Forum
u113820
u113820
ησ νι∂ℓα ѕм žє ∂σѕтι тαкιн тєм мα вι υѕєησ яα∂α мєℓα ѕνσנσ. ησ υgℓαυηєм čє мαš кαк ρяσвℓєм ηαριšι ιη тι вσм ρσмαgαℓα
sigurno imete kakšno težavo ste sramežljiv imate mozolje in nevestekako se jih znebiti tukaj je rešitev!
zelobom vesela če kaj vprašate
lp mini izica123
18. marec 2013
s katerim šamponom naj si umijem lase, da bodo manj mastni?
18. marec 2013
u113820
u113820
imem dobre izkušnje z šamponi jaz osebo uporablješ šampon no to
postopek.
- prvo si zmočiš lase upereš z šamponom

- spereš in ponovno naneseš šampon
že spet spereš in naneseš subrino

- spereš spiraš kar dolgo in ko je dovlj sprani
-naneseš maskaro

postiš 3-5 minut na laseh boš videla mojilasje so čisto mehki odkar si tako umivam lase me vsi hvalijo.
18. marec 2013
oo hvalaa...bom poskusila
18. marec 2013
u113820
u113820
vredu napiši če unčinkuje
18. marec 2013
boom
18. marec 2013
u76594
u76594
kako naj shujšam?
Pa, da daš ideje za kašne dore frizure (dolge lase )
18. marec 2013
u113820
u113820
lej za nas ki smo malde hujšanje ni primerno tako a vseeno ti bom napisala
- zjutraj pojej zajterk noter naj bo v sklečki

-noter dodaj, jabolke, maline ( če jih imaš) , banane , i tako dalje skratka sadje.
-čezenj nelij navaden jogurt ni pomembno kak naj ime čim majn mestn priporočam dukat.

- lahko pa dodate se kake ovsene kosmice ce jih imaš
tako nastane to

- ko prideš domov si pl ure odpoči in se rastegni nato pojdi ob dobrem vremenu ven potečti da se razgibaš.
lahko pa tudi se vpišeš na kakšo tekaško šolo ena je zelo dobra ta
tukaj je link

https://www.tekaskasola.si/
- zvečir si naredi večerjo podobno kot zajterk lehko je tudi kruh saj kruh ne redi tako kot si misliš.
večerja

- neredi kakšno vajo priporačam da si kupiš in redno delaš deox jogo

vzadaj je priložen cd.
- to delaj 2-5 tednov vme mi sporoči rezultate aja razultati vsaj na en teden moralo bi unčikovati.
lp mini izica123
18. marec 2013
u113820
u113820
frizure pol ju3
18. marec 2013
u113820
u113820
aja kaksne lese i imela ravne skravzljane in se kaksne ima spa ti npisem
18. marec 2013
u76594
u76594
Hvalaa
& za frizure pač nevem, tko da nebi ble prou navadne.
18. marec 2013
u113820
u113820
oki ponevadi zelimo imeti skravžljene lase ampak problem je da se skravžljani lasje naredijo taško razen če bi jih uničili...
ni res skravžljeni lase se pomojem receptu naredijo čisto brez problemov hočeš vedeti tukaj je recept
- najprej si umi glavo
-posuši si jio nečisto malo morajo biti lasje vlažni seveda nasmeejo biti dolgo vlažni sj boš dobila prhlaj zato se počćesi in si naredi majhne kitke pojdi spat
zjutraj si jih razdri
-ko si jih razdrež si jih NE ČEŠI KER BODO TAKŠNI KOT OD KLOVNA
-lasje po pravem receptu bi morali izgledati tako

frizura ki se jih splača nerediti so še

ali

ali

zdaj je moder na ribja kost ali kita iz vrha gleve
kako se naredi ribje kost
1. korak
Zajemite pramen las z zgornjega dela glave. Ta šop las razdelite na dva manjša pramena tako, da ga razdelite s kazalcem desne roke.
2. korak
Sedaj vzemite nekaj las iz zunanje strani levega pramena in ga dodajte desnemu pramenu las na notranjo stran. Nasvet: pazite na to, da so prameni odstranjenih las vedno iste debeline.
3. korak
Zamenjajte desno roko z levo. Prameni so sedaj razdeljeni s kazalcem leve roke.
4. korak
Sedaj pa vzemite nekaj las iz zunanje strani desnega pramena las in jih dodajte levemu pramenu na notranjo stran.
5. korak
Znova zamenjajte roki tako, da so prameni las sedaj razdeljeni s kazalcem desne roke. Sedaj morate levemu pramenu las dodati nekaj novih las in nadaljevati od drugega koraka dalje.
6. korak
Znova zamenjajte roki in desnemu pramenu las dodajte nekaj novih las, nato nadaljujte od koraka 4.
7. korak
Ponavljajte koraka 5 in 6 dokler ne morete več dodati novih las. Nadaljujete kito do konca kot v korakih 2 do 4.
pride

kita iz vrha gleve slidi ji inti bo prišlo to

to ti pride

ali je ok?
20. marec 2013
u113820
u113820
aja ne pride to je prav napsano
oki ponevadi zelimo imeti skravžljene lase ampak problem je da se skravžljani lasje naredijo taško razen če bi jih uničili...
ni res skravžljeni lase se pomojem receptu naredijo čisto brez problemov hočeš vedeti tukaj je recept
- najprej si umi glavo
-posuši si jio nečisto malo morajo biti lasje vlažni seveda nasmeejo biti dolgo vlažni sj boš dobila prhlaj zato se počćesi in si naredi majhne kitke pojdi spat
zjutraj si jih razdri
-ko si jih razdrež si jih NE ČEŠI KER BODO TAKŠNI KOT OD KLOVNA
-lasje po pravem receptu bi morali izgledati tako
poglej sliko
frizura ki se jih splača nerediti so še
poglej sliko
ali
poglej sliko
ali
poglej sliko
zdaj je moder na ribja kost ali kita iz vrha gleve
kako se naredi ribje kost
1. korak
Zajemite pramen las z zgornjega dela glave. Ta šop las razdelite na dva manjša pramena tako, da ga razdelite s kazalcem desne roke.
2. korak
Sedaj vzemite nekaj las iz zunanje strani levega pramena in ga dodajte desnemu pramenu las na notranjo stran. Nasvet: pazite na to, da so prameni odstranjenih las vedno iste debeline.
3. korak
Zamenjajte desno roko z levo. Prameni so sedaj razdeljeni s kazalcem leve roke.
4. korak
Sedaj pa vzemite nekaj las iz zunanje strani desnega pramena las in jih dodajte levemu pramenu na notranjo stran.
5. korak
Znova zamenjajte roki tako, da so prameni las sedaj razdeljeni s kazalcem desne roke. Sedaj morate levemu pramenu las dodati nekaj novih las in nadaljevati od drugega koraka dalje.
6. korak
Znova zamenjajte roki in desnemu pramenu las dodajte nekaj novih las, nato nadaljujte od koraka 4.
7. korak
Ponavljajte koraka 5 in 6 dokler ne morete več dodati novih las. Nadaljujete kito do konca kot v korakih 2 do 4.
pride

to ti pride
poglej sliko
ali je ok?
20. marec 2013
u113820
u113820
joj prvo je prav samo da je napisto tiste slike pride to 1. ta slika

20. marec 2013
kako naj shujšam 10 kg ndo poletja?
20. marec 2013
u113820
u113820
mislim da bo zgornji primer za ღSηιcкєя'ѕღ vredu
poglej drugače ti naredim drugege ampak mani je to zelo pomegalo
20. marec 2013
hejj tudi jaz imam vprašanje : se še ne ličim a me zanima katera maskara je vredu ne rabim tako za podaljšanje trepalnic ker imam že zelo dolge ?? zdaj mi mami še ne pusti a naslednje leto bom mogoče lahko imele za kakšne posebne priložnosti . že vnparej hvala za odgovor in tudi mojo mami to zanima. in še tam zgoraj ko te je ena od punc vprašala kako si upreremo lase , če imamo mastne, in tissta maskara za lase katere ferme še obstajajo in katero ti priporočaš
20. marec 2013
huala
20. marec 2013
u113820
u113820
vredu priporočam mascaro

veliko jih je se priporočam tisto točno tisto ampak firem ti pa ne znam naštet
20. marec 2013
u76594
u76594
hvalaa
Pa tisto prvo js delam ponavadi, k hočem met skodrane lase. Pa enkrat sm si nrdila preveč tanke kitke in pol sm zgledla ku ovca xđ, pa sm se pol počesala pa je blo še hujš
20. marec 2013
u113820
u113820
ja to ti pravim da če se počešeš je hujš
20. marec 2013
hvala mini izica123
20. marec 2013
jaz pe če se počešem pa mam prov lepo
20. marec 2013
u113820
u113820
res meni se lasi cisto razprsijo no
20. marec 2013
u113820
u113820
vprasanje malooglasujte
20. marec 2013
u76594
u76594
Mene zanima pa nekaj... Kako naj spoznavam nove ljudi... Pač tko, sam ne prek interneta.?
20. marec 2013
še eno vprašanje in glasi se no ko si nalakiraš nohte ane kako si potem narišešš kakšne okraske npr. črtice, pike... hvala za odgovor
20. marec 2013
kako naj mamo prepričam da neho kaditi
20. marec 2013
mam eno težavo
----> Pred kratkim smo pri naravoslovju (predmet ki ga sovražim in mi ne gre) in sem dobila oceno 2!!! Kot veš se bom vpisala v jahalno šolo in zdaj ne upam povedat mami da sem dobila slabo oceno.....mama je navajena, da jaz dobivam petke in štirke, ampak dvojke v šestem razredu...............to pa ne!!! A mi lahko prosim poveš kako naj ji povem ali pa kako naj pogovor poteka???
in, ali veš kakšne dobre motivacije za učenje???????
20. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg