Forum
u173906
u173906
Samo še teden do konca šole in kot vedno so vse učiteljice se pritoževale, ker so mogli vsi enkarji popravljat ocene.
Hay, sem Ana, stara sem 13 let imam Bff Nino, sva nerazdružljivi.
Zbudila sem se v sončno jutr in tako kot vedno bila jezna zakaj moram v šolo. Odšla sm v koplanco se uredila in ublekla najedla in odšča v šolo.Pri v hodu v šolo me je pričakala Nina povedala je, da bomdo njeni starši odpotovali na počitnice za 2 tedna ona pa lahko ta čas lahko ostane pri meni. Vse je bilo že zmenjeno, ko pa sva se po pouku odpravile do njihove hiše, da bi si vzela vse stvari pa naju je čakalo presenečenje.......
vsaj od 2 do 3 nexte, pa bom pisala naprej

boš bral/a zgodobo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2014
next
19. junij 2014
u173906
u173906
Vstopili sva v hišo in slišale ropot vse na okoli je bilo razmtano. Okno v kuhinji je bilo razbito, Nina je rekla vlomili so. Brž sva poklicali policijo. Pripeli so v roku10 minut rekli so ,da bodo obvestili Ninina starša. Nina pa bo še njamanj mesec ostala primeni. Bila sem vesela in tudi žalostna saj je Ninin kužek Snoopy pobegnil. Obesila sva plakte po mestu in ga iskale. Odšle sta od zavetišta do zavetišča. Čez teden dni so Nini strši prišl na obisk in sporočili, da gresta na morje. Tatu še vedno niso najdli, in Nino je začelo skrbeto, ker se tudi kuža ni prikazal in ves čas je imela občutek, da jo nekdo opazuje. Bilo je že mesec po tem dogotku ko sva se odločili, da bova odšli na plažo. Kosva se tako vnili pozno zvečer domov, so nama moji starši sporočili, da sta Ninina starša umrla v letalski nesreči, in da bo Nina zaenkrat ostala pri nas. Ker bližjih sorodnikov ni imela v Sloveniji. Zgodilo pa se je , da sva ošle na pizzo, ko je prišel moški in rekel, da je najdel psa. Odšle sva do njegovega avta, kjer naj bi bil, amapak naju je čakalo veliko večke presenečenje....
19. junij 2014
u171809
u171809
next
19. junij 2014
u173906
u173906
zdelo bo zlo na kratk kr nimam časa kr pakiram grem za 1 teden na morje.......................................................................................................
Tam so bili še 4 moški, porinili so naju v atvo in naju držali za usta, da ne bi upili. Nina se tako dolgo upirala dokler jo moški ki jo je držal ni mahnil v trebuh in je omedlela.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷NINA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Tega preprosto nisemveč prenesla, najprej nas oropajo, umreta mi starša in nikogar ni ki bi najdel snoopya. Začela sem brcati, nato opa me je moški tako mučno boksnil v trebuh, da nisem nič več videla. Zbudila sem se v sobi privezana in videla nezavestno Aano. Bila je polna modric in prask in celo imela je krajše lase............................
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ANA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Preveč me je skrbelo za Nino. Odpeljali so naju v sobo, Nino so tam pustili nezavesto mene pa odpeljali v neko drugo sobo in izpraševali. Zanimalo jih je kaj so moji starši po poklicu. Mati mi nikoli ni povedala tako tudi oče, vedela sem sam to, da vodita neko podjetje. Najprej je vzek škarje in rekel, da če ne bom povedala, da mi bo odrezal lase, tako se je začelo, kmalu je bilo na tleh kup las. Naročil je moškemu, ki me je držal, da naj me pošteno premlai in poeže z nožem. Bolj kot sem se upriala slabše je bilo. Po nekaj urah trplenja nisem več zržala in sem padla v nezavest, nazadnje kar sem videla je bil nož. Ko sem se zbudila pa me je čakalo veliko presenečenje...
19. junij 2014
next
19. junij 2014
u173906
u173906
resno, bom mal kasnej pa najmanj še 2 nexta rabim
19. junij 2014
dj za mene plis ko sma bff
19. junij 2014
u173906
u173906
ok, nej ti bo
19. junij 2014
tnx
19. junij 2014
u173906
u173906
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ANA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Zbudila sem se v sobi in videla Nino kako me gleda, vprašala me je kaj je bilo in povedala sem ji vso zgodbo kaj se je zgodilo. Ko je kar naenkrat vstopil, fant star 18 let s sabo je imel prilatelja. Rekel je, da bo poskrbel, da ne bova zbežali. Njegov pogled je bil hladen.Odšla sta in z Nino sva ostale same..............................................
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷NINA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Minili sta 2 uri z Ano še zdaj nisva našli izhoda. Bili sva v nekem tujem kraju najmanj 13 m v zraku. Prišel je vodja in zanimalo naju je zakaj so naju ugrabili rekel je, da moji in Anini starši nekaj naklepajo protim njegomvem podjetju (moji in Anini starši so sodelovali) zato hoče vesti vse. Vzel je vrv mi zvezal roke in me odpeljal.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ANA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Takoj ko je Nino zvezal sem stekla do njega in ga brcnila, prinil me je in enemu od fantov ko sta prej vstopila v sobo rekal naj me odpelje v klet. To kar se je zgodil...
19. junij 2014
next
19. junij 2014
u173906
u173906
še 3 nexte (ne izsiljuj ime:lol)
19. junij 2014
sj veš kak mi je ime joj
19. junij 2014
u171809
u171809
next
19. junij 2014
u173906
u173906
še 1 next
19. junij 2014
next
19. junij 2014
u173906
u173906
ok, nasledn next
19. junij 2014
u173906
u173906
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ANA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Po tako končanem mučenju sm se odpravila sam še v posteljo z Nino so naju kar dobro pretepli. Ne manjka nama modric. Levo oko sem imela čisto zatečeno, vodja je rekel, da če ne bomo začele govorti bo še hujš, amapk ne pomaga. Ne pobaga in ne vrjame nama , da nič ne veva..
......................................1 teden kasneje............................................
Ne vem kaj je hujše, da sva polni modric in čutiva bolečine po pretebu ali ko dobivama udarce. Saj fanta sta prijazna z nama. Bolj sta sočutna. Prvi je Jaka, drugi pa Jan. Povedala sta, da jima je vodja ubil vse sordnike in da morata delati zanj. Vsak dan nama prineseta nekaj novega. Dobile sva nekaj oblačil in vse za higjeno ter make up.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷JAN˝÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Ko sem Nino prvič zagledal sem vedel, da je prava zame a nič nisem mogle navodila so navodila, a sčamoma so se privadile, zdan sva z Janomveč časa z njima, kker bi mogle pazit, da ne pobegneta.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷JAKA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Moje oči so kar naprej uprte v Ano, nsem videl bolj mile punce kot je ona.Od Nine je čisto nasprtoje. Ana je tako merna in sramežljiva, medtem ko je Nina divja in strasna.Od vodje sva dobila sms. Z Janom sva odšla in brž ko sva dobila navodila me je že stisnilo pri srcu.....
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷NINA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Ves teden sva uživale, razen takrat ko so iz naju vlekli informacije. Ko sta Jan in Jaka odšla sem vedela, da to ni vredu in imela sem prav. Ani sem povedal in začelo naju je skrbeti. Po 15 minutah sta se vrnila z .............. v roki in začelo se je.................
a)kaj sta imela v roki in kaj se bo zgodilo?
b)je ana res zaljubljena v jaka in on vanjo, se kaj plete????
c)je nina res zaljubljena v jana in on vanjo, se kaj plete????
d)mnenje, in še naj pišem naprej al ne
19. junij 2014
next
19. junij 2014
u173906
u173906
saj še ne next
19. junij 2014
19. junij 2014
u171809
u171809
a nož ,ljubezen ali pobek

b da ,ljubezen

c da, ljubezen

d kul zgodba , da piši naprej
19. junij 2014
u171809
u171809
aja pa next
19. junij 2014
u171809
u171809
19. junij 2014
u173906
u173906
SAM MAL PRIHAJA NASLEDNJI NEXT
19. junij 2014
u173906
u173906
neki malga bom zdla pa jutr zjutri še pol nprej
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ANA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Ko sta vstopila sta imela v rokah vrvi, NIna se je upirala, kot nora a naenkrat jo je Jan poljubil, rekel je da naj se ne boji in da bo vse v redu. Postila se mu je. Jaz pa sem padla v nezavest, ker tega nisemveč prenesla. ČUtila sem samo še kako me je Jaka dvignil in me neslel do dvigala. Dali so naju v avto in odpeljali smo se. Vozili smo se ukoli ene ure ko smo prispeli do veličastne zgradbe.In pred očmi se mi je popolnoma zatemnilo videla sem samo še temo.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷NINA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Ko sem se upirala sem kar naenkrat začutila Janove ustnice ob mojih. KO pa je izrekel besede da nič ne bo narobe sem mu zaupala. Videla sem kako je Ana omedlela in padla skupaj, Jaka jo je prijel.V avtu se je spet prebudila a bila je bleda kot kreda. Ko sem pogledala Jaka je izgledal zelo zakrbljeno.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ANA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Zbudil me je močan glas nog nisem mogla premikati, viela sem Nino celo krvavo in ureznine. Ko je vodja videl, da se se zbudila je prišel do mene in me zasliševal.V kotu sem videla Jaka, sam bled je bil v obraz tako kot Jan, jan je celo jokal. Pripravila sem se na anjhujše.
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷NINA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Dobila sem prvo zarezo z nožem. A teh je bilo čedalje več. Ko mi je hotel Jan tako pomagati, ga varnostniki niso spostili do mene. Čedalje bolj je bolelo in skelelo. Ko pa se je začela Prebujati Ana sem vedela kaj jo čaka, isto kot mene.
19. junij 2014
u173906
u173906
nekaj nextov, pa bom pisala naprej
pa mnenje prosim
19. junij 2014
Next ful dobr
19. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg