Forum
u108932
u108932
Živjo!!!
Tole bo moja prva zgodbica, upam da vam bo všeč. Sprejemam kritike, pohvale, komentarje, predloge, skratka vse. Za kakršne koli informacije mi pišite po zs. Sigurno bom nextala enkrat na dan, če bom imela čas, pa mogoče večkrat na dan. Samo še nekaj pravil.

1. NE mi pisati CELE STRANI nextov, dovolj bo samo en ali dva.
2. Če vam kaj NI všeč, me KONTAKTRIJATE po ZS-JU, ne na temi.
3. V zgodbici BODO slike, ampak NE CELE gore.
4. VESELA bom VSAKE POHVALE, KOMENTARJA, PREDLOGA.
5. Nehala bom nakladat, če vas uvod zanima, enostavno glasujte in lahko tudi nextate.
P.S. Pisala bom samo v eni osebi, ne bom menjala oseb, ki govorijo. Če veste kaj mislilm. Za lažje in bolj pregledno branje, bom text najprej na Wordu uredila in ga nato prilepila sem.
ZA KONEC: UPAM DA VAM BO VŠEČ MOJA PRA ZGODBA, ČE PA NE, VAM NE MOREM POMAGATI.

Ali boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. november 2012
next
13. november 2012
u108932
u108932
A lahko prosim MALO oglašuješ? kot vidiš mi PRIMANKUJE bralcev.
13. november 2012
ok
am a das plis kr e next
13. november 2012
u100166
u100166
next
13. november 2012
u68138
u68138
neext + pliss napiši 1. del
13. november 2012
u108932
u108932
že pišem
13. november 2012
u68726
u68726
next
13. november 2012
u108932
u108932
Živjo!
Najprej hvala za tele tri nexte. Verjamem, da jih bo v bodoče več, če bomo pridno oglaševali. Samo da vam povem. Meni next že pove, da bi radi, da čim prej nextam. Ampak ker zdaj sledi prvi del, ste me upravičeno prosili, da kar napišem. Zato bom.
V prvem delu bom bolj predstavila osebe in ne bo še preveč napeto. Bolj proti sredini bo zelo napeto. Samo da veste, ne bom kar nekje končala. Če si bom pa zbrisala račun (kar se ne bo zgodilo) bom nadaljevala iz prvega. SLEDI 1. DEL ZGODBICE VSE POPOLNO?
*************************************************************************************************************1.Del

Kaj gre še lahko narobe? Moje življenje je popolno. Vse je lepo in prav. Imam vse, kar si želim. A najprej naj se predstavim. Moje ime je Taylor, nekateri me kličejo Tayli. Stara sem 17. Let in pol. čez 1 mesec bom stara osemnajst. Živim v Londonu, kjer sem se tudi rodila. Moja starša sta krasna in kupita mi vse, kar si želim. Vsak dan m zbudi mlajša sestrica Kim, ki je stara 11 let in hodi v isto šolo kot jaz. Vsako jutro me zbudi budilka in še Kim, kakor da ne razume, da sem po budilki zbujena še preveč. Pospremiti je moram v šolo, kar mi gre na živce. Jaz bi bila lahko sama v 3. minutah pri šoli, ker bi tekla, z Kim pa sem v šoli v 10. minutah. Na srečo grem iz šole sama domov ali pa grem k prijateljici. Kim pridejo iskat starši, saj vedo, da imam tudi jaz prijateljice in prijatelje in sem v fazi odraščanja. Dovolj nakladanja o meni. Imam najboljšo prijateljico Nicole, z katero grem po šoli peš k njej domov, kjer skupaj narediva nalogo in se zabavava. Fantu ki mi je zelo všeč, je ime Alexander, le redki pa ga kličejo Alex. Vse punce na šoli hočejo biti njegove. A on ima oči le za eno. Mojo največjo sovražnico, največjo važičko na šoli, Marie. Važi se ko sam hudič in vedno koga osmeši. Na primer mene, ker se zelo rada učim in imam edina samo eno štirico v redovalnici, vse ostalo imam pet. Mislim, da mi Marie zavida, saj ima ona same dvojke in enke. Poskušam jo ignorirati, kar mi ponavadi tudi uspe.

Taylor:

Nicole:

Marie:

Alex(ander):

Kim:

Oče:

Mama:

13. november 2012
u108932
u108932
sprejemam komentarje, pohvale, predloge, kritike, skratka vse. upam, da vam je 1. del zanimiv, glede slikc se pa opravičujem, ker ne delajo. ampak za boljše branje moje zgodbice, vas prosim, da jih pogledate.
v temah, kjer je to dovoljeno in ne omenjeno, prosim OGLAŠUJTE
13. november 2012
u68726
u68726
neext
13. november 2012
u108932
u108932
POTREBUJEM ŠE 4 NEXTE
13. november 2012
Nexttt
Nextt
Nextt
in
Nextt
ewo mas še 4 nextee
13. november 2012
u108932
u108932
OD RAZLIĆNIH OSEB
13. november 2012
A smo tecnii? Haha jst nebom brala..
13. november 2012
u108932
u108932
ne nismo tečni, sam če ne boš. brala, pa mi PROSIM pošlji zs, zakaj ne
13. november 2012
u111200
u111200
next
13. november 2012
u108932
u108932
ŠE DVA NEXTA
pa oglašujte prosim
13. november 2012
next
14. november 2012
u108932
u108932
ŠE EN NXT
14. november 2012
nexttt
14. november 2012
u108932
u108932
hvala bom nextala še danes, samo nekaj moram urediti.
14. november 2012
next
nova bralka
14. november 2012
u108932
u108932
že pišem
14. november 2012
nisi napisala
14. november 2012
u108932
u108932
čaki še slike
14. november 2012
u108932
u108932
Živjo!

Prav presenečena sem nad številom nextev pri prejšnjem delu in zdaj po 1. delu. Upam ,da pridno berete in oglašujete. Pa tudi če ne. Oprostite za zamudo, ampak imela sem veliko dela. Zdaj dobite malo daljšega. Že v naprej se opravičujem ZA PRAVOPISNE NAPAKE IN SLIKCE. SLEDI 2. DEL ZGODBICE VSE POPOLNO?
***************************************************************************************************************
2. Del

Brrr. Ponedeljek. Konec krompirjevih počitnic. Ob šestih je zazvonila budilka in jaz sem jo ugasnila. Pomela sem si oči in vstala. Iz spodnjega nadstropja se je zaslišalo kričanje. »Vstani, Taylor! Mudi se mi v službo.« Moj oče je bil namreč režiser in zato sem vstajala istočasno z njim. Odprla sem veliko omaro in iz nje izbrskala oblačila za ponedeljek. Odhitela sem v spodnje nadstropje in pojedla toast z nuttelo. Moja mama je že odšla. Dela v kot modna oblikovalka in zato smo zelo bogati. Odhitela sem gor, se oblekla in se rahlo naličila. Sestra je potrkala na vrata in odhitela dol. To je bil znak, da je pripravljena. Pograbila sem torbo in ključ. Ko sem prišla do vrat, se je Kim smehljala. »Ah, Kim.« sem zavzdihnila in odklenila vrata. Na poti do šole sva se pogovarjali o različnih stvareh. Na srečo sva imeli do šole samo 5 minut in čez teh usodnih 5 sem se odrešila male pijavke, ker je zletela k prijateljicam. Jaz sem se odpravila k klopci in iz torbe privlekla mapo z listom v njej. Imeli smo 1. mesec, da smo pripravili nekakšno seminarsko nalogo. Izbrati smo morali eno državo, jo podrobno, kar se da opisati in napisati obnovo. Jaz sem dodala še ''intervju'' z osebo. Izbrala sem državo Novo Zelandijo, saj mi je bila ta zanimiva. Sredi ponavljanja me je zmotil glas Nicole. »Živjo, Nicole, kako si?« sem jo vprašala in jo pogledala. Ona se je samo nasmehnila in pokimala. »Živjo, Tayli. Super in ti?« me je vprašala. Samo pokimala sem ji in se poglobila v ponavljanje. Nato je prišla Marie z Alexandrom in se začela važiti. »Poglej jo, piflarko. Samo piflaš se, važička. Katero državo si izbrala. Važičilandijo.« Začela se je šopiriti, saj pa sem samo zavila z očmi. Nato se je Marie začela cmokati z Alexandrom točno pred mano. Nisem se zmenila zanjo, saj me Alex ni zanimal. Isti je bil kot Marie. Pred izpadom me je rešil šolski zvonec. Z Nic, kakor jo kličem jaz, sva se odpravili v razred. Naprej smo imeli dve uri predstavitve. Če se ne bi jaz javila, bi šla po priimkih in jaz bi bila med srednjimi, saj se pišem Kortner. Pred mano jih je pa še veliko. Ko sem se javila me je učiteljica povabila pred tablo in jaz sem ji oddala dve obnovi. Eno sem naredila v angleščini, eno pa v francoščini, ki je moj najljubši jezik poleg angleščine. USB ključek sem vtaknila v računalnik in začela. Šlo je brez premorov in mašil. Razen Marie mi je cel razred zaploskal. Začuda tudi Alex, katerega je potem ustavila Marie, saj je sedela zraven njega. »Mislim, da je tole čista petica. Gospodična Kortner. Lahko se zgledujete po njej.« me je pohvalila in z obnovami sem se odpravila v klop. Prvo uro smo imeli še 4 predstavitve, in vse so dobile 2. Razen Nicole, ki je dobila 5, ker sem ji pomagala jaz. Naslednjo uro po malici so sledile še ostale predstavitve. Marie je dobila neocenjeno, saj sploh ni naredila seminarske. Po drugi uri se je razred odpravil v učilnici 28, kjer smo imeli geografijoKo je bilo konec geografije smo imeli biologijo in nato zgodovino. . Tudi tam smo imeli nalogo. Vsak si podobno kot pri seminarski izbral državo in napisal celo zgodovino. Za dodatno smo dobili še zbrati podatke in narediti nekakšen kratek video. Seveda sem ga naredila samo jaz. Nicole ga ni, a še vseeno je dobila pet, tako kot jaz. Ne boste verjeli, ampak Marie je naredila nalogo in izbrala državo, kjer živimo. Se pravi, Veliko Britanijo. Sicer je nalogo naredil v redu, a države ni izbrala pravilno, ji je profesor Wrintn, dal 3. Ko je bilo zgodovine konec, smo imeli še razredno uro z razredničarko. »Ker bo kmalu predstava Romea in Julije, je na nas, da to zaigramo. Jutri boste imeli namesto Zgodovine vaje, oz. avdicije. Izbrala bom Romea in Julijo. Tako, da se potrudite.« Po zadnji uri se je po celem razredu govorilo samo še o tem. Vedela sem, da Marie hoče dobiti Julijo, Romea pa bi dobil Alex. Meni je bilo vseeno, sicer sem si želela igrati v filmu, a zato imam očeta, ki mi je obljubil, da bom igrala v kakšnem filmu. Seveda sem mu zaupala in še zdaj upam. Po pouku sem se z Nic odpravila k meni domov, kjer sva naredili nalogo in se začeli zabavati. Kar naenkrat pa meni zapiska telefon. Ko ga pogledam vidim, da sem dobila sporočilo neznane številke.

Zajtrk:

Oblačil0a (ne upoštevat napisa na dnu strani):

Taylorina šola:

Profesorica in razredničarka:

Profesor Wrintn za zgodovino:

Taylorin telefon:

***************************************************************************************************************
Evo ga.

KDO JE PISAL TAYLOR IN KAJ JE PISALO V SPROČILU?
več v naslednjem delu.
14. november 2012
u68726
u68726
neeext
14. november 2012
u108932
u108932
POTREBUJEM ŠE 4 NEXTE
14. november 2012
u108932
u108932