Forum
Pozdravljeni!
Zgodba govori o 25- letni Sarah Nicolson, ki dela kot modna oblikovalka v Londonu, v podjetju njenega očeta. Sarah je lepa in strastna, vendar je tudi našpičena ter preveč časa nameni podjetju. V podjetje najlepši moški kar jih je Sarah kdaj videla, ime mu je Will Shelton, ki jo očara že po prvem srečanju. Edina Willova napaka je, da ima brata, ki ga Sarah ne prenese in tukaj se zgodba šele res zaplete.

Sarah:

Ali boste brali zgodbico Vrtinec ljubezni???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. julij 2017
Next
07. julij 2017
Next
07. julij 2017
Že nekaj ur sedim v pisarni in se ukvarjam z butastimi dokumenti podjetja in s svojimi skicami. V pisarno pride John, moj tajnik.
Gdč. Nicolson oprostite, če vas motim vendar je sobota in je pozno, predlagam da greste domov, reče.
Mislim, da bom samo presodila, kdaj je čas za domov, ti lahko greš Johnny, jaz bom ostala, mu odgovorim in se poglobim v delo.
Gdč. Nicolson ampak čistilka bi rada počistila vašo pisarno, doma jo čakajo otroci in res.. res mora domov, se spet oglasi in zmoti.
Prav odšla bom, ampak v zameno želim brezhibno čisto pisarno, ker danes in včeraj ni bila. Če pisarna ne bo čista popolnoma, dragi čistilki ne bo treba več skrbeti, da bo imela časa za otroke, rečem pograbim stvari in odidem iz pisarne.
Oh in gdč. Nicolson, vaša služkinja Rosita je dala odpoved, John govori za mano.
Je že vredu, tako ali tako sem jo nameravala odpustiti. Do jutri prosim najdi novo služkinjo.

Z dvigalom se zapeljem do pritličja, grem do avta in se odpeljem proti domu.

Pravzaprav v tej hiši živim komaj tri tedne oz. tukaj samo spim. Prej sem živela s svojim zaročencem v centru Londona. Razdrla sem zaroko, saj je bil dolgočasen in mi je zaradi zehanja na zmenkih skoraj odpadla čeljust, še zdaj ne morem verjeti, da sem sploh privolila v poroko. Bil je profesor matematike in vse v čemer je govoril je matematika, najbrž sem rekla, da se bom poročila z njim v upanju, da bo utihnil.
Končno se pripeljem do doma, ki si ga pravzaprav sploh nisem dobro ogledala.

Ko vstopim si ogledam kuhinjo in dnevno sobo.

Potem si ogledam še spalnico:

Ko si podrobno pogledam vse predale in omare grem v kopalnico, kjer se hitro stuširam in umijem zobe.

Kopalnica:

Nato grem v svojo pisarno, kjer še enkrat pogledam svoje skice in naredim popravke in dodam še nekaj stvari. Delam približno do enih zjutraj potem pa odidem do svoje spalnice in se napotim spat. Budilko si pripravim za ob 6.00, še nekaj časa razmišljam o podjetju, svojih skicah in dobim dobre ideje za obleke. O tem razmišljam vse dokler ne zaspim.
Nedelja je in takoj po zvonenju budilke se spravim na noge in pripravim na jutranjo telovadbo.Najprej pretečem 3 kilometre potem pa se še osvežim v svojem bazenu.

Ko končam je ura okoli devetih in spravim se v pisarno.
Danes nisem še nič jedla in nimam služkinje, da bi mi pripravila zajtrk, zato pokličem Johnnya, če je že zaposlil novo.
Halo? Se oglasi Johnny in po glasu se sliši, da je ravnokar vstal.
Johnny jaz sem Sarah Nicolson, ali si našel služkinjo?
Ne, ne nisem oprostite gdč. Nicolson, vendar včeraj se nisem ukvarjal s tem, danes jo bom poiskal, odgovori.
Poslušaj me Johnny, si moj tajnik in zato te plačujem, če rečem da mi prinesi kavo mi jo prineseš, če želim služkinjo mi jo priskrbiš, je to jasno?
Jasno gdč. Nicolson, reče in v njegovem glasu prepoznam strah.
Lepo, da se razumeva, zato zdaj vstani in jo najdi in to dobro, drugače boš ti loščil tla in mi delal zajtrk.
Bila sem besna, sama lahko vstanem pokonci dolgo v noč on pa ne mora najti služkinje in grem stavit, da bi se veliko žensk greblo za ta položaj in za to plačo.
V pisarno priteče moja psička Cha-cha, zato jo dvignem v naročje in nežno božam po glavi.

Nekaj ur se še ukvarjam s skicami oblek in pregledovanjem dokumentov in računov. Podjetje je bilo očetovo, vendar včasih se mi je zdelo, da sem v tem sama. Pogovarjala se nisva že kakšen mesec, zato se napotim proti avtu in se napotim k mami in očetu. Tja sem se namenila z razlogom, da bi ju videla in pa tudi z razlogom, da vprašam očeta kaj se gre in če sploh še ve, da ima podjetje.
Končno prispem do njune hiše. Hiša je bila ogromna, vendar malo staromodna za moje pojme.

Ljubica! Me vsa vesela pozdravi mama in me poljubi na lice.
Dolgo te ni bilo, me objame še oče.
Ja, ja vem ampak zaradi službe nisem imela časa.
Kaj, ko bi spili čaj? Predlaga mama.

Skupaj sedimo za ogromno mizo in pijemo jagodni čaj.
Slišala sem, da si razdrla zaroko ljubica, zakaj? Zanima mamo.
Oh prosim te, tip je bil dolgočasen. Ko sem privolila v poroko me ni odpeljal na večerjo, ampak sva gledala Discovery channel.
Oče se ob mojih besedah potiho krohota.
Torej kako to, da si prišla na obisk? Ga zanima.
Pravzaprav sem tukaj službeno, pojasnim. Zanima me, če misliš sploh še priti v podjetje.
Oh ljubica, saj me ne potrebujejo, podjetje ima tebe. Ob njegovih besedah se počutim ponosno vendar sem še vedno jezna.
No sama ne zmorem vsega oče, Drewa in Lottie bom odpustila, saj ne naredita nič. Pa tudi ta mesec ni bil tako uspešen, še dodam.
Naredi kar moraš, ti se najbolje spoznaš na modo, meni pa prepusti marketing. Za 12 tvojih najboljših oblek bomo dobili 108.000 funtov.
Samo toliko? Te obleke so vredne veliko več. Ena bi morala biti 70.000 funtov, res sem se trudila za njih.
Poglej ljubica tvoj očka že ve kaj počne, se vmeša mama.
Naslednjič se posvetuj z mano, jezno rečem.
No in zaposlil sem novega delavca, ime mu je Will Shelton in jutri bo prišel k tebi na razgovor, pove oče.
Upam, da mi nebo vzel preveč časa in da ne bo še en nesposobneš. Rabim resne ljudi s perfektnimi idejami.
Zagotavljam ti, da bo dobro delal, zagotovi oče.
Nekaj časa še klepetamo o podjetju in o moji sestri Jessie, ki je baje čisto zaljubljena.
No zdaj pa bi se mogla odpraviti domov, rečem.
V roke pograbim torbico in očala ter se napotim proti vratom.
Res sva vesela, da si naju obiskala, me v slovo objame mama.
Večkrat pridi na obisk, odkar je umrl tvoj brat se je naša družina zelo odaljila, reče oče in ob mislih na bratovo smrt dobim kurjo polt, bil je moj brat dvojček. Umrl je pet let nazaj in to je vse zelo prizadelo.
Še enkrat jima pomaham v slovo potem pa se napotim domov.

Nekaj časa se vozim potem pa kar naenkrat.
Puff!
Počila je guma. Super!!
09. julij 2017
za nadaljevanje 3 nexti, ne skrbite bolj bo romantična zgodba za zdaj sem hotela samo predstaviti stvari
09. julij 2017
Next
12. julij 2017
Next
12. julij 2017
še 1 Next
12. julij 2017
Next zlo mi je všeč punca ker me spominja na mene
12. julij 2017
o a res? no lepo Next bo kmalu kmalu objavljen
12. julij 2017
Next +ful dober zacetek+dobro pises
13. julij 2017
oo hvala najbrz bo nov Next danes
13. julij 2017
Drek! Drek! Drek!
Kaj naj zdaj storim? Kako naj se odpeljem domov? Do doma so le še štiri kilometri.
Pred mano zapelje človek z neko kripo. Počasi stopi iz avta in se mi začne prebliževati.
Zgleda, da imate problem gospodična, reče in pihne dim cigareta.
Počila mi je guma in zato ne morem domov. Bi lahko prosim nehali kaditi in mi pomagali s tem?
Na vašo srečo sem avtomehanik in imam v kombiju tako gumo za menjavo, se naduto pohvali in še vedno ne spusti cigareta.
Hvala bogu! Koliko časa bo to trajalo, res se mi mudi domov, veste?
Počasi, počasi gospodična vsem se mudi domov. Poglejte privoščite si eno kavico in avto bo urejen, ko boste nazaj, ja?
Kavico? Nimam časa za kavico ti kmet! Doma imam kup dela in morda me pred vrati čaka nova služkinja, se začnem dreti, ker izgubim živce.
Oh kako ste bogi! Poglejte, če želite da vam zamenjam gumo boste morali malo počakati, če pa ne želite moje pomoči pa si lahko poiščete novega avtomehanika ali pa gumo zamenjate sami, vendar verjamite, da bo hitreje če vam jo zamenjam jaz, reče.

Ker je imel prav sem raje odšla na kavo kakor je rekel. Za vsak slučaj sem ga od daleč opazovala. V bistvu ta kmetavz sploh ni bil tako slab. V kratki majici so se videle njegove mišice in tatoo, ki mu je pristajal. In imel je seksi rit, vendar mu ni pristajal cigaret v ustih. Lahko bi bil super model.
Vam prinesem račun? Me natakar zbudi iz moje domišije.
Ja lahko, vendar naslednjič vas bom poklicala, ko bom hotela plačati, če sploh bo naslednjič.

Natakar ostane braz besed, hitro mu plačam potem pa odkorakam k svojem avtu, ki je bil kot nov.
Bo vredu? Me vpraša avtomehanik.
Ja dobro si opravil. Koliko me stane?
Tole bo 20 funtov z malo popusta, ker ste tako lepi, predrzno reče.
Prosim, če ostanete profesionalni in me ne osvajate, mu zabrusim in dam denar.

Ko plačam se nemudoma odpeljem domov in pred vrati zagledam Johna in najbrž novo služkinjo.
No pa si končno najel novo. Si ji že povedal navodila in ji razkazal hišo?
Sem gdč. Nicolson, njeno ime je Lucia in je zelo sposobna, pove John.
Zdravo sem Sarah Nicolson. Upam, da boste uspešno delali zame. Ne maram opravljanja in pričakujem, da boste diskretna. Za začetek hočem, da mi pripravite večerjo, ko boste skuhali mi prosim pripravite kopel in uredite pisarno.
Kakor rečete gospodična. Splanico sem vam že pospravila in ne skrbite vse bo urejeno, reče služkinja.
Upam. Ti Johnny pa pripravi vse potrebno za jutrišnji sestanek z nekim novim delavcem ja?
Kakor ukažete gdč. Nicolson.
Oh ja in pripravi odpustnici za Drewa in Lottie, ga še opomnim.

Lucia(služkinja):

Lucia mi pripravi okusno večerjo in pripravi vse potrebne stvari za kopel. Moram priznati, da sem zaenkrat zadovoljna z njo in upam, da bo šlo tako gladko tudi naprej.
V kopalnici sem se slekla in se namočila v kad. Voda je bila prave temperature in mehurčkov ravno dovolj. Ob kadi so bile prižgane svečke in cela kopalnica je prijetno dišala. Odmevala je prijetna glasba, ki me je rahlo sprostila, a sem sem se hitro vrnila nazaj k službi. Razmišljala sem o novem zaposlenem, res bo mogel biti dober drugače ga bom nagnala ven iz podjetja in prav tako vse ostale, ki ne bodo delali. Sovražim lenuhe.

Še nekaj časa se namakam potem pa se grem urediti za spanje. Med tem, ko sem bila v kadi mi je Lucia dobro in natančno zlikala oblačila. Umijem si zobe, sperem ličila in se oblečem v pižamo, pred spanjem grem še v pospravljeno pisarno, kjer uredim še nekaj skic in izberem najboljše blago, ki ga bom naročila. Po kakšnih dveh urah dela se končno spravim spat.

Ob petih zjutraj mi zvoni budilka in takoj se postavim na noge. V kopalnici se hitro, vendar natančno naličim in skodram lase. Potem grem v garderobo polno oblek in čevljev, hitro si zberem nekaj za danes.

Iz pisarne vzamem še prenosnik in svoje mape, polne z dokumenti ter se ob šestih odpeljem iz hiše.
Ob pol sedmih pridem v službo in kot ponavadi sem ena izmed prvih. Ko stopim v pisarno ugotovim, da čistilka ni slabo počistila, vendar bi lahko bilo še bolje. V pisarni dokončam vse skice in izberem blago za vsako posamezno obleko. Johnnyu naročim, da moje naročilo prenese naprej. Razmišljam, da bi naredila modno revijo za našo podjetje Fashion INC, saj bi s tem veliko pridobili.
Iz mojih misli me zbudi John.
Gdč. Nicolson prišel je novi zaposleni.
Že uredu Johnny, povabi ga noter, rečem.
John se umakne in v mojo pisarno pride najlepši moški kar sem ga videla. Imel je ravno prav široka ramena, svetle oči, polne ustnice, lepo pričesko in ravno prav dolgo brado. Oblečen je bil tako kot se spodobi za sestanek.

Pozdravljeni! Sem Will Shelton.
14. julij 2017
za nadaljevanje 4 nexti
14. julij 2017
Next
14. julij 2017
Next+ sm nova bralka.
sicer dobro pises in opisujes reci ampak me moti ker ne dajes v " ".

npr. Gdč. Nicolson, prišel je novi zaposleni.
Že uredu Johnny, povabi ga noter, rečem.

To bi bilo zelo lazje brati ce bi pisalo:
"Gdč. Nicolson, prišel je novi zaposleni." mi je John prišel povedat v pisarno.
"V redu Johnny le povabi ga noter." mu odgovorim
14. julij 2017
hvala za opozorilo + se dva nexta
14. julij 2017
18. julij 2017
Next
23. julij 2017
se 1 Next
24. julij 2017
Next
09. avgust 2017
Next