Forum
Tale next je pa za mojo full dobro prjatlco k mi je težila da nej jo grm pisat Lady♕Styles no Klara upam da boš zadovolna!!!!!!!!

___________________________________________________________________________________________

*Zala*

"Zala pridi mi pomagt zapet obleko in to takoj" "Ja mami že grem" sem ji rekla in ji zapela poročno obleko ja moja moja mami se bo poročila. "Mami a morm nujno zravn na poroko jst bi šla domol prosm!" " Ne! Tuki boš do konca poroke." Midve z mami se ne razumeva. No pa še predstavila se vam nisem. Sem Zala, stara sem 16 let in sem edinka živim nekje v središču Londona.Poslušam 1D, ampak nisem tok obsedena da ko jih bi videla, da bi jih naskočila. Od njih mi je najbolj všeč Harry Styles. Nimam nobenega prijatelja ali prijateljice ker smo se šele prejšnje leto preselili. Zrihtala sem se ker čez pol ure se začne poroka.
To sem jst
file:///C:/Users/zala/Desktop/slike%20za%20na%20net/jst/430345_434249196613812_2134156280_n_large.jpg
To je pa moja obleka za na poroko
http://data.whicdn.com/images/37794876/tumblr_malrtf3wLx1ro7f4jo1_500_large.jpg
Poroka se je začela in jst sem stala čisto pri vratih zelo neopazno ker se mi res ni dalo biti tam. Čez par minut nisem več zdržala zato sem šla ven, zdelo se je kot da me eden opazuje. A mi je bilo vseeno usedla sem se na neko visoko škarpo tako da sem bila s hrbtom obrnjena proti vratom.Nato sem kar naenkrat zaslišala vrata kako so se zaprla.Obrnila sem se in zagledala Harry-a. Harry Styles. Pogledala sem z izbuljenimi očmi. Kaj pa on tuki dela. "Kaj a sem iz Marsa padu?" me je vprašal v smehu. "Ne sam se sprašujem kaj ti tuki delaš." "Ja od moje mami prijatelj se bo poročil z uno grozno žensko." "Ja no una grozna ženska je moja mami." "Aja oprosti. " " Ne sej je uredu sej je res grozna." "Ja sam zakaj si šla ven ?" " Zato ker se ne razumeva ubistvu se bolj suvražva sej če bi bilo po moje jst sploh nebi bila na poroki. Pa še zaradi tega deca sem se preselila sem v London." " Aja jst sem Harry Styles." In pomoli mi je roko. " Ja sej vem kdo si ti, no jst sem pa Zala." "Sam se pa čisto normalno obnašaš." "Zato ker nisem obsedena z vami ampak vas sam poslušam. " Pol sem pa še rekla
file:///C:/Users/zala/Desktop/slike%20za%20na%20net/napisi/81698180710873816_Gm3xrU3p_b.jpg
10. oktober 2012
next
10. oktober 2012
ni mi hotl odpret slik no to sem jst
http://pinterest.com/pin/129478558007690713/
10. oktober 2012
tle bi pa mogl pisat if you are always trying to be normal you will never know how amazing you can be.
10. oktober 2012
awww.... hvala za posvečen nextekkk (:
najrajš te mam in fulll mi je ušeč začetek!
NEXT!
10. oktober 2012
next
11. oktober 2012
next
13. oktober 2012
no z mano bo se zacela pisat klara Lady♕Styles
15. oktober 2012
nova bralka + nexxxxtttt
21. oktober 2012
*Zala*

Nato sem šla nazaj noter. Čez nekaj časa sem dobila sporočilo in bil je od moje najboljše prijateljice iz Slovenije. Napisala mi je da se bo preselila v London. Ime ji je Lily in je nora na 1D, še hujša je kot jst. Ko je bilo konec sem šla domov ker se mi dal bit več tam. Na hitro sem šla malo na internet mal pogledala novice in nato ugasnila računalnik. Šla sem si po vrečko čipsa v kuhinjo, ko sem bila v kuhinji je nekdo pozvonil in sem šla odpret. Pred vrati je stal Harry. Čudno sem ga pogledala.
J: Kaj pa ti tuki delaš??
H: Pršu sem malo k tebi.
J: AA sam kako pa veš da tle živim?
H: Sledil sem ti ko si šla domov.
J: Ja sam k men pride prijateljica pa nebo dobr če te bo videla. Lej sej te ne podim stran zej če hočeš pa tud prav, men je useno.
Prišel je notr i se usedel na kavč šla sem po tisto vrečko čipsa in skodelicoin se usedla zraven Harry-a in mu pomolila čips pred nos. Prižgala sem TV in pogledala če je kakšen pameten film in ko sem iskala je že spet pozvonil zvonec. Šla sem odpret in tokrat je bila Lily. Objela sva se in zagledala je Harry-a ki sedi na kavču. Začela je bol potiho kričati. In me vprašala "zakaj mi nisi povedala da poznaš Harry-a?!" "Sej ga ne sam je bil na poroki in sva se malo pogovarjala in nato mi je sledil domov sej sem mu povedala da pride moja prijateljica." Nato sva šle do kavča in jst sem se usedla zraven Harry-a ker mi je res ušeč, Lily se je pa zraven mene usedla ampak po moje je komi dihala. Harry je gledu neko nadaljevanko meni se je zdela brez vezna zato sem šla po računalnik in se usedla med Harry-a in Lily. Prižgala sem ga in šla malo na twitter pa malo sem šla pogledat novice. Vsem je bilo dolgčas in se je Harry spolnil in je poklical še ostale fante in prišli so zelo hitro. Lily je skorej kap ko je prišel Niall ker ji je najbolj všeč. Šli smo se flašo resnice. Ubistvu je bilo dost bedno in pol sem rekla da se ne grem več ampak nevem zakaj me je Harry skoraj cel čas gledal saj sva si bila nasproti. Čez nekaj časa so odšli jst sem pa Lily pokazala sobo za goste ker sem se z mami zmenila da bo Lily tuki spala preden sem šla domov. Naslednji dan ko sem se zbudila sem šla v kopalnico si umila zobe in obraz in se oblekla v to:
http://data.whicdn.com/images/40169629/tumblr_m1kt80F5xg1r7xn7xo1_500_large_large.jpg
Šla sem v kuhinjo in zagledala listek. Na njem je pisalo preselila se bom k njemu ti in Lily pa lahko živita tukaj. Začela sem kričat od veselja in zbudila sem Lily. Hto je pritekla in me čudno pogledala pokazala sem ji listek in še ona je začela kričat od veselja naša hiša je zelo velika sej mamo kar neki spalnic in vsaka spalnica ima svojo kopalnico. Šla se je problečt.
To je Lily:
http://data.whicdn.com/images/39529035/tumblr_mbknkrCKPN1rql1too1_500_large.jpg
Pa še neki ne oglašujte na to stran!!!!
23. oktober 2012
next
24. oktober 2012
u70265
u70265
Nextiiiiii
P.s. nova bralka =)))
25. oktober 2012
nexttttt
26. oktober 2012
next
05. januar 2013
ejga tamala ce ne vids da pise da ne oglasuj pol ne oglasuj ti bom kupla ocala pa se pudr k bos mela kej plauga ukrog oci
05. januar 2013
haha tamala ne jebi srry nism vidla
05. januar 2013
fuck you
05. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg