Forum
Petra here!
No punce, fantje kdorkoli že na tej temi bo.
Posvečena bo tistim ki rabite kakšen nasvet. Nima veze o čem samo da ga pač potrebujete.
Ni nujno da poveste kako vam je ime in priimek in št. noge.. neeee samo vaše vprašanje, ki je lahko nevem.. o oblačilih, čevljih, modnih trendih, ljubezenskih zadevah, make-upu, modi, obnašanju...

Sodelovala bom s prijateljico Niko. Vsaka po povedala svoj nasvet/mnenje lahko pa o tem razglabljamo tudi več časa.
Veselim se vprašanj, katera postavite tu če pa se nočete izpostaviti pošljite zasebno sporočilo. odgovor boš dobil/a tu a nrez tega da bi ostali bralci izvedeli za tvoj profil.

S čim imaš največ problemov?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. junij 2013
u137348
u137348
Sodelujem;D napišem vprašanje pol kasneje,sam da si shranim temo zaj<3 drgač pa kul ideja.
22. junij 2013
Thank you <33
22. junij 2013
Heej. No js sm se pac s svojo najbolso prjatlco skregala neki in mislna sm dami bo kot ponavat kej napisala pa mi ni nc. Ce bi ji js pac kej pomenla bi mi varetno napisala sporocilo pa bi se pobotale ampak mi ni cis nc. Js jo pa pac pogresam in usako poletje smo skus skupi tega poletja si pa neznam predstaulat brez nje...kaj naj nardim?
25. junij 2013
Živijo ●кℓαяα●ѕтуℓєѕ●!
Če ne uprašam preveč, glede česa sta se skregali?
25. junij 2013
Meni se je nujno nekam mudilo res hitr in je sla z mano in pol je rekla da gremo se pac zdej do kniznce in js sm rekla da pac nemorm ne da grem tja pa pol takoj domou in pol se je strmila in sla u kniznco js pa po svojein pol ku ze koncam me je poklicala pa rekla kje sm da bo prsla in pol sm pac rekla da nerabi ne. Lahku bi sla najprej z mano do tja pol pa ona u kniznco js pa domou ne sam ne moglu je bit po njenu. In pac tu mi gre na ziuce ce njej kdo kej nardi je use narobe ce pa ona men kej je pa use uredu. In tut enkrat sem ji ponesrec na nogo stopla in je blo use narobe in pol je ona men zacela po nogi skakat in mi je žilo počla -.- in pac sm ji zamerla...
25. junij 2013
No glej. Jaz bi na tvojem mestu totalno popizdila pa jo nekam poslala. Ampak bi mi blo pol žal in verjamem, da bi bilo tudi tebi. Kar sva prebrali kaže na to, da ima težave s tem, da se ne zna prilagajat pa se vedno postavlja na prvo mesto pred drugimi. Sej tut to ni kul da je obratno pa da te ne briga za sebe ampak najboljše je bit v sredini.
Nama se zdi najboljš, da se z njo pogovoriš. Nevem če ne na 4 oči, jo pokliči če ne pošlji sms ali pa po fb-ju, kjerkoli jo pač lahk dobiš. Jaz bi jo pač uprašala za to če je kaj narobe z njo ( poleg tega da 25 ur misli nase) in če je ji pomagaj pri tem da se to razreši. Ker veliko ljudi je takih da skrbijo bolj sam zase zaradi problemov.
Lahko je pa tut, da je kaj jezna nate. Upraši jo zakaj. Ker mogoče zarad tega ker se družiš še s kakšnimi drugimi frendicami pa ker se počuti zapostavljeno al pa pač ker misli, da si ne vzameš dost časa za njo. Če ni nič od tega je mela sam slab dan.
Glede tega da ti ne odpiše… hmm mogoče misli da se ji boš ti opravičevala. Ja jaz tega ne bi naredila če bi bila ti. Na tvojem mestu bi ji napisala na f bal pa po sporočilu pač, da razjasnita. Ker če niti ne veš zakaj jo je prijelo da se je tako obnašala boljš da uprašaš. Več kot umret od žalosti ne moreš. Če bo napisala da ni nič pa da je jezna nate zaradi tega v zvezi s knjižnico pa naj preboli. Napiši okey pa ne obremenjuj se ker če je pametna bo ugotovila da je bla ona tista, ki ni prav naredila tako da ja. Če pa tega ne bo dojela pa je moje mnenje, da se poskusiš družit z drugimi ker ni edina pa nikoli ne bo. Boljše da maš BF pa brez ene BFF, ki enostavno ni za v to »zvezo«. Če pa te še kej zanima napiši spodi 
25. junij 2013
Okeej. Res hvalaaa vama. Bom ti na zs poslala kaj se bo zgodilo po tem ko ji bom poslala sporocilo...wish me good luck.!
25. junij 2013
Good luck! ;* okey.
25. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg