Forum
Hєу σɗƖσčƖα ѕм ѕє ɗα тσкяαт ριšєм zgσɗвιcσ вєятє ρα вσѕтє νєɗƖ zα кαנ ѕє gяє
**************************************************************************************************
кσ ѕєм šє вιƖα ɗσנєηčєк ѕєм ѕє яσɗιƖα кσт єηα ιzмєɗ ɗνσנčιc.
ησ z ѕνσנσ ɗνσנčιcσ ѕι ηιѕνα čιѕтσ ηιč ρσɗσвηє ...
ǀη ѕтαяšα ѕтα ѕє ƖσčιƖα ιη мσנα ɗνσנčιcα נє σѕтαƖα ρя σčєтυ ιη נαz ρяι мαмι.
ησ ιη мιηιƖσ נє νєƖιкσ Ɩєт σɗ кαя ηιѕєм νιɗєƖα ѕνσנє ɗνσנčιcє ιη σčєтα вιƖα ѕм ρα žє 14 Ɩєт žє 10 Ɩєт נσ ηιѕєм νιɗєƖα ... σčє ρα ρяανι ɗα נє ρσвєgηιƖα σɗ ɗσмα ιη נє ηι νιɗєƖ ηιкσƖι νєč кαנ ρα νєм αƖι мυ נє zα νєяנєт.
ιη кмαƖυ ѕє נє вƖιžαƖα ναƖєтα ιη נαz ηιѕєм ιмєƖα ѕρяємƖנєναƖcα. кя ηѕєм ν šσƖι ηαנвσƖ ρяιƖנυвƖנєη αмραк υѕєησ.ǀмєƖα ѕєм ρα єησ ρяιנαтєƖנιcσ кι נι נє вιƖσ ιмє Aηα ... σσ мєηι ρα ιмє мι נє Ƒαηηу.Mσנι ɗνσנčιcι ρα Xιмєηα.
jaz:

Moja BFF Ana:

moja dvojčica:

Moja mami:

moj oče:

28. junij 2015
u191492
u191492
nextttttttt
28. junij 2015
u188914
u188914
next
28. junij 2015
u173906
u173906
next!!
28. junij 2015
next. Prosim nadaljuj.
02. avgust 2015
u191492
u191492
next
03. avgust 2015
1. dan pred valeto se je zgodil velik čudež sploh si nisem mislila da se bo alpak se je no jaz nisem imela spremljevalca in me je kar neki lepi fant iz naše šole če bi lahko bila njegova spremljevalka saj druge ni našel... in sem mu pač rekla ja zakaj bi ga zavrnila .. ime mu pa je leon in je zelo luškan..... no potem sem se pripravljaja za valeto in čakal davida ..no slike vam pol pokažem.... no in leon je prišel in sva odšla .... nato ko sva prišla so naju usi čudno gledali to pa zato ker nisem popularna pa imam kar sprmljevalca....no potem kašno uro kasneje sva plesala nato sva odšla na pijačo....in ko sva šla po pijačo o razglasili kraljio in kralja ...Kraljica je...... Fanny in kralj je........ leonn... in midva sva zacudeno pogledala drug drugega kako da sva postala kralj in kraljica no za njega razumem saj je bil saj malo popolren jaz pa niti pikice ampak usen ko sva začela plesat me je leon poljubil... in ko se mi je to zgodilo ..... vam povem v drugemu delu ....

še slikce

leon

moja obleka

moji čevlji

moja frizura

čim več nextov pišem novo
22. avgust 2015
next
22. avgust 2015
My little Percy
My little Percy
Next