Forum
u69179
u69179
hey ! ta zgodba bo izmišljena in malo tudi resnična upam da vam bo ušeč !

moje ime je nika stara sem 13 imam 1 brata ki je star 6 let ime mu je nik...moj oče in mama se vedno prepirata od tistega časa kako se je narodil moj brat,vsak dan,cel dan,tudi u nedeljo in soboto sta oba v službi tako da z bratom mame in očka sploh ne vidiva razen zjutraj ko greva v šolo...z bratom se super razumeva,vedno ga pazim ko staršev ni doma...to pomeni da usak dan
moja bff je tina,hitr zameri če njej rečem kaj takega kar njej ni prav zato njej nočem nič govorit kajti brez nje si ne morem predstavlat svojega lajfa ! je zelo dobra frendica,vedno mi pomaga,in jaz tudi njej...jaz njej bol pomagam v ljubezni,ker res nima sreče...ona pa meni bol pri družini in pri šoli...saj dosti krat sem pri ravnatelju... vsak drug dan jaz grem k tini zjutraj prej ko grem v šolo,ker potem greve skupaj ...sve sosedi zato nimam daleč za it ... jaz vedno vzamem sabo skejt ona pa kolo...

in tako tudi v ponedeljek grem jaz k njej z mojim skejtom njej pozvonim in ona pride ven vzame kolo in se peljeve k šoli, med tem se tudi pogovarjave kaj use bove delale v šoli.
ko prideve v šolo si dave copate v omarico in sve naprej učasih bosi učasih pa sve u šolskih copatah. prvo uro smo imeli slovo...obe zelo sovražive slovo,ker je najbol nora,prizadeta,nesramna in nevem kj use učitlca. prideve k učilnici se usedeve na tla (ker še ni bilo nobenga) in čakave učitlco. ko pride učitlca odpre učilnico in se midve z tino usedeve. tina sedi pri najbol čudnem fantu ! jaz pa sedim sama pred mano pa je najbol cute fant kj sm jih kdaj vidla men je zelo ušeč ampak tina je pa vanga zalublena ! zato skos ko pridemo v učilnico se usede tina k men seveda to učitlca vidi in jo takoj presede in jo napiše u zvezek...ampak tokrat je ni videla saj se je skrivala in to nama je tut fajn blo ceu pouk sve se smejale in govorile o tistemu fantu ki nama je tako ušeč...tina je res nora na njega ampak on to neve ...ve samo da nama je ušeč ne pa da je tina vanga...in bilo je konec 1 ure...naslednja ura je matematika to je najbolši predmet,ampak mi useeno ne gre od rok imam same 2 učasih dobim kako 3. tina matematiko obvlada ! ima same 4 in 5 pri matematiki kot pri drugih predmetih ni piflarka kot jo kličejo ostali...če ima same 5 še ne pomeni da je piflarka pač si več zapomni ! in tako se je tudi kmalu končala 2 ura..šli smo na malico in tam sem videla najbol lepega fantaaa! nisem ga še videla prej in hodim že 8 let u to šolo in ga nisem videla zato sem bila prepričana da je nou. bil je takooo lep! nisem se ga mogla nagledat, hodu je u 9 klass (to vem tako k sm vidla svojega bratranca k tut on hodi na to šolo k jz in je njegou sošolc)...jz pa hodim u 8 klass (tina tut) ko sem se usedla k tini sem njej povedala da sem videla ful luškanega fanta, ona mi je rekla d nj grem do njega in govorim z njim, seveda me je bilo sram ker sm bla 1oo% da mu nebi bla ušeč, zto sm njej rekla da pozneje ne zdej. rekla je ok... takrat sem videla da je prišel k .....

next?
(to je bila mau dolga vsebina hehe) ....

slike:

jz:

tina:

fant u katerega je tina (ime mu je luka) :

ta luškan fant k mi je bil tkoooo ušeč (ime mu je manuel) :

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. februar 2012
u69179
u69179
mama in oče:

brat (nik) :

08. februar 2012
u69179
u69179
ok bom kar next-ala

prišel je k meni manuel ! bila sem presenečena !
pogovor
j (jaz) t (tina) m (manuel)
m: hey ! a si ti nika?
j: ja sem..zakaj?
m: amm..jutr gremo na eno predstavo in je učitlca rekla nj ti povem
j: aha..ok..hvala (komi sm govorila tko sm bla srečna)
m: amm..
t: amm kaj?
m: nč..grem
j: ok
t: ne it !
m: amm..prosim?
j: (potiho sem rekla tini) kj ti je?
t: pogovorita se imam občutek d se bosta ful dobr razumela
j: (jz sm se manuel-u nasmejala in čakala da en pove kj )
m: amm..ok, greš nika na hodnik? ker je bol tiho,k tuki te nč nebom slišu ker se use derejo
j: ok
t: (tina je sam men rekla po tiho) bom rekla učitlci da mau zamudiš flirtaj !
j: okej,okej ..sj bom hh

in tako sva odšla na hodnik kjer sva tudi čakala da pridejo učitelji da nam odprejo učilnice saj smo imeli notr torbe

pogovor:
j (jaz) m (manuel)
m: in? kako si?
j: pa dobr,ti?
m: slabo
j: zakaj ? je use uredu?
m: eh nebi razumela drugače pa je še kr uredu ja (in se mi je mal nasmehnil)
j: ne lej, vem da si prejšni teden komi prišu na našo šolo,ampak imam tak občutek k da bi se že poznala od prej,tko da mi povej kj te muči pomagala ti bom in poskusla razumet
m: amm..oki ja punca me je učer pustla in sam zto ker njeni frendi govorijo da mam drugo pa da so me vidli kako se polublam z drugo ampak to sploh ni res ! razumeš?
j: ja seveda ! in zakaj se ne pogovoriš z njo? in njej use lpo razlož
m: ja sj bi sam noče z mano govorit + ušeč mi je ena druga k hodi tut na to šolo,in sva se danes spoznala
j: aha...kera pa je? mogoče jo poznam hehe
m: amm...ti
j: wow !! fajn hh
m: hah ja..ampak vem d tebi jz nism ušeč
j: to pa sploh ni res ! ti si meni fuuuul ušeč pa tut fuuul dolgo ušeč hh

glih je zvonilo zato je usak odšel po svoje torbe in kmalu je spet zvonilo za naslednjo uro. naslednja ura je bila fizka...sovražim jo !! odšla sem u učilnico fizke si pripravila za pouk zvezke. z tino sedive skupaj zto mi je ceu čas težila naj njej povem kj use se je zgodlo med mano in manuelom...in sm njej tut to rekla

next?
14. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg