Forum
u71014
u71014
pozdravljeni! moje ime je zala. imam eno teto in štiri strice... vendar bi jih morala imeti pet. eden od njih je namreč naredil samomor. takrat se še nisem rodila tako da ga nisem nikoli poznala in zame to ni bila nevemkašna izguba. no pa da se predstavim. sem živahna svetlolaska, ponavadi nasmejana, včasih pa tudi trmasta. živim izven vasi v veliki hiši. nimam ne bratov ne sester. ne spomnim se točno koliko sem bila stara, verjetno okoli 10 let ko sta dva starejša človeka (mož in žena) začela zidati hišo zraven naše. bila sta kar prijetna soseda vendar žena bolj kot mož. jaz se s njima sploh nisem ubadala, pa naj bosta tam sem si mislila, pa vendar se mi je zdelo čudno da se na stara leta spravita delat novo hišo. večkrat sm prišla pogledat hišo kako napreduje. ko pa sem se kašno leto pozneje vrnila od prijatelice me je pri sosedih pričakal neprijeten prizor. tam so bili policisti, pokrivali so (kot sm takoj vedela) truplo. bil je naš novi sosed. od mame sem izvedela da se je obesil. vendar sem po kašnem letu na to že pozabila. gradnja hiše se je ustavila nič več nisem videla stare sosede. večkrat sem še pogledala po hiši, nikoli nič novega. nekega dne sta mami in očka odšla na sprehod jaz pa sm bila prelena da bi šla z njima. malo sem gledala tv, potem sem šla ven. šla sem do hiše naših bivših sosedov. hotela sem iti mimo, po bližnici do druge sosede ki je bila vedno prijazna in se vedno pripravljena pogovarjati. v hišo že nekaj časa nisem več hodila ker sta mi starša prepovedala ker sta se bala da ne bi kaj padlo name. a kar naenkrat sem iz hiše zaslišala pritajeno tuljenje. v njem se je slišalo trpljenje in jezo kakor da bi zavijal ranjen volk, vendar tišje. potem sem zaslišala.... zala.. pomagaj mi.. trpim.. pomagaj mi in boš nagrajena ali pa....
____________________________________________________________________________________
rabm vsaj 3 nexte
14. januar 2012
next
14. januar 2012
next
14. januar 2012
next
14. januar 2012
u71014
u71014
še vsaj en next rabm
14. januar 2012
next
14. januar 2012
u71014
u71014
okej... sam tok, moj stric pa sosed sta res nardila samomor ostalo je pa izmišleno
14. januar 2012
u71014
u71014
zbežala sm in si zatiskala ušesa. tekla sem naravnost h prijazni sosedi. tekla na vso moč. za sabo sem slišala slabotno zavijanje: zala to je tvoja zdnja možnost.. če ne se bo tebi in vsem ki jih imaš rada zgodilo nekaj hudega... vendar sem tekla naprej in se nisem brigala za glasove. ko sem prišla do sosede je ni bilo nikjer. njen mož tako kot nikoli ni vedel kje je. brigal se je le zase in jaz ga resnično nisem marala. naslednji dan sem u časopisu videla naslov: ''v reki našli truplo stare gospe''. natančno sem prebrala vse kar je pisalo pod naslovom. ja bila soseda ki je bila vedno tako prijazna do mene...

next??
14. januar 2012
ja takoj takoj
14. januar 2012
u71014
u71014
o.k. bom kar nadaljevala... še več ljudi ki sem jih imela rada se je hudo poškodovalo ali pa so celo umrli. bil je petek okoli 11. ure zvečer ko sem se odpravila spat. dolgo časa nisem mogla zaspati, tako kot vedno. mobi ki je bil na moji nočni omarici je zasvetil. najprej je zapiskal potem pa se je iz njega zaslišalo tako peklensko dretje kot bi nekoga slačili s kože. na ekranu se je pokazal obraz spake. to je bil nekakšen stvor z razmesarjenim obrazom po katerem so gomazeli črvi. kaj je zala... se še veno nočeš zmenitit zame? bi rada še naprej trpela take izgube? ni ti treba veliko storiti pa bo še vse dobro. rekla sem_________________next?
14. januar 2012
neext
15. januar 2012
next
15. januar 2012
next
15. januar 2012
nneeeeeeeeeeeeeeeeext to je fulll dobr
21. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg