogledala sem ga in Niall me je poljubil..
Zayn: »Joj golobčka, Treba bo na delo Niall«
Niall: »Ja, seveda. Maja, želel sem da spoznaš moje najboljše prijatelje oziroma brate. Če želiš lahko ostaneš pri nas na snemaanju nove pesemi?«
Maja: »Bilo mi je v čast vas spoznati. Ampak če ne zamirite bi šla raje domov saj imam jutri predstavo in se moram še pripraviti.?«

Liam: »Saj res ti si igralka! Vso srečo jutri.«
Jaz: »Hvala. Lepo se imejte, Adijo« Niall me je pospremil do izhoda kjer me je še enkrat poljubil in povedal kako me je pogrešal, ter da me bo zvečer obiskal, če bo imel čas.
14. avgust 2014
u177126
u177126
Neeextttt
14. avgust 2014
u173906
u173906
next, pa taka pikijjja, sta
14. avgust 2014
hej, oprosti ker oglašujem, delim modne nasvete:
http://www.igre123.com/forum/tema/fashion-emergency/74358/
14. avgust 2014
Next
15. avgust 2014
Next
15. avgust 2014
Neeeext.
15. avgust 2014
Next
15. avgust 2014
Odšla sem proti domu, kjer sem se nekaj ur pripravljala na jutrišnji nastop. Ko sem končala pa sem si privoščila penečo kopel in kozarec rdečega vina.

Bila sem zelo utrujena. Nakar nekdo pozvoni. Mislila sem da je Niall saj je rekel da bo mogoče prišel, vendar ko sem odprla vrata je tam sta Louis.
Jaz: »Louis?, Ti lahko kako pomagam?«
Louis: » Hej Maja, prišel sem te nekaj vprašat, če imaš čas seveda!«
Jaz: »Jaja, seveda. Pridi naprej« usedel se je na fotel. »Boš kaj pil?«
Louis: »Ne hvala, samo malo sem se oglasil. Bilo mi je čudno kako ve kje sem sploh doma. Pravzaprav sploh nisva se niti nevem kako menila prej da bi me on zdaj obiskoval.
Louis: » Glej Maja, najraje bi prišel kar k bistvu mojega obiska. Nevem sicer kako naj ti to rečem in verjetno se ti bo tudi zdelo malce neumno da se vtikujem v to ampak moram te nekaj vprašati!«
Jaz: » Ja je kaj narobe?« bila sem malce zaskrbljena. Louisu se je nagubalo čelo in videla sem da kar koli mi bo rekel, mu je zelo težko, kajti ni našel pravih besed kako bi mi to rekel.
Lousi: » Imaš ti Niall resnično rada? Ali ga imaš rada samo zaradi tega kar je?« je končno rekel in okazal malce nejasen obraz.
Jaz: » Ja sevedaa! Zakaj ga nebi imela?«
Louis: » Ne saj ti verjamem samo nazadnje ko je biu nor na kakšno punco in ga je potem pustila je bil katastrofa, zato nočem da je zdaj enako. Še posebej zato, ker si ti prva punca v katero je tako noro zaljubljen!«
Bila sem šokirana.
Jaz: » Louis, ne vem kaj naj ti rečem… Ampak lahko ti zanesljivo povem da se ne igram z njegovimi čustvi, saj sem tudi jaz imela nekaj takšnih razmerij in točno vem kako se je Niall počutil, tako da si lahko brez skrbi«
Louis: » Vesel sem da to slišim, Hvala ti ker ga imaš iskreno rada. Končno ima takšno punco ki je prijazna, iskrena in normalna«
Jaz: » Haha, glede normalnosti se pustimo presenetiti. Drugače pa hvala.«
Louis: » Haha, samo šalim se. Hvala ti. Zdaj pa grem ker sem res utrujen od vsega tega snemanja… in res še enkrat oprosti, ampak moral sem se prepričati, čeprav to ni ravno moja stvar!«
Jaz: » Ne saj je vredu! Vem kako je ko hočeš svojemu prijatelju le najboljše.«
Lousi: » Hvala! Vso srečo jutri na igri. 'zlomi si nogo' (to je po igralsko vso srečo). Lahko noč!
Jaz: » Lahko noč in Louis?«
Louis: »Ja?«
Jaz: » Hvala ti, da si mi to povedal.«
Louis: » Poslušaj, jaz imam rad Nialla kot brata in ne želim da bi še kdaj trpel, kar seveda velja tudi zate. Ne želim da kdor koli od vaju trpi. Privoščim vama najlepše trenutke skupaj, saj si jih zaslužita«
Jaz: »Hvala!«

Tako sem se poslovila od Louisa. Ura je bila že veliko, zato sem predvidevala da Niall ne bo utegnil priti k meni in se odpravila v posteljo in ravno ko sem se pokrila je zazvonil zvonec.
********************************************************+
Hvala vsem za te nexte. Bi rade da komu posvečam nexte?
17. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg