Forum
To je moja prva napisana ''zgodba'' ki ni povzeta pa kakšni knjigi... zato upam da vam bo všeč
To sem začela pisati iz dolgčasa in na nek način dokaza, da življenje je pravljica a ni vedno končana z '' in živeli so srečno do konca dni!''

Sigurno si že slišal/a za čarovnike, vampirje, otroke ki se pobijajo v arenah, za grške bogove, super junake z pištolami, noži in super močmi, za prince in princese ki bi vse dali da jim nebi bilo treba biti to kar so, in za pravljice ki so v originalu veliko bolj grozljive, kot so napisane v knjigah…

Nekje, bogu za hrbtom je bila vas. Le nekaj 100 ljudi je živelo tam. Živeli so blizu gozda, temačnega gozda, ki je bil po mnenju ljudi zaklet. V njem naj bi živele strašne pošasti, vaščani so se tega gozda zelo bali zato so se, če si samo omenil gozd zdrznili in začeli pripovedovati grozne stvari.
Moje ime je Abby, stara pa sem 17 let. V tej vasi živim že od nekdaj. Imam brata Marka ki je star 19 let in sestro Luno ki pa je šele 3 leta stara, mojima staršema pa je ime Harris in Violet. Oče je lovec zato ga ljudje zelo spoštujejo, saj moraš biti zelo pogumen, da se odpraviš v gozd, mama pa je le navadna gospodinja. Naša hiša je na severnem delu vasi in sicer čisto na obrobju.
Veliko ljudi ki sliši za to vas je presenečenih ko ugotovijo, da imamo poleti dneve krajše kot pa pozimi. Znanstveniki pravijo da je to zaradi tega, ker je vas ravno na enem od poldnevnikov, ampak mislim da to ni resen razlog.
Zunaj naletava sneg in slišati je kako nekdo od sosedov seče drva. Ura je ravno odbila 5 uro zjutraj, ko sem izpod postelje potegnila nahrbtnik, ki mi ga je naredil oče. Odpravljala sem se na lov z očetom in z Benom, Ben je bil očetov prijatelj, ki mu je pomagal pri lovu, bil je zelo velik in močan, imel je kot nebo modre oči, temno rjavo brado in pobrito glavo,čeprav se zdi čudno za na pogled grobega človeka je bil zelo sočuten in dobrosrčen .
Čez trenutek sem zaslišala škripanje vhodnih vrat in zvok lesenih tal, ki so trpele pod težo ogromnega človeka. Hitro sem si obula škornje in odkorakala v kuhinjo. Ob peči sem najprej zagledala očeta, ki je pristavljal vodo za čaj k ognju, oče je bil prav tako velik a ni bil tako močan kot Ben, imel je prav tako kot nebo modre oči in temne skodrane lase. Stopila sem do peči in potihoma očetu zaželela dobro jutro, takoj zatem pa sem se obrnila proti mizi in hotela Benu prav tako zaželeti dobro jutro, ampak sem se prej zaletela v nekoga. Padla sem na tla in z glavo udarila od skrinjo z drvmi. Za trenutek sem pozabila kje sem in kaj se dogaja, ko sem se spet ovedela, sem šele ugotovila da pred mano stoji rdečelas fant, bil je velik, skoraj večji od očeta in Bena, njegovi lasje pa so bili podobni ognju v peči – rdeče oranžni in razkuštrani.
Ponudil mi je roko da bi mi pomagal vstati, a sem le pogledala v tla, saj je bila zadnja stvar, ki sem jo zdaj hotela to, da bi se srečala z njegovim pogledom, zato sem sama brez njegove pomoči hitro kolikor je bilo mogoče vstala s tal. '' Oprosti, ker sem se zaletel vate'' se je hitel opravičevati fant, jaz pa še vedno malo zgubljena sem samo prikimala in se usedla na stol nasproti Bena, '' Abby to je moj sin Harry, z nami bo hodil na lov'' mi je Ben odvrnil čez mizo in se mi nasmehnil. Ko je Ben povedal, da je fant njegov sin sem bila malo presenečena, nisem vedela, da bi imel Ben kakšnega sina, vedela sem le, da ima dve hčerki, Sarah ki ima 10 leti in Lili ki pa ima 5 let.
Čez čas smo odšli v gozd. Oče je spredaj vodi, Ben je bil tik za njim, jaz in Harry pa par korakov za Benom. Pot po kateri smo hodili ni bila ravno zasnežena, saj je očitno veter ponoči razpihal sneg s poti tako, da je lahko Harry hodil čisto zraven mene, kar mi je šlo pošteno na živce. ''Res oprosti ker sem te prej prevrnil,'' je potihoma rekel, ''ni panike.'' Sem mu odvrnila. ''Ben pravi, da imaš 17 let. No jaz jih imam 18.'' Je spet začel govoriti ''No lepo zdaj pa prosim utihni ker boš… aaaaaa!'' padla sem v eno do lukenj, ''Abby!'' je zavpil Harry. Vse je bilo dobro tudi z lahkoto bi prišla nazaj gor, ampak en problem je vseeno bil. Padla sem le nekaj 10 metrov proč od volka, ki je ravno jedel meso neke živali. Volk je bil čudno velik, črne barve in imel je čisto modre oči. V sebi praktično nisem čutila ničesar, razen spoštovanja do te mogočne živali. Volk se je počasi pomikal proti meni in me gledal prav tako kot moja psička Piki, pogled je bil nežen in sočuten, pa tudi malo zaskrbljen. Prišel je čisto do mene in me z gobcem dregnil ob lice, njegov smrček je bil mrzel in vlažen. Počasi sem premaknila roko in se dotaknila njegovega kožuha, bil je mehak in prijetno topel. Še nekaj sekund sem sedela pred volkom in božala njegov kožuh, ko je za mojo glavo zašumelo staro listje, ki je prej bilo pod snegom a sem očitno odstranila sneg z njega ko sem padla. Prišel je moj oče z lokom v roki in že je napel tetivo da bi ustrelil volka, ampak sem ga še pravočasno ustavila. Volk se je premaknil korak nazaj in se ulegel v sneg. Počasi sem vstala in rekla očetu da greva, začela sva hodit nazaj proti poti. Ko sva prišla na vrh me je Ben vprašal kaj se je zgodilo in medtem ko smo se vračali nazaj v vas sem pripovedovala o volku in mojem padcu.
Drugi dan nisem mogla sedet v hiši, saj me je ves čas vleklo ven, nazaj v gozd. Obula sem si škornje in odšla do hiše kjer je živel Harry. ''Dober dan, je Harry mogoče doma?'' sem butnila iz sebe, ko je Sarah odprla vrata, ''Ja je, naj ga grem poklicat?'' mi je z nežnim glasom odgovorila. ''Ja, prosim.''
Povabila me je v hišo. Za pečjo je sedel Ben in kadil svojo pipo, ko me je videl je bil zelo presenečen, saj sem redko kdaj prišla na obisk. ''O Abby, kako si?'' je vprašal medtem ko je pihnil dim visoko pod strop kuhinje, '' zelo dobro, hvala.'' Sem nekoliko medlo nazaj odgovorila. Usedla sem se na stol pri mizi in počakala da je prišel Harry, ko se je končno pojavil v kuhinji si je le nadel plašč in vprašal če greva ven.
Zunaj je bilo mrzlo in vsak izdih se je spremenil v meglico. ''No kaj si me hotela vprašati?''
Je malo medlo vprašal Harry, očitno je bilo, da je maloprej spal, ''jaz, jaz hotela sem te prositi če bi šel jutri z mano v gozd poiskati volka.'' Sem mu po tiho razložila. '' Kaj?! A se ti je čisto zmešalo?! Volka bi šla iskat!'' se je začel dreti. ''Daj no prosim če ne greš z mano pa bom odšla sama in vem, da bi Ben bil zelo jezen če bi zvedel, da si vedel da bom odšla in me nisi ustavil ali šel vsaj z menoj!'' sem z malo glasnejšim glasom začela razlagati. ''Lej ne mislim iskat volka!'', ''Daj no!'' med tem ko sva se prepirala je prišla ven Lili in naju opazovala, na koncu p le nekaj rekla; ''Harry pojdi z noj, oče bi bil vesel, da bi te že enkrat spravil s te hiše!''. Čeprav je bila Lili majhna je vedela da s Harryjem ni vse dobro. Večina ki ga poznajo pravi da cele dneve presedi za mizo v svoji sobi in nekaj piše in riše. ''Dobro povej mi en dober razlog zakaj si tako zelo želiš videti tega volka?'' je zatarnal čisto po tiho. ''Ti tega volka nisi videl ampak nekaj je na njem kar mi pravi da ni povsem navaden volk.'' Sem mu zabrusila nazaj. ''Dobro grem a če ga najkasneje v treh dneh ne najdeva se vrneva nazaj v vas!'' je še rekel in izginil v hišo.
Minila sta že dva dneva odkar sem zadnjič videla Harryja in prepričana sem bila da je je ustrašil in dal lahko kar pozabim na iskanje volka. Ravno sem si zlagala spalno vrečo v nahrbtnik ko je na vratih moje sobe potrkalo, še preden sem lahko karkoli odgovorila je v moji sobi stal Harry in v eni roki držal nahrbtnik v drugi roki pa spalno vrečo ''Imaš še kaj prostora v nahrbtniku meni ga je zmanjkalo?'' čeprav nisem imela več veliko prostora v nahrbtniku sem še vseeno stlačila spalno vrečo vanj, konec koncev bo šel z mano in nekako se mu moram oddolžiti. Ura je bila nekaj čez 10 zvečer ko sva končala zlagati vse stvari v nahrbtnika. Zunaj je bila že noč zato sva se zmenila da bo danes prespal pri nas. ''Vem kaj si misliš o meni… misliš da sem zguba ki si ne upa sam v gozd.'' Je po nekaj urah tišine spregovoril Harry. ''Ne, sploh ne misli na si zguba. Samo zdiš se mi malo čuden, že 17 let živim v hiši ki je le nekaj 100 metrov oddaljena od tvoje hiše in do zdaj te sploh še nisem nikoli videla.'' Sem mu čisto po tiho razložila. ''Mogoče ti nisi vedela zame ampak jaz pa sem zate, še več kot samo vedel.'' Usedel se je na rob moje postelje in gledal v tla, videti je bilo da je zardel ampak sem se raje naredila kot da tega nisem videla. ''Kako misliš, da si več kot samo vedel zame?'' sem ga presenečeno vprašala. Ni mi bilo jasno zakaj zdaj to govori, ''No ja, že od nekdaj si mi všeč… Vresnici sem zaljubljen vate…'' nastala je neprijetna tišina. Moje misli so se napolnile z vprašanji; naj zbežim? Naj ga poljubim? Naj vzamem nahrbtnik in grem v gozd? Ampak nobenega pravega odgovora nisem našla. Tako sem še naprej sedela na postelji Harry pa zraven mene. Tišina je vladala dokler ni na vrata potrkal oče in rekel naj greva raje spat, in to sva tudi naredila.
Zjutraj naju je zbudil vonj po sveže pečenem kruhu. Ura je bila nekaj pred 6 zjutraj, ko sva s Harryjem stopila v gozd najin usodi naproti…

Nadaljujem ali raje ne?
27. december 2012
ful bi prosila za kasn komentar tud negativni so dobridošli...
28. december 2012
nextt )
28. december 2012
u117087
u117087
next ((:
28. december 2012
ta zgodbica mi je res full ušeč...res full dobr pišeš ;**
28. december 2012
hvala ti res bom probala čimprej naprej napisat
28. december 2012
next super zgodba
28. december 2012
prosim objavlajte kaj naprej
28. december 2012
u104471
u104471
ii ful dobraa zgodbica en velk NEXTT!!!
28. december 2012
u77305
u77305
ko se ti dalo to tolko pisat? drgac pa ful dora zgodba next
28. december 2012
ful dobr!!!
28. december 2012
nadaljevanje pride danes zvečir ali pa jutri popoldne
28. december 2012
zelo dobra zgodbica !!!
28. december 2012
ta del je malo krajši kot prvi
__________________________________________________________________________________
Volk (2.del)
Hodila sva skoraj že 6 ur, ko sva končno prišla na neko jaso. Usedla sva se na deblo ki je ležalo na tleh in gledala v tla. ''Zakaj si mi včeraj povedal, da si zaljubljen vame?! Zdaj mi je tako zelo neprijetno, da bi se najraje vkopala v tla!'' sem skoraj da kričal na Harryja. ''Kaj pa naj bi naredil?...'' mi je odgovoril z mirnim glasom. ''Bil tiho!'' sem zakričala nanj. Nastala je smrtna tišina, z Harryjem sva si gledal v oči in poskušala prebrati drug drugemu misli. Tako sva se gledala skoraj deset minut nato pa se mi je približal in mi popravil pramen las ki mi je padal na oči. Zdrznila sem se saj nisem vedela kaj počne in zakaj. Vstala sem in predlagala da bi si postavila šotor. Ura je bila 4 popoldan, ko sva končala postavljati šotor, nazadnje sva ga še obložila s kamenjem da ga slučajno veter nebi odpihnil, saj sva bila zelo skeptična glede tistih vrvi ki naj bi držale šotor trdno na tleh. Čez čas je Harry odšel loviti, jaz pa sem pripravila spalne vreče in zakurila ogenj tik ob šotoru da nama ga je malo ogrelo. Minili sta že 2 uri odkar se je Harry odpravil loviti bila sem že v skrbeh, da se mu je kaj zgodilo, saj sem menila da je zelo neroden in že predstavljala sem si kako leži v kakšnem jarku mrtev in kako ga divje živali ga tržejo na drobcene koščke in jedo njegovo meso. Že sem hotela iti za njim v gozd, ko sem za sabo zaslišala krake. Postalo me je zelo strah in nisem si upala niti obrniti, ko pa sem zaslišala da so se stopinje ustavile sem se čisto počasi obrnila. Za mano je stal volk. Videti je bil večji kot takrat, ko sem ga prvič videla.
Nekaj časa sem stala in čakala,da bi videla kako se bo odzval. Nekaj časa je hodil okrog mene nato pa me je z gobcem dregnil v roko. Pobožala sem ga in se zelo začudila ko je začel mahati z repom. V resnici sem bila čisto šokirana! Še nekaj časa sem ga tako božala potem pa sem se spomnila na Harryja. Začela sem teči v gozd in ga klicati, volk pa je tekel za mano, nekaj časa sem tekla in klicala Harryja nato pa sem se ustavila in poslušala. Čez čas sem še nekajkrat poklicala Harryja, nato pa sem končno slišala Harryja kako na ves glas kliče moje ime. Stekla sem v smer s katere prihaja glas in kmalu zagledala Harryja. Objela sem ga in jokala, nato pa ga odrinila proč in začela kričati nanj '' se ti je zmešalo! Kje si bil toliko časa? Veš kako me je …'' nazaj me je objel in mi na uho zašepetal ''ne skrbi zame. Dobro sem.'' Niti spomnila se nisem, da je za mano volk ki sva ga iskala, ''se pravi to je volk ki si ga iskala?'' je z prstom pokazal na volka, '' ja to je on.'', volk kot da bi vedel da govoriva o njemu prišel do mene in se ulegel v sneg. ''lep je in to zelo…'' je pripomnil Harry in predlagal da bi šli k šotoru. Do šotora smo prišli ravno ko je zadnji plamen ognja ugasnil, zato je Harry dal na žerjavico nekaj drv. ''no si kaj ulovil?'' sem ga z mirnim glasom vprašala. ''ja, enega zajca in dve veverici.'' Pri nas so veverice veljale za najbolj dobro meso, zato sem se prav razveselila ko izza pasa povlekel prvo in nato še drugo veverico. Jaz sem piskala dve palici ki sta bili primerni za pečenje mesa in odšla proti šotoru medtem je Harry odiral veverici in zajca, volk pa je ležal pred šotorom in spal. Ves je bilo v najlepšem redu dokler se ni iz gozd pokazala neka žival nisem mogla ugotoviti kaj je ampak sem raje stekla proti šotoru, kričala sem in klicala Harryja. Ampak preden se je on ovedel kaj se dogaja me je že žival dohitela, videla sem lahko njene kremplje in zobe ki so bili ukrivljeni. Padla sem na tla in se onesvestila, zbudila sem se šele čez nekaj ur. Ležala sem v šotoru zraven mene pa je sedel Harry in mi držal mokro krpo na glavi, '' kaj se je zgodilo?'' sem ga po tiho vprašala. ''Napadel te je ogromen ris in ti si se onesvestila, volku pa se lahko zahvališ da te je rešil.'' Mi je razložil in me pobožal po roki. Vstala sem in odšla do volka, ko me je opazil je vstal in mi z jezikom polizal rano na roki. Rana je bila globoka in iz nje je mi je tekla kri ampak ko mi je polizal kri z rane se je rana v trenutku pozdravila. Bila sem šokirana in v glavo mi ni šlo kako je to mogoče. Tekla sem v šotor in pokazala Harryju roko kjer je bila rana. Tudi on ni mogel verjeti da mi je volkova slina pozdravila rano. Nekaj časa sva še oba opazovala mojo roko potem pa sva šla spat.
Ponoči je zeblo in zelo sem se zelo tresla, zato sem zlezla ven iz moje spalne vreče in se ulegla k Harryju. Ta me je objel in tako sva spala do jutra. Zjutraj sva pospravila šotor in druge stvari in se vrnila domov. Ko sva bila že nekaj kilometrov oddaljena in jase kjer sva prenočila sem se pomnila da volka ni z nama, zato sva se obrnila in ga šla iskat…

volk

28. december 2012
Abby

Harry

nadaljujem???
28. december 2012
nexttt
28. december 2012
še en next pa bom začela pisat novo mal oglašujte naprej... prosim
28. december 2012
next
29. december 2012
u112218
u112218
Neext
30. december 2012
upam da vam bo ta del ušeč ker je notri dosti ljubezni...
zbiram predloge za nadaljevanje če maš predlog piši pod komenatr
_________________________________________________________________________________
Odšla sva nazaj, Harry se je malo pritoževal – kdo pa se nebi – ''zakaj… v bistvu kako si lahko pozabila na volka?'' ''ne vem, nimam pojma!'' Sem z malo glasnejšim glasom rekla. Hodila sva že nekaj časa in bila sva zelo utrujena, ko naju je presenetilo močno sneženje in zelo močan veter. Ustavila sva se in začela postavljati šotor, nekajkrat nama ga je kmalu odpihnilo ampak nama ga je na koncu le uspelo postaviti. V šotoru je bilo mrzlo in ognja nisva mogla prižgati, zato sva se oba ulegla v eno spalno vrečo. ''Zakaj tako težko sprejmeš resnico?'' je Harry začel spraševati. ''Ne vem taka pač sem.'' Sem prav po tiho odvrnila. ''Nikoli si nebi mislil. Vedno si delovala, kot da z lahkoto sprejmeš resnico.'' Nasmehnila sem se in ga objela. Počasi sva zaspala.
Spala sva dokler ni veter tako močno začel pihati, da naju je skupaj šotorom začelo premikati. Harry je vstal in odšel ven iskati nekaj kamenja. Med tem je šotor premaknilo še za nekaj metrov. Ko pa je prišel nazaj je, kamenje razporedil po šotoru. Ulegel se je nazaj v spalno vrečo in mi dal roke na hrbet pod majico. Bile so mrzle, zato sem se zdrznila in se zasmejala. Hotel sem mu vrniti ampak ker nisem imela mrzlih rok sem ga začela žgečkati, potem pa je še on mene nazaj.
Žgečkala sva se kar nekaj časa, potem pa se je zgodilo to kar nisem hotela, da se zgodi.
Poljubil me je in jaz njega nazaj, potem pa ga odrinila, '' fak… to je bilo narobe!'' sem zakričala in kar bosa stekla ven. Zunaj sem presenečena zagledala volka, ležal je na tleh zraven šotora, objela sem ga in v trenutku začutila čuden občutek, ki mi je govoril, da poljub ni bil napaka.
Odšla sem nazaj v šotor. Harry je ležal v spalni vreči in obraz tiščal v blazino, slišati je bilo kako preklinja in enkrat se je celo zadrl v blazino. Usedla sem se mu na hrbet in ga poljubila na lice, ''oprosti, ker sem se prej tako čudno odzvala.'' Nič ni rekel le obrnil se je in začela sva se poljubljati. Bilo je čudno a hkrati tudi lepo, v mislih pa sem se zahvaljevala volku,potem pa sem se samo še ulegla k njemu v spalno vrečo, objela sva se in zaspala.
Zjutraj sva se odpravila domov, volk naju je celo pot spremljal. Po več urah hoje smo končno prišli v vas. Vaščani so se zgrozili, ko so videli da imava s seboj volka. Ko pa sem končno prišla domov je oče ponorel. ''Kako si drzneš pripeljati volka v vas? Se ti je čisto zmešalo? Lahko bi nas vse pobil!'' se je drl oče, ''ni navaden volk sem se jaz drla nazaj. ''Abby žal mi je ampak mislim, da bi bilo bolje da odideš iz vasi.'' Mi je rekel oče, mama pa ni rekla čisto nič le jokala je. ''Oče zaradi tega ker je naredila napako in je pripeljala volka v vas je ne moreš izgnati!'' se je umešal Mark. ''Mark saj ni treba… Dobro oče naj bo po tvoje,jutri zjutraj bom odšla.'' Sem povedala. ''dobro.'' Je samo rekel in odšel ven.
Začela sem pobirati svoje najnujnejše stvari. Vsega skupaj se je nabralo za nahrbtnik ki mi ga je naredil oče in za en manjši nahrbtnik ki mi ga je dal Mark. Nahrbtnika sem odložila na posteljo in odšla ven. Odpravila sem se proti Harryjevi hiši. Ko pa sem prišla tja sem slišala kričanje. ''Zakaj se družiš z njo?!'' se je drl Ben. ''Zato ker jo ljubim!'' je nazaj kričal Harry. ''seveda prav ti veš kaj pomeni ljubiti nekoga, ti ki si cele dneve presedel v sobi za papirjem!'' ''Kaj pa bi rad od mene naj de delam kot da je ne poznam in se spet zaprem v sobo?!'' se je drl Harry. ''Ja ali pa takoj zdaj poberi svoje stvari in odidi!'' je nanj kričal Ben. ''Dobro, pa grem!'' to je bilo zadnje vpitje. Usedla sem se na tla pod drevo in začela jokati. Vedela sem da sem za to jaz kriva. Čez nekaj časa je prišel ven Harry za nahrbtnikom v roki in se odpravi proti moj hiši, ko pa me je zagledal kako sedim v snegu. Prišel je do mene in mi pomagal vstati z snega. ''Oprosti nisem hotela, da bi moral zapustiti vas zaradi mene.'' Sem jokala. ''Ne skrbi zame se bom že znašel.'' Objel me je im me poljubil na čelo. Potem sem mu povedala da so tudi mene napodili od doma, ampak da moram šele jutri proč, zato sem ga povabila da bi danes prespal pri meni. On pa je sprejel. Tako sva še zadnjo noč v vasi prespala v moji sobi.
Zjutraj sem se samo poslovila od družine in potem sva odšla bilo je še zgodaj, sonce ni niti še vzšlo ko sva prišla do gozda. Volk naju je počakal v gozdu proč od vasi.
Hodili smo že skoraj cel dan ko smo končno prišli do reke. Odžejali smo se in Harry je postavil šotor, jaz pa sem nama pripravila ribo ki mi jo je ulovil volk. Kmalu je začel divjati snežni metež zato sva odšla v šotor in se ulegla v spalno vrečo, začela sva peti pesem here it goes again od skupine OK go. To pesem sva oba oboževala, ko pa sva jo končala sva se začela smejati. Kmalu sva se umirila in samo gledala drug u drugega. ''No kaj bi počela?'' me je vprašal in si začel ovijati pramen mojih las okoli prsta. ''Spat bom šla ker sem zelo utrujena.'' Sem mu odgovorila. ''Res… mislim sama sva sredi gozda, zunaj divja snežni vihar, nikogar ni ki naju bi motil…'' je začel z nekoliko skrivnostnim glasom razlagati. ''saj ne misliš, da bi midva…'' utihnila sem…
31. december 2012
Mark
https://i.pinger.pl/pgr236/af3e21f2001a436e50589d4a/3456.jpg

3 nexte pa pišem naprej
31. december 2012
pesem OK Go-here it goes again

31. december 2012
Nova bralkaa.. Full dobr pišš in pliss nexti
31. december 2012
u95401
u95401
next
31. december 2012
zalo lepo pišeš, ampak piši čimkrajše zgodbice ker se mi jih enostavno neda brat, sam maš talent... izkoristi ga....
31. december 2012
neeext
03. januar 2013
u115761
u115761
neext
nova bralka
04. januar 2013
Volk (4.del)
Zjutraj sem odšla malo v gozd. S sabo sem vzela volka. Hodila sem ob reki navzdol in gledala kako voda teče mimo mene. Vzela sem kepo snega in jo vrgla v vodo, zatem pa še vejico ki je ležala na tleh. Začelo me je zebsti zato sem se počasi odpravila proti šotoru.
Ko sem prišla k šotoru sem zagledala Harryja kako se kopa v reki. ''Se mi pridružiš?'' je zaklical ko me je zagledal. ''Ne, oprosti ne počutim se dobro.'' Sem mu odgovorila in odšla v šotor. Ulegla sem se in zaspala. Spala sem kar nekaj časa, ko sem se zbudila zaradi tega ker me je zelo zeblo. Šla sem ven in ugotovila da je ogenj že zdavnaj ugasnil. Poklicala sem Harryja ampak se mi ni oglasil. Odšla sem do reke in tam zagledala kri ki je ležala na kamenčkih. Klicala sem Harryja in začela teči ob reki. Kmalu sem ga zagledala kako je ležal v snegu, okoli njega pa je bila kri. Pokleknila sem zraven njega in na njegovih prsih zagledala rano. Rana je bila podobna praski mačke ampak veliko hujša. Očitno ga je neka žival napadla ko se je kopal saj je imel na sebi le spodnje perilo. Slekla sem si plašč in ga ogrnila čez Harryja. Začela sem ga vleči proti šotoru na to pa sem na roki zagledala ugriz, tudi s tistega ugriza je močno krvavel. Prišla sem do šotora, tam je bil volk. Takoj je vstal in polizal rano ki jo je imel Harry na prsih, upala sem da bo kaj pomagalo ampak ni. Zvlekla sem ga v šotor in mu obvezala rani, ga oblekla in pokrila. Ko sem prišla ven z šotora sem volku naročila naj pazi nanj ta pa je kot da bi razumel pokimal in se ulegel pred šotor.
Odšla sem k reki in čez dva velika kamna prišla na drugo stran. Začela sem teči da bi prišla čim prej do kakšne vasi. Tekla sem že dobre pol ure, nato pa sem naprej hodila saj sem bila izmučena. Čez dobro uro in pol sem prišla do zelo velike jase sprva nisem videla nobene hiše ali česar kar bi kazalo na življenje potem pa sem opazila sivi dim ki se je dvigal z druge strani jase. Stekla sem čez jaso in prišla do kar velike hiše. Potrkala sem…
Čez nekaj trenutkov se je na vratih pokazal zelenook fant, v rokah pa je držal puško ki jo je usmeril proti meni. Zdrznila sem se saj sem mislila da me bo ustreli. '' Kdo si in kaj bi rada?'' me je vprašal
''A… moje ime je Abby in zelo bi rabila tvojo pomoč.'' Odložil je puško. ''Mojega prijatelja je napadla neka zver in hudo je ranjen.'' Sem mu na hitro razložila. ''Dobro pomagal ti bom. Ampak kje je tvoj prijatelj?'' me je vprašal.''Dobri dve uri hodu od tod…'' sem mu povedala. ''Počakaj tukaj.'' Mi je rekel in odšel v hišo kmalu je prišel nazaj, v roki je držal nahrbtnik. ''znaš jezditi?'' me je vprašal ko je zaklepal hišo. ''ja znam…'' sem mu po tiho odgovorila. ''dobro, počakaj tukaj.'' Odšel je k drugemu delu hiše in ven pripeljal dva konja. '' vzemi belega, in ga osedlaj, sedlo je v hlevu na levi.'' Mi je rekel in privezal konja. Odšla sem v hlev in tam zagledala še tri konje. Eden je bil rjav in bel, drugi črn z belo liso na čelu, tretji pa je bil kot zlat, njegova dlaka se je svetila ko je sonce svetilo nanjo. Nekaj trenutkov sem ga še gledala potem pa vzela sedlo ki je viselo na zidu in odšla ven. Osedlala sem konja in počakala da je še fant osedlal svojega. ''Nisem se še ti predstavila, moje ime je Abby.'' Sem mu rekla ''Me veseli. Meni pa je ime Tom.'' Dal mi je roko in se mi nasmehnil. njegov nasmeh je bil popoln. Kar zagledala sem se vanj. '' no greva, da ne bo tvoj prijatelj prej umrl.'' Sedel je na konja in me pogledal, nato pa sem še jaz sedla na konja in odjahala proti reki čez približno eno uro sva bila pri reki. Stopila sva na tla in prečkala reko, konja sva peljala za sabo. Kmalu sva bila pri šotoru. Začudila sem se, da ni volka pred šotorom. Toma sem peljala v šotor k Harryju. Pogledal je rano in iz nahrbtnika vzel stekleničko z neko tekočino. Tekočino je zlil na Harryjevo rano in jo povil z povojem nato pa je isto naredil še z rano na roki. Ko je končal je Harryju dal eno klofuto da je se ta zbudil. Zakričal je saj se je ustrašil Toma. ''pomiri se…'' sem po tiho rekla Harryju in ga prijela za roko, potem pa se obrnila proti Tomu in se mu zahvalila in ga povabila naj ostane tukaj čez noč. Odvrnil je in se odpravil ven. Stekla sem za njim in ga zagledal kako nepremično strmi v volka ki v gobcu drži mrtvega zajca. Končno me je pogledal ''ti veš kaj o tem volku?'' me je začudeno vprašal. ''ja branil me je pred ogromno živaljo podobno risu…'' sem mu odgovorila. '' Veš, da je to mutiran volk…?''

vam je všeč? nextam?

Tom

04. januar 2013
OMG NEXTTTTT ČIM PREJ
04. januar 2013
jappp nexti fulll je dobr fulll maš velik domišlije
04. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg