Forum
Hej, opisala bom svoje življenje. Ne celo. Najprej od malega, potem pa bom opisala sedajnost. Mesec julij. Pišem sedaj, ko se mi ta težava godi ...
Moje ime je Nina. Priimka vam sicer ne zaupam, vam pa zaupam starost, imena sorodnikov, naj prijateljic in seveda opisek. Stara sem 11 let. Imam mamo Darinko in očeta Zorana. Imam tudi 2 sestri Janja in Ema, ter brata Mirana. Vsi so starejši. Imela bi pa mlajšo sestrico Kajo, če ne bi umrla. Več vam potem povem. Res sem zato žalostna. Sestra Janja ima družino, ki ima hišo priključeno zraven naše. Njihova družina šteje štiri člane. Mama Janja, oče Marko, moja nečakinja Neža in nečak Tine. Priimka vam zopet ne zaupam. Seveda imam pa strica oz. botra (2 v 1), ki živi nad nami in njegova družina šteje 4 članov. Oče Danilo, mama Jožica in bratranca Luka in Ana. Imam najboljše sosede. Seveda pa imam najboljše prijateljice in prijatelje. Eni so sosedi eni pa sošolci. Uh, seveda. Hodim oz. grem v 6.b razred! Naj prijateljice: Sosede: Špela, Naja, Manca, Ela, Deja. In sošolke: Petra, Vesna, Laura, Sonja, Marissa in Larisa. No, kot vsak najstnik, pa imam fane. Zayn Malik je moj največji fan. poleg njega je cela skupina 1D, Michael Jackson, MattyB, ...
13. julij 2012
u76444
u76444
Nadaljuj!
14. julij 2012
OK, pošlji link, da dobim par bralcev. Hvala!
14. julij 2012
u76444
u76444
Bom, ti pa naredi še enako zame!
14. julij 2012
zs, link
14. julij 2012
neeexxxxxxxxtttttttt
14. julij 2012
neextttttt
14. julij 2012
:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-2.del- mali koraki:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-
Sedaj sem v maminem naročju. Na svetu sem že dve leti. Zdaj znam že hoditi. Saj sem se naučila že pri mesecih. Ne vem, koliko mesecev sem bila stara. Zdaj znam seveda že brati in pisati črke. Naučila sem se jih, ko sem bila stara eno leto in pol, naučila sem se pa na malem vediju. Mama je trenutno noseča. Sedaj je 8.mesec in pol.
___________________________čez en mesec ____________________________________
Mama je v bolnici, jaz in oči pa zraven. Vsak hip se bo rodil dojenček. Dojenček se rodi. Bila je punčka. Zdravnica jo je odpeljala, mama je pa očetu povedala, da bo Kaja. Zdravnica se je vrnila čez minuto, z narisanim žalostnem obrazu. Rekla je, da je umrla. Rodila naj bi se prehitro. Mami in oči sta točila solze. Ker sta se oba jokala sem tudi jaz, ne vede, kaj se dogaja začela kričeče jokati. Mamo so čez nekaj časa spustili ven.
Sedaj sem vam prebrala svoje odraščanje iz dojenčka-otroka, karkoli sem že bila. Zdaj sem na postelji, in sem končala z branjem knjige- Iz dojenčka v starega. V to knjigo pišem dogodivščine. No ja, sedaj bom napisala svoje sedajšnje otroštvo.
................................................................................
next? Vem zaj še ni zanimivo, pol bo ko bom opisovala to težavo, ko so se mi sanje uničile ...
14. julij 2012
nneeeeeeeeexxxxxxxxtttt
14. julij 2012
nxt.
14. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg