Forum
Volkodlaki med nami / Werevolves among us je nova zgodba in govori o volkodlakih današnjega časa. Veliko stvari boste prepoznali iz serij (Being Human,Teen Wolf,WolfBlood) in filmov(Twilight saga,Werewolf). V tej zgodbi vampirjev pomoje ne bo,bom še videl,tako da,uživajte.

-------------------------------------------------------------------------------------------
1. Hladna noč

V malo mestece imenovanem Bellington,smo prišli pred parimi minutami. Vozili smo se skoraj 5 ur. Preselili smo se iz prejšnjega mesta,ker je oče tukaj dobil službo in hišo,ki je 2x večja kot naša prejšnja, zraven gozda. Ko smo prispeli sem kar poskočno skočil iz avta. "Koooončno" sem šepnil sam sebi "Oooo kako super hiša!" se je že veselila moja mama. "Ja,ja ajde pejmo že not" sem rekel in prijel svoj kovček. "Ne bo se vse samo razpakiralo -.- ". Dregnil sem mamo in skupaj sva se odpravila proti hiši. Oče je še zaklenil avto in se odpravil z nama proti hiši.

NEX?
08. februar 2015
Jaz:

Ime: Alex
Starost: 18 let
Rasa: Volkodlak(ampak tega še ne ve)
08. februar 2015
Mama:

Ime: Lilija
Starost: 32
Rasa: Človek
08. februar 2015
Oče:

Ime: Matej
Starost: 34
Rasa: Človek
08. februar 2015
wolf13
wolf13
NEXT
08. februar 2015
Next + nova bralka
08. februar 2015
Next + nova bralka
09. februar 2015
next
09. februar 2015
Neeeeeeeeeeeeeext
09. februar 2015
Hvala vsi ki berete sem zelo hvaležen
Vsako poglavje se bo delilo na več delov,sam za info.
Nov del vsak petek! Legenda: "govor" (avtorjevo sporočilo) >pogovarjanje z mislimi<
---------------------------------
1. Hladna noč (2.del)

Odklenil sem vrata in se razgledal po hiši. Hiša je bila različnih odtenkov modre barve in povsod so bile obešene slike. Imela je lep vonj po lesu in zelenju. Sprehodil sem se po hodniku in pogledal očeta "Nisem vedel,da smo dobili tako dobro hišo" "Super ane,vem da se je splačalo preseliti" je veselo pritrdil in pokazal na stopnišče "Zgoraj je tvoja soba in tvoja kopalnica" potem je pokazal na levo stran "tam je kuhinja" in nato desno "tam pa dnevna soba". Počasi sem stopil proti stopnicam in se spomnil da v hiši ni nobene spalnice "Kje bosta pa vidva spala?" sem ju vprašal. "Aja saj res,midva sva pa v tisti hiši tamle" pogledal sem sosednjo manjšo hišo,ki je bila skoraj neopazna "Zakaj pa ne bosta tu?" postajal sem vse bolj radoveden "Saj si 18 ne vem zakaj bi morala vedno stanovati s tabo,Alex,saj menda rabiš malo zasebnosti ane? Če te je strah povej" z mamo sta se nasmejala in si dala petko "Hahaha,res smešno. Ti pa tvoje šale -.- No dijo" sem jima rekel preden sta stopila skozi vrata na temno ulico. "Aja pa čez dan ne hodi k nama na obiske ker sva službi" je še rekla mama in pomahala. Zaprl sem vrata in šel po stopnicah navzgor. Kovček sem vrgel na posteljo in začel razpakirati(ne vem kako se lih napiše xP).

MALO POZNEJE

Ko sem vse razpakiral(se opravičujem če ni pravilno napisano ),sem se odpravil po stopnicah dol do kuhinje. Prijela me je lakota in sem si skuhal piščanca. Moral bi zraven jesti krompir ampak, kdo pa je krompir dan danes? Sem pomislil in se butasto zarežal. Za trenutek sem videl senco ob oknu in od strahu poskočil. "Pomiri se Alex" sem rekel sam sebi. Nehal sem jesti in vklopil luč na telefonu. Odpravil sem se ven in posvetil temen vrt zraven gozda. "aaaauuuuu" se je sličalo daleč naokoli. "Nisem vedel,da so volkovi tukaj,hm čudno,bolje da grem nazaj noter" sem rekel da bi me slučajno kdo slišal in se celo oglasil ampak ni bilo ne duha ne sluha o lopovih niti ulomivcih(spet ne vem kako se napiše ). Zaslišal sem rečanje za sabo. Naenkrat ko pa se obrnem pa skoči name velik volk,velik pribložno 2 metra z ostrimi zobmi in velikimi šapami in me ugrizne v roko "Au" sem se zadrl a mojega krika ni slišal nihče. Žival/to bitje,ki je zgledalo kot volk me je kar naprej grizlo in čutil sem kako mi kri teče in še zraven strašno bolečino. Čez trenutek je ta volk nehal in se ob tuležu vrnil v gozd. Videl sem ga kako je odhajal v daljavi potem pa se mi je vse zatemnilo.

----------------------------------------------------------
Evo vam!
Dooolg next!
Če hočete še razglasujte to temo in napišite NEXT!
09. februar 2015
Neeerxt
09. februar 2015
next
09. februar 2015
next
09. februar 2015
next
09. februar 2015
Hvala za branje!
Nov del vsak petek!
09. februar 2015
next
09. februar 2015
wolf13
wolf13
NEXT
10. februar 2015
Omg to je so perfect Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. februar 2015
Naprej
------------------------------------------------------
1.Hladna noč (3.del)

Zbudil sem se v bolnici,okoli mene pa so bili zdravniki ter mama in oče. Mama je jokala, a je takoj prenehala ko je opazila da sem se zbudil "Alex! Moj Alex!" je začela kot zmešana ponavljati in me objela. "Bala sem se da ne boš preživel" Ob tem dramatičnem stavku sem zavil z očmi ampak sem bil vesel,da nisem zares umrl. Čeprav če bi me tako ali tako nihče ne bi pogrešal razen mame in očeta. Nimam nobenih prijateljev in celo svoje življenje sem sam oziroma kot nekateri temu pravijo sem ~Loner~."O hej" je bilo vse kar sem spregovoril. Ko sem hotel mamo objeti nazaj sem začutil bolečino v roki. "Auu" sem zajokal. "Gospa,vaš sin ima zelo hudo razparano roko,uspeli smo jo ~popravti~. Za vnaprej pa tole: naj ne nosi težkih stvari in naj ne hodi zopet v gozd,da spet ne bo česa hudega" zdravnik je nato odšel iz sobe. "No ajde pojdimo domov Alex" je rekel oče in me kod dojenčka odnesel iz bolnice "Dej no,pa sej znam hodt -,-" sem grdo pogledal,on pa se je samo nasmehnil "spominja me na trenutek,ko si se rodil in sem te nesel v avto" mama se je nasmehnila "Aja pa ker si zdaj zelo poškodovan,ne boš šel še v šolo jutri in pojutrišnjem" super "ampak te bo pazila punca,veš spoznala sem jo na obisku pri sosedih,je zelo prijazna in te bo čuvala" kaaaj? "kako to misliš čuvala -,- ? Saj ne rabim varuške",Mama je zavzdihnila "Ja rabiš nekoga,midva sva v službi,kako boš kuhal,šel ven,na stranišče?" oče se je začel režati in bi me kmalu spustil iz rok. "Na stranišču ne rabim pomoči -,- " sem rekel in ju grdo pogledal. "No ti jutri povem ostalo,zdaj pa pojdimo domov" se je še zadnjič zarežala in vstopila v avto.

------------------------------------------------
Upam da vam je ušeč!
NOV DEL NASLEDNJI PETEK!
13. februar 2015
wolf13
wolf13
JA SUPR JE. NNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTT
13. februar 2015
Next
Super je
13. februar 2015
Neeeext
13. februar 2015
next
14. februar 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Vse ostalo so povedali ostali (mnenje)
15. februar 2015
Sori ker ni na petek ampak bom zdej med počitnjicami večkrat nextu!
---------------------------------------------------------------
2.Čudna opažanja (1.del)

Kmalu sta me starša odpeljala domov,kjer sem tudi spoznal to ~varuško~. Bila je enake starosti kot jaz,in predvideval sem da jo bom sigurno tudi kdaj srečal v šoli. Imela je skodrane blont(ne vem kako se napiše ) lase. Imela je oblečeno srajco,čez pa jopico,na nogah pa je imela superge in kavbojke. "Živjo! Jaz sem Tasmjana,tvoja skrbnica,in ti si Alex ane?"(oprostite za čudno ime )je rekla in mi podala roko. "Ja,to sem jaz"sem rekel in ji stisnil roko nazaj. "No vidva se kar spoznajta,dokler ima Alex roko v slabem stanju ti paziš na njega. Če se karkoli zgodi pokličita pa bova prišla z očetom" je še dodala mama in odšla skozi vrata. "Maš pa lepo hišo,in to še sam zase" se je nasmehnila in me dregnila. Pogledal sem na uro. "Ej jst bom šel kar spat,ker je zdele ura 22.07 pa sem čisto utrujen,ti lahko spiš zraven mene" takoj je stopila en korak stran in zardela. Začel sem se režati ko zmešan,saj sem vedel,da ni razumela kaj sem mislil:"joj sej ti bom naštimal dodatno posteljo,kaj si mislila da boš spala v moji postelji?" sem se ji nasmehnil in jo dregnil nazaj "Payback" in stekel po stopnicah gor,medtem ko je ona še vedno stala kot kip na hodniku.
--------------------------------------
NEXT?

Nov del v PONEDELJEK!
21. februar 2015

Ime: Tasmjana
Starost: 18
Rasa: ????

Naša hiša:

Evo še mal slik za nazaj
21. februar 2015
Next
21. februar 2015