Forum
to je vojaska zgodba.. ceprav ni veliko vojne je pa veliko iskric in lepote.. hans je fant ki odraste v vojaka.. celo nacelnika..
julija je pa mestno dekle ki ni vajeno vojne , pusk vajena je samo denaja in lepote.. ampak to se kmalu spremeni saj se zgodi...
julija - (pisem kot jaz)
hans - vojak nacelnik
ostale vloge zvete pol

napisem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. avgust 2010
ja napisi!!! prosim te!!
18. avgust 2010
ok napisem:
zivjo!! sem julija in zivim v mestu. ker sem dama ne povem starosti. rada sem v srediscu pozornosti in zato.. ampak sem zalostna saj mi mama govori da se moramo preseliti na vas!! ker bo vojna!! in jaz se nikoli nisem videla puske ali kaj vojaskega!! in tako se zacne moja zgodba:
"julija hitro spakiraj in obleci tisto vijolicno obleko z crnimi vzorci.." jaz pa samo prikimam . in ko spakiramo se ze peljemo v vozu (s konji) in ko prispemo sem kar osupla obstala "mati nisem si mislila da je na vasi tako lepo!" mama je rekla "ne za dolgo julija!! kmalu bo vojna.-. ne bos vec tako uzivala kot si nekoc!" mi skrbno rece.. ko razpakiramo se ulezem na posteljo in zaspim ,..
nextam??
18. avgust 2010
itaq
18. avgust 2010
extaj
18. avgust 2010
nextaj
18. avgust 2010
SE VEC KOMENTOW!! DE OD DRUGIH
18. avgust 2010
ti kr nextaj
18. avgust 2010
zakon je lej..!
18. avgust 2010
u25354
u25354
next
18. avgust 2010
ok nextam.:

zbudi me mama ki me poklice na vecerjo. pri mizi vedno molimo in pojemo. moj oce je strog in vedno more biti po njegovo!! ko pojem moram pospraviti in pomiti posodo ker oce tako hoce in ko koncam se moram pogovoriti z materjo in ocetom...
o-oce j-js m-mama
j-kaj je ??
m-v vojanico bos sla!
j-kaj?? ampak.....
o-nic ampak!! sla bos in pika!!
j-nocem!! in kdaj naj bi sla?
m-jutri navsezgodaj!
j-ampak jaz en znam streljati!!
m-saj ne bos streljala!
o-ampak bos vojakom kuhala! zdaj pa pojdi inse naspi!
vsa zalostna odidem v sobo in se zjicem. ampak kaj cem. tako je zivljenje..
nextam?
18. avgust 2010
u14551
u14551
next!
18. avgust 2010
next
19. avgust 2010
next
19. avgust 2010
next
19. avgust 2010
zaspim in zjutraj me zbudi glas vlaka ki hupa.. mama me ze caka spodaj z najgroznejsim zajtrkom : brokoli in kruh ! ampak morem pojesti saj prej ne smem od mize .. pozdravim mamo in jo vprasam ce lahko kaj drugega. "ooprosti draga !! nimamo drugega.. ampak prosim potrudi se v sluzbi!! za voljo mene!" jaz samo pokimam in pijem. primem kovcke in odidem na vlak. na poti pa se spominjam lepih trenutkov z starsi.. kose ni treba bilo hoditi v solo. kako je bilo lepoo!!! v kabino pa vstopi neko mlado dekle ki je tako staro kot jaz.. (priblizno) pozdravila sem jo .. ona mene nazaj in tako se pogovarjava..
a-alja j-js
j-zivjoo!
a-oii!
j-kako ti je ime?
a-alja! in tebi?
j-julija
a-aa lepo ime. kam si namenjena?
j-ooh.. namenjena sem v vjasnico za kuharico.
a-oooo lepo! jaz tudi.
in tako se pogovarjave. med potjo sve postale prijateljici in skupaj sve odsle ..
nextam=?
19. avgust 2010
u14551
u14551
next
19. avgust 2010
se komnt
21. avgust 2010
u57082
u57082
Next.
19. april 2012