Forum
u15323
u15323
napisala sem že prvi del zgodbe http://www.igre123.com/forum/tema/ko-se-srecata-somrak-in-vampirska-akdemija/5774/1 ko se srečata somrak in vampirska akademija. tuki bom pa napisala drugi del. upam da vam bo zgodbica ušeč

a napišm zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. julij 2010
u15323
u15323
Ko je letalo končno pristalo smo se z Edwardom, Carlislom in Rosalie izkrcali. Poklicali smo Emmeta naj nas pride iskat na letališče. Lahko bi tekli do doma vendar nismo hoteli tvegati da bi nas kdo videl. Ko je Emmet po 30. minutah končno prišel po nas sta si z Rosalie stekla v objem in se začela poljubljati (če se je temu kar sta počela lahko reklo poljubljanje). Potem smo se na hitro usedli v avto in se odpeljali. Komaj sem čakala da vidim mojo Nessie, Esme, Alice in Jasperja. V avtu je Emmet hotel izvedeti vse o vampirjih na akademiji. Edward in Carlisle sta mu povedala skoraj vse podrobnosti. Rosalie je od časa do čada kaj dodala, jaz pa sem jih samo poslušala. Ko so prišli do tistega dela ko sem ugriznila Dimitrija in padla v nezavest sem morala povedati kako hudo me je peklo v grlu in kako sem se počutila... ko sem se spomnila na bolečino sem se na rahlo dotaknila svojega vratu. Edward me je poljubil in me objel »pozabi na to kaj se je zgodilo« me je tolažil potem pa me še enkrat na rahlo poljubil. Seveda Emmet ni mogel brez svojih neumnih pripomb »golobčka, lahko še malo počakata. Saj bomo kmalu doma in bosta imela čas da zlomita še kakšno posteljo.res nočem da bi mi polomila kaj v avtu« zasmejal se je jaz pa sem ga udarila po glavi. »kdaj me boš nehal zafkavati s tem.« spet se je zasmejal in rekel »mislim da nikoli« zdaj ga je po glavi udaril še Edward. Potem sem ugotovila da smo se peljali mimo znaka na katerem je pisalo ''DOBRODOŠLI V FORKSU''
26. julij 2010
NEEEEEEEEEXT!!!!
26. julij 2010
u8763
u8763
napreeeej
26. julij 2010
u15323
u15323
Končno smo se pripeljali do naše hiše. Pred hišo so nas že čakali Jasper, Esme, Renesmee, Alice in seveda tudi Jacob. Takoj ko je avto ustavil sem odprla vrata in stekla Renesmee v objem. »živijo mami. Pogrešala sem te« je rekla Renesmee »tudi jaz tebe ljubica« sem ji odgovorila. Potem sem odšla objet še druge. Do nas so prišli še Edward, Rosalie in Carlisle. Nato smo se skupaj odpravili v hišo. Sedli smo na kavč in se začeli pogovarjati. Vsi so hoteli vedeti vse o vampirjih iz akademije. Carlisle je spet povedal zgodbo od začetka. Vsi so čustvovali z mano, ko smo povedali kaj se mi je zgodilo z Dimitrijem... Ko me je Renesmee objela me je v hrbtu začelo nekaj žuliti. Bila je njena roka, oziroma je bilo nekaj kar je imela na roki. Hitro sem prijela njeno roko in jo pridržala pred očmi. Na levem prstancu se je svetil velik dijamantni prstan. No ni bil tako velik kot je bil moj vendar je bil še vseeno velik. Predvidevala sem da je bil zaročni prstan. Pogledala sem Renesmee v oči in videla da jo je strah kaj bom rekla. »no o tem se bova še pogovorili« sem ji rekla z malo ostrejšim glasom in pri tem s pogledom ošinila Jakoba. Najbolj na živce mi je šlo da se mi je smehljal, ko je ugotovil da sem ugotovila da je Renesmee imela zaročni prstan. Edward ga je pogledal z strupenim pogledom in Jakob se je takoj nehal smehljati. Spustila sem Renesmeejino roko in nadaljevali smo pogovor. Ko smo končali sva se z Edwardom odpravila do naše hiše in razpakirala stvari. Še zmeraj sem bila jezna na Jakoba. Edward je prišel do mene in me pobožal »zakaj te tako skrbi zaradi njune poroke?« pogledala sem ga »nočem je še izgubiti. Tako hitro raste in zdaj je že 17 letnica. Izgledava kot sestri. In zdaj se bo poročila in odšla z Jakobom!« spet mi je šlo na jok, vendar nisem vedela kako naj se zjokam. »saj ne bo odšla. Samo poročila se bosta« je rekel Edward »tebe nič ne skrbi zanjo?« sem ga vprašala »seveda me, še posebej zato ker je Jakob volkodlak, vendar se bova morala sprijazniti da je zdaj že skoraj odrasla in ima pravico početi karkoli hoče.« mi je odgovoril. »samo nobenih medenih tednov« sem mu rekla »to se bosta odločila sama. Res pa upam da ne bo zanosila« mi je rekel zamišljeno »sploh si ne morem predstavljati vnuka ki bi bil pol volkodlak pol pa vampir in človek.« Edward se je zasmejal »jaz tudi ne«
26. julij 2010
u15323
u15323

happy family
26. julij 2010
u15323
u15323
26. julij 2010
dej napreej =)=)
26. julij 2010
u15323
u15323
Ko sva odšla iz hiše me je Edward vprašal »si za sprehod do najine jase?« nasmehnila sem se »seveda«. Tekla sva skozi gozd in na koncu prispela do jase. Jasa je bila spet polna vijoličnih in belih cvetlic. Ta lepota me je čisto prevzela. Počasi sva se z roko v roki sprehajala po travi nato pa sem videla Renesmee in Jakoba kako se poljubljata. Poljubljala sta se po francosko in vmes je Jakobova roka od časa do časa ušla na Renesmeejino zadnjico. »khm...« se je oglasil Edward. Renesmee je poskočila in objela Jakoba. Tudi Jakob se je malo ustrašil. »mami, oči kaj delata tukaj?« je presenečeno rekla Renesmee. »no to bi jaz lahko vprašala tebe.« sem ji posmehljivo odvrnila. Ni me preveč motilo da sta se poljubljala. Bolj me je potilo da jo je Jakob otipaval. »hotela sva imeti nekaj časa zase« je bleknil Jakob. »kako vesta za to jaso?« je vprašal Edward. »no, pred enim letom smo tu z mojim tropom Bello rešili pred vampirjem. Pot sem si zapomnil in se odločil da jaso pokažem Renesmee.« je rekel Jakob. Dobro sem vedela katerega vampirja je mislil ko je rekel da so me pred njim rešili. Mislil je Laurenta. »no midva vaju ne bova več motila. Bi lahko prosim ko tu končata skupaj prišla v našo hišo. Rada bi se pogovorila glede poroke.« sem rekla. preden sva z Edwardom odšla sem še nahitro Jakobu zašepetala »pa brez otipavanja« jakob se je samo zasmejal in Renesmee objel okoli bokov. No priejl jo je malo nižje od bokov. Brcnila sem ga v nogo »au!« je zatulil. Zdaj sem se jaz zasmejala. Z Edvardom sva počasi odšla domov. Ko sva prišla v hišo je zaklenil vrata. »zakaj si zaklenil?« sem ga vprašala. »za vsak slučaj če se Renesmee in Jakob prej vrneta.« potem me je objel in me poljubil. Začel mi je odpenjati srajco in prav tako jaz njegovo. Počasi sva se premikala proti spalnici in ko sva prišla do postelje sva se preprosto vrgla nanjo...
Ležala sem na Edwardovem mišičastem telesu in mu zašepetala »ljubim te« »tudi jaz tebe« mi je odvrnil. Potem sva se oblekla in čakala da se vrneta Renesmee in Jakob.
26. julij 2010
u21348
u21348
neeeeeeext. ♥
26. julij 2010
neeeext
26. julij 2010
u15323
u15323
Nato je zazvonil zvonec. »nisi odklenil?« sem vprašala Edwarda »pozabil sem« mi je odvrnil. Šla sem odpret. »zakaj se zaklepata?« je vprašala Renesmee ko sta stopila v hišo »ah, stara navada« sem se hitro zmislila »ja, pa ja« je zamomljal Jakob. Še preden smo prišli v dnevno sobo je Jakobu zazvonil telefon. Ko se je do konca pogovoril je rekel da so ga klicali iz La pusha in mora oditi ker ga nekaj nujno rabijo. Z Renesmee sta se poljubila nato pa je odšel. Ko sva prišli v dnevno sobo naju je Edward že čakal. »veš, Bella res bi se rad pogovoril z vama o poroki in tem ampak moram še nekaj stvari nujno urediti tako da bom kar odšel. Še preden sem uspela kaj reči ga že ni bilo več. Vedela sem da sta si Edward in Jakob izmislila izgovor da se jima ne bi bilo treba pogovarjati o poroki in medenih tednih. Pogledala sem skozi okno in videla da sta Jakob in Edward skupaj odšla v gozd. »sami izgovori...« sem si zamomljala. Vsedli sva se na kavč in začela sem pogovor. »čigava ideja je bila poroka« sem vprašala. »od obeh. Z Jakobom se ljubiva in zato sva se hotela poročiti« odgovorila mi je kot da bi bila to najpreprostejša stvar na svetu. »aha.... kaj pa medeni tedni?« sem nadaljevala »pogovarjala sva se da bi odšla na Havaje« je odgovorila in se nasmehnila. »havaje? No prav kakorkoli, s tabo sem se hotela pogovoriti o nečem drugem. Pravzaprav je kar zapleteno...« začudeno me je pogledala »mami, menda se ne misliš pogovarjati o seksu« nisem vedela kako naj nadaljujem »pravzaprav ja« sem zamomljala. Vstala je in rekla »no, o tem se nemislim pogovarjati. Z Jakobom veva kaj delava. Tudi o otrocih sva se že pogovarjala. Dobro veva da morava paziti, zato bova uporabljala kondome. Oprosti vendar zdaj moram iti. Adijo« tako hitro je odšla da sem obstala z odprtimi usti. Kdaj se je tako spremenila. Še zdaj imam občitek da je še majhna deklica. Prehitro raste. Prav zanima me kdaj se bo njena rast ustavila. Zdi se mi da se bo nehala starati pri 17stih ali 18stih tako kot Edward in jaz. Vstala sem in se razgledala po hiši. Kaj naj pa zdaj delam? Sem se vprašala. Odločila sem se da grem obiskat očeta. Že dolgo ga nisem videla. Sploh se ne spomnim kdaj sem nazadnje govorila z mamo...
26. julij 2010
neextttttttttttt =) =)
26. julij 2010
u23904
u23904
next
26. julij 2010
u15323
u15323
Vsedla sem se v avto in se odpeljala. Vozila sem zelo hitro zato sem bila tudi hitro tam. Preden sem stopila iz avta sem se spomnila da sem pozabila kontaktne leče. Zdaj nisem imela več rdečih oči vendar zlato rjave. Še zmeraj pa ta barva oči ni bila niti malo podobna prejšni. Kaj naj storim? Sem se v mislih spraševala. Ali bi bil že čas da očetu povem da sem vampir? Kako bi odreagiral? Nič. Povedala mu bom da sem vampir in to je to. Stopila sem iz avta trdno odločena da očetu vse povem. Ko mi je odprl vrata se je najprej zagledal v moje oči. »živijo« sem mu rekla »hej« mi je nakratko odvrnil in me na kratko objel. Ko sva stopila v dnevno sobo me je vprašal »kaj je narobe s tvojimi očmi?« nasmehnila sem se »no oči o tem bi se rada pogovorila s tabo« pogledal me je »rada bi se pogovorila o tvojih očeh?« »no, nevem kako naj ti povem. Se spomniš ko ti je Jakob povedal da je volkodlak?« »seveda se spomnim. Tistega trenutka ne bom mogel pozabiti nikoli« je rekel. »no oče, kaj bi rekel, če bi ti povedala da sem jaz vampir?« sem počasi nadaljevala. Začudeno me je pogledal »vampir? Bella, si vredu? Si prepričana da nimaš vočine?« potipal me je po čelu, vendar roko hitro odmaknil »mrzla si kot led« je rekel. »no oče, poglej: lansko leto sem se preobrazila v vampirko. No Edward me je preobrazil. Tudi Edward, Carlisle, Jasper, Emmet, Rosalie, Alice in Esme so vampirji. In še nekaj Renesmee je prava hčerka od mene in Edwarda.« tako pa sem povedala, sem si mislila. Potem sem pogledala k očetu. Najprej sem mislila da bo omedlel, potem pa me je pogledal in rekel »ti, vampir? In celotna družina Cullen je vampir? In Renesmee je tvoja hči? Kako je lahko tvoja hči če pa izgleda kot da je stara 3 leta?« pogledala sem v tla »no zdaj izgleda že kot da je stara 17 let.« sem zamomljala. »mi daš nekaj časa da dojamem stvari, ki si mi jih povedala?« mi je rekel »seveda. Če hočeš te lahko pustim nekaj časa samega, in jutri pridem z Edwardom.« pogledal me je »mislim da bo tako še najbolje« je hitro odvrnil. Poslovila sem se in odšla.
26. julij 2010
next
26. julij 2010
u23904
u23904
next
26. julij 2010
u15323
u15323
Ko sem prispela do naše hiše, tam ni bilo nikogar. Kaj se dogaja? Že cel dan, se mi vsi izmikajo. Odločila sem se da grem na sprehod. Odločila sem se da bom tekla. Nisem vedela kam tečem. Vedela sem samo da grem zmeraj globje in globje v gozd. Našla sem potko in tekla po njej. Spet sem prišla do jase. Nisem vedela da obstajata dve poti. Zapustila sem jaso in tekla naprej. Slišala sem glasove. Nekdo se je pogovarjal. Skrila sem se za grmovje in pogledala kdo bi to lahko bil. Videla sem dva para. Bili so Eric, Angela, Jessica in Mike. Sedeli so na klopeh. Kaj so počeli tukaj? Pogovarjali so se o študiju... Eric in Angela študirata novinarstvo. Mike se je odločil da bo delal v trgovini. Jessica študira za modno kreatorko. Potem so odšli. Vsedla sem se na klopco in razmišljala. Prav zares jih pogrešam. Nikoli prej si nisem predstavljala da jih bom lahko pogrešala ko bom vampirka, ampak zdaj mi je kar malo manjkalo človeške družbe. Vem da se bomo kmalu morali preseliti, in spet bom hodila v srednjo šolo. Počasi sem se sprehajala po potki naprej ko sem zagledala Edwarda in Jakoba. »kaj ko bi ju malo prestrašila« sem si potiho rekla. splezala sem na drevo in kar se da potiho skakala iz krošnje na krošnjo dokler nisem bil na drevesu, ki je stalo točno nad Edwardom in Jakobom. »čakaj, nekaj slišim« je rekel Edward. »najbrž je kakšna žival« je rekel Jakob. Zasmejala sem se. »tudi smeh slišim in živali se ne smejijo« je zamomljal Edward in se postavil v položaj za napad. Tudi Jakob se je začel tresti in po nekaj sekundah preobrazil v voklodlaka. Pozabil si je slečti oblačila zato so raztrgani kosi poleteli v zrak. Skočila sem Edwardu na hrbet in ga podrla na tla. Ko se je obrnil me je hotel udariti, vendar se je v trenutku ko je ugotovil kdo sem začel smejati. Tudi Jakobu je šlo na smeh. »kakšna pošast« se je zasmejal Edward in me poljubil. »vsa moja oblačila so raztrgana!« je bil jezen Jakob. »saj ti bom kupila nova. Za opravičilo« sem se zasmejala. »Jakob zakaj nisi v La pushu? In Edward kakšne nujne opravke si imel?« sem malo bolj resno dodala. Edward in Jakob sta se spogledala, rekla pa nista nič, »kako je šlo?« je vprašal Edward. »bolj slabo. Izgleda da sta se Jakob in Renesmee že o vsem pogovorila sama.« sem mu odgovorila. Jakob se je samo nasmehnil. »Edwarda sem prosil za Renesmeejino roko« je še dodal. Edwarda sem vprašujoče pogledala in on mi je prikimal. »torej poroka bo.« sem zamomljala. Zdaj sta oba pokimala. Odšli smo proti domu.
27. julij 2010
Neeeeext... Pa hitr... j dbest ...
27. julij 2010
u8763
u8763
naprej hitr
27. julij 2010
u15323
u15323
Pred našo hišo smo se ustavili. Spet ni bilo nikogar. »pa kje za božjo voljo so vsi?« sem vprašala. Edward in Jakob sta se mi nasmehnila vendar nista nič rekla. če tu ni nikogar grem k Esme in Alice... sem rekla vendar sta me Edward in Jakob ustavila »ne, nesmeš tja.« mi je rekel Edward. »raje ostani tukaj...« je momljal Jakob. »zakaj ne bi smela v njihovo hišo?« sem ju vprašala. Edward: »am... ker... ker zdajle nikogar ni doma.« vedela sem da laže saj sem skozi njihovo okno videla da se notri nekaj dogaja. »seveda so doma, skozi okno se vidi« sem mu rekla. »kaj se dogaja?« sem vprašala »ne smeva povedatu. Presenečnje je.« je bleknil Jakob. Edward ga je boksnil v ramo »a moreš vse povedati?« »kako pa bi jo drugače zadržala tukaj?« mu je odgovoril Jakob in se prijel za ramo. Pomislila sem... kakšno presenečenje? Vedela sem da jutri nekaj bo, pa vendar nisem vedela kaj. Naj sem še tako razmišljala, se nisem morala spomniti kaj se bo jutri zgodilo. Edward in Jakob sta rekla da morata iti nekaj nujno v mesto. Rekla sem jima da grem zraven, pa sta me zavrnila. Bilo je čudno saj onadva nikoli ne gresta nikaom skupaj. No spet sem ostala sama in pojma nisem imela kaj naj počnem. Sprehajala sem se pred hišo in razmišljala kaj se bo zgodilo jutri. »točno!« sem si rekla. jutri bo eno leto odkar sem vampirka. Sigurno mi pripravljajo kakšno zabavo. Sovražim zabave... ah kaj hočemo. Odšla sem v hišo in se odločila da malo pospravim. Uredila sem postelje malo pomedla in obrisala police. Kaj pa naj počnem zdaj? Sem razmišljala. Poklicala bom mamo. V telefon sem vtipkala številko in pritisnila kliči. Nekaj časa je zvonilo nato pa se je mami oglasila
27. julij 2010
u25487
u25487
zakon *-*
next pliz?
27. julij 2010
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
27. julij 2010
u15323
u15323
Mama: prosim?
Jaz: živjo mami.
Mama: o živjo. Kako si?
Jaz: uredu. Kaj delaš?
Mama: pospravljam. Kako se imaš v Forksu?
Jaz: dobro. Zadnje dni dežuje vendar napovedujejo da bo najslednje dni sijalo sonce.
Mama. Lepo. Kako pa kaj Edward in Renesmee? Se je Nessi že navadila na novo hišo?
Mama misli da sva z Edwardom Renesmee posvojila
Jaz: Edward je vredu. Renesmee se je hitro navadila na hišo. Mami moram iti. Adijo
Mama: lepo se imej ljubica.
Odložila je. Šla sem pogledat če sta se Edward in Jakob že vrnila. Ko sem prišla ven ni blo nikogar. Odločila sem se da grem malo pogledat k hiši od Carlisla. Ko sem prišla do vrat, pa je ven stopila Alice. Seveda. Vedela je da bom prišla. »hej Bella. Greš z mano v Port Angeles? Nekaj oblek in nakita moram kupiti.« »ja, seveda« sem ji odgovorila. Dogovorili sva se da se dobiva pri avtu. Skočila sem v hišo in se preoblekla, si popravila make up in odšla k avtu. Alice je že čakala. Z njenim rumenim avtom sva se odpeljali do Port Angelesa. Kupili sva si čudoviti obleki in dva para prav tako čudovitih čevljev, ki so se lepo podali k oblekama. Odšli sva še v trgovino z nakitom in si kupili ogrlici. Alice je hotela še k frizerju in jaz sem privolila. Ko sva končali z nakupi sva se odpravili nazaj v Forks.
27. julij 2010
u15323
u15323

obleka od Belle
27. julij 2010
u15323
u15323
http://www.prestoimages.net/store/graphics02/1542_pd885900_1.JPG
obleka od Alice
27. julij 2010
u15323
u15323