Forum
Moje ime je Viktorija Amelija Jonson in sem stara 14 let. Jutri bo boj prvi dan v srednji šoli. Imam mlajšo sestrico Lizz in starejšega brata Alena.

................................................................................................................................
zjutraj sem se zbudila,rahlo me je bolela glava. Vstala sem in se odpravila v kuhinjo na zajter. Jedla sem kosmiče. Nato sem se obleka in uredila nato pa odšla proti srednji šoli. Šola je bila nevem nekako strašliva a ne na pravi način besede. Ko sem vsopala sem videla nešteto popolnih punc v objemu fantov... Vse so bile prekrasne. Ko sem stopala po potki sem se spotaknila in skoraj padla ko me je nekdo zagrabil in postavil nauaj na noge. Obrnila sem se in ga jezno pogleda a sem se zastermela v najlepšega fanta na tem planetu. Imel je črne lase v njegovih očeh pa je sijala neverjetna tema ki je bila prečudovita bil je popolen. Nekaj časa sem ga začudeno gledala nato pa sem se obrnila in odpla naprej a mi je sledil...Prekleto ozrla sem se in mu rekla nej e pusti pri meru. Samo zasmejal se je in odšel... Zagledla sem gručo otrok in stopila zraven.Ravnateljica bo imela govor
............................................................................................................................
Pozdravljeni v šoli za vampirje. Skoraj sem omedlela kaj za vraga.NISEM VAPERKA... odhitela sem vn in šole in domov ko sem odprla vrata sem na oknu zagledala postavo....
Bo Viktorija sprejela šolo??
Je fant res tako popolen?
Je Viktrija sploh vampirka???

next pliiis
22. julij 2012
slike lahko dadajate ali pa jih bom potem jaz
22. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg