Forum

CHAPTER 1
“So sumi resnični ali gre le za govorice, da je na Britanski sceni nov par, 19-letna Anabella Walker in eno leto starejši Josh Georgues?” Ugasnila sem televizor in jezno pograbila telefon.
“Zakaj morajo po eni posneti pesmi na youtubu in objemu misliti da sva par!?” Trikrat sem globoko vdihnila in čakala na odgovor, Nina na drugi strani pa se je le nasmejala: “To so novinarji Bella, po enem letu bi morala že vedeti,”
“Kakorkoli. Prideš v Starbucks čez pol ure?” Na drugi strani se je zaslišal še ‘mhm’ in prekinitev zveze.
Spravila sem se na noge in odšla v kopalnico. Počesala sem svoje lase in jih spela v trdno figo. Nadela sem si še sončna očala in odšla po stopnicah, kjer sem udobne copate zamenjala z all – star čevlji in odšla do Starbucksa.

Pred vrati sem počakala Nino, ki je imela tokrat na sebi klobuček in skupaj sva se odpravili v notranjost, kjer sva naročili in sedli.
Že sem hotela sneti očala, ko je Nina s svojim prepričljivim glasom posegla vmes: “Kot tvoja menedžerka ti priporočam, da ne snameš očal,” pokimala sem in zavzdihnila.
“Ko sva se že dobili: Kdaj imam naslednji koncert?” Nasmehnila sem se in poprijela kozarec s sokom, ki ga je pred kratkim prinesla natakarica, Nina pa je pogledala na svoj telefon.
“Čez pet dni, v Washingtonu,” naredila sem požirek in kozarec svetlo rjave barve umaknila na mizo, ki se je ujemala s slednjim.
“Pet dni praviš. Ta čas bom v tem hotelu?” Pokimala je in v zraku tlesknila z prsti, s čimer je privabila natakarico. Ta ji je izročila račun, Nina pa je plačala. V zahvalo sem pokimala in s kapuco na glavi odšla proti hotelu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
To je moja prva zgodbica in močno upam da vam bo fšeč c:
10. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext.
10. avgust 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeeext *w*
10. avgust 2013
neext.!
10. avgust 2013
Neeext
10. avgust 2013
Neeeext
10. avgust 2013
u143217
u143217
neeext c;
10. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
10. avgust 2013
neeext
10. avgust 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeext<3
10. avgust 2013
neeeext
10. avgust 2013
Hvala vam za use nexte < 3
Nextala bom zvečer :*
10. avgust 2013
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeext!!!
10. avgust 2013
neeext
10. avgust 2013
u44370
u44370
Neeeext!! +
vračam : ko bo prepozno ti bo žal ;')
Directionerka? want to have fun?
http://www.igre123.com/forum/tema/.-supr-directioner-girl-s-day-./59953/
10. avgust 2013
u125821
u125821
next
10. avgust 2013
u145428
u145428
neeeeeeeeeext (:
10. avgust 2013
panda.* - haha, sej drgač sm tm prijaulena in tm piše da če si lahko oglašuješ.
- oglašujejo lahko samo redni bralci!!
- mogoče bom malo pred večerom nextala k nism več tok lena x'd
- hvala usem za nexte *o*
10. avgust 2013
u44370
u44370
Upss sorry, sploh nisem pogledala da si prijavljena ... x'd
Sej bom brala zgodbico :'P
10. avgust 2013
u135507
u135507
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
10. avgust 2013
haha ni panike x'd
a nj objavim drugi del (sm ga že napisala ja x'd)?
10. avgust 2013
u44370
u44370
jaaaaaaaa!
10. avgust 2013
u44370
u44370
takoj!!!!!!!
10. avgust 2013
Ja objavi
10. avgust 2013

CHAPTER 2
Deževen dan, kot skoraj vsaki drugi dan v Londonu. Vstala sem iz naslanjača in se pretegnila. Sprehodila sem se do hotelskega telefona, ki je ždel v spalnici.
“Dober dan. Bi lahko prinesli topel zelen čaj in sadje v sobo številka 116? Hvala že v naprej,” vse sem rekla z prijaznim glasom, vmes pa pramen svojih skodranih las ovijala na kazalec.
“Seveda gospodična,” temu naučeno priliznjenemu glasu je sledil ‘bep, bep, bep’ torej prekinitev telefonskega klica.
Na zloščeni nočni omarici sem pobrskala po denarnici in iz slednje izvlekla deset dolarjev, ravno takrat pa je na hotelskih vratih potrklo: “Sobna strežba!” Odšla sem proti vratom in jih odprla. Pred njimi je stal prijeten možakar s stojalom za hrano. Slednjega je pripeljal v notranjost hotelske sobe, jaz pa sem mu v roko izročilo deset dolarjev, ki sem jih pred kratkim izvlekla iz denarnice, kot napitnino. Priliznjeno se je nasmejal in odšel iz sobe, jaz pa sem zavila z očmi – sovražim priliznjene bedake. Iz stojala sem vzela nekaj grozdja ter skodelico toplega zelenega čaja in srknila požirek te božanske pijače, ki je še kako prijala v teh deževnih spomladanskih popoldnevih, takšnih kot je danes.
Zazrla sem se skozi okno in pogledala v deževen popoldan. Zavzdihnila sem. V Londonu deževni dnevi niso bili nobena posebnost vendar sem se rada zazrla skozi okno in opazovala deževne kaplje, včasih velike včasih majhne, ki so polzele po njem.

• Flash Back •
“Punca, zakaj nama to počneš? Zakaj se nisi morala preprosto odločiti za poklic zdravnice in naju ubogati. Zakaj, ko pa veš, da ti želiva le dobro?” V maminih očeh so se pojavile solze in obrnila sem se stran. Nisem morala prenesti njenega jokajočega obraza, ki mi je paral srce. Vendar vem, da bi bilo brez petja moje življenje prazno, če bi se pa odločila za zdravnico bi z tem izpolnila še eno željo mojih staršev, bi umirala v sebi. Vendar ju tokrat ne bom poslušala. Ne morem. Moja želja po petju je prevelika, da bi se ji lahko uprla ali jo celo zatrla. Ne morem. Vem. Prizadela bom jih. Prizadela bom svoje starše.
“Žal mi je, ampak vesta, da sem našla odlično menedžerko, ki mi bo pomagala pri uresničitvi svojih sanj. Če tega ne bosta morala sprejeti…” požrla sem ogromen cmok, ki se mi je nastanil v grlu in nadaljevala z povedjo: “Me bosta pač izgubila,”
• End Of Flash Back •
Drsela sem po steni navzdol in še vedno zrla v dežne kapljice. Moj obraz so preplavljale solze. Solze bolečine, solze trpljenja.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1) Mnenje?
2) Next?
10. avgust 2013
u125821
u125821
1. super je
neeeeeeeeeeeext!!
10. avgust 2013
u100166
u100166
next