Forum
Oky, naj se najprej zahvalim sweetvam.love, ki je vsem postavila vprašanje kdo je boljši- volkodlaki al vampirji, in tko use prepričala d j ona tista k piše zgodbico (dobr sva jih )
Pa nej predstavim osebe:
Maya 16 (v čast sweetvam.love, ki vedno in povsod bere moje zgodbice)
Gaja 16(v čast gaja

A nej napišem zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. september 2011
wtf!?
sploh ni napisalo usega-.-"
20. september 2011
u59711
u59711
next!
20. september 2011
Gaja 16(v čast gaja
20. september 2011
WTF?
20. september 2011
Gaja 16(v čast gaja)
Sarah starost ni znana.... (v čast Sarah1199)
Nikki 18 (v čast nika.nikica)
ne bodo use takoj omenjene, bodo pa bol pole u zgodbi.... a nej uklučim tudi vampirje? povejte svoje menje spodi v komentarjih....
20. september 2011
Pr gaji srčka noče...morš dat presledek
20. september 2011
Hvala!!!!!!!!!!
20. september 2011
< 3333333333333333333 Men je vseen glede vampirjev...ti boš dobr napisala.
20. september 2011
ah... še eno osebo je odrezalo -_-"
20. september 2011
u59711
u59711
Hwala!
20. september 2011
Zaenkrat Ann (mogoče pole spremenim D - V čast ann hathaway)
20. september 2011
Next!!!!!!!!!!!!! Aja a veš da sm še eno zgodbico začela...
http://www.igre123.com/forum/tema/dih-pozelenja/23354/
Če jo hočeš brat...pa tisto s posilstvom sem končala
20. september 2011
še 1 next....
21. september 2011
next
21. september 2011
aha bom vidla^^
21. september 2011
pa tut LOPATČANKO bom uklučla sam kasneje...
21. september 2011
MAYA!!!!! Lada te mam močno!!!♥♥♥♥♥♥
pa so res na obeh zgodbicah mislni da bom jst pisala DD hahaha
pa ni kej ... ti kar upraši, če bo še kaj rabila
21. september 2011
p.s.: NEXT!!!
21. september 2011
u50067
u50067
jupi!!!!!!!! Aja paime mi jeKlara vdevek sm pa dala po moji vasi v kateri živim (Lopata)Bolšga se nism spovnla
22. september 2011
"PIIIP!" je moja stara budilka komaj iztisnila iz sebe... Z deset minutno zamudo! Tiho sem zaklela. "Pozna bom! Prekleto sranje!" Hitro sem se oblekla in steklva v kopalnico, kjer sem si hitro umila zobe. "V nedeljo zjutraj," sem omaložujoče zamrmrala. Na ramena sem si oprtala nahrbtnik, ki sem si ga pripravila že prejšnji večer in izstopila. Ravno v tem trenutku je iz sobe stopil moj brat, ki si je majco še vedno vlekel čez glavo. "Jahalni klub?" me je sočutno vprašal. "Kakšen...!?" sem se za trnutek zmedla. "Ah, ja. Seveda. Jahalni klub. Jasno," sem odvrnila. Zdrvela sem po stopnicah naravnost proti vratom. "Nič zajtrka?" me je z privzdignjeno obrvjo vprašal. "Ni časa. Že tako zamujam," sem v nuji odvrnila in se pognala skozi vrata. Srečo sem imela, nisem tekla dolgo, da sem dosega gozd. Takrat sem se spremenila. Čutila sem krč, ki je tekel po mojem telesu in kmalu sem se znašla v svoji volčji podobi. Vedela sem, da bi se morla spremeniti komaj globje v gozdu, a nisem imela časa. Moj nahrbtnik je izginil skupaj z mojim človeškim telesom in oblekami. 'Suck on that, twilight,' sem veselo pomislila sama pri sebi. Stekla sem k mali koči- našemu zbirališču. Koča je bila majhna in imela je hlev. V njem je bila stara kobila vajena že čisto vsega, zato se me ni prestrašila. Prišla sem do vrat in se pripravila, da se preobrzim...
NEXT???
22. september 2011
22. september 2011
NEXT!!!
22. september 2011
u59711
u59711
nEXt!
22. september 2011
next
22. september 2011
u55923
u55923
neeext!!
22. september 2011
u50067
u50067
next
22. september 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. september 2011
Popravila sem si lase ter potrkala in šele nato vstopila. Vame so se zapičili pogledi vse sobe. "Od vseh ravno ti..." je razočarano zamrmral Damen. Zavila sem z očmi. S pogledom sem prečesala celo sobo. "Tudi Gaje ni," sem jih opozorila. "Gaja vedno zamuja. TI pa si vendo točna," me je obvestil. Še enkrat sem zavila z očmi in se namestila za leseno mizo, ter se obrnila proti vratom. Staknila sem prste na rokah in tko ustvarila nekakšno kupulo, ali sterho in si jo postavila pred obraz. Čakala sem na Gajo. Kalu je prispela- brez trkanja- kot vedno. Prva oseba, ki jo je videla, sem bila jaz. "So, we meet (se izgovori isto kot meat- meso) again," sem rekla. Nekaj časa je strmela vame potem pa odvrnila: "Sorry, but i prefer vegetables," Za trenutek sem se zmedla, toda kmalu sem našla odgovor. Razumevajoče sem pokimala. "Verry well. So, we vegetable again." "Dovolj vidve!" se je zadrl Damen- alfa. Vsi smo se zazrli vanj. "Maya," je rekel, "Nekaj ti moram pokazati, ostali so to že videli, zato te bo tja odpeljal Todd." Todd se je skoraj zlovoljno zasmejal. "Pa pojdiva, mala," je rekel. V Odgovor sem tiho zagodrnjala. "Pakaj, če sem najmanjša. Saj je vseeno," sem rekla. Vsi so mi namenili obtožujoč pogled, potem sva z Toddom izstopila. Spremenil se je. Zatulil je, ter mi prek misli poslal svoje mnenje. 'Gaja je majhna, ti si mikroskopska,' je rekel (tako kot volkodlaki pri somraku smo lahko tudi mi ostalim pošiljali svoje misli- le da smo imeli zasebnost, neko misel sem lahko poslala celi skupini, drugo pa samo nekaj posameznikom. Pa tudi v človeški obliki je delovalo. Ah, ja. Misli smo lahko pošiljali komurkoli). Ponosno je stresel z glavo, da se je njegova siva dlaka zasvetlikala na jutranjem soncu. Tudi sama sem se preobrazila in takrat se je pognal v tek. Hitro sem mu sledila...
NEXT???
23. september 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg