Forum
"Rojena si bila le da lahko umreš!" Zajokala sem. Zakaj se tako pogovarja z mano? Moja najboljša prijateljica je... bila. "Ampak Lia, nič ti nisem naredila," sem žalostno rekla in pogledala v tla. "Seveda si mi! Vzela si mi Luka!" se je zadrla name. "Ne! To so le govorice! Midva se med sabo niti pogledava ne!" Bila sem jezna. Verjame govoricam, ne meni. Pa moja najboljša prijateljica, ja, kaj še. "Aurora, nemoraš se izpeljati iz tega. Kar si naredila si naredila. UMRI!" Tudi ona je bila jezna. Obrnila se je in odšla.

Torej, jaz sem Aurora. Stara sem 15 let. Ravno začela sem z srednjo šolo. Z najboljšo prijateljico Lio sva odšle na enako šolo. Pred kratkim so se po šoli razpršile novice, da jaz hodim z njenim fantom Lukom. To ni res. Lia jim vrjame in znorela bom. Najboljši prijateljici sva že od prvega razreda. Nikoli se nisva kregali. Z Lukom naj bi se jaz dobivala vsak dan po pouku, ko ima Lia trening hip-hopa. Ne vem, kdo si je to zmislil, vendar je moral biti res neumen.

Doma živim z očetom, mamo, stricom in enim starejšim bratom. Bratu je ime Dylan. Je zelo popularen na njegovi gimnaziji. Star je 17. Briga se samo zase in njegovo punco Stephanie. Še zdaj se ne razumeva. Jaz in Dylan. Z Stephanie se še kar razumem, kdaj mi pomaga izbrati obleke za na zabave. Oče in mama sta še vedno v ljubezenskem razmerju. Pred kratkim sta želela še enega otroka, vendar sva z Dylanom ugovarjala. Stric je od mame brat. Z nami živi, ker še vedno ni našel 'svoje sorodne duše'. To vedno pravi. Pravi tudi, da jo bo našel kmalu, vendar samo sedi pred televizijo in hodi v službo. Tako mu je življenje. Star je 31 let. Dela kot policist. Aja, nisem še povedala kako mu je ime. Ime mu je Alfredo. Kličemo ga Fredie.

To je torej naša družina. Prijateljev nimam veliko. Lia jih ima, ampak se ne razumejo z mano. Ona je lepa, vsi jo imajo radi. Je zabavna. Jaz pa sem dolgočasna, vsakega briga zame. Mene pa za njih, če po pravici povem. Le za Lio me ne. Oziroma me ni. Sedaj nisva več prijateljici. Tako mi zameri... Ampak tako kot je, tako mora biti. Usoda, pač.

-Lia:

-Dylan:

-Stephanie:

-Alfredo:

Pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. november 2012
u60307
u60307
Next!!!!
21. november 2012
nextam:3
21. november 2012
..k dobim še en next:*
21. november 2012
u70306
u70306
nextt
21. november 2012
u108011
u108011
nexxt :3
21. november 2012
u108218
u108218
neext
21. november 2012
u50889
u50889
Jap Next!
21. november 2012
u113261
u113261
next c:
22. november 2012
u113544
u113544
neext
22. november 2012
next
26. november 2012
nexxxt
10. maj 2013
Oprostite ker oglašujem!
Prijavite se kot volkodlak,vampir,čarovnik,vila,morska deklica!
http://www.igre123.com/forum/tema/normalna-sola-prijavi-se-kot-volkodlak-vampir-carovnik-vila-morska-deklica./71876/
08. junij 2014
Next
16. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg