Forum
Ta zgodba se bo dogajala v čarobnem svetu Karter kjer vladajo čarovniki, vitezi ter grozni temni vojščaki ( pošasti )

Napišem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. avgust 2010
Uloge:
Glavne:
- Max general svetlobnih vitezov
- čarovnik svetlobe Capeblanc
- temni gospodar
- kraljična Lois
Stranske vloge se mi pa ne da pisat sej boste v zgodbi vidl
15. avgust 2010
1. poglavje
Meči, sekire,loki, sulice, samostreli, katapulti ter povno krvi je zdajle na severnem polju. Vojna med svetlimi vitez ter zlobnimi temačnimi pošastmi se odvija že od kar je gospodar teme prišel na oblast pri temnih vojščakih.Pa začnimo živjo jaz sm Max genaral pri svetlobnih vitezih prihajam iz južnovzhodnega dela Karterja, tam imata kralj ter kraljica svetlobnega ljudstva grad. Moj najboljši prijatelj je Čarovnik Capeblanc.
15. avgust 2010
Rabm komentarje
15. avgust 2010
Borimo se že dolgo časa general. je rekel povelnik John.Moramo dobiti to polje daj mi meč jaz grem v napad.Isti čas se čarovnik Capeblanc bojuje z temačnim čarovnikom Sikom. Ognjena krogla! Ščit teme! Svetlobni udar!!!! In čarovnik Sikom pade na tla vs krvav. Ta čas je Max že posekal par temnih vojščakov. Ni trajalo dolgo ko so se temni vojščaki pognali v beg skupaj z čarovnikom Sikom. JUPIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!! Zmaga so kričali vitezi svetlobe

Ne nadaljujem dokler ne bojo komentari
15. avgust 2010
u26582
u26582
sorry brezveze
brez zamere
15. avgust 2010
usak ma svoje mnenje
15. avgust 2010
za temnega gospodarja pa nimam slike
15. avgust 2010
ga bom mal ubisou ma tak plašč kod Emperor pr Star wars ma strašljivo masko čez katero se vid njegove strašne rdeče uči, zna čarat, je 1,85 visok in 85 kg težak xD
15. avgust 2010
kod kaže ni nobenmu ušeč k noben ne komentira to pomen da noben ne bere bom kr nehu pisat
15. avgust 2010
najprej se nauč pisat, pol pa bo... k ni ful napeta ali pa zanimiva zgodba...
31. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg