Forum
u27359
u27359
V tej zgodbi se bo odvijala napeta drama iz vesolja. Gre se o vojni v katero se postopno priključujejo vsa bitja onkraj orbite. Seveda pa se mora braniti tudi zemlja...

!!!POVEJTE ČE NADLAJUJEM!!!
11. september 2010
nextiiii...
11. september 2010
u27359
u27359
Vrsta za vrsto. Hitra hoja in Mrki pogledi. Vojska je poslušala predsednikov ''spodbudni'' govor. Tu in tam se je zaslišal trpeh vzdih. Ozračje v dvorani je bilo napeto in tiho. Na tisoč mež je odhajalo v boj. Boj za zemljo. ''They want us to fight, we will fight. Till the last breathe. Till the last second of this time. This is our planet. And we will fight for it. Untill the end.'' So bile njegove besede. ''I belive you will all miss your wifes and kids.'' Ko se govor končal so vsi mrko vstali in zaploskali. Potem so se vrste začele pomikati proti vhodom v rakete.
11. september 2010
nextiii
11. september 2010
u27359
u27359
A niso bili edini bojevniki.
''Rob, Rob!'' Je jokala. ''Rob, prosim ne!'' So bili njeni vzdihi. K njej je pristopila druga postava. ''Žrtvoval se je-ee.'' Je zajokal. ''Nikomur ni nič storil!'' ''Vem,'' Juliet je vstala. ''Odnesimo ga.'' Obrisala si je oči. ''Mogiče ga lahko rešimo.'' Oglasil se je še tretji glas. ''Ne moremo. Konec je,'' ''Ne more biti. Mark, Harry, Pomagajta mi ga nesti.'' Dva fanta sta pomagala pobrati telo. ''Ampak Juliet...,'' ''Ne, Rachel. Ne bom ga pustila tu,'' ''Izgubili smo že njega in Jane.'' Je vzdihnil Mark. ''Ne bomo odnehali. Jutri bomo napadli z druge strani...'' Je pristavil Harry. ''Bil si pogumen stari.'' Solza je padla na negibno telo, ''Bil si... Medtem ko jaz nisem...''
11. september 2010
u27359
u27359
Ostala sedmerica pogumnih bojevnikov je bila v vesolju na oddaljeni zvezdi. Žalovala je za izgubljenim.
11. september 2010
u27359
u27359
Sean je odvrgel laserski meč na tla. ''Pa ravno Rob...'' Pa kaj je komu naredil?'' Oglasila se je Mia. ''Saj ga ne moremo pustiti tu... ''Tako daleč je. I-iin stran,'' ''Ja. Kako bi ga lahko pustili samega v vesolju. Tu. V tej negibni mrzli brezčutni zemlji.'' Je pritegnil Mark. Tedaj se je zaslišal glasen krik. ''Živi!! Živ-iii!'' Kričala je Juliet. Njegovo dekle. ''Rob! Ro-oob!'' Vsi so bili takoj pri njiju. ''Rob!'' Je kriknil Harry in ga objel. Rob je zakašljal. ''Haha... ste me hoteli že zakopati tu?'' Mia je hripavo zaihtela. ''Ne. Nismo mogli. Hoteli smo te... d-doma,'' Glavno da si.'' Je rekel Sean. Njegov temnopolti obraz je bil marogast od udarcev, tako kot obrazi ostalih. Na vseh obrazih se je kazal nasmešek veselja.
11. september 2010
u27359
u27359
!!!Naredi vtis če zraven ko berete ta del zgori poslušate to:http://www.youtube.com/watch?v=gIuotFZnBtk !!!
11. september 2010
u27359
u27359
Ne upoštevite unih treh klicajev na konc!
11. september 2010
u27359
u27359
Že naslednji teden so bili na poti. Mark je pilotiral. ''Na slabše mu gre.'' Je povedal Harry. ''Bil sem pri njem in, nevem če mu bo uspelo,'', ''Kako?,'' Je kriknila Juliet. ''S-ssaj ne bo, n-ne misliš,...'' Je zajokala. ''Rob je bil vedno tako pozitiven za vse. Ne more kar oditi. Če bi bil zdaj tu tisti...,'' Roki sta mu trznili, kakor bi imel pred sabo obraz storilca. Člana sovražnikove vojske. Takrat je vstopil Rob. Bil je v povojih. ''Kako?'', ''Ej ne kako, kako si ti.'', ''Nevem...'' Tedaj se je oglasil Mark. ''Kmalu bomu tam. Pristanišče čaka. Tam je še precej ljudi. Mislim...'' Obraz mu je žarel. ''Končno spet množice in to. Sit sem samote.'', ''A sam si?! No a mi pa nismo dovolj dobri?!'' Se je umešal Sean. ''Priznaj da hočeš tja! Ja včeraj si ravno jokal za tvojo familijo in bejbo...'', ''A ti pa nisi nikoli!'', ''Ja sem ampak...'', ''Pa kaj je tragedija, če jaz pogrešam tiste, ki me kaj pomenijo?!'' Tedaj se je vmešala Rachel. ''Pa kaj vama je?! Prepirata se tu?! Saj smo v sredi vesolja HALO?!'', ''Ja pa....'', ''Ka KAJ je?!'' Naenkrat so se prepirali vsi. ''Nehajte! Nehajte že!'', ''Aaaaah!!!'' Tišina.
12. september 2010
u27359
u27359
Ej bom kj druzga napisala k tega nuben ne bere!
13. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg