Forum
u33816
u33816
New York. Mesto mojih sanj.Vse življenje sm čakala, da pridem sem.In zdaj sem tu . Kok se je to sploh zgodl? nevem. Ampak od takrat ko sem postala volkodlak se je vse spremenilo. Zgodilo seje pred 3 mesci.Pršu je ata domov in mi je reku, če imam dans kake načrte. Sm rekla da sm misla it v šoping gledat novo kolekcijo. Sm šla.Prišla v šoping, ko vidim enga ful hot tipa.Se mi zdi da sm se zatreslkala.Je pršu on k men in me je vprašu, če sem žejna. Sm rekla da ja in sma šla na sok.Sma se neke menla o familiji pa o šoli pa o frendih je reku da pozna mojo sošolko in sm ga vprašala katero in ni mi mogo odgovorit kr je prišu zravn še en hot tip in mije zaklical, naj zbežim ker imam pred sabo vampirja pa sm zbežala Timothy, kot mu je bli ime je čist popizdu i jaz sm letela ko nevem kaj,pol pa me je oni ko me je posvaril me je dohitel in je reku da mu je ime Siban in da je volkodlak. pol me je pa neke po glavi usekal in sm padla v komo. ko sm se zbudla sem ob seb vidla volka ko je zarenču ampak jz sem ga štekala ampak zakaj? pol sm vidla, da mam jz tut sivo kožo in rep...
vsi ki bote to bral povejte če naj nextam
17. april 2011
Keeeej?
Ma kje si to pobrala?
23. april 2011
u17353
u17353
next
23. april 2011
u37204
u37204
Dosti slavničnh napak je...
23. april 2011
u17353
u17353
ti maš tud eno slavničnh -slovničnih
24. april 2011
u33816
u33816
ja napisala sem zgodbo no kaj te češ sigurno si ti tut kaj bedastega naredla
24. april 2011
next!
pa plis berite mojo zgodbo Deklica, ki je otroštvo preživela zaprta
24. april 2011
u33816
u33816
ok zaj bom nextala:

Siban mi je seveda mogo vse razložit. Povedal mi je,da sem bila v nevarnosti in bi me lahko tisti krvoses ubil. Sicer pa mi je blo prav fino. Siban me je predstavil svojemu tropu- bil je namreč Alpha. Iskal je nove "člane" za svoj trop. Sprememba se zgodi takrat ko te Alpha ugrizne. Najprej sem si mislila,da to ni mogoče, in da se sprememba lahko zgodi samo takrat,ko so vampirji v bližini (Somrak finta). Toda zdaj vem resnico.In še nekaj... V resnici je bilo še kar nekaj punc- volkodlakinj. Ena me je takoj sprejela, ime ji je bilo Anne. Na žalost je takoj po spopadu s klanom vampirjev takoj umrla. Siban mi je povedal, da so prvega vampirja našli v mestni draguljarni in da je tam celo vampirsko gnezdo in da tudi oni zbirajo svojo vojsko.In sicer, da bi nas uničili. Sama nikoli nisem preveč marala vampirjev( čeprav sem mislila, da ne obstajajo.) In tako sem preživela prvi teden.Dokler nekdo iz tropa ni našel plakata, na katerem je pisalo:
moja slika
Izgubilo se je dekle po imenu Sallan, staro dvajset let in pol, temne polti, črnih las, v rumeni majici s nemškim ovčarjem in kavbojkah.
Bila sem šokirana. Čisto em pozabila na svojega očeta. Siban je rekel, da je najbolje, da grem k njemu in ga pokončam.Seveda sem ga mislila takoj napasti.Sibana. Mi je povedal, da je to najboljše za cel trop in da so vsi tukaj okončali svje skrbnike. Potem pa mi je prišlo na misel, da bi ga pustila v prepričanju, da sem mrtva. Vsi so se strinjali. Preobrazili smo se in šli lovit vampirje. Po treh dneh smo videli megleno postavo...

next?
25. april 2011
u17353
u17353
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
27. april 2011
u36350
u36350
next!!!!!!!
ful dobra za zdej =D
27. april 2011
u33816
u33816
Bil je. Bil je Timothy. Seveda me je takoj prepoznal in pobesnel. Napadel nas je. Komaj potem smo ugotovili da ni sam. S seboj je pripeljal svojo vojsko. Strahopetec. Ko me je en vampir napadel, sem v njegovih očeh videla nekaj znanega... In enadoma mi je trknilo.

Zbudila sem se v postelji v našem brlogu. Siban, YoYo, Bima in Kor so me zaskrbljeno gledali. Vprašala sem jih, kaj se je zgodilo. Povedali so mi, da so premagali vojsko in da sem se sredi boja onesvestila. Nek vampir me je hotel ubiti, toda so me ostali člani tropa rešili. Vprašala sem jih, če so trupla vampirjev ohranili. Siban me je začudeno pogledal in povedal, da so jih zmetali v jamo, ampak lahko jih izkopljemo. takoj sem začela siliti, da gremo tja. Med potjo me je YoYo postrani gledal. Nenadoma sem zagledala jamo. Polno trupel. Veliko je bilo starejših moških in to me je zelo začudilo. Potem sem ga zagledala. Obraz, ki mi je 6 let bral pravljice, hodil z mano v šolo, mi kupoval igrače... Solze so mi ušle in stekla sem proč. Moj oče- moj sovražnik vampir? tega si preprosto nisem in nisem mogla razložiti. Naslednjih nekaj dni se mi noben ni približal. Dolker se Siban ni opogumil in mi povedal, da je Timothy lovil ljudi vseh starosti, samo da jih je bilo čim več. Nevem zakaj, ampak zdelo se mi je čisto vredu, da je bil moj oče mrtev. ga vsaj nebo več moglo skrbeti zame. Šele zdaj sem se ozrla po klanu in ugotovila, da Anne manjka. Bima mi je rekla, da seje žrtvovala zame- in s tem izgubila življenje. Bila sem žalostna in hkrati ugotovila, da je bila res prava prijateljica. 4 Mesece kasneje se ni zgodilo nič nenavadnega. Doker ni Siban naznanil, da se selimo iz mesta, ker nam tukaj primanjkuje hrane in so ljudje že prirejali love na gromozanske volkove. Preselili smo se v staro zapuščeno hišo. Že od začetka mi ni bila všeč in nasploh je bila pretesna za cel trop, tako da so vsako noč trije spali zunaj. Ko sem bila na vrsti jaz, sem imela more. Strašne more. Sanjala sem, da je Siban in trop izginil, bila em v šoli, ko in potem so se učitelji in sošolci spremenili v vampirje...
Siban mi je zjutraj povedal, da to niso bile navadne more, ampak da lahko pričakujejo, da bodo celo mesto in državo napadli vampirji...

next?
27. april 2011
u17353
u17353
next?pa VALDA DA NEXT
30. april 2011
u33816
u33816
Cel trop je zajel preplah.Siban je porabil kar 2 uri,da jih je pomiril.Tudi jaz sem bila zelo živčna. Morali smo 'nabrati' še več ljudi. Tako je vsakemu od nas dal sposobnost preobrazbe in nas razkropil po celini.Sama sem šla v Los Angeles. 'Naredla' sem kakšnih 26 volkodlakov v mesecu. Siban je bil zelo ponosen na nas. Seveda vsem ni šlo prav dobro,naprimer Billiyu,ki je že 3 leta volk. Siban jih je polovil največ:32. Sedaj nas je bilo kar 125(!) in privoščili smo si počitek. Tokrat sem sanjala,da sem na morju in da so se že spet vsi spremenili v pijavke. Ko sem se zbudila in to povedala Sibanu, mi je rekel, d se bo njegovo domnevanje uresničilo.
1 leto pozneje:

svet se je spremenil. Zdaj ni bilo več ljudi. Samo volkodlaki in vampirji smo še bili. Polovili smo vse do zadnjega človeka. Volkodlaki smo se že preselili na Jupiter, vampirji so ostali na Zemlji.Napadali so tudi druga osončja in nazadnje še sonce... morali smo se jim upreti. Preživljali smo težke čase. Nas je bilo kakšnih 5 miljonov,vampirjev pa 35!
Dokler Siban nekega dne ni spregovoril: "ko em šel na obhod,sem ugotovil, da bstaja več vesolij.Toda krvosesi tega ne vedo. Lahko bi zavzeli kakšna 3 vesolja in jih tako premagali." vsi smo se strinjali. To bo torej 1. vsevesoljska vojna.Razdelil nas je v skupine. Bila sem v 57. skupini. zavzeli smo osončje s planeti Kumitron, Bardiku, Sosososokrama,Belodrisso, Doyenikq in Homattttara. Vsi so bili 5X večji kot naše sonce in vsi so bili naši. Tudi njihovo Sonce smo osvojili.77 Dni kasneje se je začelo...
01. maj 2011
u33816
u33816
next?
01. maj 2011
u17353
u17353
next
01. maj 2011
u17353
u17353
zanimovo
01. maj 2011
u33816
u33816
Vesolja so razpadala. Planete smo uporabili kot ščite. Vsi po vrsti so explodirali. Bili smo izenačeni. YoYo, Bima,Charles,Billy, Kor, vsi so mrtvi. Bojevala sem se s Sibanom in Lilly. Potrebovali smo vso moč, da smo se jim upirali. Ravno, ko sem pokončala 85603829729749ga vampirja, je prihitel mlad volkodlak Cimbo in sporočil, da zmagujemo. Siban je naenkrat skočil pokonci. Sallan, ti greš z mano. Pogovoriti se morava s Vrhovnim Vampirjem. Ta je njihov šef in je prvi vampir na svetu. Sledila sem mu. Potrebovala sva 6 mesecev, da sva prišla do njega. Takrat se mi je zgodilo nekaj čudnega: zraslo mi je 9 repov in mislila sem, da sem bolna. Takrat mi je Siban razložil, da, ko volkodlak pretrpi največjo bolečino, ki jo bo kdaj doživel, dobi dodatne gene (krila, več delov telesa, morda se 5X zviša...)Oddahnila sem si, ker sem uvidela, da večje bolečine ne bom občutila. Takrat je bilo vse v meni živčno in presenetilo me je, da samo zaradi tega. Končno sva prišla k Vrhovnemu Vampirju. Oz, njegovi palači. Stražarje sva zvezala in jima zamašila usta s Contrefalom, edino snov, ki je vampirji ne morejo pregristi. V V naju je že čakal, saj je znal brati misli, ampak le misli vampirjev.
Siban mu je rekel, da naj prenehajo vojno, če hočejo preživeti. V V pa se ni kar tako vdal. Povedal mu je, da samo če ga premaga, sklenejo mir. Bitka bo čez 2 dni, do takrat naj se pripravi. Takrat mi je trknilo. Mar mi ni Siban, takrat, ko sem bila še zeko mlada, povedal, da lahko V V - ja uničimo le s tem, da uničimo draguljarno? Takoj se je strinjal, in me poslal tja. Ko sem po 3 urah prispela na zemljo, se je moja zgodba šele začela...
next?
02. maj 2011
u17353
u17353
next takoj
02. maj 2011
u17353
u17353
še zdejle
02. maj 2011
u17353
u17353
dj no
03. maj 2011
u33816
u33816
Na zemlji je bilo vse zapuščeno. Polno praznih,smrdljivih in razpadajočih vampirskih gnezd. kar zmrazilo me je od strahu in jeze. Naš planet, ki je bil včasih tako lep, zelen, je zdaj ena velika puščava! Kar razjokala bi se. Toda potem sem se spomnila, da moram čim prej najti draguljarno. Dva dni imam časa, da jo najdem in uničim. Začela sem vohati, in kmalu sem nekaj zaznala. Odhitela sem proti vonju, in kaj najdem? Našo, dobro staro hišo, v kateri sem začela dobivati vizije. Zelo sem se razveselila in se pognala vanjo. Našla sem veliko zanimivih reči, naprimer kompas, s katerm lažje najdemo pijavke in GPS, ki mi bo še kako prav prišel. Vtipkala sem GRANNDE, NEW YORK.
preobrazila sem se in začela teči, gps pa sem si privezala sa stojalo, ki si samo premika v smeri, ki jo kaže GPS. Po kakšnih 15 minutah sem začela dobivati znake, da sem na pravi poti. Vampirski smrad je postajal vse večji in večji, tako da sem še komaj dihala.
Kmalu sem se privadila na to. Še zdaj nemorem verjeti, da sem se lahko. Pa pustimo zdaj to. Takrat se je nekaj premaknilo...

Hej! Počakaj me! Nemorem tako hitro!

Cimbo!!! Kaj delaš tu! Moral bi se bojevati!!

saj vem, saj vem. Toda Siban mi je naročil, da popaziva drug na drugega in mi je pustil, da sem ti sledil.
Zavzdihnila sem. Takoalitako sem ga bila vesela, malo družbe bi mi prav prišlo.
To sem mu tudi povedala.

Ni za kaj.

Upam, da mi boš v pomoč in ne v napoto.

Jaz tudi.

Začela sva razmetavati stvari in jih uničevati. Nenadoma je nekaj švignilo mimo naju.

Si bil ti?!

Ne ne, mislil sem da si bila ti.

Nekaj čudnega se dogaja.

Vem.

Nenadoma naju je nekaj napadlo...

NEXT?
03. maj 2011
u43132
u43132
next
03. maj 2011
u17353
u17353
next
04. maj 2011
u33816
u33816
Zbudila sem se. Bila sem privezana z verigo. imbo je bil prav tako zvezan.

Dobro jutro, zaspanka!

Cimbo, zdaj ni čas za šale.

Daj no, samo v dobro voljo sem te hotel spravit.

Hvala,a brez uspeha.

Škoda.No, kaj še čakaš, odveživa se. Saj lahko pretrgava verigo.

Počakaj!

Kaj je?

Past je. Zagotovo.

O čem govoriš?

Vampirji vedo, da lahko pretrgamo navadno verigo. HOČE, da jo pretrgava.

Pametno razmišljaš, pa še prekleto prav imaš!

Več bom napisala kasneje, zdaj nimam časa.
04. maj 2011
u33816
u33816
bye
04. maj 2011
u33816
u33816
nenadom je nekdo prišel k nama. Bil je. Ampak še zaj nemorem verjet da je preživel bitko.

Hej, kdo je pa ta? Ali ga poznaš?

Cimbo, tiho bodi.

Timothy se je obrnil proti Cimbu.

No ja, dve muhi na en mah. Pa sta mislila, da gnezda nihče ne straži?
Malo bolj pametna bi lahko bila.

Izgini!

To je torej pozdrav moje bivše?

Cimbo je pogledal zelo ćudno, jaz pa:

Ti budalo, samo na en sok sva šla!

No no, nikar se ne razburjaj.

Rekla sem ti, da bodi TIHO, CIMBO!!!!!!!!!!!!
Kar misli si!
Imam svojo pravico, da povem, kar hočem.

No prav, zmagal si. Pretrgajva že to verigo.

Tim je stal pri nama in vedela sem, da naju bo napadel. Toda tudi jaz sem bia pripravljena. HRRRSK!!!!!!!!! Tim naju je napadel. Odskočila sem in se hotela preobraziti.

Nikar tako hitro, miška moja.

Izpusti me!

Da se boš preobrazila? Nikoli.

Cimbo je napadel. Tim je padel in me izpustil. Preobrazila sem se in ga hotela napasti. Toda Nekaj me je udarilo po glavi in padla sem v komo.

Ko sem se zbudila, Sem opazila, da nisem zvezana. Nato sem zagledala Cimba, ki je bil privezan z zamašenimi usti. Privezan je bil z Akronopitirugastanto, edino vrsto verige, ki je nemoremo pretrgati. Stekla sem k njemu, toda Tim me je prehitel.

Izpusti ga!

Misli si.

Zagnala sem se vanj.

Počakaj.

Zaustavila sem se. vprašujoče sem ga pogledala.

če me boš napadla, se bo sprožil sistem in tvojega prijateljčka bo stisnilo, fa nebo mogel več dihati. Obupala sem. Kaj lahko sploh še naredim' Nenadoma se mi je utrnila ideja...

Next?
05. maj 2011
u43132
u43132
next pa ne dajat nextov no ;(
05. maj 2011
u17353
u17353
next
05. maj 2011
u33816
u33816
Rekla sem mu: kaj naj naredim, Da a lahko rešim?

Ha, nikoli ne boš izvedela.

A res? tako dolgo te bom gnjavila, da mi boš povedal.

Misli si.

Odšel je. Planila sem k Cimbotu in mu dala za pojest košček tidu za moč, da bo lahko pretrgal verigo. Nato se je najin načrt začel: Začel je klicati in preklinjati. Tim je prišel in sem se prebrazila.

Si pozabila, kaj e mu lahko zgodi?

Vseeno mi je za tega MLADIČA.

A res?

O JA.

Znižaj ton.

NIKOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vrgla sem se mu za vrat. Bilo je trganja, kot še nikoli, in alarm se je sprožil. Tim je v zadnjih 3 minutah življenja povedal:

Mrtev je.

AJA? POGLEJ GA:

res, pretrgal se je in se mi pridružil.Skupno sva ga pokončala. Takrat sem se spomnila: Siban! Je 2 dni že mimo? je še ča?

Cimbo, morava uničiti zgradbo.

Velja, šefe.

Ne kliči me tako!

3 ure kasneje je zazvonil telefon. Siban.

Hvala, da si ga pokončala.

Je bilo pravočasno?

Še 5 ur je bilo do dvoboja.

Hvalabogu.

Prihjam na Zemljo.

Pripravila ti bova dobrodošlico.
Kolikor se bo dalo?

Zardela sem. Ja.

Bip.Bip.Bip.

Cimbo, Siban prihaja!

Siban? O, kriza! Nisem ga imel možnosti spoznati.

Pa ga boš zdaj.

AHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cimbo!

ne skrbi, samo roka je bila. Ustrašl sem se.

Mislila sem, da si mrtev!
Focnila sem ga.
Siban je prišel 10 minut po tem.
33 let kasneje.

Zemlja je spet nazaj. Spet se je rodila človeška vrsta in volkodlaki smo se spremenili v Anije. To so ljudje, ki imajo del živali in se lahko spremenijo v njo( Kentaver je primer)

Zdaj živimo v sožitju. Dobra stran je, da sem po vojni z vampirji dobila sposobnost, ki mi onemogoča staranje. Siban je star 55 let in se spominja, kako sem ga rešila. Nenadoma, ko sem bila pri njemu, je v hišo treščila bomba...
05. maj 2011
u17353
u17353
i n konec škoda
05. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg