Forum
u94098
u94098
''bella, prideš malo sem prosim?'' ''GREM!'' zakaj me motijo med poslušanjem glasbe? ''hey, am, želiš?'' '' bella, ugotovili so, da imam možganski tumor, in bom šla k moji sestri maši, tebe pa pošiljam v London, k očetu'' ''MAMA!!!!!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! jaz bom ostala tukaj s tabo'' ''ne, ti boš šla v london, zdaj pa se spravi pakirat, ker imaš let čez 4 ure'' no naj se vam predstavim:
sem Bella DiNozzo, stara 19 let, ter zaenkrat živim v Doncarsteru. ZAENKRAT!! no, zato pravim zaenkrat, ker se selim v London. no v glavnem, jočem. pa zakaj se to dogaja meni?! ni bilo zadosti tisto prej?! No, da vam povem, kaj se je zgodilo. pred dvema letoma in pol, se jemoj najboljši prijatelj Louis Tomlinson, ter moj sosed, preselil v LONDON! no, zdaj poje v zelo slavnem boybando One Direction. čakajte! jaz gram tudi v london, torej se bova lahko videla. jej!! no, spakiraala sem, ter se oblekla. še enkrat sem pogledala po sobi, ter po hiši, in izstopila. kovčke sem dala v avto. še enkrat sem se poslovila od mame, nato pa se odpeljala. no to sem jaz:

pa sem odpeljala.

več v naslednjem delu,....
oprostite za slovnične napake
11. oktober 2012
neeeeeeeeeext
12. oktober 2012
u94098
u94098
tenkju
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V LONDONU:
hodila sem po ulici, ko sem prejela sms. pisalo je : ''tvoja mama je v bolnišnici, in pravi, da karkoli se zgodi, ostani, tam, kjer si. lp maša'' bruhnila sem v jok, iz žepa 'izrovala' papirček z naslovom hiše. jokaje sem se ozirala naokrok, ampak nikjer nisem videla naslove. začela sem teči, so je vame butnila neka sila. jaz pa sem padla po tleh kakor sem dolga, in široka. prijela sem se za glavo, in videla kri. pograbila sem robček, ter si jo zbrisala. pogledala sem kvišku, ko sem videla znan obraz. narisal se mi je nasmeh, in rekla sem:''čeprav je bilo boleče, in me boli tudi srce, sem vesela, da te spet vidim'' uganite, v koga sem se zaletelaa. v LOUISA TOMLINSONA!! čudno me je pogledal, in vprašal:''SPET?! kako to spet?'' izbrskala sem potni list, ter mu pokazala. mislim, da me ni prepoznal pa sem mu kar jaz povedala:''minilo je dve leti in pol. čisto možno je, da si me pozabil. sem bella dinozzo, tvoja soseda v doncasteru.mama ima raka na možganiih, mene pa je poslala v london'' na obrazu se mu je narisal nasmeh, kar naenkrat pa sem imela na sebi njegove medvedje šape. ja, pogruntal je, kdo sem, in me objel. rekel je :''OMG! zelo mi je žal glede tvoje mame. ne morem verjeti, kako si se spremenila. sprememba barve las, druga oblika obraza. ok. pridi z mano, da ti liam oskrbi rano.'' ''liam?'' ''ja, liam. saj si že slišala za nas, ali?'' ''ja, ampak tega nisem pričakovala.'' ''no, vidiš. kar ne pričakuješ, to dobiš.'' in sva se odpravila. kmalu sva prispela do njih, ter vstopila. vsi so se nagnetli v dnevni, ko je zayn izustil:''kdi oa je to louis? ne reči, da tvoje dekle?'' oba z louisom sva zardela, nato pa sem se opogumial in dejala:''sem Bella DiNozzo, prihajam iz Doncastera, tam sem bila louisova soseda, in bff.'' ''liam, ji prosim oskrbiš rano, ker sva se redno zaletela, in si je malo poškodovala obrv'' ''jasno!'' in liam me je odvlekel. čez 5 minut sem bila oskrbljena. hary je predlaga flašo resnice. posedli smo se v krog, in prvi je vrtel kdo drug kot harry. ustavilo se je na...............................

a) na kom se je ustavilo?
b)za kaj se je oseba odločila: resnica/izziv
c) next?
č) pohvale, kritike, komentarji?
12. oktober 2012
u94098
u94098
oh slika louisa:

12. oktober 2012
neeeeeext
full dober pišeš
12. oktober 2012
u94098
u94098
tnx
13. oktober 2012
u94098
u94098
ustavilo se je na louisu. rekel je resnica. harry ga je vprašal:'' kateraj ti je najlepša punca, katero si spoznal v najstniških letih?'' louis je vidno zardel, nato pa izjavil, čisto potiho :'' Bella'' OMG! mislim, da sva bila kot prezrela paradižnika. ups,... to smo se igrali še nekaj časa, potem pa sem se odločila, da grem v stanovanje, ampak so mi fantje hoteli to preprečiti, kar jim je čez nekaj časa celo uspelo, ampak sem vztrajala, da hočem svoje stvari. odpeljali smo se po njih. ko smo se vrnili v njihovo hišo, smo ugotovili, da ni več praznih sob. jaz sem prebledela. nato pa sta niall in zayn naenkrat rekla :''naj spi pri louisu, itak sta bla soseda'' spogledala sta se, nato pa padla v smejalno fazo. nato pa sva se spogledala midva z louisom, in prikimala. spakirala sem v njegovo omaro, ki je bila ogromna, ter se uredila. šla sem v kuhinjo si v kozarec natočila ledeno mrzlo vodo, ter nesla v sobo, in si jo dala na nočno omarico. kmalu je za mano pricapljal louis, ampak sem jaz že ležala v postelji z ipad v ušesih. zjutraj sem se zbudila ob 10:30, se oblekla v obleke, ki mi jih je pripravil louis. torej črtasta majica, rdeče kratke hlače, in bele allstarke. ko sem prišla v jedilnico, sem zagledala,....

a) kaj je bella zagledala?
b) pliz odgovorite mi na vprašanja
c) next?
13. oktober 2012
u58303
u58303
NEXT
14. oktober 2012
NEXT
14. oktober 2012
u94098
u94098
tenkju, upam, da boste redno brale, in da nas bo vedno več. nextam pozneje, ali pa jutri (sorry) ampak moram z mamo gobarit
14. oktober 2012
u94098
u94098
ko sem prišla v jedilnico, sem zagledala fante, kako gledajo moje in louisove albume. nasmehnila sem se, in na skrivaj odpravila v kuhinjo. pripravila sem zajtrk, vsakemu dala na krožnik, lepo okrasila, vstopila med vrata jedilnice in kuhinje ter zakričala:''zajtrk!!!'' vsi so poskočili, louis pa je padel na nialla, oba pa sta nato padla na tla. vsi smo se zasmejali, ter se vsedli k zajtrku. louis pa je rekel:''videli smo, da si zadnjo najino skupno sliko, tisto ko sva se slikala na gugalnici lepo okrasila. smem vprašati zakaj?'' ''smeš. okrasila sem zato, ker mi dosti pomeni, saj je to moja zadnja slika, kjer si tudi ti gor. saj veš, potem pa si se odselil v london'' ''aha'' ko smo pojedli, sem pomila posodo, nato pa predlagalada gremo na spreod. kmalu smo se odpravili. takoj ko smo stopili na ulico, so nas napadle oboževalke, ki pa sem jih jaz takoj 'zradirala' na svoj način. zakričala sem:''MIŠ! PAZITE PUNCE, MIŠIIIIIIIIIIIIIII!!!'' louis je vedel, kaj narediti, in je rekel: ''pazite, saj veste, da ne maramo, da se kdo vmešava v naše miši!'' , no pa smo se jih znebili. vsi smo padli v smeh, nato pa se odbravili v starbucks. jaz sem se med potjo zaletela v tri punce. malo smo se opravičevale, nato pa se predstavile: july, katy in anna. bile so čisto ok punce, najbolj me je pa presenetilo, da so skoraj omedlele, ko se je za mano prikazal louis. ojoj! ok, bom prenesla. malo sem jim pomagala, da so se pritrdile na realna tla, ter jih povabila z nami. saj so čist ok punce.
july:

katy:

anna:

spoznala sem, da je july najljubši harry, katy zay, in anni liam. npozabila sem vam povedati, da je niall začel hoditi z neko saro :

*****************************************************************************************

več naslednjiš
a) bodo punce postale BFF?
b) se bo kaj prepletalo med njimi
c) next?
14. oktober 2012
neeext
14. oktober 2012
neeeeeext
14. oktober 2012
u94098
u94098
ko pridem domov, dobite next
15. oktober 2012
u94098
u94098
v sturbucksu smo se imeli super, nato pa je louis dobil nek sms, in začel jokati rekel je: ''hinavka! kako mi je lahko to naredila! kar pustila me je, po tem, ko sem ji kupil avto, in novo stanovanje z najmodernejšo opremo?!'' in še bolj začel jokati. vprašala sem, da kdo ga je pustil, in zahlipal je:'' eleanor calder, manekenka, in moja nekdanja punca.'' kaj?! punco je imel?!?!?!?!??!!!?!?!????!?!?!? eleanor:

komaj smo ga pomirili, ampak nam je nekako uspelo. nato smo se odpravili domov. ko smo prispeli, se je louis takoj zaklenil v sobo. ko sem si hotela iti po laptop, me ni pustil not, ampak em je on naučil vlamlajt. to sva se igrala, ko sva bila majhna. šla sem po dve žici, in odklenila vrata. soba je bila prazna, šla pa sem pogledat v kopalnico. videla sem louisa, kako si hoče prerezati žilo. skočila sem zja, mu razbit parfum vzela iz rok, ter ga peljala v soboo, ga posedla na posleljo, in objela. oblem mi je vrnil, ter se malo pomiril. rekla sem, da imam zanj manjše presenečenje. ''počakaj me tukaj, in ne poskusi si prerezati žil'' šla sem v kuhinjo po 5kg korenja, ter šla nazaj v sobo. na obrazu se mu je zarisan nasmešek. SUPER! pomiril se je, ter šel z manov kuhinjo. ker smo se z puncami zmenile, da jih pokličem, ko pospravim hišo, sem to storila, saj sem malo pospravila. poklicala sem jih, in jim rekla, da naj mi natančno povejo naslove. vse sem si zapisala, šla v avto, vzela GPS ter vtipkala katy-in naslov. kmalu sem jo videla zunaj pred hišo. tako sem naredila pri vseh, in kmalu smo prišle domov. ko sem vstopila, sem videla, kako se louis sprehaja s korenčkon po hodniu, in ga vprašala:''še zmeraj glodaš to korenje?'' in pokimal je. nato pa smo določili, kdo bo spal s kom,....

a) kdo bo spal s kom?
b) vam je všeč?
c) next?
č) pliz odgovorite mi,....
16. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
16. oktober 2012
neeeext
11. november 2012
u94098
u94098
nextam kamlu, obljubim. bom poskusila danes
11. november 2012
u94098
u94098
kmalu*
11. november 2012
u94098
u94098
grem jaz pečt mafine, ok? nextam jutri, ali pojutrišnjem
11. november 2012
next
11. november 2012
u94098
u94098
nato pa smo se odločili, kdo bo spal s kom,.. nič posebnega. kasneje smo šli v park, in na 1D koncert. fantje so šli dve uri prej, me pa smo se začele pripravljati. jaz sem si kodrala lase, ostale ene tudi, ene pa so ravnale, nato smo se šminkale in seveda iskale obleke.

moja:

julyna:

katyna:

annina:

sarina:

21. december 2012
next
03. marec 2013
u94098
u94098
punce, brišem zgodbo
04. marec 2013
ne prosim ne
čist popolna je zaka bi jo zbrisala?
04. marec 2013
u94098
u94098
ker je nimam volje pisati, če hočete, je ne brišem, ampak ne bom nextala, in jo bom malo preuredila, ter jo začela pisati ponovno. pol pošljem link
05. marec 2013
oky sam da napišeš
05. marec 2013
Nneeeee
15. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg