Forum
hi to je zgodba o eno punci,ki ma vse kr če. Forked kasnej
Kessy:ma glavno vlogo in bom pisala kot bi bla jet on a mmmmm Aja pa star a je 14 let in je u devetem class je ful prljubljena ma eno frendico, Saj hoce bit velik punc njenih BFF anmak on a noče. Tut vsi Fantje bi jo radi Mel ampak on a noče nobene zveze.
Njeni starši:najbrž veste kdo so in pol veste kolkata manija majo, majo pa tut vlko družino ki Bo v
zgodbi Mala
Sestrca Sarah star a je tri let a in zlo Jo ma kessy rada

Next.

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. februar 2012
En next pa začnen
06. februar 2012
u77218
u77218
beda
06. februar 2012
Ok bom nextala

Na moji omarici je zazvonila ta presneta budilka. Kot ponavadi sem potrebovala cell večnost da sem Jo ugasnila. Ampak Danes pa sem kar nitro vztala. Ker še je bližal konec šolskega let a smo pripravljali mjuzikal. Seveda mi deveti.
Ko sm pršla v šolo smo Mel prvo uro razredno. Zvedla sm da bom mela glavno vlogo. Seveda pa sem morala izbrati fanta ki Bo z Mano igral gal no vlogo. Takrat pa sve še z mojo BFF sva še spogledali. Saj je tudi on a dobro vedeLa Kota bom zbrala. Ja valda da Alexa. Alex je bil Najpupolarnejši fant na šoli. Ampak nvm če sm mu bla lib všeč. Ampak jet sem bla trn prepričana, da bom izbrala njega. Nakoncu ure me je učitelca prosila, da naj povem Koga sm zbrala. Zbrala sm pogumm in izrekla njegovo ime. Njegova reakcija pa.."..........
Zdej dam fotke pol pa next
06. februar 2012
Barbaric guard če ti ni všeč pač ne ber....
06. februar 2012
fotke
kessy

starši zdej vidte kdo so

sestrca:

hiša:

my bff:

alex:

06. februar 2012

06. februar 2012
moja spalnica
06. februar 2012
u56862
u56862
next next next next next next next next next next next bext next next next next next
07. februar 2012
Next takoj.!
MiKky: A me loh vedno Opozoriš kdaj boš nextala.?* Prosm če loh na zs* al pa na mojem profilu pustiš link das nextala,ker še berem 2 zgodbi poj pa,,...
07. februar 2012
Ok te bom
07. februar 2012
A bi prosla še kola da bere
07. februar 2012
Hvala.
Ok bom..
Sam nextej takoj. Prosm hvala.
12. februar 2012
u56862
u56862
Nexttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. februar 2012
Next prosim preber se mojo ki jo imas na mojem profilu ker mi res primankuje bralcev
30. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg