Forum
u61154
u61154

30. september 2011
u61154
u61154
Napisala bom izmišljeno zgodbo.
Vesela bi bila nextou!
Dodajala bom tudi razne verze in pesmi, ki bodo spadali, k določenemu poglavju.

Jaz, Stacy:

Moja mama Megie:

Moj očka Bill:

Moj psiček Puffy:

30. september 2011
u61154
u61154
Spet me je zbudil prepir.
Bila je sobota ob šestih zjutraj.
Iz košare sem vzela Puffyja in sitno odkorakala po stopnicah.
Mama in očka se stalno prepirata, zame bi pa naredila vse.
"Utihnita!"
Oba sta se začudeno zazrla vame.
"Kdaj se bosta ločila?! Spet me je zbudil vajin prepir! Se zavedata, da sem se z zabave vrnila ob dveh ponoči?!"
Mama se je prestrašila.
"Ob dveh ponoči?! Ubogi otrok! Ljubica, še en dan počakaj, jutri sva naročena. Potem se bo eden preselil. Brez skrbi, sama boš povedala s kom hočeš živeti."
"Hm glede na to, da je ta hiša zelo stara, bi se preselila. Tako ali tako nimam nobenih prijateljev."
Očka je zavzdihnil.
"Kateri se bo preselil? Glede na to, da te ni nikoli doma, bo šla Stacy z mano."
"Kaj pa ti tečnariš?! Služba je služba! Bomo pa še videli!"
In tako je pretekel preostanek dneva...

V nedeljo sta se mama in očka dokončno ločila. Trajalo je več tednov, sedaj pa se bom končno lahko preselila. Odločili smo se, da se z očkom preseliva, saj je mama veliko v službi, kdaj pa kdaj, ko bo mama doma, pa jo bom lahko prišla obiskat.
Kovčke sem že pripravila, od mami sem se že poslovila, Puffy sedi poleg mene in vsi trije se vozimo proti novemu domu...
30. september 2011
Next!!
30. september 2011
u61154
u61154
Hiša je bila ogromna in imela je tudi bazen!
Vse sem že razpakirala.
Potem sem peljala Puffyja na sprehod, da si po tolikšnem sedenju pretegnem noge.
Kar dolgo sva se sprehajala po lepem mestecu, dokler ni Puffy zagledal še enega psa.
Morala sem ga prijeti, da ne bi stekel k njemu in ga mogoče ugriznil.
Psa je vodil neki fant.
"Puffy, utihni!"
"Puffy? Kako lep pes!"
"Hvala. Tudi tvoj je lep."
"He, ja, Steven mu je ime. Meni pa Zac."
"O, jaz sem pa Stacy."
"Si nova tukaj?"
"Ja."
"Uau, jutri prideš v šolo?"
"Ja."
"He, če prideš ob osmih petnajst pred njo, ti jo razkažem. Pouk se začne ob devetih."
"Jutri? OK."
"He, no dobro. Kako si kaj Stacy?"
"V redu."
Zac se je ponudil, da me pospremi do doma. Potem sva se pa poslovila...
30. september 2011
u61154
u61154
Zac:

Steven:

30. september 2011
u61154
u61154
Z očkom sva večerjala vsak na svojem koncu mize.
Po večerji sem se odpravila kar spat. V postelji sem razmišljala o današnjem dnevu.
Uboga mami. Le kaj si misli. Njunega zakona je konec, jaz sem se pa kar z očkom odpravila. Pravzaprav ima mami preveč dela s pisanjem knjig in tako je ni nikoli doma. Jaz sem se odločila iti z očkom, ker mi v prejšnji hiši ni bilo všeč in tudi od kar sem pri kemiji "pognala učilnico v zrak" nimam več prijateljev. Zakaj? Nevem.
No, tule ne bo nihče vedel, kaj sem naredila pri kemiji. V redu bo. Upam.
Poleg tega sem razmišljala še o Zacu. Mislim, da mi je všeč.
Zac mi je všeč? Kakšna trapa sem! Tak fant kot je on, bi že moral imeti dekle.
Potem sem zaspala...
30. september 2011
u61154
u61154
Zjutraj sem se zbudila ob osmih. Začela sem kričati.
"Ura je osem?!!"
Hitro sem si neka oblačila navlekla nase, se umila, kolikor si človek lahko umije v petih minutah, stekla po stopnicah in kar brez zajtrka oddrvela po cesti.
Šola na srečo ni bila daleč. Le nekaj ulic.
Končno sem prišla. Zamudila sem tri minutke.
Zac je bil že tam.
"Heii!"
"Živjo Zac."
"Dobro, pridi. Ne smeva zapravljati časa. Kmalu bodo začeli prihajati učenci in potem hodnik ne bo več prehoden."
"Kaj?"
"Ah, dosti jih je, veš. Težko je hoditi med njimi."
"Aha."
Potem sva bila tiho. Zac mi je kazal učilnice in mi govoril h kateremu predmetu spadajo.
"Ej, a prideš danes na mojo zabavo? Ob desetih zvečer se začne pri meni doma."
"Imaš rojstni dan?"
"Ne, kje pa. Kar tako."
"Aha. Kakor želiš. Kaj pa naj si oblečem?"
"Pha. Ženske zadeve. In ti to sprašuješ mene? Sem podoben ženski?"
"Hahaha, ne ne! Mislila sem, kakšen tip zabave je to? Ugledena zabava, bolj divja?"
"Phe, bolj divja bi rekel."
"Aha."
Kmalu mi je razkazal vse. Pouk je potekal normalno.
Bližal se je večer...
02. oktober 2011
u57621
u57621
next šeee dans pliss
02. oktober 2011
u61154
u61154
Na zabavo sem prišla točno. Bila sem edina.
"Heii, sem zgodnja?"
"Ne, ne. Bodo že še prišli."
Oblečeno sem imela temno roza kratko majico in črno mini krilo.
Kmalu je prišla cela skupina punc in fantov. Nekateri so se držali za roke.
Nekateri so se posedli ob bazenu, dva para pa sta prišla k nama z Zacom.
Zac mi jih je predstavil.
"Stacy, to so Cody, Emma, Josh in Lilly."
Josh je izgledal leto starejši od ostalih, vendar samo zato, ker je res bil. Z njegovo punco Lilly, sva se kar dobro razumeli. Emma je imela lep stil za oblačenje, Cody pa je vedno zbijal šale.
Zac mi je povedal, da so oni štirje res dobrii prijatelji.
Do enajstih in pol zvečer smo se lepo pogovarjali...
02. oktober 2011
u57621
u57621
next lahka še en del?
02. oktober 2011
u61154
u61154
Cody:

Josh:

Emma:

Lilly:

02. oktober 2011
u61154
u61154
Potem se je večina povabjlenih začela poljubljati.
Tudi Cody in Emma. Le jaz, Zac, Lilly in Josh smo ostali pri pogovoru.
"Hei Zac, a ti nimaš več punce?"
"Ne."
"Utihni Josh! Tega ni vljudno spraševati."
"Je že dobro."
"Ti tudi Lilly. Vedno ostaneš vljudna, ostani vljudna tudi do mene."
To je Lilly zaprlo usta. Res je, vedno ostane vljudna.
"No, kakor sem že hotel reči... Aja, zakaj pa se ne zbližata s Stacy?"
Lilly je Josha rahlo udarila po prsih. Nekaj mu je zabrusila skozi zobe.
"Se zavedaš kako si trapast?"
"Če sem trapast, zakaj sem potem tvoj fant?"
Lilly je spet utihnila. Bila je jezna. Vedno je jezna, ko ji kdo kaj reče na kar ne najde odgovora. Zato se pa meni zdita oba tako lep par. Lilly Joshu vedno nekaj dopoveduje o vljudnosti, Josh pa je zgovoren in ji vedno kaj zabrusi, na kar ona ne ve odgovora.
"Čakam...Čakam na odgovor Zac."
"Hh, ti kar. Jaz ti ne bom odgovarjal na uprašanja katerim ne vem odgovora."
"Puf. Škoda!"
Lilly je to razveselilo.
"Ti je to dalo vetra?"...
03. oktober 2011
u61154
u61154
Po enih zvečer so vsi odšli domov, saj se Zacovi starši vrnejo ob dveh. Do takrat mora biti vse pospravljeno. Ostala sva samo še jaz in Josh. Očka je rekel, da sem lahko vedno do dveh in pol ponoči pokonci, le če mi to ne bo poslabšalo ocen. Zato se mi je zdelo prav, da Joshu pomagam pospraviti.
"Hm, upam, da bova jutri lahko ustala. Kontrolko pišem."
"Aha."
Več nisem mogla spraviti iz sebe. Kaj je mislil s tem, da BOVA lahko ustala.
Je mislil, da bom prespala pri njem? Ali le mogoče, da bova vsak na svojem koncu ustala, vendar ga le skrbi, če ne bova preutrujena, ker bova šla oba pozno spat.
Ph, saj mi je všeč, vendar... Ne mislim še prespati pri njemu, če si to želi. Kdo ve kaj naklepajo fantje, če dekle zvabijo k njim prek noč?
Ha, kakšna trapa sem! Spet sem mislila, da bi Zac rad spal z mano. Huje kot če bi si želela, da bi bil vame! Jaj kakšna trapa sem!
"Pa sva, samo še smeti odnesem. Ej, te pospremim do doma, medtem pa nesem še smeti?"
"He, e... Lahk, lahko ja."
Nasmehnil se mi je. Lahko rečem, da je lep ko se smeji?
Lahko rečem, da tudi, če ni nasmejan, je lep?
Lahko rečem, da ga ljubim?
Ne! Na nič od tega niti pomisliti ne smem!
Zacu je zagotovo všeč neko drugo dekle...
03. oktober 2011
u61154
u61154
V torek sem se zbudila zgodaj. Spala sem samo štiri ure. Zbudil me je moj telefon.
Zac? Ja bil je Zac!
"Jutro! Sory če te kličem zgodaj, le... Ah, samo... Kako naj se izrazim?"
"He, normalno!"
"Ja že, ampak nočem, da bi me narobe razumela... No glej. Se spomniš, ko je Josh včeraj rekel, zakaj da se ne zbližava?"
"J-a."
"No, oprosti zaradi tega, ampak..."
"Tebi? Zakaj. On je rekel to in sploh mu nisem zamerila."
"Res? No, glej. Hotel sem ti to povedati, vendar ne pred prijatelji, ker... No ker bi te lahko prizadelo in potem bi bila v zadregi. No, jaz bi rad, da se zbližava!"
Zajela sem sapo.
"Kaj?"
"Ph, prezgodnjo uro sem zbral. Sory!"
"Ne, ne počakaj, jaz. No, jaz bi tudi."
"Res? Kul! Torj bi poskusila? Mislim, bi bila par?"
"Ja!"
"OK! Lupček, bie!"
"Pa-pa."
Nisem mogla verjeti kar se mi je pravkar zgodilo. Kaj? Takoj sem mu oprostila, ker me je zbudil. To je bilo neverjetno!...
03. oktober 2011
neeext!
ful dobra zgodba!
03. oktober 2011
u61154
u61154
Ob sedmih sem se odpravila v šolo. Malce zgodaj je še, vendar nisem si mogla kaj, da ne bi čim prej srečala Zaca.
Prišla sem do vodnjaka, ki ga ima šola na dvorišču za okras. Bila sem zaljubljena do ušes.
Skozi vrata je prišel Zac.
"Hejj!"
"Mwa. Ljubim te!"
"He, jaz tudi."
"Nisem pričakovala, da bova kdaj skupaj."
"Zakaj?"
"No, ker je na šoli veliko lepših punc od mene in si kar priljubljen, tako, da bi lahko imel že tritisoč deklet."
Zac se je zasmejal.
"Hh, rajše imam le eno, ki jo ljubim!"
Cmoknila sem ga na lice. Ne morem verjeti. Kako lepo diši!
Zardel je.
"Hvala."
"Em, ni za kaj."
"OK. Veš, še k prijatelju moram, neke reči ne razume pri računalniškem. Greš z mano?"
"Ee, ne hvala. Bom na igrišču počakala na Lilly."
"Se dobro razumeta, kaj?"
"Ja, še kar."
"Mislim, da jo bodo preselili v vaš razred. Da ne bi spreminjali urnika, ker ona v torek ne more imeti šest ur, ali enkrat že no, nevem točno."
"Aha."
"OK, grem. Lupčka!"
"Ja bie!"
Potem sem šla na igrišče. Lilly je prišla res hitro.
"Hai!"
"Oj!"
"Dobro?"
"Ja, ti?"
"OK."
"Veš, danes zjutraj sva z Zacom postala par."
"Res?! Vse mi povej."
In sem ji razložila do najmanjše podrobnosti.
"Jej super!!"
"Ja."
"Glej, on in njegov prijatelj. Toni je veš."
Zac in Toni sta se pripeljala vsak s svojim motorjem.
Potem je k njima priteklo neko svetlolaso dekle...
05. oktober 2011
u61154
u61154
Zacov motor:

Toni:

Svetlolaso dekle:

05. oktober 2011
u61154
u61154
Lilly mi je pomignila naj se obrnem stran. Iz torbe je vzela pudrnico in jo odprla. Na pokrovčku je bilo veliko ogledalce. Obe sva sedeli, vsaka na svoji gugalnici in gledali v ogledalce, ki je odsevalo svetlolasko, Tonija in Zaca.
Lilly mi je povedala, da je svetlolaski ime Mell.
Mell se je oprijela Zaca in ni ga več spustila. Bili so predaleč, da bi jih lahko slišali. Nato pa je Zac zavpil.
"Mell, nehaj!"
Videli sva užaljen Mell, ki mu je nekaj ugovarjala. Zac je bil jezen nanjo.
"Ne! Jaz že imam punco! Ne boš me speljala!"
Za Mell je bilo to preveč. Jezno je odkorakala stran. Z Lilly sva si oddahnili.
"Veš, Zac je zvest prijatelj. Če je tako zvest tudi v ljubezni, potem ne boš imela težav."
"Ja. Tu je bil en dokaz njegove zvestobe."
Lilly se mi je nasmehnila.
"Sedaj pa pojdi k njemu. Nagrado si je zaslužil."
...
06. oktober 2011
neeext!
09. oktober 2011
u61154
u61154
"Zac!"
Zac se je presenečeno obrnil, ko je zaslišal moj glas. Tekla sem proti njemu čez dolgo igrišče. Ko sem pritekla do njega sem se mu stisnila v objem. Bil je tako topel. Objem me je ogrel, saj je bilo jutro hladno. Ko je Zac končno dojel zakaj ga objemam je stisnil še on mene. Potem pa me je še on poljubil na lice.
Več kot na lice se nikoli nisva poljubila, pa saj nisva niti en dan par. Priznati moram, da se sploh nisem še s kom poljubljala na usta. Pa kaj. Prepričana sem, da bova z Zacom kar hitro prešla na ta korak. Saj je namreč res lep! Zase nevem ali sem lepa ali ne, za Zaca pa to definitivno lahko preceniš že od daleč. Njega nobena punca ne more zgrešiti. Mene pa fant lahko. Seveda, sploh nisem nič posebnega. On je res srčkan, jaz pa ne. Mislim no, saj niti ne morem misliti za katerokoli punco, da je posebno srčkana, tako kot Zac, saj jaz namreč padam na fante in ne na punce! He, to je pa verjetno očitno!
Nato je bila ura že toliko, da smo vsi po vrsti morali v razrede. Ko sem odpirala omarico, je iz nje zdrsnil listek. Kaj? Listek? Zame? Kako? Mi je morda Zac kaj napisal? Bil je anonimen. Potem ga bom uprašala, ampak, Zac bi mi namesto listka to že lahko povedal v obraz, kar je namreč pisalo na njem! Sedaj je namreč moj fant...
09. oktober 2011
u61154
u61154
Listek:

09. oktober 2011
hitr neexty!
10. oktober 2011
u61154
u61154
Povedala bom nekaj:
Matematika: "prfuknjen" predmet, zelo
Geografija: "prfuknjen" predmet, zelo
Zgodovina: "prfuknjen" predmet, zelo
Glasba: "prefuknjena" učiteljica
Naravoslovje: čudaška učiteljica
Gospodinjstvo: kar nekaj
Angleščina: še kar
Tehnika: kar nekaj

Oprostite, več ali manj sem predmete ocenjevala po učiteljih. Nekateri so pa res dolgočasni. Niti nisem naštela vseh. In oprostite izrazu .
Med tehniko sem premišljevala o listku. Res nevem zakaj bi mi kdo poslal kaj takega? Aja, sem omenila, da imam brata? Ne? Star je že 21, tako, da ne živi več z nami ampak v šoli. Saj razumete? Tudi on pravi, da je matematika nepotrebna. Saj vem kaj si mislite, ampak resno, zakaj bi potrebovali naprimer vlomke? Zakaj?
Pojdimo nazaj k stvari. Zakaj bi mi kdorkoli napisal I love you? In kdo?...
10. oktober 2011
u61154
u61154
Moj brat Rob:

10. oktober 2011
u61154
u61154
Ok, premislila sem si. Tudi tehnika je "prfuknjena"! Hh, oprostite, že spet.
Po pouku sem se odpravila proti moji omarici. Ko sem zavila za vogal, s kjer sem jo lahko ugledala, sem pred njo opazila tudi Davea in Michaela kako se pogovarjata. Michael je moj sošolec, Dave pa hodi v isti razred kot Lilly, torej v b. Jaz hodim v c. Prišla sem do omarice. Dave me je pozdravil. Bila sem tiho; nisem mu odzdravila, ker sem bila preveč zamišljena. Sklanjala sem se že, da bi pobrala ključ iz torbe, ko me je Michael prijel za ramena in me nekako, no, nežno a odločno obrnil, da sem mu strmela v obraz...
11. oktober 2011
u61154
u61154
Michael:

Dave:

11. oktober 2011
u61154
u61154
Tisti čas sem razmišljala ali je morda Michael moj skriti oboževalec. Halo Michael?
"Si morda danes dobila kakšno pismo v omarico?"
Nisem mogla verejti! On je bil! Michael?
"J-ja..."
Michael se je zarežal. Res, zarežal se je.
"K-kaj je?"
"Mm, mogoče samo to, da vem kdo ti je poslal tisto pisemce. Moj nadvse veliki sovražnik je, zato ga bom izdal, ker sem ga danes zjutraj videl, kako je metal listek v omarico."
"Čakaj, torej ne veš kaj piše na listku?"
"Ne. Pa ga bom izdal-Asha namreč."
"K-kaj? Ash mi je dal pisemce?"
"Ja!"
Michael je bil ponosen. Z Daveom sta se krohotala, ker sta izdala njunega največjega sovražnika-Asha. Z Ashem so so si bili že večkrat v laseh, nevem točno zakaj. Ampak to spoznanje me je naravnost šokiralo...
12. oktober 2011
u61154
u61154
Ash:

12. oktober 2011
neexty!!
13. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg