Forum
heila...moje im je Šiki, in odločila sem se da napišem še eno zgodbico. pišem namreč že neko...ki je bolj ljubezenska, ta pa bo govorila o življenju nasploh!
glavna oseba bo Hannah, ki ima bogato družino. njena prijateljica, po imenu Anna, je nekoliko revnejša, ampak si useeno lahko privošči kar nekaj lepih stvari. njeno
Hannino življenje je sprva odlično, potem pa se začne zapletati! če boste brali..izveste več!

moj oče:

moja mama:

jaz..Hannah:

moja BFF..anna:

Abby..moja sestra:

moja najstarejša sestra, Adrien:

če boste brali...boste izvdeli več!!
19. maj 2012
neeeeeeeeeeexxxxxxxxxtttttttt
03. junij 2012
ok...zgleda da zgodbo bere sam moja TIPICA! next dam verjeno danes!
02. julij 2012
Zjutraj sem se zbudila vsa polita in umazana. Ležala sem na tleh, okoli mene pa je bilo ogromno stvari. Sto in ena cunja, steklenice pijač, cigareti… zamajala sem z glavo ter počasi vstala. Hodila sem proti kavču, ampak ta je bil že zaseden. Na njem je namreč ležala Anna, ki je še spala. Ozrla sem se okoli sebe in moje oči so se ustavile na uri, ki je kazala že 13.35. spreletel me je strah, saj sem se spomnila, da se moja starša vrneta že eno uro. Stopila sem do Anne in jo zbudila. Sprva ni razumela ni, name je bila celo jezna, potem pa sem ji vse razložila. »Anna, imava le eno uro časa! Nama bo uspelo?«
»Hh..upam, da ja. Sicer si mrtva…jaz pa prav tako, saj ne bi smela prespati tukaj. Mama potrebuje mojo pomoč.« potem sva se spogledali in začeli pospravljati. Hiteli sva kakor zmešani, česar jaz nikakor nisem navajena…! Živim v veliki hiši, skupaj z mamo in očetom. Imam tudi dve starejši sestri, vendar onidve ne živita z nami. Abby je odšla v tujino, kjer študira. Je dve leti starejša od mene (ima 19 let). Vseeno se odlično razumeva. Obenem je tudi moja prijateljica, saj ji lahko zaupam vse. Odkar je ni, sem napol mrtva, ampak počasi se bom pobrala. Navajena sem biti 'sama', oziroma v družbi prijateljev.
Adrien pa je moja najstarejša sestra. Čeprav je še dokaj mlada (24 let), ima fanta-in to že kar nekaj let. Po pravici povedano, me to ne čudi, saj je tako njena zunanjost, kot njena notranjost..čudovita. Torej, pri svojih 24 letih je že mama. Pred petimi meseci, sta s Jimom, Jim je njen fant, dobila deklico, po imenu Meg. In ta je pravi mali sonček.. Ves čas je nasmejana, in čisto je podobna svoji mami. Ko je Adrien rodila smo odšli k njej. Takrat sem jo zadnjič videla. Živi sicer le dve ure vožnje od našega doma, ampak vidimo se zelo malo. Pogrešam jo. Bila mi je kot druga mama. Zdaj pa vsaka živi svoje življenje. Ona ima družino, jaz pa…zabavo, zabavo, zabavo!
Torej, smo bogata družina, in delo mi resnično ne gre od rok. Hodim v eno najboljših šol, imam goro prijateljev, za menoj mrgoli kup fantov… rečem lahko, da imam enkratno življenje. No, vsaj imela sem ga. že skoraj leto dni, pa se v moji družini nekaj spreminja. Nič več ni to, kar je bilo nekoč. Vedno smo bili srečna družina, zdaj pa se mama in oče neprestano prepirata. Vsaka malenkost jima povzroči preglavice, in šele danes sta po dobrem letu, končno spet odšla skupaj na počitnice. Vesela sem zanju, saj sta dober par. Navsezadnje, pa sta tudi moja starša in rada ju imam. Resnično si želim, da bi bila s srečna!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
naj povem še to, da je mami od Hannah ime Jessica, očetu pa Sam!
upam, da bom zdaj dobila kakšen next več, sicer ne vem če bom zgodbico nadaljevala!
28. julij 2012
nexttt
28. julij 2012
28. julij 2012
Še usaj 1 next!!!!
prosim...
15. avgust 2012
u94182
u94182
neeext
16. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeext + nova bralka
16. avgust 2012
u103001
u103001
NEEEEEEExxxT + nova bralka
16. avgust 2012
Neeextt! + nova bralka
16. avgust 2012
u93169
u93169
next + nova bralka
16. avgust 2012
u40060
u40060
next
16. avgust 2012
Waaw!!
V enem dnevu sem dobila kar šest nextov, prej pa sem jih čakala kar 3 mesece!!
Res fulj huala usem, nextam kmalu!!!
16. avgust 2012
u103001
u103001
upam da nextaš še danes,.. plissss
16. avgust 2012
En zelooo kratek next, da vas ne pustim dpredolgo čakati!
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

**2.DEL**

»Hannah, domov moram. Mama je delala včeraj, pa tudi danes je v službi. Skoraj prepričana sem, da me doma čaka ogromno dela!« zavila sem z očmi, in se usedla na kavč. »Že velikokrat sem ti rekla, da lahko prideta živeti k nam. kadarkoli me lahko prosiš za denar… kadarkoli ti lahko pomagam. Naj ti ne bo nerodno!« Anna je moje besede preslišala. Prijela je svojo torbo, ki sem ji jo kupila za rojstni dan, ter rekla: »Hannah, hvala ti za vse, ampak dobro vš, da tega enostavno ne morem sprejeti. Odkar mi je umrl oče, je mama drugačna. Nič več ni nasmejana, brezskrbna in živahna. Tisti dan, si ja dala v glavo, da bo, čeprav sama, preživljala mene ter njo. In pod nobenim pogojem noče sprejeti tuje pomoči. Še mene zelo težko vpraša,če ji lahko pomagam, ali kaj storim namesto nje. Povej mi..kako bo sprejela tvojo pomoč? Hvala, ampak ne. Se vidiva.« stekla sem do nje ter jo objela. Videla sem, da ji je po licu spolzela majhna solzica, verjetno zaradi obujanja spominov. »Se vidiva zvečer?« sem jo vprašala po nekaj sekundah tišine. Nič ni odgovorila, samo skomignila je z rameni in mi poslala poljubček. S tem odgovorom nisem bila najbolj zadovoljna, saj sem bila prepričana, da se ne bova videli.

16. avgust 2012
u94182
u94182
neeext
16. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeext!
16. avgust 2012
u40060
u40060
next
16. avgust 2012
neeeeeeexxxxxxxttttt
16. avgust 2012
u89857
u89857
NEXT!!!
16. avgust 2012
Še en kratek next, ker sem ravno pri volji!
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
**3 DEL**
Anna je zaloputnila z vrati ter odšla. Pogledala sem skozi okno. Videla sem, kako počasi premika svoje dolge noge. Njeni boki so se energično premikali. Zunaj je padal dež. Ona pa je vseeno počasi hodila in se s tem ni obremenjevala. Nasmehnila sem se.
Ja, Anna nima ravno bleščeče življenje. V 3. razredu je izgubila očeta. Bil je bolan. Ne vem točno katera bolezen je bila kriva, ampak umrl je. Anna se tega takrat ni prav dobro zavedala. Njena mama pa je to nekoliko težje prebolela. Nisem prepričana, da sploh je. vsekakor pa ji je še vedno zelo hudo. Spomnim se, tistih dni, ko je bil Marco (oče od Anne) bolan. Njegova žena Paola je dneve in noči presedela v bolnišnici. Niti minute ni zatisnila svojih oči. Anna je bila takrat večinoma pri nas. Mami naju je peljala na igrišče, skuhala nama je kosilo..
Moja mama ter Paola sta bili dobri prijateljici. Spoznali sta se v službi. Obe sta delali kot tajnici. Vse sta si zaupali, veliko sta se družili… potem pa si je moja mama našla fanta, torej mojega sedanjega očeta. Paolo je dala na stranski tir, živela je le še za svojo ljubezen. In tako sem nastala jaz! Mislim, da sta takrat s Paolo prekinili vse stike. Dokler nisva jaz in Anna odšli v osnovno šolo. Takrat sva se spoznali in postali najboljši prijateljici. Tudi najini mami sta spet postali 'kolegici'. In potem ju je Marcova bolezen še bolj zbližala. Mama je v tistem težkem času izgledala tako mirna. Kot da se ni zgodilo nič.
No, sedaj mama sploh ne pomisli, da bi na kakršen koli način pomagala Paoli. Na nek način sta se sprli. Marco je poskušal mojemu očetu prevzeti podjetje, potem pa so nastali spori. In še vedno se niso pobotali. Tako pač to je. jaz in Anna, nikakor ne moreva pomagati.
Anna je bila vse do očetove smrti oprav tako bogato kot moja družina. Zdaj pa se je njeno življenje spremenilo. Lahko si privošči kar nekaj stvari, vendar niso tako dragocena, dobra… veliko dela in pomaga doma. Njeno življenje ni enkratno, ampak vseeno živi!

Tako sem ležala na postelji in gledala album s fotografijami mene in Anne. Po obrazu so mi tekle solze, solze sreče. Globoko sem vzdihnila in se pomirila. Zaprla sem album ter ga vrgla na posteljo. Počasi sem odšla dol po stopnicah. Še zadnjič sem se ozrla po prostoru in ugotovila, da je vse čisto in pospravljeno. Sesedla sem se na kavč ter čakala na starše. Svoje dolge rdeče lase, sem skrtačila. Igrala sem se z njimi, kot majhna deklica.

16. avgust 2012
u40060
u40060
next
16. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeext!
16. avgust 2012
u89857
u89857
NEXT!