Forum
Ura je tiktakala in kazalec je pokazal na 10 ''vstani že Jenny!'' sem slišala tečnariti mami Evo. Odprla je vrata in odgrnila temno modre zavese.''Polej predse dan je že!'' je rekla in nekoliko povzdvignila glas.''Prav mama'' sem rekla in se oblekla. Malo sem še pobrskala po tablici ''ena prošnja za prijateljstvo!'' sem kar cvilila. Pogledala sem kdo je in bil je Vid ni imel priimka. Kdo sploh je to sem si mislila.
No ime mi je Jenny, Jenny Wiliams. Stara sem 17 let. Nekako sem edinka, no imam pa tudi pol brata Prestona. Mike je od očija Lana, prej je imel drugo, ki ji je bilo ime Deja. V resnici ga je varala. IN še to ne vemo ali je res Preston njegov sin. No saj ni važno, važno je da se imamo radi. Doma imam 2 hrčka Dio in Dea, Dia je samička on pa samček. Upam, da bom dobila še labradorca, ki bi mu dala ime Charlie.
jaz

No pa pojdimo naprej
''Pridi zajterk je že na mizi!'' se je zadrla mama iz stopnišča. Prišla sem dol in na mizi zagledala pečana jejca in mleko.''Hvala mami'' sem rekla in si vse stlačila v usta. ''Ne, ne kaj pa kruh?'' je rekla
''prav če že moram si bom namazala nutello!'' sem rekla in zavila z očmi. Namazala sem si jo na kruh. ''Din don!'' se je oglasil zvonec. ''Grem jaz!'' se je oglasil oče Lan. Odprl je in zagledal poštarja ''lahko prosim dobim gdč. Jenny Wiliams?'' je vprašal''Takoj Jenny!'' je rekel oči.''Ja?'' sem vprašala''Izvolite pismo in paket skupaj poslano!'' je rekel poštar, jaz pa sem zaprla vrata. ''Olala kaj pa je princeska dobila?'' je vprašal oči''Oči nehaj mi govoriti princeska'' sem že spet ponorela. Odpirala sem paket ko sem zagledala...
Hvala ker boste nekateri bral!

Vam je že zanimivo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. julij 2014
Next <33
23. julij 2014
še usaj 2
23. julij 2014
u175207
u175207
Next
23. julij 2014
NEXT
23. julij 2014
okej čez 15 min nextam posvečen za vs
23. julij 2014
23. julij 2014
23. julij 2014
ko sem zagledala moder in roza povodec,2x črni ovratnici in 2x igrače.''Kaj za vraga...?'' sem rekla mama pa oče pa sta rekla v en glas''ne naju obtoževati! ''Din don'' je že spet zvonilo pri vratih.''Grem jaz'' sem rekla in odprla vrata pred njimi je stal''Preston!'' objela sem ga on pa me je dvignil in nesel do kuhinje.''Preston?'' je vprašal oče Lan saj sta se nekaj časa kregala''oči!'' je rekel Preston in ga objel. ''Kaj bi jedel?'' je mama vprašala Prestona''Mhm...'' je zamrmral''ti lahko jaz naredim??'' Sem kar skoraj histerično vprašala''prav pa daj'' ''namažem kruh z nutello?'' ''prav'' namazala sem mu kruh z nutello in pripravila mleko.''Izvoli'' sem rekla in položila pred njem''hvala lepo znaš mazati'' se je zahvalil jaz pa sem stekla po stopnicah v sobo. ''Uh...'' sem zavzdihnila in se vrgla na posteljo. ''Drin drin!'' je zazvonil telefon
(saj veste n-neznan (pol spremenjen)-j - jst)
J-ja kdo je?
N-jst Lauren
J-Iii a bi se vidle?
L-Ja okej danes ob 6.10 v parku!
J-prav oo še nekaj ti bom morala povedati bye
L-bye
Odložila sem in bila vesela da bom po dolgem času videla svojo prijateljico.
#mama Eva#
''Kako da Jenny ne ve da ima rojstni dan?'' sem rekla''ne vem'' sta rekla Preston in Jan.''Pa še za psička dva sem ji kupila ovratnici in povodca pa še zraven igrače'' sem rekla vsa žalostna.''Mami grem lahko z Lauren ven danes ob 6.00?'' me je vprašala iz svoje sobe''Sama se odloči!'' sem rekla. Ura je odbila šest in odšla je počakala sem še 15 minut potem pa sem se odločila da bom naredila torto. ''Nutellino ji naredite'' je rekel Preston''Prav in reci mi kar Eva ali mama ne me vikati'' spekla sem čokoladno testo in vbrizgala nutello ter jo tudi s nutello polila. Posula sem jo z lešniki

#Jenny#
Ko mi je mama rekla ''Sama se odloči'' sem čudno pogledala saj mi je samo enkrat rekla to. Oblekla sem se v roo jopico in v črno bele pajkice. Odpravila sem se v park kjer sem videla črno postavo kako je sedela na klopici. ''Lauren?'' sem rekla ko sem stopila do nje primer 1,5m.''Tukaj si!'' je rekla in me objela.Pridi greva za hrib'' me je povabila odšli sva. Tam sem slišala listje kot stopinje veliko stopinj.''Ne boj se sigurno je kakšna žival'' je rekla Lauren usedli sva se na travo posodila mi je telefon in slušalke poslušala sem musiko kakšnih 10x.
#Lauren#
Ni opazila da me ni ker se je zamotila z musiko. Z prijatelji smo začeli delati šotorček in notri prenočišče ter to. Ko smo to naredili smo jo poklicali izvedeli smo da spi zato jo je Tadej močen fant odnesel v posteljo. Tam je zaspala mi pa smo si pripovedovali zgodbice. Grozljivke ob sveči oz. majhni lučki. Tadej jo je pokril z svojo gromozansko jopico.
oprostite za zamudo ob nextu pa vam želim lepo branje
Lp celestinca
3 do 4 next
23. julij 2014
u175207
u175207
Next <33
23. julij 2014
Next <33 šperfect <33
23. julij 2014
Next nujno
23. julij 2014
okej nextam ju3 ob 10 al pa mogoče dans pride
24. julij 2014
#Jenny
Zbudila sem se in kaj sploh nisem več vedela kje sem. Bila sem že cela premočena, zaradi jopice in to ''Ta...tad...jeve?'' Sem rekla saj sem sovražnica od njega, no on igra košarko saj je res lepot... No ampak sva itak še zmeraj in še zmeraj bova ''SOVRAŽNIKA!'' sem rekla kar zadrla.''Jenn?'' sem slišala use. Skozi rahlo modre zavese je prišel ''Tadej?'' sem rekla. ''Danes moram biti doma!' sem rekla. ''Prav pojdi domov!''je rekla Taša, ona je največja važička na šoli, čudno prišla je... Obula sem se nazaj v petke in oblekla v obleko.''Kaaaj? Kdo me je slekel?'' sem se zadrla.''Am... brezskrbi tvoj prihodnji fant'' se je zasmejala Taša. Tega sem imam prav zadosti. Odšla bom in res malo sem pojedla torte potem pa odšla.
#Tadej#
Odšla je žalmi je bilo trajalo je deset minut zato sem se odločil da grem za njo. odšel sem videl sem jo na pločniku kako je sedela. In kadila. kaj sem pravkar rekel''Ti kadiš?'' mi je odšlo iz ust. ''ja'' mi je odgovorila. Pokril sem jo z jopico''veš kar pristaja ti'' sem jo poskušal osvajati. Pospremil sem jo samo da je odprla vrata potem pa sem odšel in bil je ovinek pritekla je za mano in rekla da grem h njej prespati.''Prav'' sem ji odgovoril.
#Jenny#
Odprla sem vrata in stopila v kuhinjo. Torta! ko sem jo zaledala sem jo začela rezati 2 velika kosa. Enega zame in enega za tadeja....
oprostite za kratek next
kako se vam zdi? zanimivo,beednonč kr še nč ni v vodnjaku...
am čeprou ni še noben oglaševau prosm ne če bo kdo oglaševau nej si prej tole prebere OGLAŠUJTE NIKOL ZATO KR UNIČUJETE TEMO HVALA
Next?
24. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg