Forum
Hay sem punca po imenu samanta.imam naj frendico na svetu laro.neko noč sem bila pri lari na zabavi.ura je bila okoli polnoči.potem v hišo vdre volkodlak.nato me napade.......zbudim se v bolnišnici.ob meni je lara.

JAZ:kaj se je zgodilo?
LARAri meni doma te je napadel volkodlak.
JAZ:kaj?in zakaj sem tu?
LARA:ko je odšel sem poklicala reševalce in odpeljali so te.
JAZ:kaj pa so rekli?
LARA:rekli so da....da....
JAZ:kaj?
LARAa si volkodlak
JAZ: ne!!!!
potem sta v sobo prišla mami in ati.

jaz:

lara:

Ti je všeč zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. julij 2012
u88247
u88247
next
14. avgust 2012
po nekaj dneh sem lahko šla iz bolnišnice.

MAMA:No zdaj boš morala hoditi na pošastno šolo

JAZ:Zakaj?!?!

MAMA:Zato ker si volkodlak!!!!!Nič ne skrbi s tabo bo odšla tudi lara

JAZ:Zakaj?

MAMA:Ker je ona vampirka

potem sem poklicala laro in ji sporočila da bova jutri odšli na pošastno šolo.naslednje jutro sva odšli na pošastno šolo.odpeljali sva se z avtobusom do pošastne šole.notranjost je bila podobna šoli monster high.skupaj sva imeli sobo.SUPER!!!!!!!!no z nama sta še bili dve punci ena je bila anja ki je bila duh drugi pa je bilo ime sanja bila je volkodlakinja.

ko smo razparkirale smo odšle v avlo in tam so nam učitelji pokazali celotno šolo.
povedali so da se pouk začne ob 8:00.prvi dan je vedno razburljiv spoznaš nove senčne prijatelje in celo fante.na večerji sem spoznala fanta ki mi je bil všeč.ime mu je bilo mike.

nadaljujem?!?!??????????
16. avgust 2012
u88247
u88247
neeeeeeext
16. avgust 2012
prosim da še poveš prjatlom za zgodbo
17. avgust 2012
neeexxt
17. avgust 2012
Ko smo povečirjali smo šli vsak v svojo sobo.Imele smo pižama party da se bolje spoznamo.
Nekaj časa smo se teple z blazinami dokler se nismo šle resnica ali strah(no pri pošastih imamo resnica ali strah) prva je bila na vrsti lara anja pa jo je vprašala "v katerega fanta si?"

vse smo se ozrle proti njej potem je odgovorila "v nobenega" ko smo končale to igrico smo se odločile da gremo na nočni lov.Ko smo prišle v avlo so se vsi ki so bili volki začeli spreminjati tudi jaz.Potem nam je učitelj ukazal da naj sedemo na klopce.Na moji desni strani je sedel mike.Ko sem začutila da se nekaj dotika moje rame sem opazila volčjo dlako šapo.

Videla sem mika-ela ki me je objel okoli rame.Ozrla sem se proti njemu in videla da se mi je nasmehnil.Ravno takrat je učitelj odšel.Vsi so odhajali ven iz avle.Ko so vsi odšli sem šla za njimi.Potem me je mike zavrtel in me poljubil na usta.

Mislila sem si "Kako si lahek če misliš da me lahko že z enim poljubom osvojiš" potem sem ga udarila po licu.potem sem hitro zbežala ven in videla moje tri prijateljice kako me čakajo.

LARA:Kje si bila?

JAZ:Ene opravke sem imela?Gremo?

VSE TRI:ja gremo!!!
in smo odšle.ubila sem kar 9 ljudi.lara je kri spila 5 ljudem anja je prestrašila 7 ljudi in sanja ja ona pa je ubila isto število ljudi kot jaz.Vsa šola se je odpravljala.Tudi me smo šle.
Ko smo prišle v avlo smo hitro tekle proti sobam saj smo tekmovale katera bo prva pri sobi.

Lara je bila prva.Ko smo se skopale smo odšle v svoje postelje in zaspale.Jaz nisem mogla spati saj se razmišljala o poljubu z mikelom.

Odšla sem v knjižnico.Tam sem videla mikaela.Ko sem ga zagledala sem se obrnila da bi odšla vendar sem začutila roko na rami.Obrnila sem se in zagledala mikaela kako se mi smeji.Vzela sem eno knjigo in mu jo hotela nabiti v glavo.Vendar me je ustavil.

next?????????????????????????????
17. avgust 2012
u88247
u88247
nextttttt
17. avgust 2012
JAZ:Kaj hočeš?

MIKAEL:Ej zakaj si tako hladna do mene?

JAZ:Jaz hladna?

MIKAEL:Lara mi je povedala da si zaljubljena v mene in tudi jaz sem!

Potem začnem razmišljati:Kako je lara lahko zvedela da sem v njega mogoče zato ker sem ga tako gledala.Potem sem začela iskati knjigo o vampirjih.Ko sem jo končno našla sem videla naslov knjige:Vse o vampirjih.Pod naslovom pa sem videla kjučavnico.

Našpičila sem kremplje da bi odklenila ključavnico.Ko je mikael to videl me je vrgel po tleh.Ležal je na meni malo je manjkalo do poljuba.Porinila sem ga z mene.

MIKAEL:ne odpri je!!!!

JAZ:In zakaj ne?

MIKAEL:Ker je ta knjiga zakleta in če jo odpreš brez ključa lahko do konca življenja v srcu nosič nesrečo!!!!!

JAZ:A bejži no!Res?

MIKAEL:Ja res

JAZ:In zakaj bi ti verjela?

MIKAEL:Ker poznam to zgodbo

JAZ:In kje je potem ključ?!!!!!!!!!!?????????????

MIKAEL:Knjižničarka ga ima

JAZ:Grem spat lahko noč

MIKAEL:Čakaj......

Ko je hotel dokončati sem se že spremenila v volka in stekla ven.Poiskala sem neko grmovje in se skrila.Potem sem slišala korake vendar niso bili človeški.....Potem sem napadla in videla da je mikael.

JAZ:Kaj pa ti tu?

MIKAELosvariti sem te hotel profesorji ne dovolijo da gremo še na en nočni lov.

Potem se je pojavila profesorica duh.Bila je zelo stroga.

next?

Kaj mislite kaj se bo zgodilo bosta dobila kazen?
17. avgust 2012
mikael

17. avgust 2012
u88247
u88247
next
17. avgust 2012
u60307
u60307
next
17. avgust 2012
Profesorica se je samo nasmehnila in se namenila proti šolo.Z mikaelom sva se samo spogledala.

JAZ:Čas je da greva!!

MIKAEL:Kam?

JAZ:Ja v šolo

MIKAEL:Aja greva!!

Nekaj časa sva hodila dokler se ni mikael dotaknil moje roke.Zgledalo je kot da sva par.Potem sva za seboj zaslišala korake.Ko se obrneva ne vidiva ničesar.

MIKAEL:Mogoče samo veter

JAZ:Ja mogoče

Potem me je nekdo hotel ugrabiti vendar me je mikael branil na usta mi je ugrabitelj dal nekaj da sem padla v nezavest.Zbudim se v svoji sobi.Nad mano so se sklanjale moje tri prijateljice in mikael.

JAZ:Kaj se je zgodilo?

LARA:No padla si v nezavest in mkael te je odnesel v šolo.Potem je v sobo vstopila profesorica duh.Nekaj časa me je gledala potem pa rekla da so me okužili.

Poklicali so rešilca in me odpeljali.

MIKAEL:Lahko grem zraven?

DOKTOR ZOMBI:Kaj ste ji?

MIKAEL:Njen fant

DOKTOR ZOMBI:vstopi

JAZ:Zakaj si se zlagal!!!!?????

MIKAEL:Zato ker te ljubim!

Ko smo prišli v bolnišnico so me odpeljali v sobo in me pregledali.Imela sem zelo nalezljivo bolezen.

K meni so lahko prihajali vsi tisti ki so imeli posebne obleke,maske in rokavice.Potem ko je mikael vstopil v mojo sobo si je slekel oblekeo,ki je bila proti bolezni.Potem se je vsedel k meni in me začel poljubljati.

JAZaj se boš okužil!!!!

MIKAEL:Ja okužil se bom s tabo

Po nekaj urah ko je hotel oditi po vodo je naenkrat padel v nezavest.poklicala sem zdravnike in sporočili so mi da je mikael okužen z isto boleznijo kot jaz.
Mikael je prej ozdravel ker je imel dovolj moči da je premagal to bolezen.

Jaz sem v bolnici bila še nekaj dni.Ko sem prišla v šolo so vsi praznovali za moje zdravje.to si je izmislil miael.Ko so drugi plesali sva midva prišla skupaj in se začela poljubljati.

JAZ:Hvala

MIKAEL:Ni kaj

JAZ:ljubim te
17. avgust 2012
u60307
u60307
next,to vsebino si malo ven vzela iz nadeljevanke Zmagoslavje ljubezni a ,ne?
17. avgust 2012
ja malo
17. avgust 2012
17. avgust 2012
nextam
17. avgust 2012
Po nekaj urah smo vsi odšli v svoje sobe in zaspali.
Potem je nekdo potrkal na vrata.Odprla sem in videla da je bila pred vrati profesorica duh.
Rekla je da je zelo ponosna name da sem tako hitro premagala bolezen in odšla.Naslednji dan v šoli je bil razburljiv.Dekleta smo si lahko izmislile ples ki ga bomo pokazale celi šoli.

Učila nas je profesorica čarovnica,ki je bila mojstrica v plesu.

jutri nadaljujem,hvala za vse nexte lahko noč
17. avgust 2012
u60307
u60307
meni je to tak dobra nadeljevanka,samo tista Victoria je za nekam,je tko dosadna
17. avgust 2012
u60307
u60307
next,lahko noč
17. avgust 2012
meni je tista stara bernarda gre na živce ko misli da jo njen bog vedno čuva pa misli da deli neko božjo pravico v resnici je pa tolko ljudi vbila
17. avgust 2012
u60307
u60307
ja ta tud,samo najbolj meni grejo na živce: juan pablo,victoria,bernarda,pa tista milagros pa tiste ki tračkajo tam v dnevni sobi haha
17. avgust 2012
u102137
u102137
next
17. avgust 2012
Čez nekaj dni smo odplesale naš ples

Glasba na katero smo plesale:

To je pa prav videospot in pevka:

Ko smo odplesale so vsi odšli v svoje sobe.Potem je potrkalo na vrata naše sobe.Bil je mike.Potem je rekel da bova ponoči šla k knjižničarki in ji ukradla kjuč.Tudi moje tri prijateljice so se ponudile da bojo pomagale.

Zvečer smo se prikradle v knjižničarkino sobo in ji ukradle kjuč.

Ključ:

Ko smo ga ukradli smo šli v knjižnico in odklenili knjigo ko smo odprli knjigo smo se znašli v čisto drugem kraju.
Ležali smo na tleh.Bili smo v neznanem kraju kjer je bilo vse razmetano v ulici pa niti ene žive duše.Sprehajali smo se in za nami je bila velika pošast ko je stopila je vse streslo.Začeli smo teči.Potem smo opazili da za nami ni več pošasti,ko smo se obrnili da bi odšli naprej je pošast bila pred nami stisnila sem se k mike-u.Pošast nam je sledila vse dokler se ni razblinila v dim.
Ko smo prehodili nekaj korakov smo imela videnja in to grozna videnja.Videli smo kako smo bežali pred pošastjo ki ni imela ne oči ne ust imela je nekakšne lovke vendar ni bila hobotnica .Zelo čudna pošast.Zbežali smo v eno izmed hiš.

Potem smo zaslišali otrokovo jokanje in videla sem da sem rodila.Otrok pa je bil mike-lov.Tu se je videnje končalo.Potem me je mikael stisnil k sebi.Izvila sem se iz objema in vpila:

JAZ:Ne ne bom ti rodila otroka to si kar izbij iz glave ne in ne.Potem sem zbežala v joku še sama ne vem kam.Zbežala sem v stavbo,ki je bila zapuščena.Nobene žive duše.

Potem sem za seboj zaslišala glas.Obrnila sem se in nobenega ni bilo.

Glasamanta ti boš mati!!!

JAZ:Ne ne bom!!!!!

GLAS:Kajti jaz sem ti napovedala to usodo z mikaelom.

JAZ:Ne zakaj ravno z njim????

GLAS:Zato ker sta se zaljubila in iz te ljubezni bo nastal otrok.

JAZ:Koliko bom stara ko bom rodila?????

GLA boš stara.

JAZ:ČEZ eno leto zdaj sem 24 stara.To ne more biti res.

GLAS:Ne skrbi tvoji starši bodo sprejeli otroka in tudi mikael ga bo imel rad vendar med vama se bo pojavila ena zelo hudobna punca,ki ji ni para med hudobnimi.

JAZ:Kdo povej mi kdo?

GLAS:Žal ti tega ne morem povedati vendar kljub njej bosta skupaj.Moje delo tu je končano.

JAZ:Čakaj kako ji je ime?

Potem sem se sesedla na tla in začela jokati v sobo pa je prišel mikael in punce.

NEXT??????
20. avgust 2012
aja pa ime mu je prav mikel pa tam pri GLA boš stara. tisti smeško tam zakriva
20. avgust 2012
glas: 25 boš stara
20. avgust 2012
u85301
u85301
next
14. september 2012
pridi samanta našli smo izhod je rekla anja.Ko smo prišli nazaj v knjižnico nas je ravnatelj skregal,da nikoli nebi smeli v knjigo usode.

tam povejo strašno in lažno usodo!!!!!!!!!!se je zdrl.in tisti kateremu je neznan glas pripovedoval usodo tisti je naslednja žrtev.

no kdo je bil tisti ki mu je glas govoril udoso?je vprašal.jaz sem rekla.

lahko ti pomagamo da se rešiš vendar imaš samo nekaj dni časa.vzemi to knjigo in preberi navodila in jih naredi vendar mi ti tukaj ne smemo pomagati.

v knjigi je pisalo naslednje:

Kako se rešiti srhljive in lažne usode?

Tukaj so rešitve napisane.To knjigo je napisal slavni čarovnik,ki je lahko pregnal vsak zlobni urok.Zato je tudi nastala ta knjiga.

Pravila,ki se jih morate držati če ste v krogu te grozne usode:

1.Pravilo-Tem lažem ne smete zaupati!!

2.Pravilo-Odrezati morate rep volkodlakovemu kralju,ki je zelo nevaren.

3.Pravilo-Ukradite moč čarovnice amande,vsak večer jo shrani v zelo čuvano dvorano v njenem gradu.Brez te moči je nemočna.

4.Pravilo-Iztrgati morate rog samoroga,ki samo z nogo močno udari ob tla se okolica okrog njega strese.

5.Pravilo-Vse skupaj morate zmešati v čarovniškem loncu.Iz tega bo prišla modra tekočina.Tekočino nalite v kozarec.POZOR samo do polovice kozarca.Počakajte 10 sekund in nato spite.Vnekaj sekundah bo lažna in grda usoda uničena.

6.Pravilo-Da izničite urok imate 4 dni časa!!!!!

1.Bo samanti uspelo izpolniti naloge?
2.Kako jih bo izpolnila?
3.Next?
16. september 2012
next
06. januar 2013
1. ja
2. nevem
3. ja
+ nova bralka
14. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani