Forum
Zgodba bo govorila o brezglavih dekletih ki se zapletajo v svet drog in mamil.
Dekleta so Kimberly,Hayden,Annabella,Katherine in Lillie(njihova prava imena).

Kimberly (Kim) -

Hayden(Haydi,Hay) -

Annabella(Anny,Anna) -

Katherine(Katt) -

Začnem?
30. julij 2010
Upss

Lillie-
Lillie(Lil,Lilly) -

30. julij 2010
u25690
u25690
ja dej
30. julij 2010
(jst sm Kimberly(Kim))

''Aaaaa'' sem zakričala!Res sem bila jezna na Ninnie(moja sestra).Stara je bila 4 leta.Vedno je sred tuširanja vdrla v kopalnico in šla na največjo potrebo dneva.Tako sem se vsak dan tuširala v smradu.Pa saj je vseeno.Važno je da je danes zadnji šolski dan.
Zlezla sem iz kabine ter stekla v sobo.Izbirala sem kaj naj oblečem.Izbrala sem mačko z napisom Wanna be my boyfriend? in oprijete hlače do kolen.Namazala sem se z make up-om,dala veliko zapestnic,mojo verižico za srečo in tako napravljena odlšla v šolo.Tam so že stale Hayden,Annabella in Lillie.Stekla sem k njim.
''Maala'' se je zasmejala Hayden in me objela.Ja res sem bila mala.Zato je bil to moj vzdevek.Povedale so mi da se pogovarjajo o tem na kero šolo bomo šle.Ravno smo končevale osmi razred.
''Hjaaa res bi mogoče bilo že treba razmisliti'' sem rekla.''Jaz sem za zdravstveno'' je vzkliknila Annabella.Lillie se je strinjala.
Jaa res ni slabo,sem si mislila.Ravno ta trenutek se mi nekdo obesi okoli vratu.
''Ugani kdo'' se zasmeji Katherine.Sploh mi ni bilo treba reči.''Bejba'' sem se zasmejala ''si pila rum?''
Lilly,Anna in Haydi so se zasmejale.Zvonec pa je zazvonil.Po dolgem hodniku smo z počasnimi koraki se odpravile do učilnice.
30. julij 2010
u16515
u16515
NAXT!
30. julij 2010
u16515
u16515
next* xD
30. julij 2010
super naslov
next
30. julij 2010
u25690
u25690
next!
30. julij 2010
Vedno bližje kot smo bile učilnici,vedno bolj nas je stiskalo v želodcu.Čeprav nobena od nas ni vedela zakaj.Za sekundo sem pokukala notri...in dih mi je zastal.Resnično.Kot bi bila na delu Čarovnija.Tam je stal...Alex.Fant v katerega sem bila zaljubljena.Toda k njemu je stopila Anne Marie in ga začela poljubljati.Bila sta par.Anne Marie je naša najhuša sovražnica.
Previdno sem stopila v razred.Anna,Katt,Lilly in Haydi so mi sledile.Delala sem se da sem zaradi poljubljanja čisto mirna vendar nisem bila.V meni je vrela kri in najverjetneje se bom razpočila.
V učilnico je stopil gospod Stochkenlance.Najhujši učitelj.Haydi ki je sedela zraven mene se je zasmejala.Videla je kako rdeča sem postala ko je vstopil učilelj.Napol jezno napol veselo sem jo pogledala in se ji nasmehnila.Zašepetala sem ji:''Ne glej Anne Marie in Alexa.Mi je že sl..''
''Kimberly kaj je tako zanimivega!''se je zadrl učitelj.
''Nič gospod'' sem resno dejala.
''Se lahko potem posvetiš zadnjemu šolskemu dnevu?'' me je pogledal izpod očal.
''Seveda'' sem dahnila.
In tako je šlo do konca pouka.
Na koncu smo imeli še pevske vaje.
Sovražim jih.A na koncu so postale najboljše vaje v letu!
30. julij 2010
Nadaljujem?
30. julij 2010
Bo kdo bral?Ali sploh naj ne pišem zgodbe?
30. julij 2010
u25146
u25146
napreeeeeeej pkiiiiiiissss
30. julij 2010
u25146
u25146
*plisssssss
30. julij 2010
Okeej

Bilo je zelo smešno.Anni je bil tak dolgčas da ko smo morali peti ''saj to je pogum,ki je v življenju naš razum'' je zapela ''saj to je Heltum,ki v vročih dneh rad liže lučko magnum''.Heltum je naš učitelj.Še nikoli se nismo tako zabavali na pevskih vajah.
Jap še sreča da je bil zadnji dan šole zato učitelj ni bil jezen.In tako smo v vsakem refrenu peli to.
''Jeeeej konec šole'' sem zaklicala ko je bil konec pevskih vaj.
''Ne veseli se prehitro Kim'' se je zasmejala Katt.
Čudno sem jo pogledala.
Ona pa se je še samo bolj zasmejala.Nato se je zasmejala tudi Lilly.
''Lepo prosim'' je komaj govorila''kako bi bili vsi srečni če bi bilo to res'' je komaj odgovorila.
Šele zdaj sem razumela.
''Toda jaz sem mislila to šolsko leto'' sem zajecljala.
''Je že dobro'' je prhnila Lillie.
Nenadoma je vsa razburjena k nam pritekla Haydi.
''Haydi kaj pa je?'' je začudeno vprašala Anna.
Toda ona je presrečna poskakovala.
''Sam nas je povabil na zabavo!!'' je skakala še bolj navdušeno.
Haydi je bil Sam ušeč.Ni čudno da je bila vesela.
''Alkohol?'' je vprašala Lilly.
Haydi je prikimala in nehala skakati.
''Biti bomo morale vsekakor najbolj seksi'' je rekla Katt.
Vedela sem kaj to pomeni.Šoping!!
31. julij 2010
u25146
u25146
kuuuuuuuŁ napreeej
31. julij 2010
u21246
u21246
next
31. julij 2010
Šee kakšeen komeent?
31. julij 2010
u25744
u25744
next
31. julij 2010
u10862
u10862
next!!
31. julij 2010
u8209
u8209
next
31. julij 2010
Plostite nisem bla na kompu.

Jeaah.To smo vse ljubile.Šle smo v trgovino.Kupila sem si eno kjut črno tako mal dalšo majčko Make me smile in črne kratke seksi hlače ter pas z pisanimi kvadratki.Kupila sem si tudi nove dolge uhane raznobarvnih zvezdic,črno maskaro in rdečo šminko.Zraven sem si kupila tudi mini rdečo torbico.Ja res bom dobro napravljena vendar bom tudi pošteno plačala.Majca je bila 13 €,Hlače 22 €,uhani 5 €,Maskara 8 €,šminka 7 € in torbica 16 €.Vse skupaj je bilo torej 71 €(upam da sm praau zračunala).Čeprav smo šle domov skoraj praznih denarnic smo bile preheepy.In ura je bila 6.
''Šest je ura'' je dejala Anna.Pogledala sem na uro.Ja res je bila.
''Ob kolkih je party'' sem vprašala Haydi.
Premišljevala je.
''Ob sedmih'' je končno zinila.
''Ojoj'' smo zavzdihnile.Morale smo se še urediti!Stekle smo k meni ker sem bila najbližje in smo se urihtale.Haydi sem posodila torbico,Lilly senčilo in Katt uhane.Seveda ne novih xD.
Ko smo bile nared je bila ura že 7.42.
Stekle smo do Samove hiše.Že od daleč smo videle svetleče lučke.Sam se je res potrudil.Ko smo prišle tja nas je Sam vsako posebej objel Haydi pa dal tudi na lica poljub.Zardela je in se nasmehnila.
Gledala sem okoli in iskala če je kje Alex.
Opazila sem ga.Prihajal je k meni in sem mi nasmehnil.Meni!Meni!Meni ki sem bila vanj.Prišel je do mene in me objel.Bila sem presrečna.
''Kim'' je zašepetal''zaljubljen sem vate''.
Bila sem močno presenečena.Bila sem na koncu sveta.Bila sem....v devetih nebesih.
Nenadoma se je zgodilo.Na to kar sem že dolgo čakala.
FIRST KISS!
31. julij 2010
Komeeents?
31. julij 2010
Očitno noben noče da zgodbico pišem.
Mal še počakam pol je pa ne bom več pisala če ne bo komentov.
01. avgust 2010
u10862
u10862
next"!!!
01. avgust 2010
Vse je bilo magično.Nikoli se še nisem tako počutila.V trebuhu sem imela metuljčke.In upala sem da jih je imel tudi Alex.Nato sva začela plesati.Še prej sem si natočila pijačo in jo pustila na mizi.Z Alexom sem plesala in plesala in imela sva se krasno.Nato ko je mogel oditi sem odšla k mizi in spila mojo pijačo.Le nekaj trenutkov pozneje mi je postalo slabo.Šlo mi je na bruhanje.
Kaj se dogaja?
Nisem pila alkohola.Nenadoma se mi je zatemnilo pred očmi...
Zbudila sem se.Ura je bila 7 zjutraj.Niti malo se nisem spomnila kaj se je zgodilo zato sem se kjut oblekla in poklicala Anno.Dolgo je v slušalko kričalo samo TUT TUT na koncu pa se je oglasila.
Jst:Heej
Anna:Njaaa ka tk zgodi kličeš?
J: Sorry kr sm te zbudla
A:Ni blema
J:Zanima me sam če bi pršla dans na moj brzdej?
A:Ajaa točno useee najboljšee.Ob kokih?
J:Ob 7h
A:Aaaa itak prideem.Se vidima čaau.
In prekine.In tako sem poklicala vse prijateljice

Sorryte ful se mi zdle ne da...
01. avgust 2010
u16515
u16515
Next ;D
01. avgust 2010
u10862
u10862